IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lenka20
10. mar 2008

ahojte raketky, tak uz ma tu mate 🙂
takynka, gabika - tesim sa s vami, ze transfer sa konal 😵 😵 😵 myslela som na vas v sobotu, tak thuj thuj - prajem // 😵 😵 😵
ja idem pre vysledky 19.3., bojim bojim, tieto dva tyzdne su straslive, vzdy najhorsie zo vsetkeho, ale prezijeme to a snad sa na konci potesime 😉
babule - ja som mala ET vo stvrtok a od piatku vecera ma priserne pobolieva brusko, v sobotu poobede som si myslela, ze prisla predcasna mrcha, aj vcera vecer takisto a aj dneska citim.... dufam, ze to tak ma byt a ze ma hnusna mrsina neprekvapi skor 😕 zatial ziadne spinenie, nic, len bolesti...

zuzla80
10. mar 2008

Ahoooooj Lenik 🙂
Juuuuj aká som rada, že ťa tu vidím 😀 . Noooo tie mrško príznaky vyzerajú byť dobrým znamením, veď aj Jujku hneď od transferu bolelo bruško tak verím, že to je na tej najlepšej ceste. Tak som na teba myslela 😉 , normálne som sa tešila na to čo dnes napíšeš, lebo som verila, že to budú len a len pozitívne správičky.

Babky, Takyna, Gabika, Lenka a ďalšie čo ste po transfere, veľmi vám držím palce, nech to dopadne na //. Držte sa babky 😉 🙂

ajuska212
10. mar 2008

Ahoj Lenus aj ja som bola vo stvrtok na ET a dnes ma boli vynimocne brusko tak ako keby som mala dostat mrchu!!!!este aj krize ma pobolievaju☹snad to nepredpoveda nic zleeee!!!Babulky cakatelky a vlastne vsetkym zelam krasny slnecny den 🙂

takyna
10. mar 2008

Ahojte kočky, ako sa máte? Ajuška zahniezďuje sa embrijko, pritláča ti na vaječníky a tak..., Lenka ja mám kontrolu tiež 19.3.

zabkaevka
10. mar 2008

ahoooooojte babenky. áno áno, aj ja sa hlásim na tehu vlnu 🙂 ja som bola na KET vo štvrtok, pamätáte? a testík mám 17.3., beriem poctivo lieky, hladkám bruško, snažím sa šetriť sa, teda nedvíham ťežké, nebehám, nepijem alkohol, kávu som veeeeeľmi obmedzila a mojich dva tri denne je sem tam len jedna denne, aj to slabučká, samo že nefajčím, to som nerobila nikdy, a snažím sa papať veľa, hlavne ovocie, a šťavičky. Juuuuj neviem sa dočkať testu, dúfam, že bude pozitívny, len neviem aké mám mať pocity, zatiaľ nemám žiadne, okrem občastných pichaní v podbrušku, niekedy na ľavej niekedy na pravej strane, akoby pri plodných dňoch. tak neviem, či mám mať už nejaké iné pocity, Viete v tomto proadiť? alebo je to fakt individuálne a nemám sa s tým trápiť. len čakať .......

takyna
10. mar 2008

Ahoj zabkaevka, ja tiež polihujem, ale v noci sa prehadzujem, občas ma popichávajú tiež vaječníky, dokonca aj maternica, ale zhruba na 5-6-7 deň sa embrijo vbavuje svojeho obalu a uhniezduje sa do maternici tak je to úplne v poriadku. 🙂

ajuska212
10. mar 2008

babulky to cakanie je neskutocnee!!!

takyna
10. mar 2008

a si doma alebo v práci?ajka

ajuska212
10. mar 2008

taky doma!!!!miusim byt doma

takyna
10. mar 2008

ja som tiež doma , mali by sme sa šetriť, zhruba aspoň do toho výsledku.

