IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
11. mar 2008

Lenka máš zlú žrážanlivosť krvy? že ascorutin 😢 , ja sa tiež v noci neviem upelešiť, muž si so mnou vymenil aj stranu v posteli a znova sme si tak isto lahli, ráno keď sa zobudím tak nenormálne bolia tie prsia, a na divoko teraz behám po bite tiež, Leni ale keď si to zoberieš od oblodnenie vajíčka tak je to 16-deň

veracruz
11. mar 2008

ahojte. podavam spravu: uspesne odobratych 7 vajicok... dr. povedal, ze mozno nebude na zmrazenie, ale nepredbiehajme este... pred odberom som totizto vajkam povedala, nech sa so spermiami lubia 😀 a hodila som na seba zakladny mejkap, nech sa im pacim hned na prvy kuk 😎

takyna
11. mar 2008

veracruzík, GRATULÍRUJEM, vidím, že si optimisticky naladená, držím palce nech sa krásne oplodňujú vajká a potom šup, šup, ku mamičke 😀

tanitta
11. mar 2008

... babulky... prechadzam netom takze tu mam medzizastvku.. ahoojte....baby tie prsia mozu boliet aj z utrosu.... vela bab si na to stazuje...clovek moze byt z neho aj viac oblbnuty taky otapeny...vydrzte ja viem ten cas sa vlecie ale ono to tak byva ze ked chceme aby ubiehal tak sa vlecie a ked nechceme tak to ideeeeeeeee a uz je vikend😵...cakam len // testiky a krvicky jasne ?? 😉 .. paa

takyna
11. mar 2008

ahoj tanit, neutekaj napíš čo máš ty nové? ako v novom care?

zabkaevka
11. mar 2008

mysiatko ja som z KE, vlastne tu pracujem ale bývam KE-okolie 🙂 ale je to strašne pod psa ☹
Áno posnažím sa tesík nerobiť, ale keď nič necítim, tak som z toho na nervy, fňuk fňuk. A na kontrolu mám ísť v pondelok, tak už počkám 🙂 držte pršteky.
Aj dnes pracujem, ale posediačky 🙂 uvažujem, že na zajtra vypnem, veľa úloh sa valí na mňa, tak nechcem aj z toho stresovať ☹
Juuuj kočky tak mi je dobre, keď tu čítam vaše pozitívne priania, ale musím späť do reality ☹ tak paaaaaaa zatiaľ

zabkaevka
11. mar 2008

pod psa je to počasie, tak som to myslela 🙂

gabika24
11. mar 2008

ahojte.
ani u nas nie je ktovieake pekne pocasie.
inac, aj ja som bola v pokuseni si kupit testik, ale to by som asi neodolala a urobila si ho a este to nema vyznam.
prsia ma bolia uz len trochu, skor ich mam napnute.
zabkaevka, ja som pri malej niekedy nieco citila, inokedy nic. a bola som tehu... tak nestresuj, vies, kazde telo je individualne, takze priznaky mozes mat rozne. niekoho bolia prsia a je tehu, niekoho nebolia prsia a je tehu tiez... no tak si vyber z toho akurat to, ze teba prsia nebolia, nic necitis, tak si tehu 😀 😀 😀 - "logicke", co? - ale hlavne, ze je to pozitivne.
taky, lenka, budete si robit buduci tyzden aj testik? mna manzel ukecava nech vydrzim, ale neviem, neviem, ci to necham az na kontrolu...

