IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
23. apr 2008

To moja mamina takto žartom ocoti občas pripomenula, keď sme niečo vyviedli 😀

tanitta
23. apr 2008

Katy .. vidis este mate svoje... a este si nebola ani na krv...viem ze je fajn mat plan B...to hej...ale az za "par" dni...
ja viem je to vsetko tak hrozne tazke a zlozite.... ☹

katy2
23. apr 2008

tanit mas pravdu....

tanitta
23. apr 2008

Tak paaa zatial kocky.. idem nakrmit kralikov 😅

zulka29
autor
23. apr 2008

Ahojte kočky, Taky, Leni, Kiki...
Katy ☹
Tannitka, ty si netestla? 😕

tanitta
23. apr 2008

Zulka.. ale hej....len ked tu nebola taka dobra nalada hned po rane ☹

katy2
23. apr 2008

tanit, a ako? co sa nepochvalis? 😵 mozem gratulovat? 😵 😵 😵

tanitta
23. apr 2008

zatial len tisko.. ale asi budem kupovat dialnicnu znamku 😀

katy2
23. apr 2008

tak to ti blahozelam 🤐 😵 😵 😵

zulka29
autor
23. apr 2008

Tanittka, tak ja už si teraz vážne budem o sebe myslieť že som bosorka 🙂 supeeeeer 😵

lenka20
23. apr 2008

ahoj zulinka 😉 kde mas fotecku 😕 😕 az teraz som si vsimla, ze si ruzova teta 😕
katy hned na KET nemozes ist, ak nebudes tehu tak musis vysadit lieky,pockat na mrchu, odkrvacat a az od dalsej mozes ist na KET. aspon v heliku to tak robia....ale je to logicke, cez ket si plna liekov, aj utrogestan robi sarapatu, nebolo by dobre ist hned do dalsieho kola, hormonalne by to nebolo OK asi....ale len este pekne pockaj s planmi ako vravi tanicka, uz len par dni a potom sa uvidi ci bude treba druhy ket... bazalka neklame to je pravda, ale neda sa zodpovedne aplikovat ked uzivas lieky, ktore BT ovplyvnuju....tak sa netrap este a uvidime co bude.... na krcok sa neda vobec drzat, ja som ho mala teraz pred MS presne ako ma byt v tehu - nizko, uzko, tvrdo....a bum prisla MS 😀 😀
tanicka tak uz je to vonku 😵 😉

katy2
23. apr 2008

lenka, vdaka za yvsvetlenie.... tiez sa mi to zda logickejsie.....
zatial ms nie je ani nespinim..... len ten test.... 😠

lenka20
23. apr 2008

lucka ktory den cyklu si teraz 😕 😕 kam chodis, do akeho centra 😕 pytam sa kvoli protokolu... potom mozno budeme vediet poradit 😉

lenka20
23. apr 2008

katuska ved to sama vies, ze na test sa tiez neda spolahnut vo vcasnom tehu.... 😉 jasne, ze sa treba pripravit aj na zle spravy, radsej s tym pocitat podla mna, ale v kutiku srdca dufat nezaskodi 😵 😵 tak v piatok katy 😵 😵
zulka je bosorka, zulka je bosorka 😀 😀 😀 😀 😝

tanitta
23. apr 2008

Zulka...ty nasa carodejka;)....keby to fungovalo tak okamzite idem a pocarujem osobne 😵 ...
no ale uz musim.. pa

dior
23. apr 2008

kocky moje,musiom nieco napisat lebo zase sa prepadneme 😀

kikina, nechytaj si ten krcok,vazne ja som si ho kontrolovala cele tehu a nakoniec som mala silnu infekciu a musela som brat Zinat a prisla som o mimi-vydrz, ked ta boli podbrusko to je len dobre 😉

lenka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ty ranne vtacatko, co hovoris na Misine trojicky? prave som citala,ze sa s muzom dohodli ze si nechaju vsetky,eteze tak,lebo byy som ju 😠 😠 😠 , inak im v CAR spomenuli ze v Prahe sa robi regulacia plodov 😠 ,ale ja som jej napisala ze jedno beriem 🙂 -ak chce ete niekto nech jej napise 😀 😀 😀 😀 ,ale nie my budeme mat svoje miminka a uz velmi skoro

tanitta-to bolo dobre :ze stavajte ide sa cvicit 😀 , bob a bobek posluchaju?

