IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
30. apr 2008

mahul ďakujem 🙂 , mahul nebojkaj bude dobre aj mamina ti to povedala, a ja si to tiež myslím, len sa pekne psychicky aj fyzicky priprav na tú laparku, ani sa nenazdáš a máš to za sebou, život beží strašne rýchlo 🙂

maahuliena
30. apr 2008

no veru letí to, letí 😕

ok, idem ja, sestra si potrebuje písať prácu, tak jej uvolním pc, bo dnes som u našich na návšteve, večer idem domov..

opatrujte sa všetky a ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

takyna
30. apr 2008

aj ty sa opatruj mahulík 🙂

lenka20
30. apr 2008

ahoj mahuuuul 😵 😵 drzim palce na laparku moja, nech ti to dopadne dobre a nech uz aj ty mozes zacat pestovat kralickov ako tanitka 😉 🙂
tani - no jasne ze plan B aj C aj D.... u mna normalne, ja musim mysliet vzdy aspon o 20 krokov dopredu 😉 som magor 😉 😝
takynka kratky protokol robia, len softiky nie....a ty by si chcela softik keby nahodou 😕 😕 ja len ak by nevyslo ani tretie IVF tak potom.... ako tanicka...
mapka u mna vzdy trvalo schvalenie mesiac plus par dni... 😉

takyna
30. apr 2008

Lenka som sa sekla, ale nikdy nevieš či sa aj tam nebude modernizovať 😉

lenka20
30. apr 2008

ha, no mozno ked rozsiria priestory a prijmu este 2ks macgyvera tak potom snad..... uz teraz su na roztrhanie tela, ved vies... inak som zvedava, ze aky naval bude v pondelok 🤐 😒 pondelky byvaju strasne natrieskane a my tam este budeme cakat aj na pohovor... no infarkt.... uz sa ,,tesim ,, 😠

mapa73
30. apr 2008

mahu ahoj 🙂

takyna
30. apr 2008

leni ty aspoň nemáš takú sprostnú cestu pred sebou, ale my cez ten Šturec, bléeee 😝

tanitta
30. apr 2008

Taky.. ja si tiez myslim ze sa s tym nebudu zaoberat.. je to aj financne pre car nezaujmave...
Leni.. mas pozdrav
😉

lenka20
30. apr 2008

takynka ja som sa cez sturec nachodila, 1,5roka kazdy den do prace a z prace...zima, leto... zakruta, nezakruta... a moj manzel este dlhsie...poznam ho uz dokonale... zvladnete to, no viem, ze by to bolo lepsie bez toho cestovania, ale vydrz uz len chvilocku a uz nebudes musiet cestovat do heliku, uz len k svojmu gyndoskovi pre obrazky miminiek 😉 🙂
tanicka maaam 😉

takyna
30. apr 2008

tak to si ma dorazila, uf, bodaj by to tak dopadlo Leni, a hlavne aj u teba a ostatných kočiek 😵

lenka20
30. apr 2008

ved sa dockame takynka 😉 😵 uz pri tolkych tehubaciloch co tu na nas prskaju kocky by uz otehotnel aj eunuch 😉 😀

takyna
30. apr 2008

veru len veriť 😎 😀 😎

gabika24
30. apr 2008

ahojte. tak ja znova až teraz. tanitka, schudla som asi kilečko, dve, ale už idú hore 🙂 - no neva, majú prečo. ale jem stále rovnako, možno ešte menej... pri tom mojom bruchu ani nie je vidno, či narástlo, ale jedny rifle také mi už vyplnilo celkom, takže asi hej - aspoň mi už nepadajú 🙂

lenka20
30. apr 2008

gabika mas narok 😉 😵 len pekne vyplnaj nohavice 😵 mas sa na co tesit pri dvojickach bude nrusko krasne gulatuckeeee 😉

gabika24
30. apr 2008

leni, to som mala aj pri malej. také veeeeeeelikáááááááááááááááááááááááááááááánske - tak si ani neviem predstaviť, aké bude teraz. ale je to jedno, hlavne nech sú drobci zdraví... 🙂

lenka20
30. apr 2008

no jasne gabi 🙂

takyna
30. apr 2008

Kočky moje zlaté, idem dom, prajem vám, krásny slnečný sviatok odychujte, relaxujte, do prírody , opekajte a tak....pá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

takyna
30. apr 2008

ps" kúzelné sa prejavujú" ups 😉

lenka20
30. apr 2008

takynka aj tebe krasny volny den, moc sa nenamahaj a kuzelne ti daju uz coskoro pokoj 😉 ja som zajtra sice v praci 😉 ved tvoji najblizsi boli upozorneni, ze budes mat ,, stavy ,, takze musia s tym pocitat, nie 😉 paaaaa 😵

tanitta
30. apr 2008

Tak pa kocky... a nemate predlzeny vikend??.. tu u nas skoro vsade vo firmach su dovolenky a nikto nepracuje 😎 ... tak nech vam to rychlo ubehne.. a prajem uz coskoro vstekym gulate bruska 😉

lenka20
30. apr 2008

pa tanicka, ja zajtra makam a mam volno v piatok... a buduci tyzden tak isto... aj to je riesenie 😉 dovolenku minat nemozem, mam jej uz malo...ale dufam, ze predlzeny vikend bude peknucky... a aj zajtra by malo pekne pripekat slniecko 😉 dufam
este pol hodinky a idem zurovat s manzelom 😉 🙂 dam si asi cerveneho vinka 😉 ale dnes mam cely den migrenu, tak veru neviem, ci to bude dobry napad 😨 😨
zulinka uz si tu dnes nebola, ak sa ti bude chciet a vymyslis nam uz nejaku peknu novu temicku v ktorej vsetky do 1.7.2008 otehotnieme tak to bude super 😉 😀

veracruz
30. apr 2008

ahojte, nasa zubrienka ma dnes 2,13 cm a ja som podla UTZ 8tt+5... 😵 pre tehu knizku si idem 22.5...

ema111
30. apr 2008

Dievčatá, prosím Vás, som samoplatca na IVF, ak Vám zostali lieky, súrne potrebujem zohnať Merional 25 ampuliek a Cetrotide 2 ampulky za doplatok v lekárni. mail: marika112@gmail.com. vopred vďaka

tanitta
30. apr 2008

Vera...to je super;) ja sa uz tiez neviem dockat...
Leni...aj si aj za mna... dobre cervene;).. prosim suche nech mi neni zle 😀

veracruz
30. apr 2008

tanittka, som ti pisala, ale padol mi konisko jeden 😀 UTZ mas co nevidiet, aj ked na prvom budes vidiet asi len vacok, ja som sa uskrnala aj na ten 😀

gabika24
30. apr 2008

vera, to sú super miery. ja už tehu knižku mám, doktor síce hovoril, že mi ju dá nabudúce (lebo to bolo viac vypisovania a plná poradňa žien), ale nakoniec mi ju dal - asi tušil ako veľmi ju chcem 😵 ja som 10+2tt.
tanitka, asi naozaj bude vidno len vačok -teda dva 😀

veracruz
30. apr 2008

ja knizku este nemam, ale dostala som zadara dve fotecky, aj ked som si nepytala 😀 je super sledovat, ako zubrienka rastie...

tinucha
30. apr 2008

Jej Vera super, že tak pekne rastiete. Tak nech je aj naďalej všetko v poriadku, uži si krásne tehulkovstvo. 😉

gabika24
30. apr 2008

to je fakt. je to taký zázrak, že? o chvíľu už budeme mať poriadne bruchá a všetky babule odtiaľto nás budú nasledovať 😀