IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
22. feb 2008

ahoj beke - vela stastia na KET, lepsie sa snazilkuje ked uz mas doma pokladik, vsak 😵
surne potrebujeme miruskinu tabulku, lebo ja teda som uz uplne stratila prehlad kto a kedy - steva, aspon budes mat partacku ak budete s katy naraz 😉
zulka 😵 ani mna sa v heliku nezbavia, az ked ma krajko vypoklonkuje s akciou srdiecka 😉 aj to rozmyslam, ze by som tak zostala aj pocas tehu....nepoznam lepsieho gynekologa 😉
savia zlatko - pamatas, uz si na tom raz bola takto a nevzdala si to, troska si oddychnes a zase ta to chyti, uvidis. kazdej je nam mimi sudene, len zalezi od nas ako dlho sme ochotne pokusat osud...ved vies sama - vela dievcatam sa to podarilo az na 7-8 pokus, ale predsa 😉

savia
22. feb 2008

Asi preto ma to tak vzalo, lebo su to KET z posledneho 3.IVF, na dalsie uz asi nepojdem. To by sme uz boli samoplatcovia a uz by som sla do Heliosu a tam sa plati nehorazne....Tak asi preto ta depka. No fakt,uvidime,trochu sa pozbieram a v marci hadam pojdem na dalsie KET...Boze, keby sa na vysledky necakalo nekonecne 2 tyzdne, keby bol vysledok jasny na 3.den po prenose, to by bolo idealne, bez stresu.

pipka
22. feb 2008

draculik, to sa spolahni 😀
ale sak aj my mame WC a aj umyvadlo, tak naco by si chodila domov? 😕 😎

savia, to je mi luto 😔 hlavku hore a sup na KETko 😉

katy2
22. feb 2008

marec je uz jarny mesiac... dufam, ze v marci opat zacne tehu vlna....

pipka
22. feb 2008

dracul, mam tu jedalny listok, tak si mozes vyberat 😎

savia
22. feb 2008

nebojte babulky, som silna zena, dostanem sa z toho... 😔

takyna
22. feb 2008

dracik vydržkaj, o chvílku ti bude lepsie 🙂

lenka20
22. feb 2008

pipi - neprovokuj, aj tak som smutna ze nikdy nemozem ist s vami na stretko a este aj pokusas s jedalnym listkom 🙄 😀
savia - to mas pravdu ze to cakanie je najhorsie.... ale s 5 mrazacikmi mas este obrovsku sancu alebo aj dve, niekedy to fakt vyjde az na poslednu chvilu.

gabika24
22. feb 2008

savi, neboj...
urcite to vyjde. ked som ja bola na IVF, vtedy bola povolena len jedna ziadost cez poistovnu, cize sme na tom boli rovnako - uz vkladali posledne embryjka, potom by sme museli ako samoplatcovia. urcite to vyjde, lebo aj ti vasi mali snehuliaci pochopia, ze inu moznost uz nemaju, len sa pekne krasne uchytit a dotiahnut to az do uspesneho konca, kedy ich cakaju mamina a ocino... - vlastne minimalne jeden to uz teraz urcite pochopil 😀
drzkaj sa, hned by som ti poslala kusok energie (vlastne moooooooc), keby sa to dalo.

katy, to vies, ze zacne tehu vlna, uz teraz sa na nu chystam naskocit, tak len musia vajecniky pekne zareagovat.

leni, ides prva? - myslim s tym tehu (tiez uz nemam prehlad) 😀

pipka
22. feb 2008

lenulik, tebe posleme letecky 😀 😉

lenka20
22. feb 2008

pipi ale ak sa to cestou pokazi tak mas po chlebe 😀 😀
gabika - myslim, ze predo mnou je urcite tanicka a este ktosi - aha, tusim laskonka 😕 😕 nie som si ista 😠 uz nech sa vrati mirusch z dovolenky 🙂

gabika24
22. feb 2008

aha, no to neva, hlavne to uz zacnite, babulky 😀
prave k nam ide kamoska, dufam, ze ju nenakazim - inac leni, nesie mi tie vitaminy, co si mi radila, tak dik. vraj ich velmi chvalila aj teta lekarnicka...
babulky drzkajte sa... 🙂

zulka29
autor
22. feb 2008

Pipi, čo si sa zbláznila? veď sme mali objednať Pizzu a ty vyváraš? 😕 Zlatkóóóóo.... a môžem priniesť lahvinku vínka, netehulky si dajú? 😀 😎 nech nevyzerám ako ožranko 😀
Pipi, ja zbehnem len na jednu skúšku do školy 😝 a pomôžem ti prestieť stôl 😀

