IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
13. máj 2008

taky no sa ti povie relaxovat, cely den som doma zavreta sama a ked pride vecer manzel tak ma ide vyvencit von, lebo nemam sil na to chodit s mojimi kamaratkami kocikovat a pocuvat tie ich reci, ako by aj mne take pasovalo a kazda mi ho pcha na ruky, ze nech sa prilepi ale ani jedna netusi cim som si uz presla, tak radsej sedim doma a tie korcule to je jedina moja radost 🙂 a po tom epi zachvatesa nesmiem rozrusovat, doktorka mi zakazala co i len sa priblizit k malemu dietatu, aby ma znova nenatiahlo a chcela mi dat lieky na nervy aby som sa ukludnila, lebo to zhorsuje moj zdravotny stav, 6 rokov som bola bez zachvatu a pred dvoma tyzdnami ma hpodilo o zem, nastastie si to odniesol iba dohryzeny jazyk a tyzden som nemohla rozpravat iba som suslala 🙂

zuzla80
13. máj 2008

Kiki presto to isté sa stalo minule mne so žiadosťou. 3týždne im tam stála lebo ju zabudli poslať, ale ešte, že tentokrátu na to nezabudli.

gabika24
13. máj 2008

dicinka1 nám vyšlo pri prvom IVF 3.ket, 2.ivf nevyšlo, ale to tretie áno (dvojičky)
babule, držkajte sa, ideme preč, tak sa chvíľu neozvem. zajtra držte palce - ideme na sono... 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
13. máj 2008

zuzla80 zajtra sa zase vyberiem do poistovne sa spytat ci to doslo a ked nie tak hned volam do heliosu, v poistovnoi je taka zlata pani doktorka taka starsia pani tak jej zoberiem nejaku bonbonieru a my to hadam pomoze aj ponahanat, ziadost sme v heliose podali 5.5. a ak zajtra nebude v poistovni tak uz im asi nieco poviem, ja potrebujem mat vyjadrenie do konca maja, zaciatkom juna mam dostat mrchu a hned od polovice juna by som mohla zacat stimulovat ... tak to hadam vyjde

lenka20 ked mi uz nic ine nezostava iba sa nicit na korculiach, aby som nemyslela na tie neuspechy a depky ktore mam, vsade kde vytiahnem paty stretnem kamaratku s kocikom je to na nervy 🙂

takyna
13. máj 2008

kika si vravela, že sú to tvoje kamošky, a kamošky u mňa znamená, že ťa vypočujú povzbudia a pochopia tvoje problémy, mala by si sa im zveriť bude ti lahšie a nebudeš doma zavretá sama so svojimi starosťami 🙂 , tieto psychické problémy s detmi som mala aj ja treba to len postupne prekonať, ale čas to spraví, a teraz nekeciam do vetra ver mi...

kikina666
13. máj 2008

gabika24 no teda ty este zijes ? si sa mi neozvala , som ti pisala mail a si neodpisala, tak som sa zacala bat ci sa ti nic nestalo, budem drzat na sone palce a pozdrav drobcekov a zajtra napis ako ste dopadli 🙂

kikina666
13. máj 2008

taky tak prave s tym je problem, lebo im trom nieco povedat tak to mozem hned napisat do Vecernika na titulku budu to vediet vsetci, nic neudrzia v sebe a nepotrebujem aby sa vsade o nas hovorilo, ze na co sme sa dali, to je intimna vec a im to nedochadza ze ublizuju tymi svojimi recami ☹ keby boli take kamosky za ake sa pokladaju tak by im to doslo

kikina666
13. máj 2008

a nepoznam nikoho zo ziliny s kym by som si mohla takto sadnut a pokecat, kto by mi rozumel , lebo zaziva to iste co aj ja ... ☹

takyna
13. máj 2008

kika zmeň partiu "kamošiek", žijeme v 21-storočí, a nehnevaj sa na mňa, ale každý inteligentný človek predsa musí vedieť, že každý 3-pár vo svete je neplodný a umelé oplodnenie je vec verejná, úplne normálna, nič neetické , ani poburujúce 😠
a každý kto si myslí opak je totálne zaškatulkovaný debil 😠 , sorry za výrazy

