IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

rybca
14. máj 2008

lauritka - a to splnomocnenie (prehlasenie) podpisane pred notarom? ci maju na to len formular?

dyta
14. máj 2008

ahojte... 😅 😅 😅 😅
eli- držím palce... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
taky- zajtra ideš na to?... to strašne letí... ja mám ísť už o týžden na krv... 😵 😕
... mám už niekoľko dní zvýšenú teplotu, myslíte že je na to príčina?.. lauritka, ja mám tiež
veľmi slabú imunitu, som často chorá... dúfam, že bobáci sa držia zubami - nechtami 😵 😵 😵 😵

lauritka
14. máj 2008

ano..u notara normalne prehlasenie, ze ste partneri. my sme zase toto prehlasenie nemuseli, co hovori vera..ale rybca najlepsie ti to povedia v centre ;)

rybca
14. máj 2008

lauritka - ja viem, ze sa to tam dozviem, ale ja nerada cakam na informacie..🙂)) a to este potrva kym sa k tomu dostaneme..🙂

kikina666
14. máj 2008

ahojte baby som vytocena do maxima, minuly tyzden v pondelok vraj helios oslal moju ziadost do poistovne a v positovni ju nemaju ... co mam teraz robit a od 15.6. mam zacat stimulovat

dyta
14. máj 2008

tak nech v Heliose vypíšu novú a pošlú znovu... lebo hľadaním sa bude len naťahovať čas..
inak, to je neuveriteľné... spýtaj sa ich kiki, či je to možne... 😕

kikina666
14. máj 2008

ked ta baba na tej recepcii je taka neochotna, ta zlata tam uz neni a toto je nova, ked som sa jej spytala ze kedy to poslali tak v pondelok mi povedala, ze taketo informacie neposkutuju, ze to su interne zalezitosti a ked som sa jej pytala dnes znova tak mi povedala ze to poslali minuly tyzden v pondelok, tak ja uz nechapem kde sa to tula

dyta
14. máj 2008

kiki, ale dnes je streda a keďže to poslali v pondelok , tak dnes je 10 deň.... hm... a keby si zavolala rovno svojmu
dokimu?...

kikina666
14. máj 2008

nechapem kde sa to moze tulat 10 dni po poste,ja tomuto nerozumiem, do tej poistovne sa neda dovolat skusim este za hodinku zavolat mi dali kontakt na nejaku dr. v zilinskej pobocke, ze ona ma na starosti vsetky umele oplodnenia, len ta tam zase neni, no na nervy, co ti budem hovorit

a ako sa citis ako tehotna ? uz sa ti to krati
🙂

lenka20
14. máj 2008

kiki ta ziadost najprv ide do ZA na potvrdenie ze im nic nedlzis az potom do BA a v ZA sa vzdy zdrzi dlhsie....neviem kam si volala, ak do BA tak to este nie je sanca aby to tak skoro mali... mas pravdu, ta mila kocka na recepcii tam strasne chyba, mam pocit, ze kym sa nova zapracuje tak bude este trocha chaos....
takynka ty sa len vykasli na ropuchu, ved uz len troska vydrzis kym pojdes na matersku 😉 😀 a potom sa jej zasmejes do xichtu ked jej oznamis tehu - si to vychutnas 😅 ropucha sa rozplasti od jedu 😅
tanicka pozdravuje vsetky kukucky - uz sa ma dobre, len celkom malinko spini, takze je to na dobrej ceste......
ZULKA ahooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dyta
14. máj 2008

🙂 🙂 🙂 no kiež by to tak bolo... mam trochu bolesti v podbrušku, ako keby som mala dostať mrchu..
tak dúfam, že mrcha to nebude... 😔 😔
kiki, koľko si mala vajok po prvom IVF?... ... inak, podľa mňa, keď už poisťovna raz schváli IVF a žena
má zo zákona nárok na 3 zákroky, tak by to mohli zjednodušiť a automaticky by každá žienka pri 1.a 2.
neúspechu IVF pokračovať 3IVF. nie? 😲 😲

kikina666
14. máj 2008

no lenze uz je 10 dni fuc a ziadosti nieto,

takyna
14. máj 2008

baby ďakujem za podporu, ste veľmi zlaté cením si to 🙂 😵 🙂

martina557
14. máj 2008

Lenka 20,
ďakujem za info, som myslela, že keby tu bol niekto v tom istom dátume, tak by som to možno zvládla lepšie. Neva, som rada, ale, že je vás tu toľko čo už máte z IVF bohaté skúsenosti. Začala som užívať proveru a pokračovať budem s decapeptylom a potom puregon. Zatiaľ sa nedeje nič zvlášte a tak dúfam, že to bude v pohode. Tak zatiaľ

lenka20
14. máj 2008

martinka urcite to bude v pohodke 😉 ked sme to zvladli my vsetky tak urcite aj ty - prajem vela krasnych zdravych embrystekov 😉 a kludne sa pytaj, mame to vsetko este v cerstvej pamati.... diorka akurat stimuluje, ale ona ma kratky protokol...mozno sa volakedy stretneme aj v heliose - teda predpokladam, ze tam chodis ked si z MT...
kiki - kazdopadne sa spoj s tou pani zo ZA...urcite to tam u nich trci... vies, ked si doma na nezamestnaneckej tak oni budu asi potrebovat aj nejake potrvdenia z UP - aj mne pri prvom IVF len priesiel 2 tyzdne po podani ziadosti papier, ze dolozte doklady spred 6 rokov co som bola 2 mesiace doma....az potom sa to dostalo do BA...aj to som ich musela nahanat a osobne ist do za....
takynka ved ta mame rady takze ked bude treba pojdeme nabit ropuchu 😉 nech si nedovoluje 😅 teda dufam, ze sa pripadne ku mne niekto prida, nech je to aspon spoluucast na trestnom cine..... 😝 😝

