IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dior
31. mar 2008

babiky,vy sa tak mate-stale mate nejakeho zlateho doktora-to len my tu v Ba -deduskov 😒 😠 ☹ 😖 😢 🙄 😅 -ved uz aj nam poslite nejakeho peknuckeho,dobruckeho,nech sa tesime na tie navstevy 😉

zulka29
autor
31. mar 2008

Tanitka,
dnes som bola, prerinka je pekne pripravená, v piatok by sme mali vkladať 🙂

zulka29
autor
31. mar 2008

Diorka, V GF sú fešáci 😀 😎

dior
31. mar 2008

no,musim zmenit CAR 😀

tanitta
31. mar 2008

Dior.. este cakame na oficalne vyjadrenie Zuzli "ci moze byt" 😀 ...
Zulka...takze spoliehame na teba 😉 ... dufam ze nas zvezies 😉

dior
31. mar 2008

cakam.....

zulka29
autor
31. mar 2008

Tanitka, už by sa patrilo, dochádzajú mi už sily.... 🙂

Kto je vlastne posledná tehulka z KET?

dior
31. mar 2008

tak vam nechali tie fotky a mne to moje srdiecko admini zrusili ☹ ,ale uz vymyslam nieco 😅
Zuzla-takze v piatok sa ide na to? 😵 😵 😵-aj ja uz zachvilocku zacnem 🙂

dior
31. mar 2008

asi Gabika z nadeje IVF 😕

zulka29
autor
31. mar 2008

Ale Gabika nemala KET ake mala čerstvé, nie? 🙂

dior
31. mar 2008

ja som myslela ze to bol KET ,tak neviem,ale ide plodna jar,takze ty si ista tehu-to je jasne🙂 😉

tanitta
31. mar 2008

gabi bola z cerstych 😉 ...
Raketka ani jedna 😒 ... Zulka... veru ktovie ako dlho to bude trvat vsetko este...keby mi niekto dal zaruku ze napr na 10et to je tutovka tak sa ani nevrzusujem🙂...ale takto?... 😎

dior
31. mar 2008

tanitka dobre si to napisala-aj mne by sa to takto pacilo 😅

zulka29
autor
31. mar 2008

Diorka, ja som slniečko, ale mám tam moju hlavu, tak preto mi ju nezrušili 😉

Tak potom asi Pipka bola posledná tehulka, sakra, to sú štatistiky 😠

dior
31. mar 2008

kde mame LENKU????????????? ona je zase pracovita vcelicka 😉

zulka29
autor
31. mar 2008

Tannitka, mne by ani nevadili tie procedúry okolo toho, ale to čakanie na výsledok ma vždy psychicky dorazí...to namýšlanie, som, nie som, príznaky... 😝

dior
31. mar 2008

ahaaaaaaaa slniecko 😉 ,inak uz davno som ti chcela povedat,ze vzdy ked uvidim tvoje slniecko tak sa potesim-je velmi pozitivne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
31. mar 2008

Zulka .. to mas veru pravdu.. myslim si ze by nas mali na ten cas povinne uspat 😅

mapa73
31. mar 2008

Ahojte babenky 🙂
Dnes je vonku krásne, tak dúfam, že všetky máte jarnú náladu 🙂

zulka29
autor
31. mar 2008

Baby, máme jednu dvojpaličkové KET-ku 😵 😀 hurááá, ....Misi z témy Gynfiv má //

gabika24
31. mar 2008

ahojte babulky.
len som vás chcela pozdraviť, tak pekný dníček prajem...
ináč, áno, ja som bola z čerstvých (mrazáčikov sme nemali - ale veď načo už 😀 )
ale ak vás to uteší, poteší, prípadne povzbudí - máme doma už skoro 2,5-ročnú dcérku po ket - to pre tie, ktoré to nevedia - takže aj ket je úspešný, len treba veriť. no a tie štatistiky predsa zdvihnú teraz všetky keťáčky... 😀

zabkaevka
31. mar 2008

ahojte babenky. ja len na skok, síce už dávno som nepísala.
juuuj paráda, že aj po KET sú pozitívne výsledky 🙂 len škoda že aj my sme ich nemali ☹
ja ešte neviem čo ďalej, mangel je tvrdohlavý, nechce veriť dokimu. ale ja chcem skúsiť druhé IVF. takže asi potajme pôjdem k dokimu a podám žiadosť na poisťovňu. potom už sa snáď "pridá". držkajte pršteky
ach áno, vonku je krásne, takže dúfam, že aj tuto na našom fóre začnú slniť pozitívne správičky 🙂
od každej z nás 🙂 paaaaaaa

maja111
31. mar 2008

Ja som do fora pisala iba raz. v polovici januara som bola na IVF, neuspesnom. v polovici februara na KET. V piatok mi potvrdili tehotenstvo. Priznam sa, ze som prilis KET neverila, no a podarilo sa 🙂 Snad to zvladnem do uspesneho konca. Takze som zivy dokaz, ze KET sa moze vydarit.

steva
31. mar 2008

maja111 tak ti gratulujem,som rada ze ti to vyslo a dodala si mi nadej.nieco take tu potrebujeme velmi.aj ja mam za sebou v polovici januara neuspesne IVF a teraz som zacala brat lieky na KET.

maja111
31. mar 2008

Dakujem. drzim ti palce a Vam vsetkym. Asi je to medzi nebom a zemou, kedy to vyjde a kedy nie. a to som si pred nejakym casom myslela, ze IVF je na stopercent tutovka. aka naivna predstava to bola.

steva
31. mar 2008

to som si myslela aj ja.

dyta
31. mar 2008

ahojte kočky,
maja - ja idem o 2 tyzdne na lieky na KET, tak dúfam, ze budeš úspešná, aby som ta mohla nasledovať 🙂

dior
31. mar 2008

zabkaevka,a nemusi ziadost podpisat aj manzel? lebo u nas v CAR je to tak 😕 ,povedz muzovi ze s nim nebudes zit ked nechce ist na IVF 😀 😅 , uz aj si to rozmysli,lebo muzi su bez nas strateni 😎 😎 😎

mirinda10
31. mar 2008

maja, tak gratulujem 🙂 🙂

konecne nejaka pozitivna sprava na KEtacky cakatelky ale asi to pomohlo, ze is isla hned po IVF mna nechal doki cakat 2 dalsie mrchy, takze vo stvtok idem do CARu a hadam da lieciky na KETko ked pride dalsia mrska tak by som chcela zacat

dior, ja som ziadost na IVF podpisovala sama, manzel nemusel podpisat nic iba potom pred zakrokom musel podpisat nejake papiere

ellianka
31. mar 2008

maji, gratulujem 😵 to je krásna správička, už som KETku moc šancí na úspech nedávala. tak nech to vaše bábko pekne do krásy rastie 😉
gabika, takže aj u Teba bolo KET úspešné 😉
samé dobré správy tu dnes čítam a k tomu ten dnešný krásny slnečný deň...hotová báseň 😉