IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
24. apr 2008

mirip pozri ip 😉

takyna
24. apr 2008

Ahojte katy držím palce, nech je to pozitívne 😵 a hlavne sa nestresuj 🙂

kiki pozri si návod pre testík aby si vedela test správne posúdiť 🙂

katy2
24. apr 2008

taky, ahoj 🙂
dakujem
este ti je zle? 🙂

takyna
24. apr 2008

mám mrchavejšiu náladu 🙂 , ale dnes som si bola pobehať s kolegynami obchody s oblečením, kupila som si rifle o číslo menšie 😠 ako motiváciu, a teraz som dorazila, nakotila som sa a tak, a čo ty?

katy2
24. apr 2008

ja cakam 😒 uz pocitam pomaly hodiny....
to si si mala kupit o cislo vacsie aby si mala na zaciatok tehu 😉

takyna
24. apr 2008

máš pravdu katy, ale sa mi páčili mala som v nich celkom fajn nohy, síce ich nezapnem ale do budúcna 😀 , mala by si sa niečím odreagovať, aby ti to rýchlejšie ubehlo, dávajú dnes ordináciu v ružovej? nevieš?

katy2
24. apr 2008

najprv, o chvilu idem na panelak a potom ordinacia.... 🙂

takyna
24. apr 2008

tak to máme rovnaký večerný program 😉 , ešte si musím zmyť vlasy, urobiť faktúru a budem pariť 😵

katy2
24. apr 2008

tak pa pa... a zajtra rano drz palce, nech mi zoberie tu pozitivnu krv 😉

takyna
24. apr 2008

samozrejme držím budem na teba myslieť, ak by sa ti čkalo tak to budú baby s koníka ťa spomínať, prajem ti pozitívny výsledok 🙂 😵 🙂 a pekný večer pá

takyna
24. apr 2008

ozi aj tanitke iba ten najpozitívnejší výsledok, negatívne tu nechceme 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

ema111
24. apr 2008

Katy i ja drzim palce. Dobre to dopadne.

gabika24
24. apr 2008

katy, tak tu máš ešte pár tehu vírusov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - ujde sa aj ostatným, samozrejme.

katy, nezabudni zajtra pripomenúť sestričke, aby ti vzala pozitívnu krv 🙂 - ja som jej to povedala, ona, že sa posnaží a vyšlo to.
tak zajtra čakáme pozitívne správičky... 😉

annaanna
24. apr 2008

ahojte babenky
katy držím ti palce

lenka20
25. apr 2008

caute raketky moje zlaticka, drzim dnes palce specialne katuske a tanicke - nech su tie krvicky pozitivne 😵 😵
babulky dufam, ze nas potesite, aj ked tanicka asi bude mat vysledok az neskor, co tani 😉 ale dialnice sme uz videli, takze nie je o com... 😀 katy nejak to vydrz do poobedia moja 😵
a teraz troska od veci - takynka nevies kde v BB zozeniem pekne saty alebo sviatocny kostym na svadbu 😕 😕 zatial som pobehala len europu a tam je to o nicom 😠 tusim kedysi bol nejaky fajn obchod na kapitulskej, este to funguje 😕 😕 nechcem ale vyslovene spolocenske saty, skor nieco elegantne, co obnosim aj na ine prilezitosti....porad babo 😀
kikinka tak ako ranna teplotka, merala si 😕 😕

steva
25. apr 2008

Dobré ránko. tanitka držím palce na krvicku,aby ti to už len potvrdili.Veľa šťastia 😵

lauritka
25. apr 2008

ahojte..drzim vsetkym testovatelkam palce..katy hlavne ty sa drz, nech sa dozvies dnes krasnu spravu 😵

tanitta
25. apr 2008

Ahojte kukucky;)
.. ja to uz mam za sebou...krvicka mooozno bude dnes po 14°° ale skor nie ako ano.. takze ratame v podelok po 12°° nabeton 😉 ... kedze mo testy z netu este neprisli musim naklusat do lekarne aby som vikend prezila 😎 ....
Leni... ty ides na rezne???🙂)...woow...u nas v rodine sa nikomu do toho neste a naposledy som svadobne jedla pred 8r na vlastnej 😅 ...
Katy... hotovo?
Steva.. ty mas test buduci tyzden?...

lauritka
25. apr 2008

tanitt takze este mas v plane testikovat 😉 same here. mna jeden test neukludni ako sa poznam 😀

takyna
25. apr 2008

Ahoj Lenka oproti Uniosu na druhej strane v tej uličke smerom na obchodnú akadémiu, taká úzka ulička, ale skorej spoločenské šaty, kostímy tie v dolnej ulici oproti bagete na tej strane, prípadne Starý prior, neviem či poznáš BB dobre 🙂

tanitta
25. apr 2008

Lauri.. ja som si naobjednavala z netu...ze do 2dni odoslu a nist...zatial... ani neviem ci ich uz aj vobec preberiem... 😅

lauritka
25. apr 2008

tanitta ja som si minule objednala ovulacne plus dva tehu..ale doteraz nedoslo. takze uz kaslem na nich . 😠
radsej si kupim sama v lekarni. a ten co si mala v albume predtym bol aky ???

tanitta
25. apr 2008

To bol z lekarne GS Mamatest 20IU stal asi 120,-sk....

tanitta
25. apr 2008

v takej velkej ruzovej krabicke(krabici)

lauritka
25. apr 2008

ano viem uz aky.. a obacajny pruzok mamtest ma 25 IU ze ? ja mamatestom verim 😉

takyna
25. apr 2008

Tanitka , lauritka ahojte , mamatest stojí v lekárni 75 Sk nie?

lauritka
25. apr 2008

taky ale to je pruzok, co myslis ty.. 2 v 1 ..u nas stoji okolo 86 SK niekde aj 94. dva pruzky v jednom baleni.

tanitta
25. apr 2008

Babulky.. GS Mamatest je trosku iny.. to je taka kazetka preto je drahsi.. ofic. sa vola komfort... ocikava sa priamo a nie do andobky a tak---
Su aj ine Mamatesty... mate pravdu to su tie pruzky a su 25IU...a su lacnejsie mamatesty su vraj jednny z najspolahlivejsich testov 😵

zuzla80
25. apr 2008

Táni držím palce, aby to bol len a len pozitívny výsledoček. Inak čo povedal doki na test? Či ste s ním ani neboli?

Katy aj tebe držím silno palce a veríme, že to bude pozitívne. Proste MUSÍÍÍ

Ahojte raketky 🙂

katy2
25. apr 2008

Ahojte,
tak ja som uz doma, krv odovzdana....
ale som nevydrzala a rano som zasa testla a test biely ako sneh 😔 😔 😔
takze nadeje si naozaj nerobim, teraz uz len prezit do 13,30 😔

tanit, drzim palce 🙂