takyna
14. máj 2008

Leni ty si číslo 😀 hneď mám lepšiu náladičku
ale nedá sa mi písať , ropucha sa dostavila k nám do kanclošky 😖

domcek1111
14. máj 2008

kika, kde mám volať ohľadne žiadosti do zdravotky, do BA, alebo tu u nás v PP...?Vieš, aby sa tak nestalo, ako tebe, že z Helika je vôbec neposlali... 😠

domcek1111
14. máj 2008

Lenka, takže keď som nezamestnaná, tak budem vlastne čo dokladovať z UP?Prosíííííííííííííí vysvetli mi to... 😠

martina557
14. máj 2008

Lenka, tak dík, už sa neviem dočkať konca, s manželom sa o bábo snažíme cca 4 roky len ja mám za sebou nejaké operácie a tak kadečo. Tak ideme vyskúšať IVF aj keď s takou malou dušičkou, že to vyjde. Ale každopádne sa snažíme veriť, že to bude o.k. Tak držím prsty aj vám ostatným.

kikina666
14. máj 2008

lenka20 ja som bola najskor tu v Ziline na pobocke lebo ja som priamo zo ziliny a tam mi povedali, ze to tam este nemaju tak som volala do BA a tam tiez o tom nic nevedia a ta "mila" na recepcii v heliku mi povedala, ze to odislo minuly tyzden hned ako som to podpisala, na nervy

domcek1111 a ktoru mas poistovnu ?

fedra
14. máj 2008

Ahojte,
chcel sa len spytat, neviete co je s fcielkou ... nasiel sa ten jej snehuliacik ?

Inak ja od pondelka chodim do Lucok, celkom fajn. Len je to dost narocne, lebo od 10/11 hod som potom v praci az do vecera a som fakt dost vycerpana ☹
Ale nejako to hadam prezijem

kikina666
14. máj 2008

fedra neviem ci sa jej nasiel ten snehuliak, ale mam taky dojem ze odkedy zaviedli ISO tak je tam chaos panika, stracaju sa ziadosti, snehuliaci, to som zvedava co bude dalej

fedra
14. máj 2008

no tak to aj ja ... to co sa stalo jej je az neuveritelne 😒

A ty ako s tou ziadostou ? Poslali to vobec ?

domcek1111
14. máj 2008

kikina mám všeobecnú....fcielka sa akosi neozvala, fakt ktovie, čo bude ďalej, či jej našli mrazáčikov 😒 A do Lucok budeš dochádzať fedra?

fedra
14. máj 2008

ano dochadzam tam ... rano si idem na procedurky /tie u fajn/ a potom do prace 😝
A vecer som uplne zdochnuta

lenka20
14. máj 2008

telepatia - fedruska akurat som ti sla pisat, ze ako lucky..... no tak to mas teda poriadne namahave, len vydrzat a nech to prinesie velke vysledky - troska smradlavucke v plienkach hladne ale tvoje 😉
domcek myslela som to tak, ze niekedy zdravotne poistovne nemaju uplne vsetky doklady o tom kde si v ktorom obdobi bola a kto ti platil poistne, napr.odo mna pytali papier z UP ze som tam bola evidovana... hovorim - niekolko rokov dozadu, bola som happy ze som to akurat mala doma odlozene, takze som to hned poslala a potom uz boli vsetci spokojni a za dalsie 2 tyzdne bolo vsetko schvalene vybavene...
fcielka sa veru neozvala.... hadam bude vsetko ok a krpec sa nasiel....
takynka teraz ozaj kasli na ropuchu, mas ine na starosti, mas za ulohu dopravit miminka do bruska a udrzat ich tam 9 mesiacov a krmit ich a vsetko okolo toho, nemoze ta rozhodit nejaka zaba...inak minule davali v telke ako taki mali chlapci v blatnici rozsekali ropuchy v jazierku... vyhubili celu jednu generaciu ropuch....
martinka mas IP

kikina666
14. máj 2008

domcek1111 ja mam spolocnu zdravotnu poistovnu, ale ja byt tebou ked si dala ziadost chod si to radsej nahanat ved to co sa deje nie je normalne a have sa to stalo tiez az po mesiaci ju poslali,drzali ju v heliose

kikina666
14. máj 2008

fedra uz som spravila poplach v spolocnej zdravotnej v ziline a aj v bratislave, vsade boli tie tety velmi ochotne a ze asi bude najlepsie ak vypiseme novu ziadost a osobne im ju donesiem a oni to ponahanaju aby sa to stihlo vybavit v BA a mohla som zacat stimulovat od toho 15.6.

fedra
14. máj 2008

ja som sa tiez vcera dovolala a ziadost uz ide k nam domov.
Ale ved to co je za system, ked si mas vypisat novu ziadost ??? Tak nech si ich po vypisani berieme osobne ked ju ani nevedia poslat ... inak na tej recepcii je teraz poriadny chaos 😖

kikina666
14. máj 2008

fedra to hej ta nova je maximalne neschopna a protivna, nechapem preco odisla ta co tam bola, ta bola taka mila