IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

ellianka
14. apr 2008

ahoj taky 🙂 tak to vás teda zobrali riadne šupom
ja som sa dnes snažila dovolať Krajkovi ale márne...nakoniec som sa vybavila s Dr.Gaťovou...dnes muselo byť v Helíku riadne natrieskané, to budu drobčekov 😉

takyna
14. apr 2008

fedra vôbec mi na to nič nepovedala, že vraj to sa stáva, že uvidíme čo bude po KET, alebo až vraj po 2-IVF riešia takéto veci 😒

takyna
14. apr 2008

eli, bola tam značná nervozita, Gaťová prešla popri nás bez úsmevu, Krajko preletel ako duch 😖 , tá inak milá sestra na vrátnici, zaúčala nejakú novú a bola bez zbytočných rečí tiež takže asi blbý pondelok a mali toho vela

ellianka
14. apr 2008

hmm, Helík má dosť veľký úspech a dobrú reklamu od spokojných pacientiek, tak len treba dúfať, že to tam nebude viac takých blbých dní ako dnešný pondelok...to by bola škoda.
taky a kedy sa chystáte na KET?

takyna
14. apr 2008

ak mi vijde negatívny víter z hrdla tak teraz Apríl 08 🙂

ellianka
14. apr 2008

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto silno držím palce 😵
aj na ten výter a hlavne na KET 🙂
nám sa to posunulo na máj

kikina666
14. apr 2008

aky víter z hrdla ?

takyna
14. apr 2008

eli ďakujem, 🙂 čítala som , že blbne ti tá cysta, možno aj ja v máji uvidím, ale chcela by som skúsiť už teraz 😵

takyna
14. apr 2008

ale čo som mala angínu stále ma bolí ešte keď prehltam hrdlo, robili mi výter či tam nie je nejaký bacil 😔

kikina666
14. apr 2008

aha, ja mam staphylokoka auresa uz od malicka a nie a nie sa ho zbavit, tak nech si tam zije , ked sa mu tam paci, nezabrali na neho ziadne lieky
🙂

takyna
14. apr 2008

kiki, 🙂 zajtra máš KET???

ellianka
14. apr 2008

taky, tak to budeme mať možno termín pôrodu spolu 😉

kikina666
14. apr 2008

teraz som bola prechladnuta, tak pijem cajiky, a teraz som si urobila ovocny salatik, pomaranc, kiwi, banan, jablko, vitaminova bomba tak hadam zaberie a vecer si este spravim gumidzus a to budem mat taky prisun vitaminov, ako ani nepamatam, musim sa na zajtra nachystat

ellianka
14. apr 2008

kiki 🙂 tak to budem zajtra na teba silno myslieť
a koľko budete vkladať? 1 alebo 2?

takyna
14. apr 2008

eli, dúfam že áno 🙂

katy2
14. apr 2008

taky a kedy pojdes na KET? 🙂

ellianka
14. apr 2008

taky jasné 🙂 treba veriť 😵

takyna
14. apr 2008

neviem katy apríl/maj

katy2
14. apr 2008

zeby uz april? 😉 tak to beries nejako zhurta... 😉 drzim ti palce, aby to uz teraz vyslo..... teraz nas je dost KETaciek...... mas pravdu, telo mas este pripravene po stimulke, treba to vyuzit... 😵

lenka20
14. apr 2008

takynka ved to si mala velmi pekne beta HCG, ale to je uz teraz jedno, hlavne nech sa to nabuduce udrzi. a mas uz aj lieky 😕 😕 zlte kuzelne 😕 😕 ty si vlastne bola len s embryologickou 😕 😕 sranda 😉
gratulujem k vyrociu, ani nejdem provokovat, ze kolke to uz mate 😀 😀 😀 nam to tiez akosi rychlo odsypa 😀 😀 tak supho mrska nech ti chytro pride a uz aj nech su krpci v brusku 😉 😵 😵

kikina666
14. apr 2008

elianka no chceli by sme 2 ale uvidime co sa s nimi stane ked ich rozmrazia

kikina666
14. apr 2008

dufam, ze budu dost silne a pekne ebryjka a rozhodnu sa aj zostat
🙂

katy2
14. apr 2008

kikina, uz sa ti to krati... uz mozes pocitat hodiny.... 😉 drzim ti palce 😵

takyna
14. apr 2008

leni , kety díkes, beriem to zhurta ale tak ako som už písala, v Helíku to zhurba tiež zobrali, čo budem zbytočne špekulovať 😎 no nie? 😀

katy2
14. apr 2008

taky, spravny pristup 😀

kikina666
14. apr 2008

taky mas pravdu netreba spekulovat a cim skor hup na to a kolko mas embryjok ?

lenka20
14. apr 2008

halo halo, hlasim pre vsetky zvedavky, ze nasa tanicka ma v brusku 2 bobiky 😵 😵 😵 😵

takyna
14. apr 2008

máme 3-embrijočká 1-tky 🙂

kikina666
14. apr 2008

taky to je super, to znie velmi slubne 🙂

takyna
14. apr 2008

tánička, ja ti gratulujem, verila som , že tentokrát to musí ti víjsť, si na rade 🙂 , držím palce , pozitívne myslím aby sa babulky zahryzli a nepustili takú úžasnú maminku 🙂 😵 🙂