IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
4. mar 2008

Lenka zavolaj do Helíka pre istotu

kvetka2
4. mar 2008

mia veru, už sa niekedy obzerám zboku ako tehula. Normálne by sa mi také brusko páčilo, ale s babatkom vo vnútri 😀 nie takéto slaninkové 🙂 aj ja mám dnes svalovicu na brusku 😉

dior
4. mar 2008

baby ja som dnes celý deň na koníkovi 😀
mojžišku cvičím cez net-idem pekne doradu-trvá mi to tak 30min, ja som na to chodila cvičiť-do telocvične,jedna pani to precvičovala a dosť sa nám venovala-je to výborné na naštartovanie ženských vecí,cvičí sa to aj v kúpeloch Lúčky,zamerané je to na posilnenie maternice,naštartovanie vaječníkov.....

alchemilkový čaj je na maternicu-je to výborné na prečistenie ,posilnenie a pod, keby príde laurika-tá vám pošle link

veracruz
4. mar 2008

ahojte baby.
taky, mas 9 vajok, este nie je nic stratene, staci, ked jedno z nich bude "povolne"... este nestresuj, uvidis vo stvrtok...
brita, je mi luto, ze to nevyslo... mozno teraz naozaj pomoze dat si chvilu pauzu a sustredit sa na nieco ine a potom hop sa - hor sa do dalsich bojov...

fedra
4. mar 2008

pointka ... kde v RK maju pobocku ?
Ja som z Ruzomberka a nic take som nepocula 😒

pointka
4. mar 2008

fedra, kukni stranku iscare, maju to tam napisane

juja
4. mar 2008

.....do kelu mne blbne net 😠 ... ja som napísala dlhý článok a vôbec to tu nevidím...no, tak znovu

Dráčik - aj sa pridávam a gratulujem k druhému chlapčekovi 😵 😵 ..pekne si ich opatruj a dávaj na seba pozor 🙂 Neboj nie som na smrteľnej posteli, mám len herpes na nohe 😠 , natieram hypermangánom, už to vyzerá o mnoho lepšie ako včera a aj to menej bolí. Dúfam, že to nebude mať nejaký zlý vplyv na KET v máji...no uvidím čo mi povie budúci týždeň môj gynekológ. Pôjdem k nemu na kontrolu, keďže už nešpiním , nech ma kukne a dá ma trošku dokopy, nech som do mája fit, aj keď tuším, že po tomto herpese to asi nebude také jednoduché 😖

Brituš - chápem Ťa, niekto sa nedokáže stotožniť s tými darcovskými vajkami....ja tiež neviem či by som sa s tým zrovnala....môj manžel síce hovorí, že nikdy nehovor nikdy ,alebo zariekaného chleba najväčší kus...no neviem, aj keď túžba po dieťatku je silnejšia a niekedy prehlasuje všetky proti a rozum káže iné srdce iné .... Veda napreduje a aj zázraky sa občas dejú, tak treba ísť ďalej nevzdávať sa ...a možno aj skúsiť to 3IVF ....časom 😉 Krajko niečo vyhúta, on sa len tak ľahko nevzdá!

Dudu - ja osobne poznám jeden pár, ktorý tiež musel použiť darcovské spermijky (zdravotný problém manžela) a teraz majú krásnu zdravú dcérku, také slniečko 🙂 Oni keď sa dozvedeli, že je možnosť darcovských, tak mali hneď jasno a súhlasili, že skúsia túto možnosť - kamoška vravela, že oni boli rozhodnutí aj na adopciu. Pokým otehotnela trvalo to síce trošku dlhšie, ale podarilo sa ....a to želám aj tebe 🙂

Kvetka - ja sa radšej ani nevážim 😀 ...tiež mám "pretekárske" nohavice 😀 😀

Mirusch ahoj 🙂 ty sa kedy chystáš na IVF? ....tiež čakáš na tehu vlnu? ...Lenka tu spustí poriadne tsunami
😉

fedra
4. mar 2008

uz som to nasla .... a dost ma to prkvapilo,vobec n eviem ze tu nieco take ovorili.
Ale asi aj tak zostanem verna Heliosu 😉

brita
4. mar 2008

Lenka - k tej "nitke". Podla mna to mas z liekov. Toto sa stalo mne, ked mi vtedy stopli stimulaciu. Stopli mi ju na 8. den a potom o par dni som si tiez nasla taku krvavu nitku a len to a nic ine. Urcite o nic nejde, myslim si, ze sa nemusis znepokojovat. 😉

veracruz
4. mar 2008

baby, som 4. den stimulky a uz druhy den sa mi toci hlava a idu na mna mdloby... moze to byt z toho, lebo citala som hlavne o bolestiach hlavy a tu nejak velmi nemam....

lenka20
4. mar 2008

britka, kvetka - dakujem, tiez si myslim, ze je to z liekov, aj diorka povedala 🙂 nasadim si ascorutin a ak to neprejde do zajtra tak volam krajkovi... tiez som pocas prvej stimulky spinila a nic to nebolo.. asi uz ta moja perinka je taka obrovska ze sa tisne von 😀 😀
veracruz - ja si myslim, ze to moze byt zo stimulky, kazda na nu reagujeme inak, jedna moja znama kedysi pocas stimulky odpadavala... pi vela vodicky aby sa ti telo vedelo s tymi hormonikmi vysporiadat... bolesti hlavy sme mali najma pred KET-om, ale to su celkom ine hormoniky ako pred IVF... nemusis mat vsetko 😀 😀 😀 tak nech ti to dopadne na // verus 😉

tanitta
4. mar 2008

Leni... hej ascorutin bude fajn.. a daj aj citron este...mozno to zaberie...a ked uz na nist tak aspon cecko bude...

