IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
4. feb 2008

Nely... kuk sem http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51 sem sa chodi....na imuno...

nelynka
4. feb 2008

jeee, do podolia idee, to je kuusok odomna ako ja byvam 😀

lenka20
4. feb 2008

kuk uz som tu 😉
vidis nelynka ja mam hovorkynu lauritku, vsetko o mne prezradi 😉 😅 ano, ideme do podoli, zostavame ale az do piatku, ved do prahy nechodime kazdy den, takze sa chystam si ju poriadne uzit 🙂 ja som na zimu zvyknuta - tu v MT tiez nie je prave najteplejsie miesto na slovensku 😵 budeme byvat v corinthia towers, som zvedava ake to tam bude, musela som si vyslovene pytat izbu na tych nizsich poschodiach - mavame s muzikom zavrate vo velkych vyskach 😀
zulka - hopsanie sa embrijkam urcite zapaci 😉
tanitka ahoj - no teda, preco ti este neprisli tie bobule 😕 😕

nelynka
4. feb 2008

leni corinthia towers, super hotelik, aj ja by som nemohla byvat v nom vysoko, tiez sa bojim vysok a hlavne to nemate daleko do podolia..xi...vam odporucam ist aj na hrad pozret, je tam uuuuuplne uuzasne, ale pesi z karlovhu mostu nie tramvajov 😀 😀
budem na teba videt ked sa pojdem prest trosku,xi,je to kusok odnas 😀 😀

zuzla80
4. feb 2008

Babulky a Jujka sa nám dneska nehlási 😕 😒

lauritka
4. feb 2008

podla tabulky ma spinka dnes odber na hcg a zajtra mapa...baby drzime vam palce, nech je to pozitivne 😵

nelynka
4. feb 2008

som zvedava velmi ako dopadnu 😀

mapa73
4. feb 2008

Ahojte, tak už som vás nešla 🙂
Lauri diky 🙂

lenka20
4. feb 2008

nelynka - chystame sa veru na velku obchodzku po prahe 😵 a aj po okoli, ideme autom, takze trocha tie cechy pobrazdime.
mapa -drzim silno palce, ako to vidis 😕 😉 no, nieco uz musis tusit, ci nie 😉 🙂 ak si dobre pamatam tak si po KET-e, vsak

nelynka
4. feb 2008

leni treba treba, praha je fakt kraasna...a ked pojdete k orloju tak nebud sklamana neni to nic moc a obasnili to tak ze hory doli 😀 😀

tanitta
4. feb 2008

bobule nedosli 😕 ... tak snad zajtra....

zulka29
autor
4. feb 2008

Ahoj Mapa a cítiš niečo? Ešte si sa doma netestla? 😕 😅

lauritka
4. feb 2008

tanitta oni ich este asi nemaju na skade..vsetky sme vykupili :D aj renuse pisala email, ze to bude meskat 🙂

lenka20
4. feb 2008

nely - ja som v prahe uz bola asi 5x aj manzel asi 2x, takze viem, ze je krasna, len sme tam nikdy neboli spolu takze tentokrat to bude romantika 😀 my sme taki, ze aj na dovolenke neobsedime na plazi, musime obehat maximum peknych miest a pamiatok, inak sa nam to ani nerata. v taliansku sme za 7 dni nabehali autom 5000km tak si vies predstavit 😀 ale videli sme toho tolko co ini za cely zivot neuvidia 😉
jujka moja mila, napis aspon 5 slov, aby sme boli spokojne, ze sa mas dobre a v brusku mas embryskov alebo jedneho krpceka 😉 😕

nelynka
4. feb 2008

lenka pravdu mas...aj ja by som pobehala vsetky pamiatky naokolo co by sa dali...a na karlstejne ste uz boli?? 😀
my sme tam raz sli len tak sa pozriet ale dnu sme sa uz nedostali bo akurat zatvarali 😨

lenka20
4. feb 2008

tanitka skus jej brnknut tej babe a ak ich uz nema tak sa s tebou podelim - poslem ti pol flasticky 😉 na preklenutie zaciatku 😉

mapa73
4. feb 2008

lenka, zulka netestla som sa. Pocity neviem opísať. Necítim nič, len ma pobolievajú prsia a občas brucho ako pred mrchou. Takže neviem ako na tom som. Uvidí zajtra. 🙂

kvetka2
4. feb 2008

mapka držím palce na pozitívny výsledok 🙂 cítim, že to bude ok
lenka, tebe teda bude, prajem pekný výlet. Ja som v Prahe bola asi 2x ale len na pár hodín, tak som toho vela nevidela, ale stáleo to za to 🙂

kvetka2
4. feb 2008

jujkáááá, kde si??????????????????

