IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
29. apr 2008

ahojte raketky 😵 😵 😵
tanicka nestresikuj, v piatok uvidis drobcekov, tes sa 😉 🙂
gabika to je fajn, ze su uz krpcekovia taki velki a sikovni - opatruj ich pekne 😵 😵
zuzlik ahooooj 😵 no ja sa ti vobec nedivim, ze sa ti uz chce zas nieco podniknut, vidis, ja som nevydrzala ani dva mesiace 😀 😝 no co uz, som skratka netrpezlivka 😵
dnes sme boli na genetike, vysledky vraj budu do 6 tyzdnov, ale teta geneticka povedala, ze nech kludne skusime este ketz ak mame mrazacikov a este ze by mi odporucala laparku na spriechodnenie vajcovodov a prednisonom si pomoct a skusit aj prirodzene, ze sa mozno zadari... ale ked ja uz na to nemam nervy, predsa uz mam svoj vek a skusat este niekolko dalsich rokov bez isteho vysledku sa mi fakt nezda rozumne.... tak este porozmyslam potom ak budu vysledky ok. inak co mi zistili na hemato tu MTHFR mutaciu tak to vraj nie je az taka sranda, takze mi to spravia este raz a pripadne potom bude treba nasadit fraxiparin alebo nieco podobne. tak som si pre istotu kupila v lekarni anopyrin a budem ho papat preventivne, co ty na to tanicka 😕 😕 😕
takze uvidime co z toho bude.....inak nic nove, vy sa pochvalte.
stevka - nech ti to dnes dobre dopadne, drzim palce a prajem // tehu krvicku 😵 😵 😵 zachran nam to tu 😉

fedra
29. apr 2008

lenka, ty si sa teda poriadne rozbehla s tymi vysetreniami 😉
Drzim palceky, nech to cele dobre dopadne. A uz si sa bavila s Krajkom o tom Prednisone ?

tanitta
29. apr 2008

Leni... a neviem s tou laparkou.. ja by som uz asi nesla na ziadnu"operaciu"... predsa je to zasah do organizmu a pokial planujete umelinkovat...mne to takto aj jedna vyborna dokyna doparucila...

fedra
29. apr 2008

a nevznikaju pri kazdej operacii zrasty ... ? Teda aj pri laparke ?

tanitta
29. apr 2008

to neviem.. ale skor by ich mali odstarnit....pri laparke.... ze po slepaku byvaju zrasty...toto neovladam vobec 😵

fedra
29. apr 2008

no len mne bolo povedane, ze kazdy zasah a otvorenie sposobuje,ze casom sa mozu objavit zrasty. Ale neviem ... no ja by som asi na laparku nesla ak by to nebolo nevyhnutne 😝

bianka30
29. apr 2008

baby od dne beriem lieky na IVF... takze ... tesim sa aj sa bojim.

lenka20
29. apr 2008

no ved ja tiez tak rozmyslam, vies ako, keby som mala dvadsat tak mozno ok, ale teraz v tridsiatke uz sme prirodzene pocatie celkom vzdali a nechcem stratit cas zase dalsimi pokusmi a rizikami - ved aj laparka je operacia, co ak sa nieco pokasle celkom a odpisem sa nie na mesiac ale na dlhsie a budem stara babka.... hadam vyjde umelinkovanie skor...
fedruska - rozpravala som sa s krajkom, ale povedal mi, ze ako chcem, ale ze on by svojej zene prednison nedaval. tak sme to zatial teda nechali tak, ze bez prednisonu a spravime genetiku a potom sa uvidi co dalej. ale potom lenuska nevydrzala a vymyslela si este jeden KET takze vies ako to so mnou je 😉
uvidim, ak uz budem mat zistovat piechodnost, tak asi HSG co si bola aj ty fedrik....ale to sa vsetko rozhodne az ked budeme vediet vysledky genetiky... ak budu zle tak potom bude celkom iny postup - darcovske....

fedra
29. apr 2008

neboj ... genetika bude OK, uvidis ... dobre to dopadne. Nad darcovskymi este nerozmyslaj.
Mne to tiez povedal na Prednison, tak preto som sa ta pytala ... aj moj gynekolog bol proti

tanitta
29. apr 2008

Co sa tyka prednisonu.. ano je to humus.. ale vsetko zle je aj na nieco dobre...clovek od toho neumre a za pokus to stoji..... v cz ho davaju bezne ako prevenciu vo vacsine carov a nik sa nad tym nepozastavuje....

fedra
29. apr 2008

ved to som sa cudovala, ze ake reakcie som na Prednison pocula ked baby v CZ ho brali v pohode ... a hlavne aj na problem co mam ja. Mna hned poslali na IUI

tanitta
29. apr 2008

Fedra.. ja ho berem teraz od et...necitim ze by mi nejak bolo blbo alebo ze by sa nico so mnou extra divne dialo 😵 ... teda okrem kralikov;).. ktorych mam v brusku mozno aj vdaka tomu prednisonu.. ale ktovie...

fedra
29. apr 2008

kto vie 😵
Hlavne je, ze su tam ... a o 9 mesiacov sa nam ukazu 🙂

tanitta
29. apr 2008

Drzim ti palceky na testik;).. musim ist.. pa babulky... pekny zvysok dna;)....

tinucha
29. apr 2008

Ahojte.
Tak už mám dátum KETka, bude to 7.5., tak snáď nám sedmička prinesie šťastie. Dnes som 9 DC a sliznica je 6mm 😒 tak snáď za ten týždeň ešte narastie.
Ostatné Keťáčky, kedy idete vy?

