IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

kikina666
20. apr 2008

tina1 tak to si zobrala pozitivne, za kazdy neuspech si kupis nieco do domacnosti 🙂

kikina666
20. apr 2008

takze tento tyzden sa to tu ide roztocit s tymi pozitivnymi krvickami, pokial viem tak tina, katy, ja a steva 🙂

tina1
20. apr 2008

príznaky nejak nesledujem, mám už asi 4 dni pocit, ako keby som mala dostať mrchu. Ale taký som mala ešte aj prvý týždeň asi tak 5-7 deň.

katy2
20. apr 2008

tina, tak ti strasne drzim palce.... 🙂

tina1
20. apr 2008

prsia mám na dotyk citlivé, ale nebolia ma intenzívne. A únava. Keď som prišla z roboty, nerobila som vôbec nič, len som driemala na gauči pred telkou. Ale je jar, tak som to pripisovala tomu.

kikina666
20. apr 2008

tina1 aj ja, no ja mam zase taky doivny vnutorny pocit, to neviem ani popisat, ten tyzden bude este tazky

kikina666
20. apr 2008

tina ty to uz budes mat zajtra za sebou, poobede budete oslavovat 🙂

tina1
20. apr 2008

A ešte baby, chodíte aj vy tak často na WC? V noci sa zobudím aj 2-3 krát a cez deň ani nehovorím.

kikina666
20. apr 2008

a ked nie tak sa rysuje aspon pekna dovolenka 🙂

katy2
20. apr 2008

tina, tie prsia citim presne tak ako ty... len na dotyk... inak ma nebolia... a s unavou je to podobne a s pocitom ako pred ms tiez.... uvidime, nechame sa prekvapit

kikina666
20. apr 2008

mna zase prsia palia ako keby mi isli zhoriet, normalne horuce bradavky taky divny pocit

tina1
20. apr 2008

Ja sa ukľudňujem tým, že sme zdravý a keď sa vajka samé oplodnia, tak to je nádej na úspech. Budeme to skúšať, až dokiaľ to nevyjde. Veď raz to musí vyjsť aj nám. No nie?

kikina666
20. apr 2008

pravdu mas, nam sa tiez oplodnili same 🙂 takze sanca je

tina1
20. apr 2008

špiníte? Ja nie, ale pri 2 IVF som špinila a bolo mimomaternicové.

kikina666
20. apr 2008

no zatial nie a dufam, ze ani nebudem

tina1
20. apr 2008

idem už konečne niečo navariť, tak zajtra poobede sa ozvem, dúfam, že s pozitívnym výsledkom. Držte palce

kikina666
20. apr 2008

budeme papa a dobru chut 🙂

tina1
20. apr 2008

baby, nikdy som si nemerala bazálnu teplotu, no dnes predsa, ale nie ráno, ale na obed. Merala som ju klasickým teplomerom a bola 37,8 . Neviem, či sa pri normálnom teplomere niečo odpočítava. Ale bola dosť vysoká?

katy2
20. apr 2008

tina, BT si musis merat rano, skor ako vstanes z postele... inak nie je objektivna.... 😉

gabika24
20. apr 2008

ahojte babulky.
hlavne žiadne negatívne myšlienky!!! často chodiť na záchod môžete aj pri tehu, teda ja som chodila (ešte pred krvným testom) a stále chodím. a tie prsia ma tiež neboleli stále ani nie nejako veľmi. niekedy ma až štipkali či pálili, potom nič. a pocity ako pred menštruáciou sú v poriadku.
držte sa. a veľa šťastia pri testoch... 😉

lenka20
21. apr 2008

ahojte raketky 😵 sme sa prepadli az na druhu stranu 😉
zulka - nechcela si utesovat, tak len kratucko - zvladnes to moja, ja to viem 😉 a mozno ta letne slniecko bude vabit skusit dalsie kolo uz skor ako na jesen 😉
pointka ☹ je to sklamanie, normalne som verila, ze by daco mohlo byt, no nic, ideme dalej kocky....
inak - sliznica zvykne pred MS klesnut aj ked este nekrvacas, preto ten skok zo 7mm na 3,5mm. niekedy klesne zo 14mm na 5mm a to je uz rozdiel poriadny, ale stava sa to 😉
kocky, cez vikend tu boli akesi pesimisticke vlny, dufam, ze dnes uz budete vsetky vesele 😉 najviac by vas rozveselili // vsak 😉 ved uz len chvilocku a bude to 😉
ja som sa na autosalone mala fajn, pobehali sme, pokukali, zhodnotili, ze zostavame verni znacke, lebo nic kvalitnejsieho sme zatial nenasli, manzel sa zamiloval do obytnych aut, ale zatial sme nastastie nic nekupili 😀 😀
cestou nazad sme sa stavili v mojej oblubenej restike na kavicke v NR a domov sme prisli vecer o pol siedmej 😵
inak vikendik ok... akurat mrcha stale nikde, aj som sa testla pre istotu v nedelu rano ale len jedna ciarocka, takze teraz sa uz rozhodujem ci cakat este troska alebo skocit do heliku......

katy2
21. apr 2008

Dobre ranko 🙂

takyna
21. apr 2008

Ahojte raKET-ačky, môj víkend tiež bez úrazu za nami 😉 , ale PMSko funguje, z mužom sme sa včera zvadili, ja som samozrejme viedla 😒 , a ráno pri utretí krv , ale zatiaľ bez ďalšieho rozbehu, 😠 ale do HELÍKA nebudem behať iba ak by sa to samo nerozbehlo do stredy, LENKA vidím, že sme na tom rovnako 😵 , držím palce dnešným testovačkám, nech je to pokačovanie vlny tehulovskej 😵

lenka20
21. apr 2008

takynka 😵 😵 uz zase sme na tom rovnako 😵 aj ja som sa vcera s muzom povadila 😀 😀 sme my nejake spriaznene ci co 😀 😀
ahoj katy, tak ako tehulkujes 😉
kto vlastne dnes testuje, ja vobec neviem, stracam prehlad.....

katy2
21. apr 2008

lenka, ahoj, ja momentalne stresujem... teplota mi vcera klesla, uz tri dni mam stavy ako prvy den ms, hotovy PMS, stale sa kontrolujem, ci nezacinam spinit, hotova cvokaren 😝 a to este vydrzat do piatku....

lenka20
21. apr 2008

katy to poznam 😉 ale kym sa MS nespustila tak je to OK 😉 drzim palce nech su to len take stresovacie priznaky, thuj thuj 🙂

katy2
21. apr 2008

lenka, diky... 🙂

takyna
21. apr 2008

katy aj ja držím palce, písala si s tou bazálkou, ja to našťastie neviem merať, lebo by som bola ešte viacej stesovala ako vtedy, Lenak veru nejako sa nám to spája 😉

dyta
21. apr 2008

ahojte dievčatá,
tak konečne aj mne mrcha prišla včera 🙂 😉 .. začala som užívať 3x denne estrofem
taky- čo berieš?

kikina666
21. apr 2008

ahojte

katy tak ako sa citis, sa ti to krati ? 🙂