IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kvetka2
4. mar 2008

tani 🙂 jasne treba sa hodiť do gala, nech vidia peknú slovenku 😉 hned budu povolnejsí a vsetko pojde ako po masle 😀

veracruz
4. mar 2008

leni, beriem si Tvoje rady k srdcu... prave som sa zobudila 😀 a idem dalej spat, len som doplnila tekutiny 😀

lenka20
4. mar 2008

jeej, verus, tusim ti zavidim 😅 ale ja sa tiez uz poberam domov, tak sa babiky drzte, tanicka - nech mas zajtra len tie najlepsie dojmy 😵 😵
paaaaaaaaaaaa

ellianka
4. mar 2008

Zelam Vam vela pozitivnej energie, slniecka, nech Vam Jar postekli prijemne srdiecka
spomínali sa tu cvičenia podľa mojžišovej, nehodil by mi niekto pls link, ďakujem 😉
ja som sa tiež rozhodla cvičiť ale iba doma s kilovými činkami, aby som posilnila ruky lebo pri odberoch je problém nájsť dobrú žilu 😖
v štvrtok si idem po lieky na prípravu KET a už sa neviem dočkať, prichádzajúca jar ma akosi nanovo nabila.
🙂

takyna
4. mar 2008

tanitka drž sa zajtra a prosím ťa zabojuj za náš všetky nech konečne niekto prinesie úsmevy a tehu výsledky, držím palce 😵

mirusch
4. mar 2008

Babenky, ja som mimo obraz, čo má zajtra Tanittka??? 😕

mysiatko
4. mar 2008

haloo kde ste kto?co vsetky spite?
😉

mirica
4. mar 2008

britka- ja som v cenníku svojho centra čítala niečo ako , že odber vajíčok priamo z vaječníkov a dozrievanie mimo tela - aspoň som to tak pochopila 😕 nechcem zavádzať , lebo to je pár mesiacov - neskúsiš sa opýtať aj na niečo takéto? skúsim doma pohladať či ešte nemám cenník , a dám vedieť...

tanitta
4. mar 2008

Mirusch... ja zajtra mam pohovor v novom centre v cechach resp. v brne Reprofit.... 😵 ...chceme vymysliet nieco ine.....resp. skusit ... dam vam vediet ako sa mi pacilo ako na mna zaposobili...;)
😎 ...
Taky.. ja sa uz tesim aj z malickosti..;)...
Elianka... ak mi posles do IP mail tak ti poslem cviky ktore sa cvicia pri mojziske...
Leni.... cmuk 😉 .... paaaaa

renusa
4. mar 2008

Tanitka, aj ja som zvedavá, kde sa to zajtra chystáš 😕 asi aj tuším, tak potom pekne zreferuješ a hodíš Tvoje dojmy....

renusa
4. mar 2008

tak už som sa neskoro pýtala, predbehla si ma....... myslela som, či to nie je Helios v Brne 😕

tanitta
4. mar 2008

Renus.. to nie.. ved to by bola hlupost ved tam pouzivaju tie iste potokoly co aj v MT...

renusa
4. mar 2008

no to ma nenapadlo........veď tuším si písala, že chceš skúsiť soft...a čo je to vlastne za centrum ten Reprofit??

tanitta
4. mar 2008

je to sukromne car.. v cz nemaju tusim zlmuvy so ziadnymi poistovnami....idem nezavazne iba...uvidim co mi navrhnu a podla toho sa rozhodnem....mozno z toho nic nebude.. . preto je dobre obehnut cary aj len na pohovory a az potom sa rozhodnut... 😉

renusa
4. mar 2008

a našla si ich na nete alebo máš aj nejaké doporučenie od niekoho, kto tam už bol??

tanitta
4. mar 2008

rozhodla som sa podla skusenosti a doporuceni kociek z CZ diskusii.... ktore uz boli vo viacerych centrach a vedia porovnavat....