veď to nie je pohlavná choroba, je to spôsob ako vytvoriť nový život, ludskú bytosť

takyna
13. máj 2008

mala by si byť na seba hrdá, že si sa na niečo také ťažké dala, že máš na to nervy, a aj peniaze, a hlavne , že chceš niečo pre teba a manžela spraviť, keď si už príroda s nami zahráva a nie sa trápiť, čo si iný myslia, každý sa raz môže dostať do niečoho podobného, napríklad aj deti tvojich akože "kamošiek"

kikina666
13. máj 2008

no ved to je problem, oni otehotneli hned na prvy sup, ta jedna si dokonca na konci tretieho mesiaca isla lyzovat do Alp na tyzden , ta druha zahlasila ze keby vedela, ze to bude chlapec, tak sa uz na to neda, lebo prve ma chlapca .... a ta tretia dala 7 mesacne babetko nejakej studentke opatrovat a isla do roboty, ze ju to nebavi .... spravila si si obraz ?

takyna
13. máj 2008

kika ja už neviem ako ti to mám napísať, pozri sa ja som tiež otehotnela na prvý šup , a teraz sa trápim už 11-rokov a nie a nie a čo 🙄 , aj ty si už otehotnela, proste každá z nás je iná, ale psychicky sa musíš dostať do normálu lebo inak budeš iba tíško plakať a závidieť im, a nič s toho nebude iba další epileptický záchvat

fedra
13. máj 2008

fcielka,
tak som sa konecne dostala k netu a citam ... a nestacim sa cudovat.
Ako preboha nemozu mat info o tvojom mrazacikovi. Nech uz to bolo akokolvek,hoci aj len nezapisane v PC, taketo veci sa jednoducho stavat nemozu. Ved ako mas mat potom dalej k nim doveru ???
A ak maju ti dvaja nejake nezrovnalosti medzi sebou, tak nech si to riesia inde. No, Gatova je velmi mila ked sa s nou rozpravas, ale zazit pri nej nejaky zakrok ... no ... mna celkom dobre vytrapila pri IUI. A vzdy som mala stastie na nu. Ale aj ked je zlata, pri IVF budem na odber chciet Krajka.
Teda ... poviem ti,si mala fajny den 😨

takyna
13. máj 2008

keby som mala moc, tiež by som každému páru dopriala pár rokov si počkať na dieťatko a až potom ho mať, aby si vedeli viac vychutnávať a tešiť sa z detičiek, /samozrejme česť výnimkám/, ale na svete to takto nie je zariadené , vládne tu veľký chaos a nespravodlivosť, ale asi to tak má byť, o tom je život

kikina666
13. máj 2008

fedra gatova aj krajko su super, to si nezazila dr.tomasa - to som po IUI isla po styroch domov a celu cestu som lezala, co som od bolesti nemohla ani sediet a tri dni som nevstala z postele a som krvacala a povedal mi ze pri zakroku mi praskla nejaka cievka samozrejme z toho nic nebolo a ked manzel videl co mi dorobil, tak uz nechcel aby ma trapili dalsi pokus, ale medzitym tomasa odtial vyhodili a krajko a gatova to je uplne ine kafe ako ten sadista

mirinda10
13. máj 2008

baby, mne je nejak blbo od toho estrofemu ked som zacala brat 2 tabl denne tak ma stale bralo na zvracanie a teraz uz je 3 a ledva to v praci vydrzim, na vahu uz radsej ani nejdem na mna tie vedlajsie ucinky posobia ani skoro nic nejem ked mi je zle ale citim, ze priberam hroza ale idem vo stvrtok na utz tak sa postazujem tak uvidim dufam, ze v sobotu bude transfer musim sa modlit a pit vinko nech ta sliznica rastie tak som zvedava co mi doky povie.
takyna takze za dva dni uz ides na to tak ja sa potom pridam ako dlho musim cakat po rozmrazeni 2 dni?

