IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zulka29
autor
28. jan 2008

Leni, dobrý nápad s tým názvom 😀 😀

kvetka2
28. jan 2008

jej super téma. pridávam sa aj ja kvetka -ketka- raketka 🙂

kvetka2
28. jan 2008

inak, lenka by mala byť krstná mama a pekne nás tu pokrstiť. Aby sme boli tehu- raketky

zulka29
autor
28. jan 2008

Leni? čo ty na to? Hodíš nám malú modlitbičku ku krstu? 😀 😵

tanitta
28. jan 2008

babulky... mne sa tiez tento nazov paci 😉 ... takze thuj thuj....

juja
28. jan 2008

😅 jéééj aj ja sa pridávam 🙂

Želám všetkým raKETačkam úspešné KETovanie v roku 2008 😵

zuzla80
28. jan 2008

Jéééého, to je supeeer 🙂 😀

zuzla80
28. jan 2008

A zabudla som.

Všetkym ra-KET-ačkam aj ja prajem ten NAJ NAJ NAJTEHULKOVSKÝ ROK 2008. Nech je to ten najšťastnejší babätkovský rok pre nás všetky.

lauritka
28. jan 2008

😀 baby tak nech uzamknu temu cyklus po IVF....tu sa vsetky stretneme 😉 ozaj tinucha nie si ty tehu?? v tej druhej teme si pisala, ze ti to meska ???? ozvi sa 😵
plujem este zvysky tehu bacilov 😀 tfuj tfuj tfuj

zulka29
autor
28. jan 2008

Super, stará parta sa tu schádza 😀
My to dobojujeme tento rok, uvidíte 😵 😵 😵

lauritka
28. jan 2008

o tom nepochybujem 🙂 zulka. som rada, ze ste uz znova vo "svungu " 😉

libeth
28. jan 2008

babulky zlate, ja sem uz momentalne nepatrim, ale i tak Vam prajem vytuzene miminka, ja verim, ze bude pre Vas rok 2008 v tomto smere uspesny 😵 😀 tfuj, tfuj, tfuj

lauritka
28. jan 2008

🙂 libi dakujem...tak by som ti dopriala aspon dvojicky za to tvoje trapenie. 🤐 dufam, ze sa aj ty dockas 😵

libeth
28. jan 2008

lauritka - dvojicky? 😀 sa kludne uskromnim aj s jednym 😉 ale nie, miminko pride, ked bude chciet prist... a celkovo celu moju situaciu okolo mimi vnimam uz uplne inak. 😵

lauritka
28. jan 2008

tak som rada, ze si v pohodicle libi. planujete este nieco v centre ?? alebo to uz nechavas na prirodu?

libeth
28. jan 2008

lauritka - na centrum sa fakt necitim, nemam pocit, ze by som tam mala ist... Tak to nechavam tak. Nic neplanujeme, nemeriam, nepocitam. Este aj moja doki ma momentalne dlhe volno, takze by som musela k inej. Takze ani tam nejdem 😀

fedra
28. jan 2008

ahojte babulky ...
A co Pecka ? Nic ste o nej nepocili ?

lauritka
28. jan 2008

ahoj fedra nie ...zatial sa neozvala 😔 libi tak nech sa stane maly zazrak este tohto roku 😉

fedra
28. jan 2008

casto rozmyslam,ako dalej pokracuju ...

baby, neviete, ci existuje niekde aj statistika, ake percento zien po IVF porodilo /teda IVF bola uspesna az do samuckeho konca/. Vsade je uvadzane len percento kolko otehotnelo ... ale uz nie,kolko tehotenstiev z toho mnozstva sa predcasne ukoncilo /potrat alebo mimomaternicove ... atd/. Celkom by ma to zaujimalo

lenka20
28. jan 2008

tak uz som tu aj ja a krstim tuto temu hektolitrami plodnej vody 😵 😵 😵 nech sa nam vsetkym v novej teme len a len dari a nech je rok 2008 pre nas tehulkovsky 😉 😵
libi - mozno nie si KET-acka, ale si raketa, no nie, takze sem kludne patris 😉
fedri - aj mna by to zaujimalo, ale myslim, ze taka statistika neexistuje. kazdopadne z vlastnych skusenosti a zo skusenosti dievcat ktore v rovnakom case stimulkovali, tak mozno 50% otehotnelo ale z toho asi polovica skoncila potratmi/mimomaternicovymi atd. skor ci neskor. ale to je velmi subjektivne samozrejme. paaa babule, ja uz musim bezat domov, zajtra sa tu uvidime.

zulka29
autor
28. jan 2008

Ahoj Fedri,

ináč, keď tak pozerám koľko sa nás tu opäť zišlo, tak len tak z brucha by som povedala....

Pozitívny tehu výsledok 50%

Z toho 30% pokračuje

20% skončilo missed, mimomaternicovo

dionova4
28. jan 2008

Čau Leni, dík, že si ma presmerovala 🙂
Ja proste tú odpoveď od Tanittky potrebujem 😀
Inak ahojte dievčence. Som Vám písala v predchádzajúcej téme, mysliac, že som už v tejto 😀
Máte krásne pomenovanú tému 🙂 Nech Vám prinesie veľa šťastia 😉

Fedra, radšej by som to percento ani nechcela vedieť, podľa mňa moc veľké nie je 😒 Preto tú štatistiku ani nerobia, aby si nepokazili "obraty kusov" a príjmy ☹

zulka29
autor
28. jan 2008

Leni, tuším sme tie % povedali rovnako, aj to sa mi zdá, že z tých 50% je to fakt možno len 50 na 50 😖

fedra
28. jan 2008

aj mne sa zda ... ach jaj
Zajtra idem na HSG, tak mi drzte palceky ... dozvieme sa,ci sa zaradim k vam na IVF alebo este mozeme skusat IUI. Dufam,ze to bude priechodne na tej pravej strane.

zulka a ty sa ako citis ?

dionova4
28. jan 2008

Lenka-Zulka, dosť ste sa zhodli, na to, že len odhadujete podľa Vášho okolia 😉 Takže by som tým Vašim percentám verila. Ale moc netešia 😒
Aj keď stále je to vysoko nad nulou 🙂

zulka29
autor
28. jan 2008

ALe tých 20 % ak vynásobíme x 5 pokusov = 100% zase... 😀 😀 😀

fedra
28. jan 2008

zulka ... kiez by si mala pravdu

mesiacik
28. jan 2008

caute kocky,
jedna otazka na Vas. Neviete ci je v gyn-five poradovnik na ivf?
chystam sa v marci -aprili 2008 stimulovat.

libeth
28. jan 2008

fedra, samozrejme ze ma zulka pravdu 😀 treba verit jej vypoctom 😵 😵 😵

tanitta
28. jan 2008

Uff.. konecne som teleportovana z prace domov 😉 ...
Dionova... nasla si co si potrebovala?? 😉 ...
Zulka...veru ja stale vravim matematika nepusti 😵 ...