renusa
4. mar 2008

Tanitka, tak keď sa budem ja rozhodovať, tak mi potom dáš rady 😅 ok

tanitta
4. mar 2008

Jasne Renus;).. cim vacsi zmatok v hlave tym lepsie 😀 ... to by som nebola ja keby som nevymyslala.... 😅 ...

gabika24
4. mar 2008

ahojte babenky. aj ja som bola dnes nejaka otapena po odbere, ako vcera bola taky 🙂
no dopadlo to trochu slabsie, nez krajko ocakaval - ocakaval vacsiu urodicku. takze mi odobrali 9 vajok (dve/1, tri/2, štyri/3). ideme na to klasickou, teta embryologicka povedala, ze z toho by malo byt v nasom pripade minimalne 5 oplodnenych - uvidime zajtra. ale my sme spokojni (v podstate), pretoze to aj tak vyjde na prvykrat, tak naco zbytocne vela na mrazenie? 😀 😀 😀 - teda, bodaj by to bola pravda, vidite ako sa pekne snazim mysliet pozitivne? 😉 tak drzkajte palceky, aby to vyslo.
dohodli sme sa, ze dame vkladat dve (ak budu - co dufam, ze budu), tak mozno nakoniec to nase male slniecko bude mat doma naozaj aj bratceka, aj sestricku, ktorych stale vypytuje 😀
drzte sa babenky, drzte mi zajtra palce, ked budem volat...potom sa ozvem. teraz idem kuknut nase zlato, lebo som ju cely den nevidela (je so svokrou).
tanitta, potom pekne zreferuj 🙂

gabika24
4. mar 2008

ozaj briti - je mi to luto 😢 , tiez si vsak myslim, ze si mate dat pauzu a potom skocit na konzultaciu, kym nevycerpas uplne vsetky moznosti, tak je vzdy nadej a ten vysledok za to stoji 😉
taky, neboj, 9 je pekne cislo, uvidis, ze pekne porastu... - ziadny pesimizmus!!!-trapit sa mozes az potom, ked to nevyjde (aj to len chvilu a hor sa dalej) 😉
tak sa drzkajte, uz idem naozaj za drobcom. a diky za podporu

tanitta
4. mar 2008

Gabi... tak nech pekne potvorky zabojuju;).. tesime sa na dalsie pozitivne spravicky.. paaaa

alicag
4. mar 2008

gabika držim velmi,velmi palčeky 😅 😅 uvidiš zajtra bude všetko dobré 🙂

brita
4. mar 2008

Mirica - dakujem ti, prosim, ak mozes, kukni to, ale myslim, ze u nas v Heliose v Martine to nerobia, nevidela som to nikde, ani v cenniku.
Gabika- dakujem, veru nic ine mi ani neostava, len na to hlavne teraz moc nemysliet. Myslim, ze v robote mame toho tak vela, ze mi ten cas ubehne a nebudem na to tak casto mysliet. No ale ved my snazilky to pozname, ako na to nemysliet, ked zase jedna holka v mojom okoli uz porodila dnes druhe a dalsia kamoska otehotnela. Mame to tazke, ze? 😒

alicag
4. mar 2008

tak som sa konečne rozhodla babenky že 3 pokus pojdem vyskušat k doc.tomášovi do iscare,ružom.bola ste tam niektorá? 😉 😉

alicag
4. mar 2008

Halooooooooooo je tu niekto? 🙂

tanitta
4. mar 2008

co potrebujes? 😉 ... do RK nechodi asi zatial nik je to nove...potrebuje to asi rozbeh a reklamu;)...

tanitta
4. mar 2008

Brtitka tu je pisane o IVM- to je ta metoda kedy sa vajka nechavaju dozrievat mimo tela v miske... kuk sem http://www.doktori.sk/index.php?go=medicinsky-o...

pointka
4. mar 2008

tani, ale zase sa budu hlavne zo zaciatku velmi snazit, aby mali percenta 🙂

tanitta
4. mar 2008

omluvam sa za preklepy.. 😎

tanitta
4. mar 2008

pointka... citala som ze mas problem so sliznicou... xcem sa spytat ci ovulujes normalnom v cykle... vtedy je aka aku mas sliznicu?