IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zabkaevka
7. mar 2008

fiiiha kocky, ja vobec neviem kolko bunkove mam embryjka ☹ to je zleee?
Palculienka hmmm ja som tu spravu videla na Markize, tak neviem kde to moze byt??

ajuska212
7. mar 2008

halooo palculienka ake vlastne maju byt tie embrijka????

pipka
7. mar 2008

ajuska, tie krce znamenaju, ze sa roztahuje maternica, alebo proste resguje na embryjko, ja som to citila len na druhy den po KET potom uz absolutne az do testov a boli pozitivne, ale kazda sme ina, tak niekto aj nemusi nic citit. 😉
drzim palce, aby to "citenie" malo pozitivny vysledok 😵

tanitta
7. mar 2008

Ajuska... v tvojom pripade sa embrijko moze zacat uhniezdovat niekedy az na 6-7den... je velmi vcasne...takze nech ta ani nenapadne testovat niekedy na 10 po et... 😉 ... keby si mala blastocysty po PK tak uz na 3den po et by sa mohli uhniezdovat....vela stastiaaaaaa;)...
Mirusch.. tie vcelicky su neprijemne.. ja som chodila na akupunkturu... este do ucha sa dali zniest tie vpichi ale do dlani som to uz nezvladala......brrrrrrrrrr...
Leni.. este lezkas?? 😎 ... paaa

zabkaevka
7. mar 2008

juuj sorry, ten odkay je ku trojickam 🙂
Tanitta a to ze zahniezdenie je az na 6-7 deň, platí aj pri KET?

zabkaevka
7. mar 2008

kočky, idem si ľahnúť, to pichanie neprechádza. Včera som po KET ležala celé poobedie aj večer. ale dnes už nie. tak dúfam, že nič nepokazím ☹ Prídem nakuknúť neskôr. paaaa

tanitta
7. mar 2008

Zabkaevka.... je to rozne...pri ajuske sa vie ze to embrijko nebolo po PK ze bolo velmi vcasne teda to rozpetie od tych 5dni... u teba neviem ake embrijka si mala ... ci to bola blastocytsta alebo nie...ale rataj taky 5-6po et predpokladajme ze to nebola blastocysta.......je jedno ci je to po ket alebo po ivf ...paa

pointka
7. mar 2008

Ahojte.
Tak uz asi viem, preco mi klesla od utorka sliznica.
Dnes mam 19DC a dostala som menzes! To mam ako strasne rozhadzany organizmus?!

lenka20
7. mar 2008

ahojte raketky 🙂 hlasim sa z domaceho stanoviska, od vcera 2v1, embrijko sa prebralo na 100%, tak dufam, ze sa mu v brusku zapaci, je to expandovana blastocysticka 😵 este som ani nestihla pocitat co sa nove od stvrtka udialo, tak idem na to a od pondelka ma tu mate zas 😉
pointka no teda, to je divne, ale MS to asi nebude, skor take medzimenstruacne krvacanie alebo myslis ze naozaj MS???? 😕 😕 uz si vysadila vsetky lieky?
tanicka - idem hladat ako sa ti v stredu pacilo 😉 pa zlaticka a dakujem vsetkym za palceky, lebo ako vidite krpcekovi pomohli 🙂

lachesis
7. mar 2008

Ahojte, môžem sa pridať k Vám do kolektívu? Mám doma dva dni schválenú žiadosť o IVF. Neviem kedy nastúpim na stimuláciu bojím sa, bojím 😖 hlavne OHSS a neúspechu. Pojdeme ešte týždeň polyžovať a potom to vypukne. U nás sme na tom biedne obaja - manžel má spermie tak na okrasu a ja mám nepravidelnú návštevu a ešte aj vééééľa prolaktínu. Máme doma jedného 13 ročného experta na zmenu nálad. Chcela by som sa opýtať ako prebieha stimulácia a pred odberom treba ísť aj na predoperačné vyšetrenia? som vo Ferticente. Ďakujem

mirusch
7. mar 2008

Ahoj Lachesis, práve som kukla a našla ťa tu. Počuj, bude lepšie, keď prejdeš do našej druhej témy - IVF-nádej pre pokročilé snažilky III. Tu sú už staré harcovníčky, čo už idú na KET - embrijko po zmrazení, v tej druhej téme sa budeme báť na IVF viaceré 😉 Čo povieš?
Dnes je tam nejako ticho, uvidíme cez víkend, ale niekedy človek nestíha písať. Môžeš si zatiaľ poprečitovať dozadu, čo sa tam popísalo. Oki? Kuk do môjho albumu, tam je prehľad čo kto ako. Ak chceš do tabuľky, napíš mi do IP údaje, čo uvidíš, že sú potrebné.

