IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
30. apr 2008

ahoj zulka, asi by sme mali ☹

zulka29
autor
30. apr 2008

Ja tomu nerozumiem, ako to že češkám tiue KEtka vychádzajú a nám nie? Aj ked babule otehotneli, babatka to nakoniec vzdali ☹

takyna
30. apr 2008

ja im prajem to je fakt, ale už by sa aj na nás mohlo šťastie usmiať 😒

takyna
30. apr 2008

Tanit ty máš nové fotto???? 😉

zulka29
autor
30. apr 2008

len či nemajú dáke lepšie metódy na mrazenie a tak v čechách...hmmm.....

zulka29
autor
30. apr 2008

Musím ísť ja pracovať...sa mi tááák nechce 😠

takyna
30. apr 2008

neviem v čom to je ☹ , ani mne sa ešte nechce makať, ešte že je zajtra sviatok práce 😀

lenka20
30. apr 2008

stevka to je mi luto, oddychni si a zase neberies chut... skoda ze uz nie su mrazackovia, ale z cerstvych to u nas ide lepsie, takze... 😉 nabuduce to vyjde 😵 😉
zulinka ahoj 🙂
no veru, je to fakt, ze vlastne od pipky prikopnicky nemame ani jednu tehulku po KET 😕 😕 😕 vsetky skoncili potratikmi....... hrozne.... ale hadam teraz sa to uz zlepsi kocky, zabojujeme 😉 ale zulinka mozes nam kludne zalozit novu temicku 😉 😉 uz mas prax 😀 a teraz daj taku superuspesnu, kde vsetky ale vsetky otehulkujeme 😵

mirinda10
30. apr 2008

dobre ranko trosku zamracene ale aj ja sa mracim na moju mrchu uz ma hneva som 35 DC a uz mam 15 dni BT zvysenu aj dnes 37 ale mam stale take tlaky v podbrusku uz od piatku a nic no dnes idem k dokimu na cytologiu tak ma musi pozriet a musim ho nejak presvedcit nech nieco pichne

uz aj ja chcem KETovat 🙂 🙂 🙂 🙂

takyna
30. apr 2008

máme ešte Gabiku, ináč ništen veru ☹

mirinda10
30. apr 2008

baby tak musime zabojovat nech tie cesky nie su take dobre, musime sa nejak inspirovat nechcu poradit co mame robit aby sa to aj u nas rozbehlo ....

takyna
30. apr 2008

mirinda, že keď ich nenabijeme v Hokeji tak aspoň tu by sme mohli 😉 😀

mirinda10
30. apr 2008

jasne taky musi ved to nie je mozne musi sa to podarit no ja najskor musim vyhrad nad nrchou a potom uz nabehnem
ako sa citis pri estrofeme

este, ze zajtra jed den volna chcem ist grilovat tak hadam nebude prsat inak budem cely den v posteli nic nebudem robit 😀 😀

lenka20
30. apr 2008

mirinda no teda a neskusila si testnut ked mas aj bazalku vysoku 😉 som zvedava co ti doky povie 😉
takynka ani gabiku nemame lebo ona nebola na KET ale na IVF otehotnela s cerstvymi ....
takze je to na nas, je nas teraz na ket kopec a ked vsetky budeme tehulky tak sa statistiky rychlo napravia 😅
tinucha, takyna, elianka, ja, kto este 😕 😕 aha a cakatelka lauritka uz ma snehuliakov v brusku 😉

takyna
30. apr 2008

mirinda celkom ok, ale u nás v Helíku berieme trošku iné lieky estrogén, ten je vraj menej zákerný a kúzelný 😀 , ja by som tiež chcela ísť grilovať, dúfajme, že nezaprší ☹ , Leni naozaj Gabika nebola na KET? podla mňa hej 😕 , nejaká som zmagorená 😖

takyna
30. apr 2008

ale pri dcérke jej som myslela, že je s KET-ka 😵

lenka20
30. apr 2008

nie zlatko, gabika ma dcerku po KEte ale dvojicky caka po tretom IVF z cerstvych embrijok, zostali im len tieto dve co vkladali, nemali na zmrazenie nic...vsak gabinka 😉

tanitta
30. apr 2008

Ahojte fesandy;)...
Steva... ach jaj... ☹ .. veru akosi tie keta su zacarovane... Zulkaa by mala kazdej pocarovat aj mne pocarovala 😅
u nas je kraaane dalsi pekny den pred nami ....
Taky...ak by si nahodou potrebovala kuzelne a budes mat malo nekupuj dalsie....poslem ti moje... 😉 ....
idem nakrmit kralickov....zatial paa

takyna
30. apr 2008

Tanitka ahoj, budeme ťa volať, že Aneta Langerová 😀 tá fotečka 😉

tanitta
30. apr 2008

jemine nieee... lebo budem ruzova vila amalka 😀

mirinda10
30. apr 2008

leni, no rozmyslala som ist do lekarne kupit test iba zleziem s 12teho poschodia na prizemi mame lekaren ale bojim sa sklamania a ved ked mi bude robit cytologiu tak hadam zisti co je vo veci alebo si ho mam ist kupit???? no babo rad neviem to by inak bol zazrak keby som bola tehu ja uz som nastartovana na KET takze nejak moc nad tym nerozmyslam
a treba iba ranny moc alebo je to jedno kedy sa to testuje, ja som to este neskusala ale co mozno treba aspon raz skusit

takyna
30. apr 2008

nie , ty si tanitka, to len zo žartu, a za kúzelné ďakujem ak budemi treba napíšem ti díky 😵

lenka20
30. apr 2008

mirinda ja by som testla, vlastne som aj ja minuly mesiac testla ked mi meskala mrska.... podla mna na 35.DC nemusi byt uz z ranneho mocu, to uz by malo byt vidiet aj hocikedy pocas dna........tak utekaj a prajem // 😉 🙂
ahoj tanicka 😵
takynka hej, dcerka je z ketu 😉 uz sme sa pochopili 😉

tanitta
30. apr 2008

Baby ja som si robila predvcerom test... este sa to ani cele nenamocilo a ani kontrolna este nestihla prva vyliest a ta druha ju obehla... 😨 .... nemozem sa vyhrabat odtialto ale uz idem...
Taky;).. jasne.. napis potom...pa

takyna
30. apr 2008

tanitka ty testuješ o dušu spasenú 😀 , ak ich potrebuješ spotrebovať pošli 😉

mirinda10
30. apr 2008

leni no tak je to negativne dufam, ze som to dobre spravila ale ja tam tu druhu ciarku nevidim ale necham sa prekvapit inak dnes z ordinacie bez injekcie neodchadzam aby bolo jasne 😀 😀

gabika24
30. apr 2008

ahojte kočky.
pozerám, že ket nevychádzajú. ale už to nabehne - leni, taky... 😀 - veď nie nadarmo vám tu chodím posielať tehu vírusy, len sa to po ceste kdesi asi stráca... teraz čakáme dvojičky po ET (z čerstvých, nemali sme už nič na zamrazenie), ale dcérku máme po KET - to len naozaj pre potvrdenie... 😵
tak teraz pre istotu tie tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

takyna
30. apr 2008

gabika, chytáme a ďakujeme ti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...bruško rastie????

tanitta
30. apr 2008

Gabi... otazka.. neschudla si na zaciatku tehu?... ja som dole uz 2kg

takyna
30. apr 2008

ako sa blížim k môjmu ovulačnému obdobiu, tak si moje vaječníky robia diskotéku v podbrušku uf 😠