IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

gabika24
3. apr 2008

taky, si zlatko, ďakujem 😀 😀 😀 😀

takyna
3. apr 2008

dytka tak to ti verím, každý na tie hormóny ináč reaguje, ja vo všeobecnosti viacej jem keď som nervózna, takže to u mňa bolo aj tým 😵

takyna
3. apr 2008

gabika čistú pravdu som ti napísala, ja som mala pred rokom 85-kg a to som nebrala žiadne hormóny, schudla som na 67kg a teraz som zase na 74kg po stimulke

kikina666
3. apr 2008

takyna, dyta ja mam dojem, ze nejem vobec a len sa nefukujem zo dna den coraz viac a to aj dost pravidelne sportujem

gabika24
3. apr 2008

kiki 😀 😀 😀 - si ako ja (teda ja som asi o 3 cm nižšia a asi o 1-2kg tažšia) - myslím s tým priberaním a manželom... 😀 😀 😀

takyna
3. apr 2008

a nezaberá mi po 35- ani veta, že sexom proti obezite 😀

zulka29
autor
3. apr 2008

Dytka, ja som po normálnom IVF schudla, a po tom mimomaternicovom som bola najchudšia od mojich asi 15 rokov... 🙂 ...ale tie estrofemy pred KET...hrúza...
ale zhodím ich, toho sa nebojím, radšej by som ale bola teraz tehu aj s kilečkami navyše 😵

dyta
3. apr 2008

baby, ale hlavu hore! nemôžu byť len samé "vychrtliny"..
ja chodím na jeden kurz jazyka a moja učitelka je poriadna baba! ale tolké sebavedomie, ktoré má,
to som sa fakt ešte nestretla.. ona je úplne vyrovnaná, spokojná, a ešte k tomu má muža, ktorý na nu
strasne žiarli a neskutočne ju miluje... tak?... každá sme iná a pre svojho mužíčka najkrajšia 😀 😀 😉

kikina666
3. apr 2008

pre tromi rokmi som zacala behat na korculiach denne 25 km a za mesiac som mala 12 kil dole, len ked sa zatial neda, je zima, uz som bola trikrat ale to je na uhnatie si priedusiek

takyna
3. apr 2008

dnes som čítala na bleskovkách, že Beghemová Viky sa vyjadrila, že je preto taká štíhla, lebo presexuje celý deň s Beghemom a tým sa udržiava v takej štíhlej línii, no čo nezobereme si od nej inšpiráciu????? 😀

dyta
3. apr 2008

😀 😀 😀 a chcelo by sa vam celý den?

kikina666
3. apr 2008

zulka29 ja beriem tie estrofemy pred KETkom , dnes 9.den a zatial si drzim vahu, dufam, ze to tak aj zostane, zacinam byt z toho nervozna, nech to uz mam za sebou

takyna
3. apr 2008

dyta občas aj chcelo, len neviem čo môj muž na to 😖 , asi by sa nedožil vysokého veku

gabika24
3. apr 2008

babulky, ja sa zatiaľ lúčim, je mi s vami dobre, ale povinnosti a dieťa volajú 😀

kikina666
3. apr 2008

takyna ja som minule prisla na take zistenie ak uzivam utrogestan tak sa mi ani nechce ☹ som akasi otapena , horor kto by to bol povedal, nastastie mam tolerantneho manzela a chape tie moje stavy teraz, aj ked by som sa k nemu mala niekedy trosku spravat lepsie, ale tie hormony so mnou mlatia ako v puberte

takyna
3. apr 2008

ešte mi napíš gabi ako sa cítiš???

zulka29
autor
3. apr 2008

Kiki, ja už mám niekedy pocit, že toto je už konečná a ďalej už nejdem...ale asi vždy pôjdem ďalej...hmmm.... koľko máte mrazáčikov?

takyna
3. apr 2008

kiki aj ja som bola taká pri utrošovi, a hormóny sa tiež stále prejavujú

zulka29
autor
3. apr 2008

Gabi, pa 🙂

kikina666
3. apr 2008

zial iba 2 dvojkovych ☹ takze tento pokus a zase odznova, lenze mna znervoznuje aj to, ze teraz som doma, lebo ma vyrazili z roboty v lete aj kvoli neustalemu vynechavanie z roboty a chodeniu po doktoroch, tak len sedim doma a aj korunky chybaju a no hladaj si robotu, ked nieco taketo planujes a ked sa aj zamestnam, kto mi bude tolerovat to chodenie do sanatoria ? je to na nervy

gabika24
3. apr 2008

no......... cítim sa ako kedy. predvčerom som o 01.00 hod. grckala - mužíček sa bavil, že väčšinou bývajú ranné nevoľnosti, ale ja musím byť výnimka, tak musím mať zo zásady nočné 😀 😀 😀
dnes mi je celkom dobre, ale včera mi bolo blbo celý deň a ešte k tomu sa mi ani nič nechcelo... väčšinou sa mi točí hlava a je mi zle - ale negrckam - až na pár výnimiek... ale dá sa to, hlavne, keď vieš, prečo... 😵
zatiaľ sa majte 🙂

zulka29
autor
3. apr 2008

Kiki a okrem toho pri utroši máme vnútry z neho...brrrr 😝

zulka29
autor
3. apr 2008

Kiki, ja už mám tiež poslednú várku 😔 ....držme si palce 😅

kikina666
3. apr 2008

a kedy ides ?

takyna
3. apr 2008

kiki, ja tiež mám problém v práci, rozhodla som sa spolu s mužom, že ak mi nevyjde KETko tak dám, výpoveď a idem na živnosť naplno , lebo toto obmedzovanie zo strany zamestnávateľa proste nenávidím 😝

gabča dávaj na seba veľký pozor, máš zodpovednosť za 3-deťúrence 😉 , oddychuj kolko sa ti bude dať pá

kikina666
3. apr 2008

takyna ja som doma uz skoro rok a to cakanie na nieco, co nechodi cele dni zavreta sama doma, na nervy, manzel chodi domov neskoro vecer, uz si hladam aj robotu, ale nic nie je vhodne a ked nieco je tak ma tam nechcu, na nervy

kikina666
3. apr 2008

zulka29 kedy ides na KET ?

dyta
3. apr 2008

zuzik, tak dúfam, že to bude úspešné... 🙂 ja idem až na konci apríla ☹

veracruz
3. apr 2008

ahojte baby, dnes sme boli na prvom utz a cakame jedno babatinko 😵 😵 😵

kikina666
3. apr 2008

dyta ja idem 14.4. sa to tu rozbieha tych ketaciek na april, je jar tak budu vsetky uspesne 🙂