IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
7. máj 2008

taky no v SPLne to je tak..jak som ti pisala ;) jedna kontrola a uz ta objedna len na KET...asi mu to staci 😕

takyna
7. máj 2008

áno lauritka , viem, že si mi to písala, len ma to prekvapuje, že to je také rôzne v tých centrách, mi máme tie vklady od 19-21 deň, a vy aj skorej 🙄

lauritka
7. máj 2008

taky no pon to pocita podla ovulacie..a na treti DPO to vklada..aj IVF mi tak v podstate vychadzalo.

tinucha
7. máj 2008

Ináč ma napdlo, Taky v Heliose nemáte zamrazené embyjká po predĺženej kultivácii? Lebo v SPNe ich mrazia v podstate dva dni po odbere. Ak máte väčšie embryjká, tak ich potom vkladajú asi neskôr. Nemôže to tak byť?

takyna
7. máj 2008

lauritka , ale to má svoju logiku, ja by som tiež pristala keby nám to vtedy vkladali, lebo ja som si 100% istá, že som ovulku mala 14-deň tj. v nedelu, v pondelok som bola na ULZ , a Krajko mi povedal, že vklad bude asi až v pondelok na budúci týždeň tj. 22-deň 😎 nie je to neskoro????? 🙄

takyna
7. máj 2008

tinuška mám embrijká po predĺženej kultivácii

tinucha
7. máj 2008

No vidíš, tak to preto vám vkladajú embrijká neskôr ako nám. 😉
Tak ja už idem ozvem sa dúfam už ako tehulka. 😀

takyna
7. máj 2008

držíme palčoke 😵 🙂 😵

veracruz
7. máj 2008

tinus, drzim Ti palceky... 🙂

tanitta
7. máj 2008

Ahojte kukukcky;)
Lauriii... tak thuj thuj nech to hcg je riadne vysoke😉
Tinusch...a vykroc pravou thuj thuj 😉
Leni.. ty si fesanda, je to take anjelikovske 😵 ....

lauritka
7. máj 2008

tinus kolko si mala hcg na 14 den po ket ?

lauritka
7. máj 2008

tanitta..nemusi byt vysoke, hlavne nech rastie ako ma ;) v piatok sa uvidi.

tanitta
7. máj 2008

ale len nech je bude to napinave 😎

lauritka
7. máj 2008

😀 joj

gabika24
7. máj 2008

ahojte kočky.
leni, pekná fotečka 😎
lauri, myslím, že je to jasné, ani sa nemusíš báť a už vôbec nie kontrolného odberu. ináč, ja som na ten kontrolný nebola, ani mi nekázali, len keď som išla na sono, doktorka sa pýtala, či som už bola na krv - ak by nebolo nič vidieť, lebo že som mala skoro hraničné hodnoty - no a sú to dvojičky. na krv som už nešla, lebo videla dva vačky 😉
takynka, peknú sliznicu želám...
a všetkým pekný slnečný deň 😵
no a ešte pravidelná dávka vírusov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -samozrejme tých tehotenských... 😉

lauritka
7. máj 2008

gabika a ake to boli hranicen hodnoty ? na ktory den po ET ?? no u nas stale robia kontrolny, koli tomu, ci to rastie ako ma 🙂

lenka20
7. máj 2008

tanicka sak ja som anjelik 😀 😀 😀 obcas 😉
takynka tych 5 dni PK spravi svoje, nase embrijka sa zahryznu uz 2-3dni po ET, bez PK im to trva dlhsie, 6-8 dni.... takze nebojkaj, aj ked bude ET neskor, aj ja som mala po stimulke IVF transfer neskor, nie je to nic nezvykle a ked budes mat byt tehu tak budes aj pri vklade na 25.den 😉 ved kolke baby otehotneju tesne pred MS 😉

takyna
7. máj 2008

no necháme to na odborníkov, a Lenuš tie pekné prsia 😉 , neupravuj na fotečke 😵

lenka20
7. máj 2008

taky 😀 😀 😀 😀 😀
gabinka diky, uz som si nachytala 😉

takyna
7. máj 2008

😵 ináč včera zase pitný režim 😵 , a dnes cítim spodok bruška, ma už nejako začalo pobolievať, žeby rástla ?😀

lauritka
7. máj 2008

taky ja som tiez citila maternicu ;) ona rastie..

takyna
7. máj 2008

no nechám sa prekvapiť, zajtra napíšem, ak nebude blbnúť koník, ako včera pol dňa 😒

gabika24
7. máj 2008

lauri, hodnotu si presne nepamätám - u nás kontrolujú ale beta hcg, nie hcg. niekde bola aj taká témička. a bolo to tuším 12 den po ET (alebo 13). nepamätám si už presne, niekde som to písala - to je zaujímavé, ako človek rýchlo zabúda, keď je všetko v poriadku... 😵
aj mne by robili kontrolný, keby nič nenašli.
ináč v iscare mi ho robili - ale až potom, keď nič v maternici nevideli - a hodnoty rástli ako pri normálnom a bolo to mimomaternicové - ale to som ja taká... - doktrori ma nemôžu brať podľa tabuliek 😀 - to aby to nemali také jasné a jednotvárne všetko 😵

lauritka
7. máj 2008

no mne sestricka hovorila, ze oni robia kontrolne aj keby boli vysoke hodnoty..asi sa chcu poistiti..ale zase na uzv objednavaju dost neskoro 🙄

alicag
7. máj 2008

babulky držkajte sa a nech sa maličkym drobčekom dobre dari 😅 😅 😅

tinucha
7. máj 2008

Tak som už doma. 🙂 Mám v brušku 3 bublinky a 3 nám ešte ostali. 🙂 Tak si idem ľahnúť,a le okolo 14,00 som tu ako na koníkovi.🙂

Lauri ja si to už veľmi nepamätám, na čísla mám slabú pamäť. Ja som bola na 13.deň na krv a mala som tuším 44. A potom o dva dni na to niečo cez 100.

lauritka
7. máj 2008

dik tinus tak pekne oddychuj ;) pa .

takyna
7. máj 2008

Tinuška gratulujem a odychuj pekne 🙂 😵 🙂

kikina666
7. máj 2008

tinucha tak to je super, gratulujem k trom zmrzlinkam, pekne oddychuj

kikina666
7. máj 2008

lauri tak ako dopadol testik, kedy budes vediet ?