IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
18. feb 2008

vieš čo nely, ja tiež tak isto, prvé dva dni úplne hrozné, a teraz začína pohodička 😉

nelynka
18. feb 2008

hehe, ale ja som taku nikdy nemavala, ale to tie hormony vela robia...chudatko drahy tak kasle, len aby som to aj ja nenachytala, bo sa zomna zblaznia v robote.. 😎

takyna
18. feb 2008

ja sa tiež bojím toho, že na mňa niečo lezie, teraz nesmieme ochorieť ani ja ani muž 😠

nelynka
18. feb 2008

ale sak ked ty budes trosku chorucka tak len lepsie, jedna baba tiez bola na OPU aj ET prechladnuta a sa jej to chytilo lebo mala oslabenu imunitu a telo sa tak nebranilo fazulkam..

takyna
18. feb 2008

zaujímavé? to by som si nepomyslela, som zvedavá na stredu, kolko folikul sa vyvíja

nelynka
18. feb 2008

aj ja som zvedava, podaj hlasenie potom, ja uz budem zarezavat v praci tak si vecer precitam ak budem mat silu na to ☹

takyna
18. feb 2008

ale čo by si nemala silu, ty zvládneš robotu lavou zadnou, ujde ti aspoń čas do apríla keď začnete KET, uvidíš, 😀

lenka20
18. feb 2008

pipulik - teraz som kukla fotky - take krasne brusko a fazulka je uz velka 😵 😵 to je kraaasne, aj ja uz chcem 😉
este budes na vagonik nadavat ku koncu, krpec setri tvoju chrbticu zatial 😉 🙂 pekne sa opatrujte, este ti byva na grckanie ci uz to preslo 😕
takyna a papas chilli 😕
nelynka - tak aj ty mrchujes, ja som tiez skoro vykrvacala 😀 , ale snad uz to prestane, mala som vcera velke oci ze pojdem na aerobik ale nula bodov - nedalo sa 😝
asi ani zajtra este nebudem moct 😒
jujka tehulka ty si sa uz na nas celkom vykaslala 😕 😉

takyna
18. feb 2008

ozaj lenka, jujka na prvé IVF sa jej podarilo otehotnieť?

nelynka
18. feb 2008

lenik ja by som tiez potrebovala nejaky ten aerobik, vela som pribrala 😀

lenka20
18. feb 2008

nelynka ja som zacala chodit len pred 2 tyzdnami a chystala som sa na to roky 😀 ale bavi ma to, clovek sa taaaak uvolni 😵 cista hlava 😵
takyna - jujke 1.IVF nevyslo, teraz otehotnela po KET-e.

takyna
18. feb 2008

nepapám chilli , lebo nemám kontakt na tie kapsule

nelynka
18. feb 2008

lenik tak nech ti to vydrzi, ja som nahdlhsie vydrzala len pri basketbale a pri tanci, ale uz nemozem ani jedno ani druhe a ani na to nieje cas ☹ ☹

takyna
18. feb 2008

a kde chodíš na aerobik, ja tiež chodím do Európy

lenka20
18. feb 2008

takyna mas IP 😉

takyna
18. feb 2008

lenka zatiaľ mi neprišla

pipka
18. feb 2008

lenik no byva mi zle, ale uz to ani zdaleka nie je take hrozne ako na zaciatku, asi som uz prisla na to kedy a co mam jest 😀 ...alebo som si na grckanie zvykla 😅 😀
neboj, aj ty budes mat take brusko, mozno este krajsie..ani sa nenazdas
a nielen ty...VSETKY ho budete mat...tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

lenka20
18. feb 2008

jaj pipulik keby si tak mala pravdu, hadam sa raz podari kazdej z nas 😉
tak nech ti uz to grckacie obdobie skonci cim skor, ved to ani nestihnes pribrat 😉 🙂 pipka ty si doma, vsak 😕 ja asi teraz cez KET budem chodit do prace, ET vychadza na stredu/stvrtok, tak si predlzim vikend ale potom uz pojdem do robotky, snad tym nic nepokazim, ale doma byvam fakt strasne nervozna. ved v praci len sedim za pocitacom na koniku 😀 😀 😀 ale nie, obcas aj pracujem 😀

kvetka2
18. feb 2008

ahojte raketky!
lenka, držím palceky, nech perinka pre babo krasne rastie 😉
pipka, ty máš už také ozajstné tehu brusko 🙂 no paráda
inak pozerala som na internete tie sobotnajšie správy ohľadom predaja liekov, asi im to fakt neurobilo dobrú reklamu, len by ma zaujímalo, či to naozaj nebolo len účelové ,aby priťažili heliosu...ludia vedia byť fakt zlomyselní 😖
inak ja som bola na sone a v piatok aj v helíku a zistili mi cystu na lavom vaječníku, ale krajko mi povedal, že by sa to malo s menštruáciou vstrebať- tak uvidím.Inak, teraz som v miernom šoku, lebo som bola na WC a začala som špiniť, a na papieri som už mala krv. vyzerá to ako začiatok mrchy- ani neviem ktorý den cyklu presne som- asi 10-14 ( lebo ja som po KET najprv 4 dni slabo krvácala, tak vlastne neviem 1DC). Máte s tým niekto skúsenosť? Ja som uprostred cyklu nikdy nešpinila. Mám ísť k lekárovi? alebo volať do car? ja fakt neviem...

juja
18. feb 2008

Ahojte kočky, všetky Vás pozdravujem.