lachesis
7. mar 2008

Mirusch ďakujem za odpoveď, moc sa tu neviem ešte pohybovať aj keď načítané mám toho veľa. Ja sa teda presuniem, ale neviem čo je to IP - asi interná pošta 😀 , ale neviem ako na to ☹ , tak babo raď

lachesis
7. mar 2008

Už som presunutá ďakujem

pointka
7. mar 2008

lenka gratulujem a uz prosim ta startuj tu tehu vlnu 🙂
Je to normalny menzes, ja som uz poobede citila tie mrchoidne stavy v prvy den mrchy. Uz som volala s doki, tak ze pockame az dalsiu mrchu, nech sa mi znormalizuje telo. Suhlasim s tym aj ja, bude to tak lepsie, nech sa zo mna vsetky hormony a lieky poriadne vyplavia.
Lenka drzim ti o 13 dni velmi palce 🙂 Aj vsetkym vam, co mate za sebou/pred sebou ET a KET 🙂

takyna
8. mar 2008

Ahojky kočky, takže pozitívna energia z vašej strany nám pomohla, za čo vám veľmi pekne ďakujem 😵
máme 2-krásne embrijká, ideme ich dať vlažiť obe, 4-embrijká na zmrazenie. O 9/30 ET, držte palce,

jupí,,,,,,,,ja sa tak teším,,,,,,už som si aj porevala, od šťastia pá 🙂 😵 🙂

takyna
8. mar 2008

K MDŽ vám všetkým prajem, všetko najlepšie 🙂 😵 🙂

lauritka
8. mar 2008

takyna krasna urodicka, tak dufam, ze sa u teba zabyvaju a a vydrzia 🤐

tanitta
8. mar 2008

Ajoj...
no vidis Taky nakoniec z 9oplodnenych?tusim... 6krasnych drobcov...ved to je parada... stastnu cestu.. a naspat este opatrnejsie uz budete traja 😉 ....

ajuska212
8. mar 2008

takynka drzim palce!!!!!!!Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii🙂

pipka
8. mar 2008

dobre ranko...tak lenulik, pekne oddychuj a bambulka nech sa zahryzkava...tfuj tfuj tfuj 😉

pipka
8. mar 2008

taky aj tebe to isteeeee 😉

a vsetkym vsetko naj k MDŽ 😀

katy2
8. mar 2008

Ahojte!
taky, gratulujem a drzim palce!!!! 😵

gabika24
8. mar 2008

ahojte, tiez dik za podporu.
taky, to je supeer.
leni, kedy ides na test? ja 20. 3.
mame vlozene jedno 8/bunkove a jedno 10 bunkove - tak drrrrrrzte palceky 😀
babule, no co, rozbehneme tu tehu vlnu? pokojne moze hocikto, my ostatne naskocime 😀 😀 😀
pekny vikendik, nebudem moc pisat, mame navstevu. papa

tanitta
8. mar 2008

Gabi... ty s Lenkou tu tehu vlnu uz konecne zacinate.. takze nenaskakujete 😉 .... bude to raKETovy odstrel 😉 ... dobruuuu...noc...

takyna
9. mar 2008

Ahojte kočky, ďakujem vám všetkým, držím vám palce rovnako silno ako vy mne, konečne sa musí dostaviť tehu-vlna 😖 veď je nás tu veľa adeptiek, a stimulantky nás postupne dobiehajú, húrá

dostimulujte poriadne a držím palce nech je riadna úrodička pri odberoch

tehulky posielajte tehu výrusíky,,,,,,,ďakujeme 🙂 😵 🙂

Miruška do tabulky, ET 8.3., mrázačiky nakoniec 3-šťastná trojica, embrijká vložené-2ks, kontrola 19.3.2008.

takyna
9. mar 2008

a ešte jedno som chcela, keď so vyfasovala tie škatule s liekmi a inekciami ☹ myslela, som si , že ten čas bude neskutočný kým vôbec niečo vyfolikulujem, a teraz mám už po, a ani som sa nenazdala ako to rýchlo ubehne.
Preto všetkým čakateľkám na liečbu odkazujem, že ten čas je fakt skutočne veľmi rýchli, držte sa 🙂

ajuska212
9. mar 2008

taky drzim palce moja nech nam rychlo ubehne to cakanie🙂

gabika24
9. mar 2008

ahojte babulky, tak ja si pomaly hladkam brusko a oddychujem (v ramci moznosti). tehu test nam budu robit 20. 3. a bude pozitivny (sme sa rozhodli 😀 😀 😀 ).
tehulky, posielajte nam vsetkym tehu virusy, aby to zabralo 😀
pekny zvysok vikendu vsetkym.

kvetka2
10. mar 2008

dobré ránko raketky! 🙂 prajem všetkým krásny den!
lenka držím ti palceky, hlavne sa šetri nech sa drobcekovi u teba strasne páci 🙂
gabika, taky, ajuska, žabkaevka - teda ale vás tu je čakatieliek na // 😉 - akurát dosť na peknú novú tehu vlnu 😉 pekne si hladkajte bruská
ja stále čakám na mrchu, no ale sa jej nejako nechce hnusobe. Ale raz už musí prísť, keby som mala byť z čoho tehu, tak si začnem namýšlať 😉 no čo už