IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zulka29
autor
2. feb 2008

oki LAuri 🙂

lauritka
2. feb 2008

prijemny den idem uz papat 😕

pointka
3. feb 2008

Ahojte.
Takze je to potvrdene, moje tri blastocysty po PK rozmrazovat nebudu na KET, ale zoberu z tych 6 dvojbunkovych, lebo blastocysty sa velmi zle rozmrazuju.... Ach jaj ☹

gabika24
3. feb 2008

pointka, to je jedno, co ti rozmrazia, hlavne, ze rozmrazia, vlozia a budes tehu 😀

pointka
3. feb 2008

no dufam 🙂 uz mam protokol a lieky na dalsiu mrchu, tak ideme na to a tesim sa hlavne na tyzdnovu dovolenku, co budem po KET doma NIC NEROBIT 🙂

lauritka
3. feb 2008

😀 pintka ja planujem tiez nicnerobenie po KET 😝

pointka
3. feb 2008

normalne sa na to tesim 🙂 manzelik je s tym uzrozumeny. Kym som este myslela, ze ET bude, mala som tu mamu, ktora navarila na 3 dni jedlo 🙂

lauritka
3. feb 2008

ja sa ani nepohnem od TV 😅 alebo od PC 😅

pointka
3. feb 2008

ja spolu ani odjedneho, v obyvacke na gauci pred TV s notebookom na nohach

lauritka
3. feb 2008

tak to mas prakticke .. 😅 ja mam PC v inej izbe ako tv. to uz mas fakt ALL INCLUSIVE 😀

pointka
3. feb 2008

heh 🙂 notebook je super vec, ale ja som rada, ked si od PC oddychnem, lebo pri nom sedim nonstop v praci. A asi to ani na brusku nie je moc dobre pre embryjko, predsa len elektrosmog a pod.

lauritka
3. feb 2008

no to je pravda....urcite to zdrave nie je.. 😉 ale nevydrzizi bez konika hihih...toto je zavislot.

pointka
3. feb 2008

tak su tu suepr ludia a velmi mi pomohol vo vsetkom tom snazeni, je dobre, ze takato stranka je.

mirusch
3. feb 2008

Čaute macherky, kuk do môjho albumu, mám tam tabuľky 😵

renusa
3. feb 2008

Ahoj macherka mirusch 😀 super tabuľôčky 😎
mne už môžeš pripísať o jeden rôčik viac 😕 a ešte sa nechystám na ďalšie IVF, potrebujem malú pauzu v kúpeľoch 😀

pipka
3. feb 2008

mirush kraaasne tabulky si spravila 🙂 Ale si mi tam nezmenila ten termin na 22.8., a este zulka testuje 14.2. Valentinske dve // 😵 😵 😵

mirusch
3. feb 2008

Ok babule, zmením, hneď to idem prerobiť.

zabkaevka
3. feb 2008

ahojte kocky. pridavam sa k vam s mojim ocakavan KET po neydarenom IVF. Lauritka dakujem za avizo o tejto teme 🙂 idem si precitat celu diskusiu. paaa

pipka
3. feb 2008

mirush kraaasne si to prerobila, kujeeeeem 😀

nelynka
3. feb 2008

ahoj zabkaevka, vitam ta u nas 😀

lenka20
4. feb 2008

ahojte raketky, ja som tu uz len dnes, zajtra padam do tej prahy. dneska by sa mala ozvat jujka, jujiiiiiiiiiii. tak poreferuj 😉
pointka - si ma nastrasila, ze blastocysty sa zle rozmrazuju, ja mam len 4 blastocysticky 😕 😲 😕 ale verim im 😉
ahoj zabkaevka 😉
tanitka - ja som v den testovania uzila ibac, mala som strasnu migrenu a bola som aj tak presvedcena ze tehu nebudem, lebo akurat v ten den som zacala tak kvalitne krvacat uz od rana, krajko mi ani nemohol robit USG. tak dufam, ze som si ten potrat nesposobila sama tym ibacom, no ale teraz uz je to aj tak jedno. ja ked si pred MS nedam ibac tak zomieram, mavam strasne bolesti. ale isto je to svinstvo.

csilla76
4. feb 2008

pekné dobré ránko.lenka a co sú tie blastocysty-mozno ti pripadá ze mám blbú otázku no aj my máme mrazácikov ale doko nespominal nic o blastocystách......... 😒

kvetka2
4. feb 2008

dobré ránko raketky!
Ja som po víkende trochu smutná lebo slabo krvácam už od nedele a neviem čo to má znamenať 😒 Na KEt som bola 31.1. a dr. ma upozornoval, že budem v nasledujúcich dnoch asi spiniť alebo slabo krvácať. Ja som mala do soboty slabulinke ružové špinenie a v nedelu už normálne červené- aj ked nie silné krvácanie. Som z toho nešťastná. Neviem, máte s tým niekto skúsenosti? Na mrchu je to skoro - 22 DC, ale neviem čo to znamená ☹ .
Tak idem pracovať, zatial sa majte krásne. Niekedy nakuknem. pa

lauritka
4. feb 2008

kvetka a nemoze to byt uhniezdovanim ??? 😅
csilla blastocysty su embryjka po predlzenej kultivacii.

zulka29
autor
4. feb 2008

Ahoj Kvetka, dúfam, že to bolo len implantačné špinenie, ved to nemoze byt este mrcha!!! 😠 . A dnes už je to lepšie? 😨

Ahoj Lenik 🙂

csilla76
4. feb 2008

diky lauri 🙂 tak potom ich máme aj my 😀 a vraj sa horsie rozmrazujú,?

lauritka
4. feb 2008

no tvrdia, ze cim je viac buniek tym viac sa moze poskodit pri rozmrazovani..vcera o tom aj pointka pisala.

lenka20
4. feb 2008

kvetka ahojky - neboj sa, asi sa mimco zahniezduje 😉 ja som tiez zacala slabo krvacat uz 4.den po ET a bolo to pozitivne a to som potom mala uz celkom klasicku mrchu. hlavne nestresikuj, skus si dat ascorutin a klidek, viem, ze to cloveka rozhodi, ale este to nic neznamena. ako beries utrogestan - 2x2? skus mozno zvysit davku na 3x2. doky ani koordinatorka ti neporadia - aj ja som tam hned volala a povedali mi len, ze to nevedia ovplyvnit v tejto faze a mam mat kludovy rezim. tak neviem, ty si asi v praci, vsak? skus si vziat par dni volna a polihovat ak sa ti da aj ked budes o to nervoznejsia doma.
csilla - ahoj, blastocysta je vyvojove stadium embrya po cca 5-6 dnoch kultivacie, takze zalezi od toho ci ste mali predlzenu kultivaciu alebo nie. kazde car ma svoje osvedcene metody, v heliose preferuju predlzenu kultivaciu a mrazia len tie kvalitne embrijka, t.j. asi 35% vsetkych oplodnenych vajok=embryi, ostatne sa pocas PK prestanu vyvijat. to iste by sa ale stalo aj v maternici - skratka nie vsetky embrijka su zivotaschopne.

csilla76
4. feb 2008

aha,no tak uvidime ako to dopadne......dúfam co najlepsie......a prestudujem tu vasu vcerajsiu debatu 😉

lenka20
4. feb 2008

ahoj zulka 😵