IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
3. apr 2008

eli ja si tiež myslím, že len 2-uvidíme

gabika24
3. apr 2008

zulka - super.
aj mne vtedy pri ket vkladali 3 a uchytilo sa jedno, no podstatné bolo, že sa uchytilo... dnes nám tu behá ako šarkan... tak aj tebe sa minimálne jedno uchytí, uvidíš... 😀 - ty si veštila mne, tak ja práve skúšam tebe....
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi držím palce 😉 - tie držím všetkým.
😉

ellianka
3. apr 2008

gabi a 3 Ti vkladali v Helíku?

mapa73
3. apr 2008

Taky, v heliku vkladajú najviac dve.
Zulka gratulujem 🙂

gabika24
3. apr 2008

vera, ozaj - gratulujem.... 😀 - skoro som zabudla.
som tu zas len na skok - idem uspať malú (a seba😀 )

gabika24
3. apr 2008

eli, nie.
3 mi vkladali pri Ket v iscare. už sme mali len 3 mrazáčiky, pýtali sa, či vložiť dve alebo tri, tak sme povedali 3. a zjavne to bola správna voľba... 🙂
v Heliose dávajú max. 2, ale neviem, ako to je na vlastnú žiadosť... ale asi nie...

zulka29
autor
3. apr 2008

dakujem vám babulky 😵

ellianka
3. apr 2008

dík gabi 😉
a sladké sny Tebe, malej aj malým 😀

lenka20
3. apr 2008

ahojte raketky - tak co tu vidim 😵 😵
zulinka - supeeeeer, traja embryskovia sup do bruska, to je krasne, drzim palce moja 😵 😵 😵
veruska gratulujem ku krasnemu miminku v brusku - jedno pre zaciatok staci, co povies 😉 a ked sa rozkukas pride dalsie 😵 😉
babiky - v heliose maximalne 2krpcov vkladaju, je to aj kvoli tomu, ze kazde embrijko je v slamke separe takze nie je problem, ze ,, musia ,, rozmrazit viac.... zulka - trufas si na trojky 😕 😅 😅 😵 😅 to by bol gooool 😵

takyna
3. apr 2008

lenka a keď mi zostane jeden mrazáčik??? ☹ tak čo potom?

zulka29
autor
3. apr 2008

Leni, kde si sa nám flákala? 😀 ...no...aj minule som si trúfla a vidíš ako to dopadlo, resp. nedopadlo 😖 ...

zulka29
autor
3. apr 2008

Taky, tak ti vložia len jedného ...ale až o dva roky, keď si pôjdeš pre bratríčka 😵

veracruz
3. apr 2008

leni, jasne, ze staci jedno... na zaciatok🙂 potom pojdeme na dvojky 😀

taky, u nas v centre zmrazuju aj jedno...

fedra
3. apr 2008

aj ja by som si trufla na tri .... radsej ako ani jedno, s tym suhlasim.

takyna
3. apr 2008

ahá, tak to je fakt, ten braček 😀

ellianka
3. apr 2008

aj nám zostal len jeden bobáčik a zmrazili nám ho 🙂

veracruz
3. apr 2008

zulka, zajtra drzim palcoky...

takyna
3. apr 2008

a to všetky 3-rozmrazia , a potom, uvidie čo z nich je, a ak by sa chytili, všetky 3- toho 1-potom nazad zmrazia???

takyna
3. apr 2008

zulka pripájam sa a tiež ti silno držím palčeky nech to zajtra dopadne super, a nech nám potom neskôr hlásiš tehulovský výsledok

zulka29
autor
3. apr 2008

podľa mňa už sa nedajú zmraziť keď sa raz rozmrazia...neviem prečo v GF hneď rozmrazia 3, ale nevadí mi to 🙂

lenka20
3. apr 2008

zulicek - pracujem, niekto musi aj makat 😀 😀 😀 ale nakukam aspon raz za den, najma ked sa blizi zulkotehulkovanie 😵 😉 ja ti tak strasne silno drzim palce, ze normalne musim ubrat, inak ta tie trojky neminuuuuu 😀 😀 😀
takynka ked uz mas embrijka zmrazene, tak postup je takyto - po sone na 14.den budes mat embryologicky pohovor, kde ti teta povie, kolko a akych embryskov mas zmrazenych a dohodnete sa kolko sa ide rozmrazovat, s tym, ze ak sa rozmrazene nepreberu tak zacnu rozmrazovat dalsie.... podla poctu. napr.ja som mala 4 snehuliakov a chcela som vkladat 1, takze zacali rozmrazovat len 1. a kedze bolo OK tak dalsie sa uz nerozmrazovali, nechali ich tak a pouziju sa v dalsom cykle. ty mas teraz 3 a ak povies, ze chces 2, tak 2 rozmrazia a ak budu OK tak aj vlozia... to jedno ti zostane na surodenca 😉

zulka29
autor
3. apr 2008

Leni 😉 😵

takyna
3. apr 2008

už mi je to jasné, díky

tanitta
3. apr 2008

ahojte rapotacky 😉 ...
postrehla so ze "cakame" trojky Zulka?? 😉 ... thuj thuj...nech sa pekne zapelesia potvorky...

zulka29
autor
3. apr 2008

Tannitka, ešte sú v GF v miske, u mňa budú až zajtra...dúfam teda... 😵

kvetka2
3. apr 2008

zulka hurááá ale ste sa krásne rozmrazili 🙂 nech zajtra všetko dobre dopadne a pekne hladkaj brusko. Dokedy budeš doma? Alebo sa zese chystáš na nejaký koncert 😉 ? Musíš sa trosku šetriť 🙂 aj ked myslím že veracruz s embrijkami aj tancovala a viditelne to prospelo 😉

zulka29
autor
3. apr 2008

Kvetka, zajtra doma, cez víkend budem doma písať DP a v pondelok do práce, ale tentokrát žiadne koncerty pre zmenu 😉

zulka29
autor
3. apr 2008

Ináč v nedelu som mala 1. koníkové výročie 😎 som to tu ja ale raketa 😝

kvetka2
3. apr 2008

Zulka - no najvyšší čas, aby si bola raketka-tehulka 😉 držkaj sa!!!! 😎

katy2
3. apr 2008

Ahojte, raKETky!
Zulka, zajtra drzim palce 😵 Kolky den cyklu ides na KET?