IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

fcielkafcielka
15. máj 2008

Zienky, prosim Vas, kedy sa chodi na pohovor pred KET (teda ten, kde dostanem lieky a tak)? Este pred mrchou, vsak? A od kedy sa uzivaju kuzelne? Vdaka za infosky.
Vsetkym pekny den 🙂

ellianka
15. máj 2008

ahoj fcielka, kúzelné sa začínajú užívať prvý deň MS, takže pohovor pred KET by mal byť pár dní pred tým 🙂

fcielkafcielka
15. máj 2008

dakujem, eli, lebo nas ta nova pani na recepcii objednala na buduci tyzden...co je cca v polovici cyklu... (teda toho pred Ket-kom) prislo mi to divne....ale ona bola taka schaosena... 😀

ellianka
15. máj 2008

rado sa stalo 😉 dúfam, že to teraz vypáli hneď na prvý krát a ostatné babulky pôjdu pekne ako súrodenci za sebou 😵 😵 😵

mirusch
15. máj 2008

Ellianka, teba vobec nemam v tabulke, ze si po KET...no toto babenky, vobec ma neinformujete, asi sa na tabulku vykaslem 😕 Kolko mas embrijok v brusku? A jasne, ze drzim velmi palceky, nech sa zahryznu!!!

ellianka
15. máj 2008

mirusch, akurát som ti išla písať ip...si ma predbehla 😀
tie tvoje tabulky sú super...tak žiadne kašlanie 😉 už budeme dobré
máme jednu fazuľku 😵

mirusch
15. máj 2008

Tak si tam Elianka, opravene. 😵

ellianka
15. máj 2008

ďakujem 😵 🙂

lenka20
15. máj 2008

ahojte raketky, ja som dnes nestihackova....ale takynka thuj thuj thuj este raz nech sa pekne miminko zahryzne 😵 😵 vsetko ma svoju pricinu a urcite je to takto dobre, ze mas v brusku jedno...o to viac ta bude hriat pocit, ze este jeden adept caka 😉
takynka ja papam utrogestan 2-1-2 a etro neberiem, ved vies, ale minule som brala po 1 tabl.denne az do testovania. ak mas malo napiseme tanicke, lebo tie tabl.su vyratane na 30 dni a ak ti dnes nedali tak budes potrebovat viac.....
fcielka na pohovor pred ket mozes ist kludne aj 2 mesiace pred ketom, tam ti daju len liecky a troska poinformuju ako co mas uzivat...
lauritka v sobotu budem este len 8.den po ET ale mam tych testovani naplanovanych viac, takze zacinam v sobotu, pokracujem v nedelu atd atd az kym sa neukazu dialnice ako tebe 😉 🙂
paaaa babulky, este bezim do mesta vybavovat a mame hrozne uprsane pocasie, sa mi nic nechce..... paaaacko
ozaj -zabudla som, tanicka mala dnes sono, male je uz velke, pekne rastie, je v poriadku... tanicka tam este troska zostane...paaaaa

ella1111
15. máj 2008

ahoj,dnesnym dnom sa pridavam k Vam.dostala som mentruaciu a ideme tento cyklus na ivf.mozete mi tie co to maju za sebou povedt ako presne prebieha odoberanie vajiciek,kolko ste boli doma ci to boleo a o kolko dni Vam vkladali mrazacikov.dakujem

mirusch
15. máj 2008

Ahoj Ella. A ides stimulovat na IVF? Tak to potom pod ku nam do IVF-nadej pre pokrocile snazilky, ak chces. To ide tak, ze ked doki uzna za vhodne, ze su folikuly dozrete, tak ti pichne Pregnyl, aby praskli a potom ides na odber - ten je v uplnej narkoze, ale ta trva len 10-15 minut. Polezis si a ides domov. Baby vravia, ze len trochu brusko boli, ze sa da. Kolko zostanes na PN, to zalezi len od teba, transfer nasleduje po 2-3 dnoch, ak mas predlzenu kultivaciu, tak po 6 dnoch. To nie su mrazacikovia. Zvysne embrijka ti zamrazia a z tych su potom mrazacikovia. Tie su ako zaloha, ak ti nevysiel transfer, tak ides na KET - to je az z mrazacikov.

