IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

peggyyy
24. máj 2008

máte niektorá skúsenosti s fajčením pred IVF?

mirusch
24. máj 2008

Aha, Taky, teraz som si všimla tie tvoje čiaročky 😅 Tak a teraz je to na betón a bude tam 9 mesiacov a basta fidli.

Rosienka 😉 Veru sa ja radšej najem ráno.

Peggyy, ja teda nefajčím a ani neplánujem začať, takže ti neporadím. Ale isté je, že fajčenie počas stimulácie (dozrievanie vajíčok) a potom, hlavne keď budeš tehu, nie je bohviečo. Takže ak fajčíš a chceš ísť na IVF, tak radšej skús prestať, si myslím.

rosienka
24. máj 2008

pegy - nam v centre povedali, ze fajcenie je to najhorsie, co voci plodnosti moze byt, tak je najlepsie sa toho vzdat cim skôr...ja som tiez hned prestala a teraz fajcim tak raz za cas, ked som niekde vonku...a momentalne pocas stimulky vôbec

rosienka
24. máj 2008

mirus - jasne! 😀 nech mas teda v pondelok dobre hodnoty...ja idem tiez na druhe vysetrenie, dufam, ze tam najdu nejaky ten folikul naviac... 😉 idem si prave pripravit moj "koktejl" zo siedmych ampiluek! Hrôza 😅 😅

mirusch
24. máj 2008

Tak držím palce Rosienka, ale ti toho teda dali! Uf 😕 A díky 😉

ella1111
24. máj 2008

nemali ste pri stimulacii stale pocit ze sa vam chec cikat?dnes mam take pocity a neviem co to ma byt.picham si gonal 5den v pondelok mam uvz.

mirusch
24. máj 2008

Ella, ak si dobre pamätám, tak boli baby, čo spomínali, že sa im chcelo cikať...to budú asi hormóny. Pokiaľ ťa pritom nepáli ... to by mohla byť infekcia. Držím palce.

ella1111
24. máj 2008

nepali ma ale je to dost neprijemne stale mam pocit plneho mechura

takyna
24. máj 2008

Ahojte kočky, je už neskoro , ale skorej som sa na pc nedostala, ďakujem vám veľmi za podporu a za držanie palčekom , veľmi si to cením, ste super kočky 🙂 , ešte ale negratulujme prosím, je to ešte veľmi na krehkom lade, ale aj tak ešte raz ďakujem 🙂 😵 🙂

csilla76
24. máj 2008

takyn kukla som aj ja tvoj albumik a teskám sa na super spravicku s tebou a drzim veeelmi palceky 😵 😵 😵

lauritka
25. máj 2008

takyna krasne ciarky ;) ja som vedela, ze nesklames 😀 tak tfuj tfuj tfuj... musime to teraz zvladnut vsetky znova a az do konca 😉

savia
25. máj 2008

Ahojte babuľky,
tak ja som si dnes urobila test a samozrejme, čo som aj čakala, jedna palička, biely ako sneh. Naivne som si myslela, že 9.deň od KET by už niečo ukázal. Len som nám zbytočne pokazila deň.Už si žiaden neurobím.Som smutná,lebo moja nádej na bábo pomaly vyprcháva. 😢

lauritka
25. máj 2008

savia ahoj.... nemusi ti ukazat..zalezi od toho kedy sa mimi uhniezdi... mne predtym ukazovalo ledva viditelny tienik na 10 po ET.. v novembri. takze hlavu hore.

savia
25. máj 2008

Dakujem Lauri,ale musím sa pripraviť na najhoršie,lebo toto asi bude bolieť najviac.

savia
25. máj 2008

Ale z Vás - tinucha, ty,takyna - mám velikánsku radosť. Užite si to dievčatá aj za mňa!!!!!

lauritka
25. máj 2008

☹ savi...ja viem, je to strasne.. ja sa tiez este netesim.. este je to velmi cerstve..az ked budem vidiet mimi, ze rastie..otehotnietje len naozaj prvy krok. asi este skocim za mojim lekarom buduci tyzden..neda mi to. musim vediet, ci je to v poriadku. 😨 najhorsie na tom je, ze pri missedoch nie zu ziadne priznaky a ked jeden prekonas, uz sa bojis vsetkeho.

