IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
25. apr 2008

Sikul.. napisala som ti IP 😵

sikulka
25. apr 2008

odoslane 🙂

gabika24
26. apr 2008

ahojte.
želám krásny slnečný víkend. ešte tu nikto nie ste? asi všetky robíte niečo užitočné, idem aj ja 😀

mapa73
26. apr 2008

Ahojte 🙂
Tani 🙂 gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Je tu ešte niekto?

tanitta
26. apr 2008

Ahojky... babulky... prajem krasny dnik;)... je nadherne a ja sa vyhrievam na slniecku na terase 😵 .....dnes ma riadne povrtelo od zaludku 😕 ... paa

katy2
26. apr 2008

Dobry vecer 🙂
Je tu niekto? 😕

steva
27. apr 2008

ahojte.tak som si urobila test-negativny. 😢 😢 😢

takyna
27. apr 2008

Ahoj steva, test ešte nemusí znamenať, že je to negatívne, nevešaj hlavu a vydrž sa krv, držím ti palce

nelynka
27. apr 2008

ahojte, idem vas na chvilku kuk, ako sa tu mate??

takyna
27. apr 2008

ahoj nelča, máme tu zopár tehuliek nových 😉 a čo ty ako sa ti darí v novej práci?

nelynka
27. apr 2008

jeeeej tehulkyyy..inak baby nam sa tiez podarilo po svadbe otehotniet, mala som dve palicky na teste a vzapeti som dostala mrchu, takze zase babo odislo 😢

inak v novej praci super, cely den nic nerobim, len som cely tyzden v praci a mam volno len vikend a raz za dva tyzdne len nedelu...ale inak vpohode...uvidime este na vyplatnej paske ako velmi sa mi tam bude pacit 😀 😀

tanitta
27. apr 2008

Dobre ranko;)..
Nely .. takze to pojde nakoniec aj prirodzene ;)....
Steva...ono je to tazko s tymi testami.... tazko povedat... ale drzim palce nadalej;)
Taky.. ahoj... tak co zahradka okopana? 😀

nelynka
27. apr 2008

ahoj tanitta...)
no prirodzene, hm..zacinam mat pocit ze ked sa aj oplodni prirodzene, tak sa nemoze udrzat...uz sa toto stalo druhy krat...ale na druhej strane je aj dobre ze odislo, lebo je to este prilis skoro po tej rakovine a mohol by to byt nejaky mimozemstan 😀 😀

tanitta
27. apr 2008

Ale Nely.. takto nehovor 😉 ... mozno ale mas pravdu ze nasledkom tych potatov bolo oplodnenie zlou spermjkou a preto sa to stopuje takt v rannom stadiu... geneticky nie ej ok... ale nebojkaj ono to pride... a zabludi ta mrska sikovna a ta spravna;)... mozno by bolo dobre odsladovat cyklus lekarom a nasadit po domacom snazeni progesterony... utrogestan, duphaston prip. neolutinove inj.

nelynka
27. apr 2008

tanitt je to lepsie ked odislo...ako velmi tuzime po babu ale nechcem mat doma postihnute dietatko ked nemusim..vycitala by so,m si to potom ze sme vedeli o takom riziku a predsa sme do toho sli...chcem aby moje babetko malo statsny zivot a nie sa len cely zivot trapilo ze je ine ako ostatne deticky...

ked pojdeme v lete na KET tak predtym si poziadam o imunologicke testy aby sa toto vylucilo ze sa nedokaze uchytit

takyna
27. apr 2008

Ahojte kočky, práve som a ešte aj mám výbuchy doma s mojou puberťáčkou ☹ je to o držku niekedy, púšťam sa do veľkého upratovania, chrbát zo záhrady ma boli, variť musím no proste relaxačno oddychová nedela 😝

nelynka
27. apr 2008

babyulky teraz mi pisala kolegina, uz je maminkou...ma krasnu Lili, 51cm, 3,75 kg ... ale mala vraj tazky porod, rodila pomali tri dni...mala mala snuru okolo ruky aj nohy, ale su vporiadku, ja sa taaak tesimm 😀

