IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dior
18. feb 2008

chcem vedieť z ktorého CAR bol ten dr. lebo povedal že u nich sa vyšetrenia po prvom aborte robia okamžite...

tanitta
18. feb 2008

Jujka.. a este som zabudla.. ak papas to chilli okamzite ho vysad...

kvetka2
18. feb 2008

jujka ahoj, držkam palce nech spinenie rýchlo prejde, nech ta babatko tolko nestraší 😉 dobré je že môžeš ležať, tanitka ti poradila dobre 😉

juja
18. feb 2008

Zajtra ráno, ak to bude intenzívnejšie, tak zavolám, ale zatiaľ nie bolesti nemám a možno to do zajtra prejde 😉 Zatiaľ som celkom v pohode - až sa sama čudujem. Aj mamina mi vravela, že pri všetkých troch (sme 3 baby 😀 ) tehotenstvách prvý mesiac v čase menzesu normálne špinila, tak sa nejako neznepokujujem, ale jasné, že som sa zľakla 😕

Lenka - my sme dali len 1 embryo, ale to najsilnejšie!!!! 😉

Kvetka moja, no čo sa na teba ešte prilepí???? Držím palce, nech sa tá potvora čím skôr vstrebe a nech nerobí šarapatu. Držkaj sa 🙂

Pipka - ani nevieš ako si ma ešte viac ukľudnila, Ďakujem.

lenka20
18. feb 2008

jujka pekne lez a opatruj sa, oddychuj a skus ten ascorutin ako vravi tanitka.
pisala zuzla - caka na vysledky HCG, ale na sone bolo vidiet vraj fazulku 1,4mm 😵 😵 , tak snad to bude dobre 😵 ak stihnem napisem poobede ked dostanem sms, ak nestihnem tak dam vediet jujke - dobre juji 😕 alebo ani ty nebudes na nete 😕

juja
18. feb 2008

Tanittka - ja síce nepapám tie chilli tablety, ale mám doma taký ekrazit, čo mi drahý kúpil v Tecsu 60% chilli + cesnak , taká omajda či čo to je a včera som si veru trošku viac štiplavého dopriala, to môže byť tým ....do kelu vidíš aká som ja blbá, hnevám sa teraz sama na seba....
Ďakujem za radu a skúsim aj ten ascorutin, snáď to pomôže.

juja
18. feb 2008

Supeeeeeeeer správička, ja som to vedela, že Zuzlík sa dnes bude fotiť u Krajka!!! Som taká šťastná až mi slzy tečú, veľmi, veľmi, veľmi mooooc som im to želala 😵 😵 Lenka kľudne pošli sms, dám vedieť ostatným kočkám. Zuzlík to dnešné HCG na 1.000.000% nebude mať hraničné 🙂

gabika24
18. feb 2008

so Zuzlou to bude fajn 😀
ja som bola dnes na krvi a sone, na sone vajecniky vyzerali ok, dokonca Krajko vynechal pravidelne "tazke PCO" - teraz tam cysty neboli, co by bolo ok. takze mozno sa ani nezblaznia, my vydolujeme dostatok vajicok. uvidim, budem volat o vysledky.
inac rano odtial vychadzala nejaka babulka s manzelom a foteckou v rukach... 😀 😀 😀
drzkajte sa vsetky 😉

lenka20
18. feb 2008

ahoj gabulik, to je super, tak sa pekne drz a pracuj na vajkach 🙂
aj ja sa velmi tesim za zuzlu, to HCG musi byt uz jednoznacne 😉 🙂
tak jujka napisem ti sms 😵

gabika24
18. feb 2008

leni aj ty sa drzkaj, mozno sa niekedy uvidime v Heliku... kedy ides na kontrolu? neviem, ci si to sem uz pisala, lebo momentalne nestiham citat, len prebleskujem dolezite info 😀