gabika24
11. mar 2008

vera, skoro som zabudla, gratulujem k urodicke - neboj, budu sa so spermijkami lubkat 😀

tanitta
11. mar 2008

Taky...u mna az tak nist...som tusim ale 10dc... ani neviem 😵 ... a s dalsou ms zacinam...HP je ok.. vsetko je v poriadku....prvy dojem bol super....nemusim ani vela cestovat... v podstate by sme mali vycestovat len 3*dokopy utz,opu a et... sama som zvedava ake to bude...za pokus to stoji;)... paa

lenka20
11. mar 2008

zabka - nemusis citit vobec nic, je to indi-vindi, nebojkaj 😉 zavidim ti tu kontrolu uz v pondelok, ja musim cakat az do stredyyyyyyy 😕
tanicka - presne, mna vzdy po utrosi bolia prsia, ale tusim sa to kazdym dnom zhorsuje......
veruska - gratulujem ku krasnej urodicke, 7 vajok je krasne cisielko, hlavne nech sa vsetky oplodnia a zostane aj na mrazenie, ale aj tak nie je cielom mrazit ale tehulkovat hned teraz o par dni, takze drzim palce krpcom, nech sa pekne oplodnia a delia a coskoro ta tu mame v klube cakateliek 😉
takynka - no, tazko povedat, mam znizenu zrazanlivost - 3 vysledky mi vysli tak, ze to signalizuje krvacavost, jeden - ten najdolezitejsi - test mi budu este opakovat ale az koncom marca tak som sa dohodla s docentkou aj s krajkom, ze teda od transferu nasadime ascorutin ak by sa to predsa potom potvrdilo, tak aby som to nahodou nepresvihla a neodkrvacala embrijka.... a uvidime ako dalej podla vysledkov...jej, baby, tusim sa mi konecne ide dat kakat tak bezim to vyuzit, lebo som uz nekakala od soboty 😀 😀

takyna
11. mar 2008

gabi čavesko, neviem ako sa vyvinie víkend, či nebude mrcha, ak nie, tak nebudem testovať je to zbytočné, ale uvidím ako sa budem cítiť, ako sa má dcérka?

gabika24
11. mar 2008

mala sa ma ok, uz je zdravucka, vcera sme sa boli prejst. teraz kuka rozpravky, tak ja mozem byt chvilu na nete...
ja idem na test po vas (20. 3.), tak to budem pozitivne naladena vasimi pozitivnymi vysledkami, uz sa tesim 😀 😀 😀

takyna
11. mar 2008

tanit, tak to je jasné , že to stojí za pokus, strašne by som bola rada, keby ti táto zmena priniesla tehu-výsledoček, budem ti veľmi držať palce 🙂
ja tiež som síce doma, ale dnes makám na pc, lebo marec končí a dane tiež treba odviesť 😵

gabika24
11. mar 2008

tanittka, kam teraz chodis? teda chystas sa? viem, ze si bola na tom vstupnom pohovore, ale zabudla som kde. alebo si to ani nepisala? no ja uz neviem, som hlava derava.
tusim som to zakrikla s tym pozeranim rozpravok, uz sa drobec dozaduje mojej plnej pozornosti a chce papat. tak sa zatial majte babulky, idem...
tym, ktore sa chystate naobed zelam dobru chut... aj ja idem nieco zobnut, musim predsa tie dva zazraky v brusku nakrmit 😀 😀 😀 - myslim pozitivne, myslite tak aj vy 😵 😵 😵

takyna
11. mar 2008

gabi, snáď to nezakrýkneme, dal by pánboh nech je to tehu-sezóna 🙂 , keby ešte bolo konečne slniečko tak by sa vám aj pekne prechádzalo po vonku s malou, pobozkaj ju aj za nás 🙂

katy2
11. mar 2008

Ahojte!
Tak ja som, zda sa, prekonala tie nizke teploty a vyzera to, ze vcera bola konecne ovu... Ak BT zasa neklesne, tak sa mozem zacat tesit na ms....
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa

takyna
11. mar 2008

tak katy to je super správička, nech ti KET dobre dopadne a rozšíriš tehu-sezónu 😵

katy2
11. mar 2008

takyna, vdaka, ale na KET si este nejaky ten mesiac pockam, kym pride ku dnu D.... Len dufym, ze sa to aspon zacina hybat a ze ms do dvoch tyzdnov naozaj dojde... aj tak to bude az 50 dnovy cyklus....