...mám sa ... ☹ ...začala som trošku špiniť, tak neviem, ale dobre to asi nie je. Ráno len fliačik, ale mám pocit že sa to rozbieha....podbruško ma tak nepravidelne pobolieva, raz viac potom vôbec ....no ja už neviem. Verím, že drobček tam ešte stále je a že to asi tak môže byť (si nahováram) Uvidím, ak sa to fakt veľmi rozbehne (snáď nie!!!) zavolám Krajkovi, alebo môjmu gyn. čo a ako. Som vlastne v čase menzesu, tak si myslím, že teoreticky by to špinenie nemalo znamenať to najhoršie. Čo sa má stať stane sa a ja sa zase nebudem ofukovať a fakt si ani vlasy nemôcť umyť, to nie. Veď sa šetrím, ležím, neupratujem, nežehlím, do roboty chodím jak do holubníka (včera som si kúpila konečne notebook HP) aby som nemusela toľko sedieť za PC v robote - predsa len doma mám viac pohodlia. Držte palce raKETky. Dráčik, Pipka vy ste nemali taký problém?

Lenka - Zuzlík ako?????

takyna
18. feb 2008

kvetka ahoj, podla mňa choď, alebo zavolaj Krajka

takyna
18. feb 2008

ahoj juja, špinila aj švagriná moja, až normálne začala krvácať a už má 7-ročnú dcéru, ale človek nikdy nevie, pre istotu volaj do Heliosu

juja
18. feb 2008

Takyna ahoj 🙂 som taká nalomená, či zavolať či nie...asi počkám do zajtra rána ako to bude vyzerať.

Môžem si dať "Ascorutin" ?

pipka
18. feb 2008

lenik, ja som po KETku normalne chodila do roboty, j ked mi potvrdili tehu test, tak som normalne fungovala, do toho prisli Vianoce, tak som mala aj tak volno a ked som pred Silvestrom zacala krvacat (normalne silno) tak som odvtedy doma, som klasicky na PN, Jujka nelakaj sa, to vobec nemusi nic znamenat, ja som krvacala tiez a babatka(vtedy este dve) boli stale v poho, az vlastne v 11tt jedno odislo, ale to som ani nekrvacala ani nespinila, takze hlavy hore, slabe spinenie alebo krvacanie, hlavne ak ste bez krcov alebo bolesti este nemusi nic znamenat.

ale dokimu to povedat treba, to ja som hlasila pokazde, ze stale spinim, vzdy skontroloval ultrazvukom, a ked bolo vsetko ok, tak mi odlahlo. tak drzkam palce a hlavne KLIIIID ! 😀

takyna
18. feb 2008

Juja ja by som zavolala do centra, Ascorutin je na zrážanlivosť krvy ale neviem

lenka20
18. feb 2008

ahojte, no konecne, jujka nebojkaj, ale pre istotu volaj do car, mozno sa budu chciet na teba mrknut, snad je to len take spinenie co prejde, ved vela bab aj tu spinilo a preslo im to, moze to byt odchadzajuce dvojciatko, ved si mala 2 embrijka v sebe a asi sa chytilo len 1 a to druhe ide von. hlavne klidek a musime dufat 🙂 aj kamoska spinila a teraz ma krasnu polrocnu vikinku 😉
zuzlik sa neozvala, dufam,ze je OK 😕
kvetka po stimulke sa zvyknu robit cysty a kadeco, mne sa po prvom IVF urobil myom, nastastie nerastie tak ho nechavame tak. ale cysta sa snad vstrebe. a to krvacanie - moze to byt mrcha az teraz, ved to predchadzajuce krvacanie si mala este pred terminom MS - skor to bolo mimo cyklu a toho je asi MS, ktovie, pockaj par dni ako sa to bude tvarit a potom sup k dokimu. ano, vyzeralo to ako ucelove kydanie na helios zase - su uspesni a ludia su zavistlivi.

takyna
18. feb 2008

tolké peniažky si za ich služby platíme, treba ich otravovať, v tých centrách, máme na to právo, sme rizikové 😵

dior
18. feb 2008

ahojte 😵
nepozerali ste ľudia na1? TEMA: keď sa nedarí otehotnieť?

takyna
18. feb 2008

Ahoj dior nepozerala som prečo?

tanitta
18. feb 2008

Ahojky..
Jujka...mozes si dat ascorutin....ak nemas tak ho nahrad s vela citronovej stavy... a zvys si utrogestan...(2-2-2-2).. tak si to rozdel aby si to mala kazdych 6hodin tak aby si koncila utrosom opolnoci...drzkaj sa..keby sa to zhorsovalo urcite volaj do car...