IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mirusch
17. mar 2008

Babenky, ďakujem vám tiež 😵 😵 😵 😉

mapa73
17. mar 2008

Ahojte babenky 🙂
Gabi, veľmi držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku.

Taky, podľa toho čo píšeš, to vyzerá nádejne 🙂 , len to nechcem zakríknuť, preto hneď ťukám na drevo 😉

Leni, tebe tiež veľmi držím palčeky 🙂

Tie, ktoré čakáte dnes na výsledky prajem po druhej tie najkrajšie telefónaty.a samozrejme vysoké HCG 🙂

Mirusch ahoj 🙂

lenka20
17. mar 2008

mapka diky diky 😵

zabkaevka
17. mar 2008

jééé miné, kočky, ja normálne stresujem. Ešte dve hodiny a volám 🙂

takyna
17. mar 2008

zabka, tpfuj, tpfuj, nech to dobre dopadne 🙂 😵 🙂

lenka20
17. mar 2008

zabka uz sa ti to kraaaatiiii, chceme tu tehuvlnu, takze len krasne spravicky, OK 😉 😵
zabka a tebe nerobili vobec sono 😕

takyna
17. mar 2008

lenka o kolkej ideš do MT , v stredu?

lenka20
17. mar 2008

taky pojdem hned rano na pol siedmu asi... na sono a hned na krv, nech som rychlo vybavena, chcem ist potom do robotky.....

takyna
17. mar 2008

ja tak isto, musím tam byť čo najskôr, lebo idem do roboty a už sa teším 🙂 , a býva strašné vela žien v pondelok

lenka20
17. mar 2008

taky 😀 ale my ideme v stredu 😀 ale zien tam bude aj tak urcite neurekom, lebo ved je pred velkou nocou, takze isto naobjednavali maximum na stredu-stvrtok.....a naozaj sa tesis do roboty 😕 😕

takyna
17. mar 2008

a chodíš Leni najprv na sono a potom na krv?

takyna
17. mar 2008

Lenka máš recht, vidíš nechodím do roboty, tak je to pre mňa pondelok 😉

takyna
17. mar 2008

fakt sa teším úprimne do roboty, a hlavne na moje kolegynky a kolegou lebo sme super kolektív 😵

zabkaevka
17. mar 2008

leni, nie nerobili mi sono ☹ aj ja som si myslela, že mi urobia, veď je to rýchlejšie. ale nevadí, veď krvou je to zase presnejšie. Ale to čakanieeee ☹ a rozmýšľanie ako to dopadne

mapa73
17. mar 2008

zabka, na sone by ti len povedali aká je vysoká sliznica. Málokedy tam je už vidno fazuľku. Takže krv je naistejšia a najpresnejšia v tomto období. Ja verím v pozitívnu správičku 🙂

lenka20
17. mar 2008

zabka - ako pise mapka, niekedy uz nieco vidno na sone, ale castejsie nie, az o dalsi tyzden, takze mas na sono cas 😉 ale chytro povedz ako dopadla krvicka 😕 😕 😕 ved uz su dve preeeeeeec 😀
takynka- ano, najprv chodim na sono, lebo mcgyver chodi na pol siedmu do prace, prezlecie sa a hned berie na sono, takze sono sa da odbit veeelmi rychlo a potom len pockat na sestricky na krv, vacsinou ked takto chodim tak som prva-druha vybavena 😉

takyna
17. mar 2008

lenka a ja stále trčím tam dlho, lebo presne opačne to robím, najprv na krv, potom sono, a už je žien plná čakáreň, v stredu opačne, skúsim aj ja na tú pol siedmu, hádam sa stretneme

zuzla80
17. mar 2008

Zabka tak akoooo? Držíme palce 😉

Inak ak by to ešte niekoho zaujímalo, tak som našla link na práškovú Macu: www.tealand.sk v sekcii peruánske bylinky.

lenka20
17. mar 2008

raketky pa, ja uz musim bezat domov a zabka stale nenapisala ze je tehu, zabka, uz nenapinaj 😵
paaaaa, zajtra som tu zas a pekne sa vsetky opatrujte 😉

zuzla80
17. mar 2008

Paaa Lenik a oddychuj dobre 😵

fedra
17. mar 2008

zabka este stale nic ????

zabkaevka
17. mar 2008

kočky, negatívne 😢 😢 😢 😢
plačem ako debil. nevládzem už, nemám síl, fakt je to kruté.

juja
17. mar 2008

zabkaevka je mi to ľúto 😔 😔 😔

mirusch
17. mar 2008

Zabkaevka, bože, negatívne? ☹ ☹ To je mi veľmi ľúto, zlatúšik....

veracruz
17. mar 2008

zabkaevka ☹ ☹

kvetka2
17. mar 2008

zabkaevka mrzí ma to ☹ ☹ 😢

steva
17. mar 2008

je mi to velmi luto zabkavenka ☹ ☹ ☹

zabkaevka
17. mar 2008

musím porozmýšľať, ako to ďalej riešiť. Moje telo je OK, a tak prečo sa emryjká neujmú??? hmmm kde robím chybu, do kelu. Manžel povedal že pôjde na operáciu, ale to je dlhé lakte a ja čakať nechcem. A opäť skúšať? 2.KET? mám ešte 4 mrazáčikov, ale čo ak to opäť nevyjde?? zase byť zlomená, veď to je veľa aj na koňa. večer sa taaaak opijem. Kočky to je neskutočná bolesť, neskutočná ..

zuzla80
17. mar 2008

Zabka je mi to ľúto ☹ poriadne sa vyplač, vyzlosti, zajtra bude určite lepšie aspoň trošku, určite. Len musíš byť silná a bojovať ďalej. Nemôžeš to len takto rýchlo vzdať. Musíme bojovať, nič iné nám neostáva. Držím ti silno palce do ďalšieho boja. Drž sa 😉

annaanna
17. mar 2008

zabkaevka - chúďa ☹ ale možno to raz vyjde,