veracruz
4. mar 2008

dakujem leni... ja mam nizky tlak, tak to bude asi kombinacia... snazim sa pit vela, tak verim, ze bude vsetko OK...

brita
4. mar 2008

Tak som akurat volala s Krajkom, hned mi povedal, ze si mam mesiac oddychnut a potom prist na konzultaciu.Ale ja som mu skocila do reci, ze ci su este nejake cesty, ako dostat tie folikulky zo mna a on ze to vidi viac menej na darovane vajicko. Tak to tam ani nemusim chodit. 😔

mapa73
4. mar 2008

Ahojte kočky! 🙂
Taky, gratulujem. 9- veď to je super! Hlavu hore, embrzjka sa určite budú ďalej deliť. Ako sa máš? Máš ešte bolesti? Dúfam, že oddychuješ!!!!!!!!!!!

Britka ☹ ☹ ☹

Dráčik gratulujem 🙂 chlapčekov pozdravujem a posielam im pohladenie!

Veracruz sú to nepríjemné stavy, ale musíš to vydržať. Pekne si lažkaj, daj si nôžky vyššie a oddychuj. Nechaj sa obskakovať... 🙂 xi xi xi

Juja som rada, že ťa tá nôžka už bolí menej, ale ešte by si asi mala oddychovať..

veracruz
4. mar 2008

britka, rozhodne si dajte pauzu, sama budes citit, ako dlhu budes potrebovat... zacni sa zaoberat niecim inym, co Ti vyplni volny cas a potom uvidite... neverim, ze by ste nemali sancu!

ahoj mapka, ako sa mavas? ja som dnes doma, lebo som nejaka nachladnuta a nechcem to prechodit a pijem caje a polihujem cely den... manzel uz mi vselico zakazuje, sa o mna pekne stara... 😀

mapa73
4. mar 2008

Veracruz, myslím, že tieto obdobia, ktoré prežívame pri IVF,KET tak veľmi posilnia vzťah 🙂 . Je to niečo úžasné, keď sa tí manželia o nás starajú, však?
Ja zarezávam v práci, takže nie vždy mám čas na MK. Ale aspoň vás čítam

annaanna
4. mar 2008

brita - skoda, ale aj darovane by mohlo byt ..... co povies

veracruz
4. mar 2008

mapka, presne tak... je to super, aj ked to s tou pozornostou a opatrnostou moc prehanaju... ale robia to z lasky a to je podstatne... 😀

mapa73
4. mar 2008

veracruz, len si to užívaj 😀

fedra
4. mar 2008

britka ... velmi ma mrzi ako to dopadlo s vajkom.
Ale chod na tu konzultaciu. Mesiac si oddychnes a mozno bude potom zas svet o nieco ruzovejsi ... nebojkaj.

annaanna
4. mar 2008

brita, tie moje folikulky su asi nedobre, jeden rastie rychlo, dva pomaly a ostane, vraj ich je tam vela, vobec.
rizmyslala som o darovonom vajicku..... 😨

veracruz
4. mar 2008

mapka, budem 😉

lenka20
4. mar 2008

brituska len pekne chod na konzultaciu - ci o mesiac, o dva, to je jedno, ako sa budes citit, myslim, ze ked krajkovi povies na rovinu, ze darovane vajka nechcete tak bude spekulovat nad niecim inym, jasne ze najprv navrhne vzdy najjednoduchsie riesenie - co by boli darcovske - ale na tej konzultacii bude vacsi priestor na diskusie... a urcite spolu na nieco pridete 😉
anka a ty si ktory den stimulky - ak zo zaciatku tak to este nic neznamena, niekedy staci zmenit davky a foliky sa spamataju 😉
mapka suhlas 🙂 - celkovo problemy s pocatim posilnia vztah neskutocne, aspon ja si to myslim, urcite su pripady ked je to dovod k rozchodu ale ja osobne mam opacne skusenosti, poznam kopec parov, ktore maju deticky, nikdy ziadny problem ani financny ani iny a rozisli sa napriek tomu, ze im vsetko v zivote klapalo 😒 myslim, ze ked zvladneme tento IVF napor tak zvladneme vsetko 😉
verus - tak to je isto s tym tlakom a vsetko spolu, zvladnes to, len oddychuj vela 😵
tanicka - veru, skusim, ale teraz som bola cikat a uz nic nebolo 😉 a ty ako dneska prezivas 😉 nervy nervy alebo pohodicka 😕 😵

brita
4. mar 2008

Annaanna - vies, aj som to uz pisala, ze aj darovane vajicko je riesenie, ako ho dokazes prijat. Ale to by bolo pre moju naturu prilis jednoducha cesta, hlavne ked viem, ze ja svoje folikuly mam, len malo ich je a idu tazsie zo mna , takze preto nie som ochotna darovane prijat. A ak mi v Heliose maju ponuknut len taku cestu, ze len s darovanym, tak to nemozem prijat, nejde to, tazko sa mi to vysvetluje.... 😔

brita
4. mar 2008

Lenka - mas pravdu, ja som teraz ubolena na dusi a vsetko ma hneva. Uvidime neskor, ale ani manzel tam uz nechce ist, cas asi lieci...

annaanna
4. mar 2008

chapem brita, mas este cas. ja cakam na zajtra

annaanna
4. mar 2008

lenka som 9.ty den stimulky

tanitta
4. mar 2008

Jasne Leni... .. mam nachystane vsetko co potrebujem... 😉 ... protokoly...jednotky... priebeh...auto je umyte, umyjem si hlavu, doplnime nadrz proste vsetko naplanovane do detailov 😀 ... Kvetka...vdaka aj tebe.. paa