kikina666
13. máj 2008

takyna dik moc za podporu, ja mam teraz take depkove stavy, mozno bude najlepsie ked mi doktorka neurologicka predpise lieky na nervy ako navrhovala, jednak aby som sa ukludnila a aby to neohrozilo moj zdravotny stav z pohladu epi

kikina666
13. máj 2008

mirinda , mne tiez byvalo nafigu po tom estrofeme, ale ja som na rozdiel od teba schudla 3 kila, ale potom som ich zase nabrala naspat ☹

takyna
13. máj 2008

kika sorry , že som sa tak rozbehla, ale určite si milé a zlaté žieňa a mala by si si veriť, a tie tabletky na nervy nie sú zlá vec, veď je to psychicky náročné, všetky sme s toho na nervy 🙂 , a hlavne nechcem, aby si mala další epi záchvat!
mirinda deň pred zákrokom rozmrazujú embrijko, ak by sa ho nepodarilo rozmraziť, rozmrazujú v deň zákroku dalšie

kikina666
13. máj 2008

mne ich rozmrazovali az v den zakroku a z 3 sa mi rozmrazilo iba 1 ☹

kikina666
13. máj 2008

taky vobec si sa nerozbehla, to si este nepocula, co mi povedala moja neurologicka, je to kamaratka taka spravne sibnuta baba, po jej terapii vzdy ked stretneme kdekolvek v meste sa citim uplne cista a bez akehokolvek smutku. Minule mi povedala, ze na dvere ambulancie si zmeni visacku z nerulogickej ambulancie na psychiatriu.

takyna
13. máj 2008

no vidíš kika nájdu sa aj normálne baby 😵 chápajúce

kikina666
13. máj 2008

hej najdu, len tie nemaju cas 😀 ale teraz sa chystame spolu korculovat

fedra
13. máj 2008

kikina, ved ja nemam ani na jedneho nic zle. Mne sa s gatovou dokonca rozprava lepsie a zda sa mi,ze je menej obtazuju moje otazky ... to asi preto,ze je tak este tak kratko 😉
Vidis, to je asi velmi individualne, lebo je tu dost bab,co si Tomasa chvalilo. Ja sa fakt nemozem vyjadrovat,nezazila som ho.

kikina666
13. máj 2008

ja som ho nemusela ... prva vec ktoru mi povedal po vysetreni bola, ze co si budeme nahovarat uz ste stara na dieta a treba to riesit invazivne aj ked nemate ziadne problemy a to som mala 30 rokov no a potom sa predviedol s tym IUI a potom ho odtial vraj vyhodili

kikina666
13. máj 2008

ked som isla na druhe IUI ku Krajkovi tak som 2 dni nespavala, poucena z prvej skusenosti s tomasom a pri krajkovi som ani nevedela kedy to tam dal a u gatovej detto, ta mi vkladala tiez 2x a uplne bez problemov, mne sa tiez lepsie komunikuje s gatovou, je to predsa len zena a je strasne mila

fedra
13. máj 2008

to uz je aj tak jedno ked tam uz teraz nie je 😉
Ja som zas nervozna pri utz ked mi Krajkovic vzdy nezabudne pripomenut, ze sance su nizsie kedze uz nemam jeden vajcovod ... no este dobre ze mi to povie, inak by som aj bola zabudla .... 😝
Ale je to v tom,ze asi si uz vsetko si moc pripustam a potom hodinu rozoberam kazde slovicko ... bwe

dyta
13. máj 2008

ahojte 😀 😀
čítam si vaše písaníčka... fcielka, to som ešte nepočula.. 😕 😕
... ale určite sa nájde pampúšik jeden zablúdený 😵 ..
kikinka, keď ti rozmrazovali embryjka v deň zákroku, tak o koľkej si mala zákrok...? ...
lebo u mňa to bolo deň pred tým a to mi ešte embryologička volala, že sa pekne rozmrazili a delia a
že na druhy deň o 10tej tam mám tyť 😕 😕

kikina666
13. máj 2008

ja som isla na zakrok o 14,00 a rozmrazovali ich vraj od rana a o 10,00 mi volala embryologicka, ze z 3 sa rozmrazilo iba 1 ☹ , mozno tym ze to tak chytro rozmrazovali, lebo vsetky tu pisu ze ich rozmrazuju den vopred

fedra
13. máj 2008

kikina a pytala si sa na to rozmrazovanie ?