mirusch
15. máj 2008

A ozi, drzim palce Ella.

ella1111
15. máj 2008

mirusch dakujem za vysvetlenie.

tinucha
15. máj 2008

Mirusch ďakujem veľmi pekne za tvoje tabuľky. Sú super a ty si super, že tie všetky informácie stíhaš. 😉 🙂

lenka20
16. máj 2008

raketky prepadli sme sa az na druhu stranuuuu 😵
dobre ranko 😵

kvetka2
16. máj 2008

dobré ránko 🙂
ahoj lenka, tak ako sa cítiš? Už začínaš niečo pozorovať. Držím palčeky na zajtrajší testík 😉
inak, mne dnes ráno dorazila madam 😉 takže už aj ja začínam prípravu na KET- aj keď budem stimulovať zatial len sem tam vínkom červeným 🙂 . Som zvedavá, či perinka narastie.

zuzla80
16. máj 2008

Ahojte raketky, srdečne vás pozdravuje 🙂
Lenik to sú super správičky od Táničky, a super, že malé je už veľké 😀 Veľmi sa mi tá veta páčila 😉
Kvetka, no vidíš, tak šup šup nastupovať na tehuvláčik 😉 Inak ďakujem za tvoje včerajšie info 😉
Mirusch mi tie tabulky chcemeeeeeeeeeee, ani nevieš aké su super 🙂

kvetka2
16. máj 2008

ahoj zuzlík 🙂 rado sa stalo

tinucha
16. máj 2008

Ahojte.Tak hlásim, že na teste boli //. 😀 😀 😀 😀 😀 Tá druhá síce slabšia, ale viditeľná voľným okom, bez toho, aby som ju musela hľadať a štelovať test. Len mi prosím ešte negratulujte, uvidíme ako sa to bude vyvíjať ďalej. V nedeľu skúsim ďalší, či čiarka silnie. Fotku hodím do albumu až večer, ráno som to nestihla. 😀

zuzla80
16. máj 2008

Juchúúúúúúúúúúúúúúúúúú Tinušik to supeeeeeeeeeeeeeeeer. VIdíš tých 99% fungiruje 😀 😀

lauritka
16. máj 2008

😀 tinusssssssssssssssssss 😵 😵 😵

veracruz
16. máj 2008

Ahojte. Tinus T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T

kvetka2
16. máj 2008

tinucha to je teda 🙂 😵 🙂

lenka20
16. máj 2008

tinuska to je supeeeeer, ktory si dnes den po ET - aha uz vidim, deviaty....ja testujem zajtra, tak dufam, ze sa pridam k tebe 😅 😅 😅 tesim sa s tebou velmi 🙂 🙂 🙂
kvetuska ahoj, ja sa stale citim dobre, nic ma neboli, obcas popichuje dole, obcas mierne zavrate, ale nic extra, ziadne bolesti ako minule.....tak uvidime.....vcera som nakupila mamatesty, zulka ma pocarovala, tak hadam..... 😉
kvetuska gratulujem k mrche, tak pekne popijaj vinecko a perinka narastie, bude to krasa 😵 😵 😵 uvidis 🙂
zuzlicek ahojky, aj ja som rada za tanicku, ale som zvedava kedy ju uz pustia domov....

takyna
16. máj 2008

Ahjte lásky 🙂
Takže konečne som sa prebrala, 1-bobáčik je v brušku 😵 , robil ma Krajko , bol milý, a musím povedať, že sa vyzná 😀

lauritka
16. máj 2008

lenulik drzim ti palceky, nech je to tam ;) na konikovi je teraz velka tehu vlna 🙂

takyna
16. máj 2008

Tinuš negratulujem 😉 , ale veľmi sa teším 😀

veracruz
16. máj 2008

ahoj taky, gratulujem bobacikovi 🙂 a drzim vam obom velmi palceky...

takyna
16. máj 2008

Veľmi vám všetkým ešte raz ďakujem 😵 😵 😵

tinucha
16. máj 2008

Ďakujem kočky, no veď uvidíme, čo bude ďalej.
Lenka, tak zajtra držím palce! 🙂 🙂 🙂
Taky pozdrav bobáčika. 😉 🙂