IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

juja
10. jún 2008

Dior vy ste mali aj PiGD ? V Helíku to tuším ani neodporúčajú robiť, teda ak myslím dobre , že je to predimplantačné vyšetrenie. Ja sa z toho už asi o chvíľu ani nevysomárim....najlepšie je asi nevedieť nič alebo čo? 😝

Tani ahoj 😵 ...ja sa opýtam, ale ak to nemajú robiť tak, že budú testovať mňa a manžela, tak na čo to robia? Na čo mne bude výsledok, ktorý sa nás vlasne netýka? o je nejaká "divočina" 😕 😝

lauritka
10. jún 2008

ved prave dior..clovek uz spekuluje nad vselicim... 😔 a jednotneho nazoru sa nedockas..

tanitta
10. jún 2008

Jujka.. ani ja to nechapem.. teda ak hypoteticky by robil na cudzie spg ...naco to?? ved je to nelogicke... potrebujete vysetrenie na mangelove nie na noiekoho cudzieho 😒

juja
10. jún 2008

...a keď sa na niečo opýtaš, tak ti povie to ste našli určite na internete, nemôžete veriť všetkému čo sa píše a čo si kde prečítate...

lauritka
10. jún 2008

tanitt anopyrin mi odporucal aj moj gyndos 🙂 ked sa budeme snazit prirodzene..preventivne dvajrat jednu.

juja
10. jún 2008

tanitka presne tak...také vyšetrenie nepotrebujem

dior
10. jún 2008

juja-dakujemeeeee -ja to zelam velmi nam vsetkym-keby sa nam to uz podarilo 🙂

dior
10. jún 2008

tanitta-ved v Prahe maju takto(prednison) kazdy den 2 tehotne co su uz po viacerych IVF-kach,nieco na tom bude a ak to nejde "prirodzenym IVF" 😅 😀 ,tak musime tomu dopomoct aj takto 😎 - clovek niekdy nevie co na neho zaberie a zda sa mi, ze to nevedia ani lekari.... 😒
ked sa to podari na prve IVF-tak to je kazdy frajer,ale nech pomozu nam ... 😉

ellianka
10. jún 2008

ahojte
kvetka, drž sa 😵 😵 😵
takynček, som moc premoc šťastná, že sa vám tak pekne darí 😉 😵 a ďakujem gabike za správičku

zuzla80
10. jún 2008

Ahojte baby, vidím, že sa tu rozoberá téma Prednisonu a protilátok. Nám tiež zistili v Prahe protilátky na vlastne aj cudzie spermie a taktiež nejaký antibeta a predpísali Prednison a Anopyrin. Aj som ho užívala pred a počas 2.IVFka a nepodarilo sa a keď som ho nebrala tak to málem vyšlo. Je pravda, že ja som začala užívať Prednison asi 2-3mesiace pred IVFko a vtedy v začiatkoch som cítila, že imunita sa oslabila, ale Tánička začala brať Prednison až od OPU a neviem, či to nieje takto lepšie.
Jujka ahooj, teba som 100roky nevidela.
Diorka veru nie si sama, kto ide do 3IVFka 😔

zuzla80
10. jún 2008

Kvetuška veľmi ti držím palce, aby si už konečne aj ty videla na testíku dialnice 😉
Takynku veeeľmi pozdravujem a som rada, že ťukalo srdiečko, určite je spokojnejšia aj ona.
Lenik veľmi ťa obdivujem, že uvažujete nad adopciou, ja verím, že ešte sa vlastného dieťatka dočkáte, uvidíš, ja to tak cítim 😉 🙂

juja
10. jún 2008

Zuzlík ajooooj moja 😵 ...tak ako sa mi máš?... kedy začínaš stimulku?...nechystáte sa do Helíku?

