IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
14. feb 2008

Nely , mi ženy to máme všetko na psychike postavené, aj tehotnosť aj ovulku, aj neplodnosť, preto ti vravím, nepozoruj sa ani ja sa nebudem a bude to všetko v pohodičke 🙂

takyna
14. feb 2008

Ahoj juja to tvoj, muž bol taký vtipný???? 🙂

nelynka
14. feb 2008

sak uz sa nepozorujem, uz ma to aj tak nebavi...len sa mi nechce cakat az do aprila 😢

takyna
14. feb 2008

Nely ja som tiež pri malej začala špiniť také 3-kvapky a o 9-mesiacov sa narodila, vážne 🙂

nelynka
14. feb 2008

😀 😀 😀
ale teraz neviem ci to je dobre alebo zle..hm..lebo ked to je dobre tak ani z krvy mi nic nezistia a ked to je zle tak aj tak mi nic nezistia 😀

takyna
14. feb 2008

z krvy ti určite zistia to si píš 🙂

dracik1
14. feb 2008

jujka, tak tvoj cloviecik ma 2mm, tak to je super. 🙂 , je sice pravda, ze sa moze stat vselico, ale nech ta nestrasi......tak sa opatruj, vela ovocia, zeleniny a vyhybat sa chorym ludom, nestresovat, nenadrapovat, ziadne upratovanie......nechaj sa rozmaznavat...ja to tak robim od zaciatku a drahy to robi rad 🙂

...nelynka a ty co, ved je skoro uz 11h..

zulka29
autor
14. feb 2008

Jujka, blahoželám 😉
ja nič, čakám do 14-tej... 😝

nelynka
14. feb 2008

dracik, este chvilku pockam, zavolam tak o stvrt...mozno sa zobudi drahy a zavola tam on..

nelynka
14. feb 2008

idem kuk telku a potomsa ozvem aky vysledok..tak papapa

lenka20
14. feb 2008

jujka to je fantasticke, gratulujem 🙂 a pridavam prsty aj na nohach nech ti to dobre dopadne a malicke rastie a je OK 😉 😵 😵 😵 som velmi stastna ze prva raketacka je tehulka oficialne 😉
krajko zvykne schladit nadsenie v zaciatku - vies, on uz videl tolko stastnych a vzapati nestastnych zien, ze radsej upozornuje, ale rakety budu v poriadku vsetky, to je rozkaz zlaticka 😵
dufam, ze zuzla posle sms skor ako odidem na konzultaciu 😕 kto ma zaujem o info v pripade, ze by som do vecera nebola na nete tak mi poslite kontakt do IP a ja vam poslem sms 😉

lenka20
14. feb 2008

nelynka tak ako, si na rade 😉

tanitta
14. feb 2008

Noo.. takze prva tehulka je uz tu 😉 .... cakame na dalsie 😵 ....
Taky... ja som pislala ze su kocky ktorym prisla aj na 36dc po provere to bolo strop uz som sa s viac dnovym cyklom potom nestretla ....ale taky priemer je ten 32dc...
Leni.. inka poviem ti ze je lepsie ked takto krajko so zaciatku upozorni.. pretoze niekedy toho optimizmu bolo az prilis vela.. co tiez nie je uplne koser...

takyna
14. feb 2008

tanitka ahojky, pochopila som to presne ako si mi poradila

tanitta
14. feb 2008

Ok Taky.. ja viem.. len som to chcela upresnit .. a krajko co povedal? robil ti utz? mas cakat?

takyna
14. feb 2008

Krajko povedal, že ak dostanem mám volať do centra a hneď prísť, ak nepríde do pondelka ihneď v pondelok ráno prísť, pýtal sa či mi mešká takto , som mu povedala, že nie max. 1-2/dni pri 28-dňovom cykle

nelynka
14. feb 2008

tak som tu na skok, vysledky stale nemaju, mam zase volat po 15h, ma porazi, ma natahuju jak handru..potom ozvem co nove..papap

steva
14. feb 2008

prajem vsetkym vela vela stastia a len pozitivne vysledky 😵 😵 😵

gabika24
14. feb 2008

jujka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no ja nemam slov (sice momentalne uz ani vela casu na konika, budem musiet ist)
babulky ostatne - drzkajte sa a dajte vediet.
moooooooooooooooooooooooooooooooooooc drzim palce 😵

juja
14. feb 2008

Lenka, Zulka, Nely, Dráčik,....všetkým ďakujem....dúfam, že to bude OK lebo ma nejako divne začalo bolieť bruško ... tá hrboľatá cesta mi neurobila asi dobre 😖

Takyna - to ty si sa pýtala, že či všetky čakamé na ultrazvuk, však? No, môj drahý je fakt veselá kopa a drzí ako opica, až ma to niekedy hnevá 🙂

