IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
5. máj 2008

Lenka, chichichi, rob si srandičky, 🙂 , to by som o tebe mala ja povedať, ty si kočka pekná, mladá 😵

lenka20
5. máj 2008

cicuska - tak ak nevydrzis do krvicky tak testni este raz okolo 11.-12.dna po ET, ale aj ak vyjde opat negativne, to este nic neznamena... nie kazdej stupa HCG rovnako, ved vies...

cicuska
5. máj 2008

leni ja idem zajtra 10.den na krv ale som chcela vediet skor lebo som sa nevedela dockat 😒 ale asi budem musiet vydrzat. 😒

ellianka
5. máj 2008

leni 😀 🙂 😀 to si ma teda dobre pobavila aj potešila
ale keď to na taky účinkuje, musím sa spýtať večer manžela 😉

takyna
5. máj 2008

ináč Krajko bol dnes nejaký mrzitučký , ešte som ho ani takého nevidela 😉

lenka20
5. máj 2008

elicek - manzel nie je objektivny, vies, oni nas vidia kazdy den, takze ani nerozoznavaju kedy sme namalovane a kedy nie 😅 musis sa spytat niekoho kto ta videl pred estrogenom a po estrogene 😉 😀 ale nemusis sa ani pytat, je to uplne jasne 😉
taky 😀 😀 co mam robit ked je to tak 😉 pocuvaj, ved ja by som povedala, ze tebe tiez nemozu ludia tipovat viac nez 25 😵 aj manzel vyzera mladucko, clovek by si pomyslel, ze budes prvorodicka 😉
cicuska tak drzim palceky na zajtra, aj dost skoro ides na krvicky, vacsinou chodime neskor, ale to je jedno, nejake HCG tam uz bude 😉 😵

takyna
5. máj 2008

Lenka prepáč mi , že som vás automaticky nepredstavila, nejako som v stálom strese keď idem do Martina aj keď som už tam, presne ako si písala, hnačka a tak.... 🙄

tanitta
5. máj 2008

No mozem potvrdit ze cervene je liek;)...po et som si davala po 1dcl ...sice nie kazdy den 😵 ...ale na doporucenie dr 😎

takyna
5. máj 2008

Lenka to s tým vekom, raz sme opekali s kamoškou a mala 10 ročného syna a ona sa ho pýta, že však teta vyzerá mladšie no kolko by si jej povedal rokov??? a malý, zlatý úprimný 34? , a to úplne presne trafil 😀 😀 😀 , čiže asi tak je to so mnou..., 😀

lenka20
5. máj 2008

takynka - veru bol dnes akysi divnucky zarana, ale potom kolo tej osmej uz sa usmieval ako leco 😉 asi sme prisli moc skoro 😉 alebo mal nejaky intimny problemik 😝 co ty vies 😅
10-rocne deti nemaju odhad, ved si pamatam ked som mala 10 tak sa mi 30-tnici zdali stari uz na umretie 😀 zato teraz sa citim cim dalej tym mladsie 😀 😝
mne tiez brucho skruca ked mam ist do heliku...od strachu ci neobjavia nieco zle....moj manzel uz radsej so mnou ani nechodi ked netreba, alebo ma caka v aute, lebo je tiez z toho strasne vystresovany....ale taky - uz len poslednykrat si ten stresik zazijeme a potom az po porode ked sa nam zachce surodencov 😉
tanicka ahoj 🙂

mirusch
5. máj 2008

Ahojte babenky, čo nové? 🙂
Taky, kedy ideš na KET? Už si bola?

takyna
5. máj 2008

Lenka veru čím sme všetky staršie tak sme krajšie, 😉 a puberta sa tiež občas dostaví 😉

takyna
5. máj 2008

Miruš to vie iba ten hore a Krajko 😉 , ešte je sliznica iba 7mm

lenka20
5. máj 2008

presne tak takynka 😅
mirka ahoj, a ty ako, kedy ides na vec 😉 az v juni 😕 uz cakas len na mrchu ci ako....

gabika24
5. máj 2008

taky,
lenka má pravdu s tým odhadom veku u detí. mojej kamarátky sa deti v škole pýtali, kedy pôjde do dôchodku - a to mala 25 😀 . ale fakt vyzeráš oveľa mladšie. keď som manželovi v Heliku povedala, že máte už babulu v pubertálnom veku, tak sa ma spýtal, že kedy by si to stihla, či maximálne v 10-tich 😀 😀 😀 tiež ti hádal maximálne do 30 a to povedal, že už asi pridal 😉
leni - aj ja som čím ďalej tým mladšia... 🙂
ináč, mňa vždy, keď sme prichádzali k Heliosu rozbolelo brucho ako pred menzesom - a to už aj vtedy keď som išla na tehu sono 😵

takyna
5. máj 2008

baby ja budem taká namyslená chodiť 😀 , ste zlaté ďakujem, ale vážne , dnes sa cítim na ťažkých 40-a viac 😝

mirusch
5. máj 2008

Aha Taky, čiže si v rukách božích a Krajkových 😀
Lenka, v júni. Teraz ešte plánujem pocestovať, aj do SR a potom koncom júna...Čiže ešte 2 mrchy.
Ja sa do nášho centra obyčajne teším, lebo to tam majú tak pekne a vécka a výťah sú vždy tak nádherne vyvoňané... 😵 Aj kávičkový automat majú... a ak ma dostanú do tehu, tak ich budem mať ešte radšej 😀