Tanitka a ty si mala terz posledne normálnu stimulku ako v Helíku a plus si musela brať ten prednisom a anopyrin?

hava77
10. jún 2008

ahojte, vdaka Bohu ze to takynke tak dobre dopadlo, takynka drz sa aj s drobcom 🙂
lauritka, je to hrozne co si si uz musela vytrpiet, ale nabuduce to uz urcite vyjde 😉
leni, mne tusim krajko spominal ze na darcovske vajko sa caka 4 roky.....mozno sa to trosicku skratilo, lebo mi minule vravela teta embriologicka, ze maju teraz nejak viacej darkyn.....
vsetkym 3ivfkackam drzim palce nech je to do tretice vsetko dobre 😉 😉 😉

tanitta
10. jún 2008

Jujka.. ja som mala soft ivf.. pichala som gonal ale nepichala som decapeptyl....stimulovala som o 1O dni!!! menej ako v heliku...od opu som musela brat prednison 1x, anopyrin 100mg 1x denne, estrofem 3x1(po potvrdeni // )2x1, acidum folicum 2xdenne, utorgestan 3x2... toto vsetko az do ukonceneho 10tt...ale dohodli sme sa s mojim obv dr ze este estrofem a utros este nechame a znizime anopyrin na 50mg vraj bol na prednaske kde to preberali a ze je to dost vyznamne papat estrogeny aj pocas tehu....

kvetka2
10. jún 2008

ahoj jujka 🙂 rada ťa tu znova vidím 😉 teraz som 5 dní poctivo vylihovala s nohami na vankúšoch, manzel ma obskakoval- dokonca umýval riad!!!! Čo je na neho maximálny výkon 😉 v sobotu ma začala na večer pobolievať mrchovsky brusko a opakuje sa to odvtedy vždy navečer- brucho plus kríže. A tieto posledné 2 noci zle spím, budím sa a myslím na to, či sa niečo deje, alebo ... mrchy mám 12.-13.6. kontrolu mám mať 16.6. v pondelok, takže uvidíme
zuzlík 🙂 dakujem moc. tak moc túžim vidieť vlastné dialnice, ak tam nebudú kúpim si ružovú fixku a domalujem si tam aj tú druhú, nech mám aj ja dialnice 😀 😀 😀 😀 😀
ellianka tebe tiež dakujem 🙂 dúfam, že už je ti lepšie

kvetka2
10. jún 2008

ahoj havka,
tani- ty máš krááásne tt- držkaj sa aj s bobíkom 🙂

tanitta
10. jún 2008

Kveti... podla tvojich pocitov aj ty budes mat;) citim to v kostiach 😵 vdaka

kvetka2
10. jún 2008

juj tanitka, bodaj by si mala pravdu. hned by som ťa aspon na dialku vystískala aj s bobíkom 😉

zulka29
autor
10. jún 2008

Ahojte kočky 🙂

Tannitka, koľko ťa to všetko stálo v tom Brne prosím ťa?

tanitta
10. jún 2008

Zulka .. ahoj dho si tu nebola 😎 nieco nove?? 😉 ...napisem ti rozpis...10tis KC + icsi na 1vajko 1tis KC... my sme mali 3ks takze nas to vyslo 13tis KC + musis pripocitat lieky ....to uz ake zozenies mne sa podarili za doplatky v lekarni a aj nieco zadarmo 😵 .. takze cca nas to vyslo na komplet v SKK 24tis. + cesta benzin neratam...cca 5tis SKK...

juja
10. jún 2008

Zulka ahooooj na teba som dnes myslela, že som ťa tu tiež dlhšie nevidela 😉 .... ešte tak Peculka by mohla napísať aspoň písmenko ☹....myslím na ňu každý deň keď čítam koníka...
Zulka tak sa pochváľ čo máš nové, čo sa deje, čo riešite ako ste ďaleko a taaaak... 😉

Kvetka ja si tiež myslím, že teraz to je to pravé orechové.....vlastne tehuľkovské .... 😵

zuzla80
10. jún 2008

Jujíček to keby som vedela, kedy sa chystám do Helíku. Mrche dávam čas do konca týždňa a ak nepríde, tak stimulka až po dovolenke 😖 No čo narobím, hmmm. Ty sa pochváľ? Ako sa máte a samozrejme pozdravujem mužíka 😀
Nooo Kveti ja myslím, že pri týchto príznakoch tu čiarku ani nebudeš musieť primaľovávať. Uvidíš, tentokrát to bude ono 😉
Zulka ahoooj, moja, ako sa máš?