zabkaevka
18. feb 2008

ahojte kočky 🙂 prajem vám krásny dník, aj keď je dosť mrazivo. Očakávaná mrcha mi dorazala, v sobotu, tak som volala lekára, že kedy môžem dôjde, a vraj zajtra. Tak idem. Ale mám jeden dotal, pred krávacaním, som mala strašné problémy, neviem či s tým súvisili, a čo vôbec mám to nejak spájať, ale neviem. tak pre istotu sa pýtam. poviem o tom aj lekárovi, no dovtedy sa poradím s vami 🙂 Vo štvrtok večer a celúúúú noc mi bolo stráááášne zle a zvracala som. už som si myslela, že fakt sa s tal zázrak a je nedostávam krvácanie preto že som tehu 🙂 aj v piatok mi bolo celý deň zle, a tak som si urobila testík. no bola tam len jedna palička ☹ a si predstavte, tá mrcha, prišla o tri hodiny po testíku ☹ a potom mi bolo už lepšie. a v sobotu už v poho. No neviem prečo mi bolo tak nedobre, máte s tým skúsensoti, mohlo to mať súvis s celým procesom???, s tými tabletkami a injekciami??? Prosíííííííííím o radu. ďakujeeeeeem

lenka20
18. feb 2008

gabika ja idem do heliku 29.2. rano na sono, tak mozno sa tam uvidime, daj potom vediet ako ti to vychadza 😉
zabka ja teda neviem, a v akom si ty teraz stadiu - uz stimulujes alebo este nie 😕 mna zvykne pred mrchou boliet hlava a byva mi na zvracanie, ale este nikdy som negrckala... ake lieky beries 😕

zabkaevka
18. feb 2008

som v "štúdiu" čakania na mrchu po neúspešnom 1.IVF, ale teda mi už prišla tá mrcha a mám ísť na ďalšie kroky k lekárovi. a asi len po tom strentuí mi naordinuje nejaké lieky. ale fakt neviem prečo mi bolo tak zle. možno fakt to zvytočne s tým spájam. ale nikdy mi tak zle nebolo, ani keď som mala pokazený žalúdok, tak preto stresujem, čo to bolo ?? a

tanitta
18. feb 2008

zabkaevka.. podla mna to nesuviselo s liekmi ani s celym procesom.... rozsireny je dost brusny virus..nemusi to trvat dlho ale mohlo ta to takto "postihnut"... 😒 ... mozno do toho nejaka nervozita + PMS a uz to ide 😨
No kde je ta SMS?? 😎 ...vysledok uz musi byt 😉 ....

iva79
18. feb 2008

Ahojte holky. 🙂 🙂 🙂
Jujka mna napadla jedna vec, nesuviselo to spinenie s tym, ze sa drobec poriadne zahniezduje??

savia
19. feb 2008

Ahojte babulky,
zuzli straaasne moc Ti gratulujem ,hrozne sa tesim, ze sa Ti to konecne podarilo 😉 😉 🙂
Ja som si vcera robila test a nic, absolutne nic, ani tienik, ani duch, takze Zulka, sme na tom asi rovnako. 22.2.idem na krv, ale vcera som sa uZ vyrevala, takze negativny vysledok ma uz asi neprekvapi. Ja asi nikdy neuvidim dve ciarocky na teste 😢 ☹ Uz ma aj brucho boli ako na mrchu 😖 To je den

lenka20
19. feb 2008

ahojky, raketky ja som vcera uz nebola v praci, ani jujka, takze uz sme vam nemohli povedat o zuzline - a dneska to uz napise aj sama 😉 ale pre netrpezlivky - je to stale hranicne, takze lenivec je lenivy a potrebuje aby sa rodicia este raz prehnali do MT az potom vyprodukuje vela vela HCG - zuzla, mala by si porozmyslat, to vase male sa asi chce zabyvat v MT 😀 🙂

lauritka
19. feb 2008

savia ahojki..nezufasj, este nie je nic stratene..dve ciarky uvidis neboj...nevzdavaj to. musiem bojovat . 😔
lenka takze hranicne ?? hmmm to znamena , ze nejde hore ci co ? ozaj a ty este nemas vysledky z imuna ?? mne to nejak uslo?? 😕