mapa73
4. feb 2008

Kvetka , Zulka a ako sa vy cítite?

zuzla80
4. feb 2008

Ahoj Mapa, ešte aj ja som bola na trasfere 😅 😕 , (Kvetka, Zulka a ja sme štvrtková keťácka trojka 😀 ) Ja mám také pocity, nepocity, som 4deň po Kete a nič zvláštne necítim, iba, zabudla som v piatok som bola dosť mŕtva, bolela ma hlava a dosť som cítila brucho, ale od vtedy ništ 😠 Ale sľúbila som Zulke, že sa nebudem pozorovať, takže nič nepozorujem 😀

Jujkaaaaaaa, sme strašne zvedavé ako si dopadla

kvetka2
4. feb 2008

mapka, ja sa mám tak všelijako, lebo tak trosicku cerveno krvácam od včera. na mrchu je skoro, tak neviem... 😕 ale babulky ma ukludnili, tak verím, že to nedopadne zle. Možno mi len tie dve Bambulky v brusku robia vytrznosti 😀 . Fakt neviem, ale verím, že to nie je stratené.

mapa73
4. feb 2008

Kvetka, všetko je v hlave. takže hlavu hore a mysli pozitívne. Pokiaľ máš len také slabunké krvácanie, tak to nevadí, ale nesmieš sa rozkrvácať. Takže mysli len na tie najkrajšie veci, ktoré ťa budú pri tehuľkovaní čakať 🙂

Kvetka, Zulka a Zuzla držím vám palčeky!!!!!

zuzla80
4. feb 2008

Mapa aj my ti držíme silnooooo palce na zajtra. Nič iné ako pozitívne neočakávame a dúfam, že nám začneš raKETacku tehu vlnu 😉

lenka20
4. feb 2008

nelynka - na karlstejne som bola kedysi este ako decko, tak si to moc nepamatam a urcite si dam repete 😵
baby ja ked som bola kratkodobo tehu tak asi od 2.dna ma strasne bolelo brusko asi ako pred MS ale hlavne vecer a v noci a aj ked som krvacala - v noci ked som si myslela, ze uz urcite mam mrchu lebo ma najviac bolelo brucho, tak prave vtedy som skoro vobec nekrvacala. bolo to divne. a asi od 3.dna som mala velmi tvrdy krcok a to az do konca. no vtedy som si myslela, ze si to len nahovaram- kedze som krvacala, tak som to uz dopredu vzdala.

jujka zlatko ozvi sa 😨

mapa73
4. feb 2008

Zuzla, dúfam, že máš pravdu a že to tu odštartujem! 🙂
Zuzla, Lenka, Kvetka dúfam, že sa niekedy v Heliose stretneme 😉

lenka20
4. feb 2008

mapka - tak my uz sa stretneme asi leda tak v tehuporadni 😉 😀 nakolko ty, zuzla aj kvetka ma o nejaky ten mesiac predbehnete s bruskami 😵 ale urcite raz dame rande konikarky 😉 a mozno sa zadari aj stretko v heliku, clovek nikdy nevie 😉

dracik1
4. feb 2008

leni ahoj, kedy idete? tento vikend?

karlstein je nadherny , oplati sa, teraz tusim otvorili aj goticku kaplnku s obrazmi majstra Teodorika, co pocarbali pred x rokmi nejaky vandali.......

leni, inak aj ja som mala proiserne bolesti brucha a hlavne v noci a ked som zistila, ze mam tvrdy krcok, vedela som , ze to bude OK 🙂 ....ale pipi zasa nemala nic

zulka29
autor
4. feb 2008

Ajoj Dracik 😎

mapa73
4. feb 2008

lenka, tak som to myslela, že sa stretneme v tehu poradni 🙂