Idem si lažkať, držkám palce nech nám to všetkým vyjde, budem mi lepšie cez týžden dobehnem na chvíllinku
majte sa krásne.

ajuska212
10. mar 2008

aj ja sa lucim idem si lahnut drzte sa babulky🙂

lenka20
10. mar 2008

ahojky - same cakatelky sme tu 😉
zabka - je to urcite individualne, trapit sa nesmies 😉
taky takze mame randicko v heliku 😉
zuzlicek - ahoj, jaaaj, ved ja by som bola rada, keby naozaj 🙂 tak nech kludne boli 😉 lenze sa potom bojim aby neprisla mrcha 😒 inak - brusko ma bolelo takto aj po druhom IVF-ku, lenze zacalo az na 5.den po ET a ved vies, vtedy som aj krvacala.. tak dufam, ze tentokrat je to uz ONO 😵
ja som v praci, ale setrim sa 😉 a doma sa setrim celkom - manzel na seba zobral vsetky domace prace 😀 kazdy den beha s vysavacom a mopom 😉 je podareny 😉

takyna
10. mar 2008

Leni ahojky, písala, som ti IP, ináč máš sedavé zamestnanie?

ajuska212
10. mar 2008

lenus ty si bola uz na 2.IVF???

takyna
10. mar 2008

Lenuška veru, randíčko na Jozefa 😀

takyna
10. mar 2008

Lenuš tebe kedy vkladali pri 2IVF embrijko na ktorý deň?

ajuska212
10. mar 2008

taky este si neodisla????ani ja este chvilku 🙂

zabkaevka
10. mar 2008

holky ako fajn, že ste doma, ja by som tiež bola najradšej, ale v práci prevažne sedím, a aj budem, aj kedy tu šéfovia, mali hromy blesky hádzať 🙂 dúfam, že nič zlého neurobím tým že som v práci ☹ ☹
Mamka mi oznámila zlú správu, doma nie je všetko OK, tak sa snažím netrápiť sa, a nevnímať to. 😢 aj keď sa to veľmi nedá

takyna
10. mar 2008

neodišla som ešte na chvilku som tu 🙂

takyna
10. mar 2008

zabkaevka, teraz nesmies myslieť na zlé veci, traba sa držat vetičky, že všetko zlé sa vyrieši aj bez našej pomoci, je to fakt

lenka20
10. mar 2008

taky - cerstve mi vkladali na 5.den po OPU. a mam sedavu pracicku za pocitacom - jedina moja namaha je vstat a prejst sa k faxu alebo k tlaciarni 😀
ajuska ja uz som bola 2x IVF a teraz mam prvy KET 😉
zabka - veru, snaz sa mysliet len na pekne veci, aj ked ja osobne si myslim, ze to ziadny vplyv nema, skratka bude ako nam je sudene, ale samozrejme, radsej mat cistu hlavu 😉

takyna
10. mar 2008

kočky a pri dlhšom sedení vás nebolí bruško? mňa áno

ajuska212
10. mar 2008

pobolieva veru☹

zulka29
autor
10. mar 2008

Ahojte raketky, tak čo nové? Dáke nové tehulky? 😕
Leni, Taky, Zabka, tfuj, tfuj, nech sú pozitívne testíky 😉

Zabka, mne dr. povedal, že mám viesť normálny život a nemám ležať, že to nepomôže, skôr je to horšie keď na to stále myslíš. 😉 Takže neboj sa, ak sa v práci fyzicky nenamáhaš, nič nepokazíš 🙂

zuzla80
10. mar 2008

Lenik ja verím, že to tentokrát skončí dobre a žiadne špinenie nebude. A radšej sa o tom nebavme, lebo to ešte privoláme. Veľmi ti to prajem Lenka 😉 a aj vám ostatným

Zulka ahoooj, už si späť z lyžovačky? Ako bolo, vyšlo vám počasie?

zulka29
autor
10. mar 2008

Ahoj Zuzlik, bolo uplne super...ach jaj, ale zase v praci 😠

zuzla80
10. mar 2008

Pipka moja na teba som zabudla 😅 Držím ti palce, nech amnio potvrdí, že babenko je zdravučké. Určite to vyšlo pozitívne kvôli tomu druhému babetku. Držím ti veľmi palce, nech to dopadne najlepšie ako môže 😉

zuzla80
10. mar 2008

Aj si opálená ako talianka 😀

dior
10. mar 2008

ahooooooooooojte 🙂
všetkým vám držím molc moc moc palce-aj na nohách 😉 🙂 🙂 🙂
idem počítať čo to tu dnes máme-zdá sa mi že nám pribudnú nove tehulky 😵

zulka29
autor
10. mar 2008

Zuzlik, ako Talianka nie, ešte by som potrebovala 1 týždeň 😉 😀