zuzla80
19. feb 2008

Ahojte raketky moje 😉
Ste strašne zlatulinké, že na mňa myslíte. Ale ten náš drobček si s nami riadne zahráva. Ráno na utz sa nám ukázala mala dutinka 1,4mm ale endometrium kleslo z 11mm na 7mm. Neviem, či to môže byť spôsobené tým, že som prestala brať tabletky na rast sliznice, a tak sa Krajko vyjadril, že síce to vyzerá dobre, ale jednoznačne ani on nemôže podľa utz potvrdiť, že je to 100%, takže sme museli čakať na krv. No a ako keby toho nebolo dosť, tak výsledky mi volali až o 16h. No a výsledok, zase je to hraničné, takže na krv a utz opäť vo štvrtok. Zrejme to rastie, ale pomalšie ako by malo. Bože baby, to naše malé mrňo, je teda riadne lenivé. My sme z toho s mužíkom už riadne na nervy ale do poslednej chvíle dúfam, že sa náš drobček len tak ľahko nevzdá. Aj keď baby zdalo sa mi, že trošku začínam špiniť. Ale nieje to také normálne špinenie, len úplne slabulilinke, také, že keď sa nezapozeráte tak nevidíte. Ale ja normálne študujem každé jedno utretie 😀 Tak len dúfam, že ta sviňuch nepríde.

A Savi mojko nezúfaj, my sme si v nedeľu robili test - Mamatest a neukázal nám ani tienik, proste nič. A ráno bola dutinka na utz. Pýtali sme sa na to aj Krajka, že či je možné, že test nič neukáže, tak vravel, že oni sa vôbec nespoliehajú na testy. Že mali veľa prípadov kedy prišli baby s pozitívnymi TT a krv nič nepotvrdila. Ešte nieje nič stratené. Držím ti palčeky.

Idem si vás ešte prečítať a určite sa ešte ozvem. Paaaa

lauritka
19. feb 2008

zuzla ahojki drzim ti palce..a lieky na sliznicu ti uz nekazali brat ?? u nas sa beru az do potvrdenia akcie srdeicka,, 😕

lenka20
19. feb 2008

zuzla ahojky, niektore sme tu vcera stresovali aj za teba - sorry ze som ta tolko otravovala 😀
zuzlicek velmi drzim palce nech ti to dopadne dobre, nech sa ten lenivec uz rozhodne a rastie, viem si zivo predstavit co prezivate s manzelom - mali sme to velmi velmi podobne, ved vies... hlavne nech uz ti vo stvrtok odlahne 😉 budeme este hypnotizovat nebesia - vsak raketky 😉
savia - este nic z toho testiku neusudzuj - moze to byt este pozitivne, ved vies kolko dievcat malo testik negativny a krv pozitivnu, este vydrz, ved to mas uz len za par dni 😉 drzim palce nech sa zadari tentokrat 😵
lauritka - moje imuno vysledky budu az zaciatkom marca, takze pred KET este nebudu, ale nevadi, lebo papam chilli poctivo, tak snad to ta moja imunita nepokazi 😉
tie lieky na sliznicu neviem - na protokole je ze len do testovania, ci ako to vlastne je v heliku baby 😕 😕

zuzla80
19. feb 2008

Lauri nám kázali len dobrať balenie a viac už nebrať.

zuzla80
19. feb 2008

Lenka jasné, že si neotravovala, práveže som bola rada, že na mňa myslíte a že mi držíte palce. No mňa asi vo štvrtok rovno z Martina odnesú na psychiatriu s riadnymi dávkami antidepresívami 😀

Raketky nepoznáte niekoho kto bol na tom podobne ako sme my? Ja už neviem, či mám veriť, že to ešte môže dobre dopadnúť.

zulka29
autor
19. feb 2008

Ahojte babulky moje, vidím že tu sa zase stresuje 😠 ...nikdy to tu nebude bez obáv a bez strachu...to je hroznéééé... 😖

Zuzlinka, držím palčeky, viem čo prežívaš, nech sa bambuliak spamatá a rastie, sú to teda riadne nervy 😠

Jujka, špinenie už prešlo? Volala si Krajkovi? 😕

Savia, je mi to ľúto, že si nevidela // ☹ ...ja viem, že ja som sa vtedy opustila, ked som videla ten test, ale pravda je že ešte som trošku verila, že krv ukáže niečo iné 😔 držím palčeky

Lauri a ty ako pokračuješ? Ani mrcha ani // poriadne? 😕

Ja už pomaly domrchuvávam, čakala som silnejšiu mrchu, kedže som brala ten estrofem, ale zdala sa mi byť taká normálna, už som aj objednaná na konzultáciu a poviem vám, že na tie nervy čo zase budem prežívať sa vôbec neteším, ja už pôjdem asi na psychiatriu... 😠 ...