Ešte som chcela: Gabuka gratulujem k drobcom, je to super, že ste OK.🙂

kika312
29. apr 2008

Ahojte dievcata!!!Tinus ja idem na KET zajtra,tak budeme Ketovat spolu

tinucha
29. apr 2008

Kika juuuuj už zajtra? Tak to silno držím palce! 😉 Už viete, koľko ti budú vkladať? Ja to budem vedieť až v deň transferu, tak som zvedavá. 😀

kika312
29. apr 2008

Ja som vravela,ze chcem aby mi rozmrazili len tolko kolko sa rozmrazia.....cize ked bude z jednej davky...mrazia po 2 alebo 3....len jedno tak nechcem aby rozmrazili dalsie ,lebo ked budu rozmrazovat dalsie mozu tam byt aj 2.dobre a co potom s tym tretim?Mam uz len 6.zmrzlinky.Neviem ci si to pochopila.Mne 1.KET vysiel ,ale bola som tehu len 4.tyzdne potom mi hcg kleslo.Toto je moj 2.KET a dufam,ze so stastym koncom.

lenka20
29. apr 2008

kika - super, drzim palce 😉 ja som to pochopila, huraaaa 😀 😝
tinucha ja idem v pondelok len na kontrolu sliznice, ale tiez pocitam, ze siedmeho mozno KET ak pojde vsetko ok. na 9.den je 6mm dost, este podrastie, neboj 😉
pa tanicka 🙂
takynka a ty tu nie si, alebo si uz vybuchla od tych kuzelnych 😀 😀 😀 ako sa citis 😉 inak dnes mi teta geneticka este povedala, ze na tie heliosacke vysledky protilatok by sa ona nedrzala, radsej praha alebo KE....

kika312
29. apr 2008

Leni cau !!!! Tesim sa dievcence,nech nam to vsetkym tentokrat vyjde.Inak mna bolia krize.Neviem ci je to z tych liekov.Boleli ma aj po KETe aj brucho dost.

kika312
29. apr 2008

Ja som mala sliznicu na10.den 7mm.

tinucha
29. apr 2008

Kika, aj ja idem na 2.KET.1.KET skončil mimomaternicovým tehotenstvom. A tiež máme 6 mrazáčikov. 😉 Mne naposledy vkladali 3 embrijká, presne preto, ako si vravela. Bolo mi ľúto povedať, že chcem len dva, keď boli pripravené tri.
Lenka, tak sa pridaj toho 7.5. Sedmička je šťastná!!!!!! 🙂 🙂 🙂

kika312
29. apr 2008

Ochhhhh,Tinus to mame smolu.Mne ani nepovedali kolko sa rozmrazili dobre ,len to ze aby rozmrazili 2.museli rozmrazit 6.Mala som 23. vajicok a z toho sa oplodnili 16.Uvidim ako sa budu rozmrazovat tentokrat.Podam zajtra hlasenie.

takyna
29. apr 2008

Ahojte krásavice, konečne som domrvila štatistické výkazy, a odniesla výkazy do banky 😖 , ako sa mávate?

mysiatko
29. apr 2008

ahoj Kika...ahojte vsetky dievcence... 🙂

kika312
29. apr 2008

Ahoj mysi.Mas IP.Musim koncit ozvem sa ti o pol hodinku.Zatial pa

takyna
29. apr 2008

Lenka som veľmi zvedavá, ako ideme my sliznicovať v pondelok, ale nejako nestresujem, ale s hrôzou som zistila, že som pribrala 10-kg 😖 , iba sladké by som kotila, fúj, hnus, určite máš pravdu s tými protilátkami ale radšej som si povedala, že nezisťovať ako zistiť niečo zlé 😉 , má to logiku nie? 😀 , samé KETačky tu budeme, bože len posielajte tehulky vírusíky, lebo to budeme velmi potrebovať, držím ti palce Tanit na piatok, aj Gabičke našej len sa opatrujte, a Very ty tiež , ale tá fotka čo si mala predtým bola 1000%krajšia 😵

veracruz
29. apr 2008

taky, tak mozeme zacat hned:
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T

takyna
29. apr 2008

si poklad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirusch
29. apr 2008

Ahojte babenky, neviete ako so Stevou? Mala dnes testovat, nie? A Gretka?