IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
22. máj 2008

Mapka čaf, ty aj žiješ? 😀 ako sa máš čo nového?

saxo
22. máj 2008

babenky, dakujem. picham ho az vecer. horsie je to, ze mne nikto nepovedal, ze sa ma pregnyl pichat, tak som ho jak blba po celom mojom meste zhanala, ale s pomocou mojho dokiho ho poobede prinesie kurier. vravi sa tomu stresove rano 🙂 v sobotu mam totiz odber, juuuuuuuuj

bianka30
22. máj 2008

saxo. ved to je super... cim si stimulovala?

mapa73
22. máj 2008

Gabča ahoj 🙂
Taky, ja vás čítam, ale keď dočítam a idem písať, tak tu je ticho ☹

Ako sa máte budúce mamičky? 🙂

Ja sa pomaly chystám . 28.5 začínam s Proverou.

takyna
22. máj 2008

nie to sa ti len zdá mapka, ja som tu stále, ale ne
dá sa mi písať vždy, keď tu pobehujú nepovolané osoby 😠 , tak ti silno budem držkať palčoke mapka 😀

saxo
22. máj 2008

bianka, pichala som merional. moj doki mi ho pichal 2x denne, neskor 3x denne. a dnes som sa dozvedela v care, ze to sa malo pichat rano a vsetky 3 ks naraz. boze moj, som preto dopichana ako reseto 🙂 ale podla mna to malo v konecnom dosledku rovnaky efekt, no nie? to ma asi len sestricka vystrasila, ze preboha, to sa tak nemalo pichat, juuuuuuj 🙂

gabika24
22. máj 2008

ahoj mapka...
tak sa držkaj, pekne ber liečiky a potom šup a budeš mamina 😵
taky, ja som také bolesti ako teraz nemala po žiadnom ET... takže to u teba beriem, ako tehu príznak...
ojoj, babeny, musím zase ísť, tak pre túto chvíľu čafte 😉

mapa73
22. máj 2008

Taky netestovala si? 🙂

takyna
22. máj 2008

nie netestovala, ešte je veľmi skoro , je to zbytočné, necháme to asi na víkend, ak ma mrcha neprekvapí 🙄
takže začínaš proverovač deň po mojej kontoly z krvy 😉

ellianka
22. máj 2008

taky, ešte stále ale len v takých intervaloch 😒
a ty? stále máš bolesti?

takyna
22. máj 2008

radšej nezakríknime 😉

takyna
22. máj 2008

eli stále, mám nemôžem poriadne sedieť, rozopnuté gate mám , gombík mi už otrhlo, brucho ako balón, teším sa domov, že si lahnem vyložim nohy, a hodím sa do teplákov 😒

takyna
22. máj 2008

sme dopadli ☹ čakateľky trpiteĺky 😖

ellianka
22. máj 2008

moja 😵 dúfam, že je to dobré znamenie, ako hovorí gabi
ja mám už len sem tam také slabé kŕče

ellianka
22. máj 2008

no veru, tiež by som rada vedela 😕
chce to trpezlivosť...snáď nám tie ruže prinesie

mapa73
22. máj 2008

Taky, dúfam, že keď budeš chodiť na ultrazvuk pozerať sa ako bobáčikovi bije srdiečko, tak sa niekedy stretneme v Helíku 🙂

Elianka aj tebe držkám palčeky 🙂

Gabi diky. stále rozmýšľam, či sme sa v novembri nestretli v Heliku na odbere vajíčok. AK si pamätáš, na ktorej posteli si ležala? Pod oknom na tej strane, kde sú dvere na chodbu?

ellianka
22. máj 2008

dík mapka 😵

takyna
22. máj 2008

jajaj, snáď raz áno 😉 , len sa bojím, aby ma moja dievka nespravila skorej starou mamou 😠 😀

takyna
22. máj 2008

mapka na fotečke máš letný image 😉 , wau lepšia fotečka

ellianka
22. máj 2008

taky, a koľko má tvoja dcéra? hmm, zas sa na to pozri z tej pozitívnej stránky, čerstvé domáce tehu vírusky 😀 😉

takyna
22. máj 2008

chichi,, ide mať 17-rokov tento rok 😀

ellianka
22. máj 2008

tak to bude mať skôr súrodenca, než vlastné 🙂

veracruz
22. máj 2008

caute raketky 😀
vidim, ze ani tu sa nedari na 100%... drzim palce, nech ste tento rok vsetky do jednej tehu... a basta!
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
co si pisem s babami s TP v decembri, tak ako ja, tak uz tam asi pat bab v priebehu 6tt az 10tt potratilo... je to hrozne... fakt sa clovek moze bat o svoje babo odkedy otehotnie az do furt...

mapa73
22. máj 2008

Taky, zmenila som fotku na letnú 🙂, lebo vonku práve zasvietilo slniečko a tá zimná sa už nehodila. Taky aj ty máš peknú fotečku 🙂
Taky, musíš to brať z tej lepšej stránky, budete si pomáhať 🙂 Ale to bol len žart. samozrejme, že má ešte kopu času 🙂

veracruz
22. máj 2008

prisla som sa len pozdravit, idem si citat knizku, asi najkrajsiu na svete, konecne som ju dostala 😵 moj drobec ma 5cm a s dr. sme pocitali prsteky na rukach, ked mi robil utz... bolo to nadherne, vsetkym vam to co najskor prajem...

mapa73
22. máj 2008

veracrus, neboj nalaď sa pozitívne a na zlé veci nemysli, ty už si 12tt takže už to bude fajn. Veď kritických je myslím prvých 12tt a tie už máš skoro za sebou. Takže úsmev... nech je bábo veselej povahy 🙂 🙂 🙂 🙂

veracruz
22. máj 2008

mapka, no dnes mi skakalo v brusku ako na trampoline, takze srandy si s nim asi uzijeme 😀

takyna
22. máj 2008

very len sa nám držkaj a nečítaj hovadiny, ti to zakazujeme, teba to nečaká, 😉
mapka kúzelník babôčka 😀

mapa73
22. máj 2008

🙂 🙂 🙂 veracruz užívaj si to 😉

takyna
22. máj 2008

ináč chichi, very to môže byť dvojzmyselné to počítanie prštekov na rukách keď ti robil ULZ............ 😀