katy 😒 , niekedy je lepsie nemerat teplotu ,ani netestovat,proste tie 2 tyzdne by nas mohli uspat a prebudit so slovami-gratulujeme ste tehotna 😵 -neboj zazijes to ,ja ti to siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno prajem

takynka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎

gabika24
23. apr 2008

ahojte kočky.
tanitta, tak potichúčky ti gratulujem 🙂 - zulka je naozaj čarodejka, my sme zjavne slabšie, no musíme spojiť našu čarodejnú trochusilu a počarovať už konečne aj jej, že zuli? 😀

kiki, všetko čo píšeš môžu byť (a sú) tehu príznaky 🙂

babulky, držkajte sa...

katy, ja sama som bola v Iscare s niektorými babami, ktorým vyšli nejaké tri testy negatívne a merali si aj bazálnu teplotu (aj keď vtedy som príliš nevedela o čo ide), vraveli, že určite nie sú tehu, lebo aj teplota klesla - no telo ich klamalo a z krvi bolo tehu potvrdené. asi to bolo spôsobené strachom, stresom, či ako to napísať - neviem, vtedy som nad tým nerozmýšľala, len viem, že jedna z nich so mnou čakala na výsledok z krvi, plakala, lebo už boli 5-krát (vtedy hradila poisťovňa len jeden cyklus, takže tie 4 si hradili sami), že zasa budú musieť celý rok aj viac šetriť kým pôjdu. a to si mala vidieť, aká vyšla od doktora... 😀

takže nič nie je stratené, pokiaľ vám nepovedia negatívny výsledok v centre - a vlastne ani potom ešte nič nie je stratené, hor sa do ďalšieho boja...

pekný deň babulky a tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

takyna
23. apr 2008

Ahoj zulka, diorík, práve som sa vrátila s DU, Uf bože slnko vyliezlo a sním aj policajti 😠

katy2
23. apr 2008

Tomu sa hovori sila😠
Ta zena bola po IVF

http://www.bleskovky.sk/cl/10/240432/Zroneni-ma...

gabika, dakujem za povzbudenie.... viem, ze v piatok sa dozviem svoj ortiel.... kym nie je ms, este je nadej....

takyna
23. apr 2008

ahoj gabika 😀 ups druhý vírus 😀

dior
23. apr 2008

Gabika ahoj, a ty si bola spokojna v iscare? a prece si bola teraz v heliose?
inak ti krasne svieti ten 10tt 😵 😵 😵 😵 😵 😎

takyna
23. apr 2008

baby to ani nečítajte ☹ , včera na Markíze boli samé zlé správy 🙄

katy2
23. apr 2008

taky, normalne mi je z toho nanic a pytam sa co je lepsie? 😔 😔 😔

takyna
23. apr 2008

diorík a ešte mi povedzte čo je to za skratku tt???

dyta
23. apr 2008

ahojte dievčatká,...
pozerali ste včera správy? o tej žene, ktorá bola na IVF , donosila bábo a lekári ju pred pôrodom 2 týždne posielali domov a nakoniec mala v sebe mrtve bábo? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dyta
23. apr 2008

strašné, ja som plakala celý večer.. 😢

tanitta
23. apr 2008

Jemime baby fakt toto nemusim ☹ ... som to zacala aj skoncila citat...rychlo daco piste nech ten link zmizne z tejto stranky 😉
Dior.. kralici robia mesiu zurku, tlacia mi na mechur 😎

dior
23. apr 2008

to je strasne, NR nikdy 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 ☹ 😒 -chuda mamicka 😔 😔 😔

takyna
23. apr 2008

ale aj ona bola divná, musela predsa si kontrolovať pohyby dieťatka, mňa by takto odbiť nemohli, taký bordel by som narobila v tej nemocnici, že by som bola aj na markíze 😠

katy2
23. apr 2008

nechcela som vas poburit...
prepacte 😔
ale je to sila...... to je nase slovenske zdravotnictvo.... 😔 😔 😔