zulka29
autor
22. feb 2008

Dracik, a nie že to potom vygrckáš! 😠 😀 😀

lenka20
22. feb 2008

este som zabudla - kvetka - citala som na stranke ethinylestradiolu, ze jednym z nez.ucinkov je mimomenstruacne krvacanie... tak tie problemy su asi z toho, myslim, ze ked sa celkom vyplavi nadbytok hormonov tak to prejde. inak, jedna moja znama mala silne krvacanie z maternice mimo cyklus a lekarka jej dala norethisteron, ale ona ho nechcela uzivat lebo sa tiez pokusali o mimi a to krvacanie jej preslo same asi po 3 dnoch a potom uz to nikdy nemala...
babulky coskoro pojdem domky a neviem, ci sa dostanem na net - prajem vsetkym krasny vikend, takyna tebe na zajtra vela vela krasnych folikov 🙂 raketky nech je dalsi tyzden uz stastnejsi, tento bol taky smutny ale zakonite po slzickach musi prist smiech 😉

dracik1
22. feb 2008

zulik, ja si dam decko 🙂
pipi, mam nieco priniest? inak mam pre teba darcek 🙂

zulka29
autor
22. feb 2008

Ahoj Leni, pekný slnečný víkendík aj tebe 🙂

zulka29
autor
22. feb 2008

Dracik, Pipi má rada darčeky 😎

pipka
22. feb 2008

zulkaaaaaa neblbnite, ja scem len vaaaaaaas 😵

pipka
22. feb 2008

prve uz iduuu, tak paaaa zatial 😉

kvetka2
22. feb 2008

ahojte babulky raketky 🙂
savi, je mi lúto ze to nevyslo, ale bojujeme dalej. Nejak sa tým našim zmrzlinkam nechce. Ale ved oni prídu na to, že u nás v brusku bude lepšie a krááásne teplucko, nie ako v mrazáčiku 😉
lenka, ty si si zlatá ,si nezabudla 😉 To som nevedela, lebo ja som letáčik k ethynilestradiolu pre sitotu nedostala ( aby som sa moc nepozorovala). Našťastie mi dnes krvácanie prestalo po 4 dňoch, ako keby uťalo. Včera ešte haldy krvy a dnes len slabý výtok . Ten norethysteron som nezačala užívať, ale moja gyndoška ma presviedčala, že musím, lebo samé to neprejde 😖 tak som dnes som bola aj ráno v helíku pre istotu a aj krajko potvrdil, že by to už malo skončiť a nemusím nič brať. Tak som rada. Cystu ešte síce na vaječníku mám, aj ma brusko sem tam dole pobolieva, ale zápal to nie je, tak to musím pretrpieť do mrchy.
zatial sa majte krásne , prajem krásny víkend pa 🙂 🙂 🙂

mysiatko
22. feb 2008

kde ste vsetky zmizli?co uz vsetci vikendujete? 🙂

zabkaevka
22. feb 2008

juuuj savia moja zlata, to mi je luto. tak som verila ze tam preliata mineralka pomoze, na krstiny, vies. Tera som aj ja ☹ pretoze aj ja sa pripravujem na KET, a teraz mam boja ☹
Drz sa, budem na teba mysliet. aj na vsetky ostatne z vas, ktore sa snazilkujeme ☹
pekny vecer kocky

savia
22. feb 2008

Ahojte babulky,
všetkým Vám zo srdiečka dakujem, že ste na mňa mysleli, verte, že mi to veľmi pomohlo sa s tým vyrovnať. Kedže máme 5 mrazáčikov, tak v marci pôjdeme na to. 😵

savia
22. feb 2008

Ja si Vás budem priebežne čítať a niekedy sa ozvem.
Tak ahooojte a veľa šťastia všetkým!!!!!!! 😉 😉 😉

lauritka
22. feb 2008

savia v prvom rade je mi luto..ale je dobre ze to nevzdavas a ides dalej 😉
ja mam zahadu vyriesenu, je to tak ako som dedukovala ...takze mrcha mi nedosla, lebo bola nizka sliznica aj teraz mam len 4mm a to som tri dni pred ovulacou ..to je co ??? 😉 mam 16 mm folikul. takze vajecniky mi pekne pracuju, uz nech len ta sliznica zacne rast 🙂 ale radil mi ist na KEt az od druhej mrchy..takze az v aprili..no nevadi, hlavne ze vsetko je inac v poriadku. takze ziadna vyvolavacka ani nic-som v dalsom cykle 😀

tanitta
22. feb 2008

Lauri.. vitaj v druhom leveli;)....ale som rada ze to v podstate dopadlo celkom bez komplikacii... obcas to priroda zariadi vseliak.... april to ist;)...pa

lauritka
22. feb 2008

tanitta dik..len uz asi chilly teraz nezacnem papat.ale potom od prveho dna cyklu 🙂 ozaj estrogen je zodpovedny za rast sliznice, ze ?

tanitta
22. feb 2008

lauri.. ja mavam problemy so sliznicou...po kyrete som myslela ze to nedopacujeme na tuto vysku.. ale ako vidis.. kuzelne zabrali;).. estrogen jej dopomaha...inak to chilli je asi dobre na vsetko ci na imunitu tak na dobre travenie, biologicek procesy;).. funguje cely clovek. 😀

lauritka
22. feb 2008

tanitt ja mam doma este zvysny estrofem..ale nechcem si to radsej sama nasadzovat 😕 inac ja som mala pred odberom tusim 9 mm..... teraz sa mi zda aj tak velmi nizka pred ovulaciou... 😒