takyna
25. máj 2008

Savi ☹ , urobila si si dobre ten test?, lebo po mojich skúsenostiach s testami som zistila, že nie je testovanie ako testovanie, musíš to v prvom rade dobre spraviť, čo po 4-pokusoch u mňa som to chcela vzdať, nechcem ťa utešovať, ale je to tak a okrem toho najlepšie sú mamatesty, mala si ten? a ako lauritka napísala, mohlo sa to neskôr uhniezdiť, ja pri IVF-ku a to som mala beta hcg 0,46 som absolútne nemala ani takého tieniky, takže nestrácaj nádej , krvička je krvička, aj u mňa to môže ešte kadejako dopadnúť, ešte som neprekročila ani rieku... 😵 , držím ti palce

takyna
25. máj 2008

mrchu nemáš a to je podstatné savia, neboj sa!!!

tinucha
25. máj 2008

Fíha Taky, pozerám že ti to krásne silnie zo dňa na deň. 😉 🙂 Len tak ďalej. 🙂

takyna
25. máj 2008

Ahoj tinuš, snáď to bude dobre, ale mám riadny stres, to bol posledný kúpený test, už len utorok krv, lebo mi s toho riadne hrabe... ☹

lauritka
25. máj 2008

taky potom ti bude hrabat z uzv :P ja uz zase nejak depkujem...hoci sa mi snivalo s rybyckami az dvakrat tento tyzden !!

savia
25. máj 2008

Dakujem taky, si zlatá, že ma chceš utešiť, ale po toľkých neúspešných pokusoch by toto bol iba zázrak a ja som skôr realista. Vrta mi hlavou, že niekde musí byť problém,ale štve ma, že žiaden lekár sa na ten problém poriadne nepozrel, akoby sa im doslova vyhýbali.No čo už, som pre nich asi "ťažký" prípad. Uvidíme,ako dalej,ale rozhodne to ešte v takom veku nevzdám!
A čo sa týka toho testu, bol to mamatest a doteraz mi všetky ukázali pravdu-negatívne.
Baby,ale nebudem aj Vám kaziť deň, vyšlo slniečko, vonku je teplo,tak sa tešme.Možno mi malá prechádzka prospeje.

lauritka
25. máj 2008

savi skus si dat dokopy imutinu a odblokovat chrbticu..ze vraj ta Mojzisova fakt pomaha..ak na to nemas cas, tak ceragem. velkrat je to skryty problem, a oni ho neodhalia..mozno je tam len nejakyy blok.
ja som skusala vsetko mozne od vymyslu sveta .P kedze pricinu potratu mi aj tak nikto nepovie.

savia
25. máj 2008

Lauri, najväčší problém je ten, že sme už vyčerpali všetky 3 hradené cykly a teraz neviem ako dalej,vôbec neviem, na koľko vyjde UO ako samoplatca,ale určite je to dosť

lauritka
25. máj 2008

savi prave preto by som sa dala an altrenativnu medicinu..pripravit sa na to a mozno sa zadari aj prirodzene..
bylinky..liecive kamene. masaz...

savia
25. máj 2008

Presne na to som myslela a ešte na laparoskopiu

lauritka
25. máj 2008

savi imuno vam robili ?? zabudla som,

savia
25. máj 2008

Imuno áno, mala som pozitívne protilátky proti fosfolipidom,pred druhým KETom som užívala Prednison,ani to nezabralo,myslím, že môj problém je niekde inde,práve preto uvažujem nad laparoskopiou, nech sa zistí, či niečo nebráni otehotneniu.Alebo žeby boli slabé embryjká?

savia
25. máj 2008

Lauri, dobre sa mi s Tebou píše, len už musím bežať niečo uvariť, tak neskôr to dokončíme.Zatiaľ Ti dakujem za každé povzbudivé slovíčko 😉

lauritka
25. máj 2008

hmm nemyslim, ze by boli slabe..ved ste nemali nejaky zly spg .. skus tu laparku a potom tu chrbticu..ono sa to nezda..ale su tam meridiany, energeticke drahy...a ked je nieco zablokovane, tak organy nefunguju spravne..a mozno sa nevytvoria dobre podmienky pre prijatie embryjka.
citala som som, ze oplodnene vajicko kominukuje s maternicou..ako keby sa dohovarali. a musi to tam klapat aby sa to mohlo uhniezdit. 🙂 takisto nemusis mat v poriadku bunkovu vyzivu a teda nasledne embryjko sa nejak nevie dobre delit..no je tam vela veci.