tanitta
19. feb 2008

Ahojky.. babulky...
Zuzla...uplne ta chapem akos a citis.. tiez som to zazila.... ale na rozdiel s tym ze vsetko bolo zozaciatku ok.. ale kazdy utz ma stal "5rokov" zivota......u teba to bude chlapec ti su taky lenivci lenivi... 😕 tu je nejak link pre vyvoj embrijka...kolky si teoreticky tt?? http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx
.. mna neskutocne boli hlava... vecer som skoro umrela co mi bolo zle... tie kutzelne zoberem a slahnem do kosa... 😠

juja
19. feb 2008

Ahojte raKETky 🙂

Volala som do Helíku a Krajko mi povedal, pokračujte utrogestan a kľudový režim, kontrola vo štvrtok 😖
Večer to špinenie bolo trošku výraznejšie, aj bruško ma viac bolelo a dnes ráno je zase trošku slabšie ani bruško tak nebolí, tak ja neviem..... 😖 Dala som si včera aj ten ascorutin a potom som si v príbalovam letáku prečítala, že v tehotenstve sa nemá užívať, no tak si vyberte...
Čo sa týka ethinyelstradiolu tiež som ho už len doužívala (tuším sobotu?) a v pondelok som už špinila, tak možno to má nejakú súvislosť.

Zuzlík tak vo štvrok sa vidíme v Helíku 😉 Tí naši krpci nás riadne cvičia už teraz,však? Je to fakt poriadne na palicu, ale ešte nehádž flintu do žita, ako sa hovorí, nádej ešte stále je 😉

lauritka
19. feb 2008

no tak dufam, ze vam to dobre dopadne babiky a miminka zabojuju 😉 ja nemam este mrchu..ak do piatku nepride idem na uzv..

zabkaevka
19. feb 2008

ahojte kočky, tak vidím, že mnohé túúúúúúúžobne očakávame vidieť // Ja si neviem ani predstaviť, ako sa budem tešiť keď to konečne uvidím. Dnes mám ísť teda za lekárom, po tom čo som dostala krvácanie, tak dúfam že začneme ďalší krok. Neviem čo ma čaká, ale teším sa na to. Iste budem brať nejaké lieky, a potom prenos. Mám totiž mrazáčikov, asi skúsim rovno 3 preniesť 🙂 Len som tu čítala že môže byť problém pri rozmrazovaní? Hmmm dúfam, že nieeeeeee. Idem pracovať, okolo obeda nakuknem a potom utekám k lekárovi. Pekný dník 🙂

lenka20
19. feb 2008

ahoj zulka 🙂 zlatko ty to zvladnes, si sikulka a mrazaciky tiez, tak este raz to vydrz, do tretice ti to vyjde 😉 chces mat v zaznamoch, ze si pacient 😀 😀 to by tvoje mimco nebolo moc happy 😀
jujka tak pekne lez nech ti to spinenie prejde 😉 a vo stvrtok nech uz mozte so zuzlou buchnut detske sampanske konecne 😵
tanitka mne sa z tych kuzelnych kruti hlava, inak nic. a z chilli kapsli mam strasnu zahu a stipe ma vies co 😀 a mam MS takze nemozem ist cvicit a uz mi to chyba 😠 tak a uz som sa vystazovala 😀

kvetka2
19. feb 2008

Ahojte raketky a tehulky 🙂
jujka , zulka no také malé babatinka a také velké problémy 😉 ja verím, že to dopadne dobre, len sa pekne šetrite a vo štvrtok máte rande s Krajkom 🙂 zuzlík, asi musíš embrijko viac kŕmiť, nech rýchlejšie rastie 🙂
budem vám držať palčeky, aby to vo štvrtok dobre dopadlo, musííííí 😎
zulka, ty si iná raketka, hned do dalsieho stimulovania na KET, je super, že sa na to cítiš a môžeš ísť
ja stále krvácam- nie silno ale tak stredne. moja gyndoska mi povedala, že to môže byť ovulačné krvácanie, že to budeme pozorovať a vraj by to malo tak do 1 dna odoznieť- zatiaľ to tak nevyzerá dokelu dokelu dokelu nechápem, čo sa deje 😠 ale snažím sa byť kludná