IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

veracruz
12. mar 2008

jo, agent 007 to isti 😎
mirusch, tolko roboty? sak som unavena, len co som si to precitala 😀

mirusch
12. mar 2008

Vera 😀 Presúvam sa do IVF témičky...

ajuska212
12. mar 2008

ahojte babule tak som tu idem do temy ako mirush????

ajuska212
12. mar 2008

maja111 aj ja som z Trnavy z prednadrazia a cakam na vysledok po ET,tak uvidime🙂drzim Ti palce na KET,aj ja chodim do GYN-FIVU dr.Behunovej

katy2
13. mar 2008

Ahojte! 🙂
Takze ja som sa tesila predcasne, ovu predsalen nebola 😔
cakame dalej....
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa 😔

mirica
13. mar 2008

veracruz- ak máš len tri embrijká - a trváš na tom , tak ti vložia všetky tri - len musíš podpísať , že je to na vlastnú žiadosť 😀 ja som mala 6 vajok - 3 ebrijká -a teraz 2 fazuľky 😀

lenka20
13. mar 2008

ahojte raketky - katy - no teda, ta mrcha ta taaaak natahuje, chudatko, ale dockas sa neboj 😉
verus - gratulujem k oplodneniu a drzim palceky na ET 😵 😵
takyna - mna po ET nic nebolelo, ale to je ine, ja som mala KET a vajecniky boli cely cas v klude a ty mas po stimulke vajecniky zvacsene a zmagorene, takze ich budes citit este dlho....kym sa zase dostanu do normy 😉
mirusch - ty si k nam chodis zhanat ovecky do kosiara 😀 😀
kvetka 😀 ako moja, uz prisla madam 😕

kvetka2
13. mar 2008

dobré ránko 🙂
lenka, madam nedorazila, je to taká mrcha lenivá 😉 no nič, čakáme dalej
a ty sa ako máš, brusko ťa ešte skúša?

takyna
13. mar 2008

Ahojte kočky, Lenka ďakujem veď uvidím čo bude a ako, kvetka nech už tá mrcha mrchavá dorazí

lenka20
13. mar 2008

kvetuska - ona pride 😉 a moja dufam nepride 🙂 alebo by vlastne nemusela ani ta tvoja, hmmm 😉
brusko ma pobolieva stale, no, nie uplne bez prestania, napriklad teraz nie 😀 ale vzdy po chvilke zacne...

takyna
13. mar 2008

lenka ahoj, prežívame už davovú psychozu s tym bruškom , len nejako musíme vydržať 😎

lauritka
13. mar 2008

babulky ani mne zase mrcha nedorazila..teraz som prisla z uzv..este stale nemam dorastenu sliznicu.. takze od ovulky mam brat duphaston 😔 KET sa posunie neviem nakedy 🙄

takyna
13. mar 2008

ahoj lauritka, to ma mrzí, ale radšej sa daj riadne do kopy , aby KET dopadol na výbornú 🙂

lauritka
13. mar 2008

takyna prave preto musim pockat na poriadnu prvu mrchu a neuponahlat to..ked som doteraz cakala... co uz 🙄

takyna
13. mar 2008

to sa mi na tebe páči, že ty vieš zvážiť čo a ako a zariadiš sa správne 😵

lenka20
13. mar 2008

ahojte, lauri, prave som ti pisala do inej temy, ze si sa davno neukazala v raketkach 😅 moja, neboj, ono sa ti to urcite spravi, skus to s tym duphastonom, je to blbe, ze sa ti to takto pokazilo po zakroku, ale da sa to do poriadku 😵 aj ket bude 😉
takyna - 😀 😀 je to o drzku 😎

lauritka
13. mar 2008

lenka no ja sa prevazne flakam v grafoch, tam ma dievcata potrebuju ;) moje rady vies.. a tu este nemam co pisat, kedze stale cakam 🙄 ozaj lekar povedal, ze ten duphaston nebrzdi MS...ked ma dojst tak dojde. 😕

takyna
13. mar 2008

lenka je to o držku, idem sa zarýpať do roboty, nech mi myšlienky idú opačným smerom 😵

ellianka
13. mar 2008

krásne ránko 🙂

zulka29
autor
13. mar 2008

Ahojte, prišla som vás pozdraviť 🙂
Leni, Taky, už sa vám to kráti a o chvíľu testujete, držím strašne silno palce vám všetkým 🙂 😵

Lauri, teda teba tá mrcha poriadne skúška, mrcha jedna mrchatá 😠 , Katy, ani teba to telo neposlúcha? 😔

lenka20
13. mar 2008

ahoj elicek 😉
veru taky - aj ja sa idem zavrtat do niecoho - najradsej by som sa do mysacej dierky a vyliezla by som az na jozefa 😀
lauritka - ja viem, ani dufik ani utros mrchu nebrzdia....

ajuska212
13. mar 2008

ahojte babule🙂pekny dnik zelam🙂leni utros nebrzdi mrchu??????

fedra
13. mar 2008

Ahojte ... tak som dnes bola v Heliku.
Zazrak sa nekona, sliznica je uz iba 5, cakam ze uz-uz dorazi mrcha 😠
Dohodli sme sa este na dvoch IUI a potom IVF. Buduci mesiac uz vypiseme ziadost. Sam mi aj povedal,ze ta sanca s jednym vajickovodom aj ked je ukazkovo priechodny je mizerna /to ale potom nechapem ako tie baby otehotneju po mimo normalnou cestou ???/.

zuzla80
13. mar 2008

Ahojte raketky 🙂
Leni no ja tuším na čom si, ale nebudem predbiehať, aby som to nezakríkla 😉 🙂
Ako sa máte tehulky? Stále na vás myslím, a strašne vám prajem, aby ste to dotiahli do úspešného konca. Tých neúspechov už bolo dosť, takže poďme už vylepšovať tie štatistiky (Lenik, Takynka, Gabika, Ajka, Zabka a neviem kto ešte)

Verka gratulujem k trom krásny embryjka, tak veľa šťastia pri transfere.

Lauritka, Kvetka, Katy tak tie mršky sa s vami zahrávajú. Ale nebojte, ono tak ako má byť bude a ja sa stále riadim jedným heslom, že všetko zlé je na niečo dobré, čo sa mi aj viac krát potvrdilo (možno som to tu už aj písala 🙂 )

Tanička a tebe skoré uzdravenie, nech si do stimulácie fit 🙂
Zulka, Jujka aj vás pozdravujem 🙂

ajuska212
13. mar 2008

ahoj fedrus je mi to luto ale nevadi hlavu hore ideme dalej🙂mi sme velke bojovnice ze??? 😀

ellianka
13. mar 2008

taky, lenuš - nervozita je poriadna bosorka 🙂 už sa nasťahovala aj ku mne a to poväčšinou u mňa zaberie dobrá kniha...ale teraz mrška mešká 4dni a myseľ už pracuje na plné obrátky 🙂
juj rada by som vás nejak potešila žienky

palculienkkka
13. mar 2008

ahoj ajaska....co nove?

zulka29
autor
13. mar 2008

Palculienka, ty si ešte nebola na krvi? 😕 Ešte nevieš výsledok kETu?

Ahoj Zuzlik

Fedruška, to je mi ľúto 😔

palculienkkka
13. mar 2008

zulka29.. dnes som bola na krvi...výsledok budem vedieť poobede.... potom dám info :oP

fedra
13. mar 2008

uz som to predychala vcera,takze dnes je to uz celkom OK