juja
10. jún 2008

Zuzlík ďakujem pozdravím a ty pozdrav toho svojho tiež 🙂 Mrcha mrchatá si robí čo chce 😠 ...alebo žeby motyka vystrelila 😉 😕 😵 ????? Kedy idete na dovču a kam? My tiež chceme ísť asi začiatkom júla ...nevem ešte kam, ale asi grécko. Chytím nejaký ultra last minute..z jedného dňa na druhý a pôjdeme no a koncom júla resp. začiatkom augusta skúsime KET s 2 bobáčikmi...ak sa rozmrazia

Tanitka ď za info inak je to aj super cena 🙂 ...človek by zaplatiť aj viac len keby mal 100% istotu, že sa to určite podarí na prvý šup..

juja
10. jún 2008

Zuzlík ešte som zabudla, že ak sa rozmrazia bobíci.... a aj podľa výsledkov z genetiky a výsledkov ktoré budem vedieť 30.06. u môjho gyn. takže je možné že to nebude ani toto leto...uvidíme ...necháme sa prekvapiť 😉

zulka29
autor
10. jún 2008

Kočulky, vobec nemám čas na nič, kopec roboty, štátnice za dverami, takže neriešim nič a prirodzene sa nepodarilo samozrejme, ale po lete sa do toho znovu namočíme...ale je mi fajn, stresy mi pomahaju zabudat na dolezite veci = miminko. 😝
Tannitka, tak to celkom ide aj bez poisťovne 😵
Ale ja si vás čítam, nemyslite si zase 😵 😀 😀 😎 cmuuuk, drzte sa!

juja
10. jún 2008

Zulka aj tebe veľa šťastia 🙂 Ozaj a nevieš ako sa má Pipka a Dráčik?

zuzla80
10. jún 2008

Jujka my v auguste smer Bulharsko, sa teším, lebo minulý rok sme neboli nikde a veľmi nám to chýbalo, ten oddych. Jujka, žeby prirodzene to asi nee, bude to asi tým špinením v strede cyklu. Ak by madam prišla, tak by sme oddychovali na dovolenke aj s bobáčikmi. A mužíka pozdravim 😉
Zulka tak nech štátnice dopadnu na jedničku 😉

zuzla80
10. jún 2008

A Juji neboj určite už nebude nič brániť na ceste k bábätku, ani žiadny odklad 😉

juja
10. jún 2008

Zuzlík uvidíme, ale pri našom "šťastí" to nebude "zadarmo" ...čo sa má stať tak bude 😉 My chodíme každý rok v auguste (už asi 13 rokov) na týždeň na Liptov - medzi Račkovu a Žiarsku dolinu - je tam úúúúžasne a fantasticky si tam oddýchneme , je to taká chatka na lúke a dookole len les a dubáky 😀 😀 ...to je relax hmmmmm 😵 😵 Tento rok sa mi ale zažiadalo more po 9-tich rokoch od svadobnej cesty 😀 , len keď sa tam na pláži vyzlečiem tak neviem neviem ....som biela ako mlieko a tých 8 kg navyše mi pekne pretŕča z každej strany 😝 blééé. To bude hanba júúúj 😀

lenka20
10. jún 2008

ale ste to tu rozbehli zlaticka - ahoj zulinecka 😵 😵 rozmyslas nad softikom podla tanickinho vzoru 😕 😵
tani este jedna vec, stacili ti v brne len papiere z heliosu a vysetrenia co si mala porobene alebo chceli celu kartu a nieco si este robili aj sami 😕 😕 😕 teda asi HP pocitam, ale este aj nieco ine 😕 😕
zuzlik - tak neviem, ci ti mam teraz priat mrchu - ale nie, neprajem ti ju, prajm ti // aj bez umelka 😵
kvetuska to s tebou vyzera veeelmi nadejne, u mna bolesti znamenali tehu, urcite aj u teba, len tak dalej 😉
dracik je v nemocnici stale 😒 , mala nejake zle vysledky z krvicky v piatok tak si ju tam nechali.....pipinecka je uz len v tehulkach asi - vsak pipi - uz sa chysta na hanku 😉 😵