takyna
11. mar 2008

ja viem, že ešte čakáš, ale čas beží strašne rýchlo, ani sa nenazdáš a budeš čakať na tehu-výsledok 😵

katy2
11. mar 2008

taky, ani nevies ako po tom tuzim, pri tych vsetkych neuspechoch by sa zisla aj nejaka pozitivna spravicka.... 😵

tanitta
11. mar 2008

Taky 😉 ... este ked je tam aj fesak doky... radost tam chodit 😎 ..
Gabi.. reprofit(brno)...
Katy...takze uz konecne ze by?? potvora riadne teda natahuje 😔

katy2
11. mar 2008

tani, vyzera, ze by ten cyklus mohol mat aj koniec v dohladnej dobe... ked sa BT udrzi hore... ale mala by, aspon dufam...

takyna
11. mar 2008

jj tanitka, 😎 radosť chodiť 🙂
katy držím ti palce, a prajem veľa štastíčka 🙂

kvetka2
11. mar 2008

jej ale ste sa krásne rozkecali, ja som musela aj troskau pracovať, ale som tu na skok 😉
zuzlik tá mrcha ešte stále nič, mešká mi 10 dní, ale čakám dalej, ved ju to raz prestane trúbu baviť 😀 a dorazí
dalsí ket závisí od toho kedy príde táto a nasledovná mrcha. ak mi druhá príde v termíne, tak začnem stimulku na KET, inak ešte jednu počkám- a hlavne to aj závisí od toho ,čo urobí moja drahá cysta na vaječníku 😉 nechcem nič uponáhlať, hnala som sa do KEt hned po IVF, ale asi to nebolo dobre. No to je už teraz neskoro- nad tým meditovať. Ja sa radšej od vás tehuliek pekne nakazím a ked bude teplucko, tak si budem tehulkovať 🙂
ale teší ma,že je tu zase húf nádejných čakateliek a vyzerá to krásne nádejne 🙂 moc to všetkým prajem
zulka, tak ty budeš o chvílu zase kúzelná 🙂

kvetka2
11. mar 2008

a veracruz blahoželám, 7 je šťastné číslo nech ti všetko dobre dopadne 🙂

zabkaevka
11. mar 2008

koooočky, teraz som udivená. Viete ako mi lekár pred KET prepísal estrimax a duphaston a potom po KET mi písal do psrávy že mám brať Estradiol a Duphastohn, a pýtal sa ma či EŠTE mám, hovorila som že mám, ale nie Estradiol ale Estrimax mi predtým predpísal. On že to je to isté. Ale dala som si pre istotu rpedpísať po jednej krabičke z oboch liekov, ak by mi niektorý počas došiel, a to predpísané Estradiol je úplne íné ako teraz beriem ten Estrimax. Aj farbou aj trochu väčšie. Tak neviem, správne som brala po KET ten Estrimax, ale veď doki mi povedal, že je to to isté, tak snáď án. Babo raď ☹ alebo volať dokiho? ke´d on je taký akoby som ho rušila, nechem ho hnevať, ale nechcem sa z toho stresovať. tak preto píšem radšej tu 🙂

takyna
11. mar 2008

zabkaevka, mne do správy tiež napísali, že som stimulovala dephereline a menopour, a pritom som stimulovala dipherentile a gonal, ale pre istotu volaj dokymu je tam od toho aby radil, a aby to napísali do správ správne

zuzla80
11. mar 2008

Zabka kľud a žiadny stres. Možno že sa lieky farbou a veľkosťou líšia, ale podľa mňa majú rovnaký účinok. Obe slúžia na podporu rastu endometria. Tak neboj a keď ti aj doki predtým povedal, že sú rovnaké tak určite účinkom áno. Ak si nie si istá, tak pre istotu zavolaj, možno aj sestrička ti poradí ak nechceš otravovať dokiho. Držím palce 😉

takyna
11. mar 2008

nemáš sa čo ty stresovať, ani si nerob výčitky , že ho nechceš hnevať 😠 , on je tu pre nás!!!!!! 😵