katy2
5. máj 2008

Ahojte! 🙂

lenka20
5. máj 2008

ahoj katuska 😵
mirusch - no ved ja som sa zo zaciatku tiez tesila, ale po roku a pol uz sa tak netesim, jasne, je to ine ako ked som chodila do BB alebo do blavy, tak to boli ine hnacky 😝 ale teraz uz aj v heliku automaticky ocakavam zle spravy, asi preto, lebo som ich uz par pocula 😒 tanitka dobre povedala, ze po nejakom case to chce zmenu, asi aj psychicky clovek naberie lepsie smerovanie v novom car 😉 ale troska este vydrzim v heliose 😉
gabika, ved jasne ze aj ty mladnes 😉 baby, my to mame dobre, lebo budeme mat miminka v starsom veku co nas automaticky omladi aspon o 10 rokov 😀 😀 tesim sa 😉 nase rovesnicky uz budu o kocikoch len snivat a spominat ake boli ich deticky zlatucke kym boli male a my si to akurat len zacneme vychutnavat 😉

tanitta
5. máj 2008

Mozno ma mc gajver svoje dni 😀 .. alebo je game over... chudak.. ma toho tiez asi dost.... 😅 ....
Baby aj ja mladnem.... vraciam sa do puberty 😅 ... asi nabehnem na kozmetiku pre -násť rocnyh;)...
Leni.. no mas pravdu s tou zmenou ale kazdy to mozno vnimainak.. ja som uz v tretom car a urcite keby sa nedarilo zabludim do dalsich 😎

takyna
5. máj 2008

katy ahojky
práve ma môj drahý šéf vytočil do vývrtky, najprv kontroloval u kolegyni moju priepustu a potom, v knihe dochádzy pozeral, či sa odpisujem a zapisujem, chápete? je to d.... 😖 😝

takyna
5. máj 2008

Kočky zlaté idem domov, ozvem sa z domu pá 🙂

lenka20
5. máj 2008

takynka je to dementado, takych je kopec, kasli nanho, mas teraz ine na starosti - radosti 😝 nech si kontroluje chlpy v nose druhykrat, pako 🙄 je to asi dan za tie nase pn-ky, ono sa to povie, ze to zamestnavatel musi akceptovat, ale.... vsak to pozname.... paaacko baby, ja uz padam.....

lauritka
5. máj 2008

lenka ty mas nadhernu sliznicu..co robi ten mimisek, ze sa mu tam nepaci... teraz sa ti uz musi uchytit.
inac babule mne pomohol ten klud doma a prechadzky.. na nezaplatenie. 🙂 taky drzime palce.
tanitt skusalal som este teraz vecer test, lebo ma rozbolelo brusko..a ta ciarka je tam taka silna-wow 😕 mozno pozajtra uz budu rovnake. 😅 nechapem, ze to od rana tak rapidne stuplo. 😕

mirusch
5. máj 2008

Lauri 😵 😵 Tešíme! Inak sa mi veľmi páči text v tvojom albume. Ja mám od neho celú knihu, také fajné úvahy o rôznych témach-manželstvo a tak.

tanitta
5. máj 2008

Lauri.. pockaj este...ked tie dve D1 sa budu predbiehat;)....je to nepochybne o niecom inom tentokrat 😉 ...pekne sup testiky do kopy na jednu spolocnu foto;)...
Mirusch.. velmi ta obdivujem ze si tak trpezliva cakat na ivf a hlavne s kludnou hlavou 😉 ... mas v tomto moj velky obdiv ... dufam ze to bude tvoje prve a aj posledne ivf aspon s dvojnasobnym uspechom;)...

lauritka
5. máj 2008

mirush 🙂 tanitta uz ich tak nebudem fotit lebo vybledli.. odfotim si to este v stredu aby som to vedela porovat s hcg a hadam uz stacilo s testovanim 😀 miniem na to majetok.

mirusch
5. máj 2008

Tanittka, ďakujem ti 😵 No, vieš, ja som už od októbra schladla 😀 Možno je to dobre, že sa to takto posunulo, lebo teraz mám už chladnejšiu hlavu, som múdrejšia...vďaka koníkovi, vytrénovaná, tak uvidíme...Inak ja si prosím len jedného drobca 😅 Asi som divná, ale mám na to dôvody. Veď prípadne potom súrodenenec 😀

lenka20
5. máj 2008

lauritka - teda dakujem za komplimentos 😀 tomuto mimiskovi sa uz pacit bude 😉 laurik - fakt je to u teba tentokrat ine, musi to dobre dopadnut 😉 🙂 mozno bude lauritka aj tomasko naraz 😉
aj ja obdivujem mirku - ved vidis tani ze ja nevydrzim ani 2 mesiace pauzu, hned vymyslam ....
lauritka - ja doma klud mat nebudem... radsej budem zas v praci... doma ma zeru mrle a nedokazem na nic ine mysliet, to asi tiez nie je najlepsia cesta....
takynka kasles na nas, uz ste otvorili to vinecko 😉 😵

lauritka
5. máj 2008

lenka mna tiez trochu zrali 🙂 ale snazila som ukludnit..chodit vonku na prechadzky so psikom..kukala som tv "cekame miminko" na tv reality... 🙂 nahravam si to cez magio. stale sa nieco pritrafilo. ale nie preto, ze by som mala stresujucu robotu, ale proste som chcela trosku volno 🙂 mirsuh popravde mne by tiez stacilo len jedno na zaciatok. 🙂