gabika24
27. apr 2008

ahojte babulky.
peknú slnečnú nedeľu plnú pohody. aj ja musím variť a ešte som sľúbila miláčikom mojim aj koláč, čo sa mi nechce, ale idem na to - sľuby sa majú plniť... 🙂

kikina666
27. apr 2008

ahoj gabika, my sme sa akurat vratili z chaty, boli sme opravovat dvere a poobede zase mame robotu s drevom, ale do toho sa hrabat nebudem, uz zacinam byt nervozna na zajtra, som si dokonca merala uz aj teplotu rano som mala 36,8 a za dve hodiny 37,4 .... , vzdy rano mam menej a neskor to vylezie vzdy nad 37, malo by to byt dobre ... uz aby som ten zajtrajsok mala za sebou 😒

nelynka
27. apr 2008

kikina merias ci BT?

kikina666
27. apr 2008

ale ved praveze nie, to ma len tak dnes napadlo, zajtra mamist na krv a neviem sa dockat co mi povedia, som z toho strasne nervozna

julietka
27. apr 2008

Ahojte babulky, vsetkym zelam krasny slnecny dnik 🙂
Babenky idem prvykrat na KETko, viete mi prosim povedat ako to prebieha? Dr. mi povedal ze mam po neuspesnom IVF pockat dve MS a potom prist. Len som sa nespytala ci mam prist pred zaciatkom druhej, alebo po skonceni druhej MS. Viete mi prosim niektora poradit? dakujem 🙂

nelynka
27. apr 2008

kiki ale vies o tom ze teplotku si musis merat hned ked sa prebudis rano ani z postele nesmies vstat inak i stupne ked sa hybes?
ja som raz bola hodinu na rychlej prechadzke a som si zo srandy odmerala ako velmi vyskocila a mala som skoro 40 stupnov 😀

nelynka
27. apr 2008

juli mas mockat dve MS to znamena ze mas preckat aj tu druhu...
zalezi od toho ci mavas ovulaciu normalne alebo nie...
ale ked si si nie ista tak si tam zavolaj a oni ti to upresnia..

kikina666
27. apr 2008

steva no takze steva na zajtra tfuj tfuj tfuj, dufajme, ze nam to dobre dopadne, maj sa pekne a dobre sa vyspinkaj a zajtra cakam pozitivny vysledok aj od teba a aj od seba

gabika24
28. apr 2008

dobré ránko prajem...
tak ešte pár tehu vírusov na tie pozitívne správičky dnes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
babule držte sa... 🙂

kikina666
28. apr 2008

ahojte babenky, takze idem na to, krajko caka, takze startujeme a vyrazame. Myslite na mna a drzte palceky, som z toho strasne vyklepana, som nespala skoro celu noc, strasne horsi pocit ako rped statnicami, takze idem, myslite na mna a na snehuliaka
🙂

steva
28. apr 2008

ahj kikinka.drzim palce na dnes.ja idem az zajtra,ale uz viem co ma caka a tak si nadeje nerobim.vela stastia prajem 😵

lenka20
28. apr 2008

ahojte raketky 😵 😵
na dnes prajem stevke a kikinke vela stastia a hlavne vela HCG v krvicke 😵 😵 😵 😵 stevka take tu uz bolo, ze negativny test a nakoniec krv pozitiv, takze este vydrz do poobedia a uvidis ako to dopadne ... drzim palce nech ste poobede obe stastne 😉 🙂
tanicka tehulka ahooooj - tak co, uz si to rozdychala 😕 😅 😅 😅 aj ja som cely vikend travila na terase, na slniecku, taku pohodicku sme si s manzelom spravili, slniecko ma tak nabilo energiou, ze som cely vikend lietala ako keby som v zadnici mala duracelku a postihala som kopec veci... je super pocasie v nasich koncinach 😵 😵

zulka29
autor
28. apr 2008

Ahojte 🙂

Kiki, Steva, tfuj, tfuj, držím palce 😉

Cau Leni, vrtulka 😎