IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
24. apr 2008

Ahoj zuzla 😵

ellianka
24. apr 2008

krásne ránečko 😎

ellianka
24. apr 2008

katy 😉 pozerám na tvoj BT graf a vyzerá to naozaj sľubne...držím paste, na zajtra 😵 😵 😵

katy2
24. apr 2008

babenky, ste zlate... este tolko cakania, teraz sa to vlecie hrozne pomaly a vysledky budu az o 13,30

google
24. apr 2008

katuska moc moc moc moc drzim palceky, som rada, ze je tam este velka nadej!!! 😉 prid aj do slonika 😉

tinucha
24. apr 2008

Katy no vidíš, možno naozaj bude príjemné prekvapko. 😉
Zuzla, jasné že môžeš. Tak ďakujem 2x. 😉 🙂
Lenka ďakujem. Ty ideš teraz iež však. Kto ide ešte niekedy teraz na KET?

ellianka
24. apr 2008

ahoj tinuch 😉
na KET sa chystá okrem mňa ešte taky, lenka a ty 🙂
prepáčte mi ak som na niekoho zabudla 😅

tinucha
24. apr 2008

Ellianka ďakujem. Nestíham vás sledovať, tak nech mám aspoň aký taký prehľad. A jasnačka vám držím palčoky! 😉 🙂

tanitta
24. apr 2008

ahojte kolegyne 😉
....mozno mi to neuverite ale cez noc mi vosiel do hlavy asi dajaky chrobak a teraz stale rozmyslam ci ten test neklame 😕 ...lebo nist necitim... 😅

katy2
24. apr 2008

tani, ahoj.... tak sa na ten tst pozri este raz.... 😝 zeby klamal? 😵 😵 😵
inak pisala mi lauritka, vela oddychuje ale ma sa celkom dobre.... uz sa jej aj snivalo o bocianoch 😵 😵 😵

takyna
24. apr 2008

ahoj tinucha a eli a ostatné kočky 🙂 , tinucha aj tebe úspešný KET s pozitívnym koncom prajem 😵

tanitka , test neoklameš, iba ak by si si dialnice fixkou dopísala 😀

katy2
24. apr 2008

a jasne ze drzim palce vsetkym KETackam.... 😵 😵 😵

takyna
24. apr 2008

a my držíme palce všetkým čakateľkám na tehu výsledoček a potom samozrejme maminkám 😀

tanitta
24. apr 2008

😀 ... esteze su tie kolonky pod sklickom ze mi to nebude podavat ruky s tou fioxku 😀 ...
Tinusch...ahoj raketka 😉

katy2
24. apr 2008

taky 😵 😵 😵 😵
zajtra zacnem tehu vlnu ketaciek z tejto temy a vy uz len budete naskakovat 😉

tanitta
24. apr 2008

Katy.. citala som ze to nabralo iny smer.. juuuj to je parada 😵 ... takze zajtra krv aj ty aj ja.. len ja neviem ci budem mat vysledky.... uz zajtra....standartne chodia za 3dni 😀

ellianka
24. apr 2008

tinuch 😵 držím palec, aby to vyšlo aj tebe

tanitt, veď tam máš krásnu čiarku 😵 😉

taky 😉

gabika24
24. apr 2008

ahojte.
tanitta, test určite neklamal. 🙂
katy, neboj, budeš tehu 🙂
pekný deň všetkým babulky... 😀

takyna
24. apr 2008

tanitka mala by si ísť pomaly do robotičky máš veľa volného času 😉 , babulky opatruj, je to OK 😵
katy s tým počítam, že to tu roztočíš a my ideme len nastupovať 😉

takyna
24. apr 2008

gabi 🙂 , ako ? bruško rastie?

katy2
24. apr 2008

babenky, dnes mam nejaku lepsiu naladu ako vcera... len aby som zajtra neplakala.... teda plakat mozem, ale len od stastia 😉

takyna
24. apr 2008

Eli nie je ti zatial zle? s toho estrogénu? mne je na blití 😝 občas

ellianka
24. apr 2008

katy, určite to budú len a len slzy šťastia 🙂 a potom musíš poslať kopec tehu víruskov 😵

katy2
24. apr 2008

taky to je uz predpriprava na tehu 😉

takyna
24. apr 2008

chichi, tak to potom beriem 😉

ellianka
24. apr 2008

taky je mi zle od včera večera 😝
ale to bude tým, že okrem včerajšej kúzelnej som stihla ešte zubára a dosť silno krvácam...a na jedlo nemôžem ani pomyslieť 😲

lenka20
24. apr 2008

no konecne sa to tu rozrastlo, stevka, ved aj ty to uz mas za par ak dobre citam v pase 😵 😵 😵
tanicka no jasne, cely den nic nerobis a potom v noci nemozes spat a myslis na blbosti 😀 😀 😀 jasne, ze test neklame, len negativny by klamal, ale pozitiv je skratka pozitiv, tak pekne opatruj kralickov a nestresuj 😉 😀
katy pozdrav lauritku, teraz bude domka ci v praci 😕 😕
ahoj zuzlik 🙂
a zulka, si tu 😕 😕 😕

takyna
24. apr 2008

na to silnejšie krvácanie nás upozorňovali v Helíku, že to tak bude, aj podbruško bude bolieť, ale nejako vydržíme pre bábo no nie? 😉

katy2
24. apr 2008

lenka,
lauritka je teraz doma, uz nechce riskovat, tak pekne hladka brusko a polihuje.....
este ze si dodala, ze len neg. test moze klamat.... 😉

ellianka
24. apr 2008

jasnačka...ak to má byť niečo ako trenažér na následné tehu, tak znesieme všetko 😀