Dráčik - ja už teraz vôbec nič doma nerobím....až začíname mať doba chlievik a o tej kope žehlenia ani nehovorím. Žehliť môžem kedy ?? 😀 Inak, prečíva to viac než ja 😀

lenka20
14. feb 2008

tanitka - poznam to a to som sa naozaj snazila brat vsetko s veeelkou rezervou, takze krajka uplne chapem.
jujka len sa pekne setri, oddychuj, spinkaj vela, na neporiadok mas velmi dobry dovod, tak pekne zaukoluj muzika - ved ho tie srandicky rychlo prejdu 😀 😀
nely - dufam, ze ten vysledok bude stat za to ked uz tak dlho cakas 😉 🙂
baby - konik akosi blbne, dufam, ze nedostane krizu akurat ked uz budete chciet napisat // 😀

kvetka2
14. feb 2008

ahojte raketky! A krásneho valentína 🙂 . ja som už aj dnes dostala valentínku prvú - orchideu od môjho šéfa - vlastne každá žena tu od neho dostala orchideu- je nás asi 15 báb aj upratovačky 😉 on je taký zlatý
Jujka, tak ty si to aj s bruskom dokázala 🙂 blahoželám moc, dávaj pozor na babatko držím palčeky nech všetko dobre dopadne
dúfam, že ostatné správy budú tiež ok - zulka, zuzlík , nelynka
takynka- no niekedy ide poraziť z tej mrchy- robí si čo chce.
ja som bola dnes u mojej gyndosky lebo ma stále pobolieva brusko a vyzerá to tak, že mám asi nejaký zápal. Horšie ale je, že ľavý vaječník mám nejaký divný- väčší- mi nevedela povedať či je to cysta alebo čo, bola z toho zmätená. Že to mám asi z hormónov....To som v živote nemala a minulý týždeň ked som bola u krajka, vravel, že je všetko ok. Tak som volala do helíku a že mám zajtra ráno prísť- sa na to pozrú ☹ dokonca ma už aj 3 den pobolievajú prsia - úplne od veci, som z toho nešťastná.

takyna
14. feb 2008

Juja hej, ja som to bola, tak ste obidvaja sympaťáci 🙂

takyna
14. feb 2008

práve mi v robote, moje drahé kolegyne naliali 2-dc červeného vína tak, hádam mrcha príde, kedysi to zaberalo, chichi, ale sme vypili večší obsah

juja prajem vám krásne a zdravé bábo

aj všetkým držím palce nech sa potvrdia tehu-krvičky 🙂

juja
14. feb 2008

Lenka - veru, veru budem sa ja šetriť a zajtra si beriem voľno a budem doma ležať 🙂 Drahý je zlatý, on už aj varí - zatiaľ len halušky, ale snaží sa ma šetriť čo najviac. A ako som písala, prežíva to celé viac než ja. Dnes povedal Krajkovi, že nech ho na tých 12 týždňov uspí, lebo nevie ako to vydrží 😀 A dík za tých 5 Sk - sľubujem, že si ich odložím na .... 😉

Kvetka moja....ale teda kurník-šopa, čo to za zápal Ťa takto morduje? 😠 Ten zväčšený vaječník môžeš mať kľudne aj zo zápalu - kamoška min. mesiac vychytala taký zápal, že musela pichať nejaké (štiplavé) injekcie do prdelky, lebo tabletky jej nezabrali, ale už je OK. Tak moja, pekne nech Krajko poriadne pozrie čo ti tam šarapatí, poriadne prelieči a aby ti o pár táždňov tiež dal takú fotečku ako aj mne dnes 😵

Takynka - a bola si mi nejaká povedomá 😉 Ďakujem za želanie, podobne aj Vám 🙂

zulka29
autor
14. feb 2008

takže ja som negat... ☹

pipka
14. feb 2008

zulik, to nemyslis vaazne 😒 😔 booze, ja som bola presvedcena, ze to bude pozit 😖
😢 😢 ale treba bojovat dalej, ved mate mrazacikov, nie? 😉

zulka29
autor
14. feb 2008

Pipka, hmmmm...mame ešte 3...ale vidiš, 3 sme vložili a ani jeden nezabojoval... 😖

fedra
14. feb 2008

zulka ... velmi ma to mrzi 😔

lenka20
14. feb 2008

zulicek to vazne 😕 😕 😢 😢 ☹ to ma velmi mrzi zlatko, ja som taaaak dufala, ze budes tehula 😠
no nic, ty si predsa bojovnik a vies, ze su aj horsie veci ako jeden negativny pokus, radsej takto ako inak, ved vies 😒 do tretice vsetko dobre, ides hned na to alebo si das 1 cyklus pauzicku 😕
moja, neviem ako ta potesit, ale preboli to, to ti mozem zodpovedne slubit a coskoro sa budeme s tebou tesit z // 😉 😵 100%
kvetka - nech ta riadne kuknu, nechcem strasit, ale zapal by bol mozno este najmensie zlo - este to moze byt aj mimo a to by bolo horsie, tebe vlastne nerobili HCG testik 😠 tak drzim palce na zajtra nech je to len nejaka somarina 😵