IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mirusch
5. máj 2008

Ahojte, uf, som nepredpokladala, že sa to tu tak rozbehne... 😅 a odbehla som. Tak sa vrátim ešte k tomu jednému drobcovi - teraz neviem čo bude, najprv musím začať pichať, potom musím mať folikuly, potom vajíčka, potom musia byť spermijky, vajíčka sa musia oplodniť a až potom uvidíme, ak sa tam dopracujeme, aká je kvalita, ak bude dobrá a bude dosť na zamrazenie, tak asi len jedno, ešte neviem...
Pekný večer prajem 😵

gabika24
5. máj 2008

takynka, my vás pekne chodíme motivovať a motáme sa tu preto, aby ste potom prešli aj vy do celkom iných tém... 😀
papa babulky, idem robiť niečo užitočné 🙂 - teda nie, že by koník nebol užitočný 😵

cicuska
5. máj 2008

halo je tu niekto?potrebujem poradit

tinucha
5. máj 2008

Ahoj Cicuska, co potrebuješ? 🙂

gabika24
5. máj 2008

cicuska, čo sa deje?

cicuska
5. máj 2008

som dobra napisem a idem pozerat telku 😀
len som chcela vediet po ET mi napisaki v instrukciach ze mam prist na cca 10. a 14. den na krv HCG.Odkedy sa rata 1.den je to den ET alebo sa rata az ten dalsi den po ET ako prvy?

tinucha
5. máj 2008

Podľa mňa sa deň, kedy bolo ET neráta. Ja počítam od ďalšieho dňa. 😉 🙂

cicuska
5. máj 2008

no aj som si myslela ale ktosi mi poradil ze ET sa rata ako 1.den,tak naozaj neviem.Je tu este niekto s rovnakym nazorom?

gabika24
5. máj 2008

cicuska, myslím, že ten den ET sa neráta...
ale ak chceš vedieť presne, zavolaj do centra, kam chodíš 🙂

cicuska
5. máj 2008

nemam cas lebo zajtra je bud 9. alebo 10.den tak ked vravite ze ET sa nerata tak nepojdem zajtra ale az v stredu nejako to uz prezijem 😒

tinucha
5. máj 2008

Cicuska, inak ak tam máš napísané, že máš prísť cca na 10. a 14.deň, tak to znamená, že 1 deň hore dole. Ale ak pôjdeš veľmi skoro, tak sa môže stať, že hcg bude malé.

cicuska
5. máj 2008

no ved tomu sa chcem vyhnut aby som nebola zbytocne sklamana radsej este den pockam a aspon budem potom spokojnejsia

tinucha
5. máj 2008

Tak držím palce. 😉

kikina666
5. máj 2008

gabika poslala som ti mail kukni

ahojte baby tak som zase tu trosku pozbierana psychicky, dnes sme boli v heliose u doktorky a podali sme ziadost na druhe IVF a zobrali mi krv na protilatky na spermie a placentu

ak nam schvalia ziadost a vsetko pojde podla planu tak v juni zacnem stimulovat 🙂

kikina666
5. máj 2008

este by som sa chcela spytat, dnes mi zobrali krv na protilatky na spermie a na placentu, zabudla som sa spytat kedy budu vysledky, neviete mi poradit kolko to trva ?
dakujem 🙂

gabika24
5. máj 2008

ahoj kiki, už som prečítala, aj odpísala 😎
dobrú nôcku prajem...
cicuška, držím palčeky 😵

kikina666
5. máj 2008

gabika ked zistim od fedry dam vediet, ale prve IVF im trvalo 4-5 tyzdnov kym to schvalili, keby to bolo do konca maja tak by to bolo super, aj ja som zvedava co vyzisti fedra zajtra, aj tebe dobru noc teda vam trom
🙂

lauritka
6. máj 2008

kiki mne trvalo imuno vysetrenie par tyzdnov..to je asi individualne. drzim palce ;) som rada, ze si na tom lepsie. 🤐

lenka20
6. máj 2008

ahoj kiki - to je fajn, ze uz si OK, potrebujes najma pohodicku, aj do dalsej stimulky, aby boli kvalitne vajka, ale vsetko pojde v lete so slnieckom lepsie 😉 🙂
ja som si volala o vysledky z heliosu uz na 10.den, ale oficialne to trva dva az styri tyzdne...no ale ja som samozrejme tolko nevydrzala 😝 takze kludne koncom druheho tyzdna zavolaj na recepciu a recepcna ti pozrie ci uz vysledky su a ak ano tak ta prepoji na krajka...
cicuska - den ET sa nepocita. tak este trosicka vyckaj 😉
ahojte raketky 😵

takyna
6. máj 2008

Ahojte kočky 😉 , ako?
včera sme s mužíkom flašku stiahli, ale celkom mi to padlo v hod a tréning rokmi tréningu sa nezaprie 😀 , žiadna bolesť hlavy 😀 , Lenka ako? bol keksík? 😉

lenka20
6. máj 2008

😀 😀 nebolo nist 😀 😀 cakam este co mi poradi tanicka 😉
tak vidis takynka, jedna flaska to je nic, dneska si date druhu, ked to tak dobre znasas 😎

lenka20
6. máj 2008

fedruska drzim palce na dnes, nech je to tehuuuuuuuuu 😉 😵

takyna
6. máj 2008

Eli krásnu sliznicu ti prajem, ozvi sa 🙂

tanitta
6. máj 2008

Dobre ranko kukucky;)....
Kiki... vidis... celkom pekne a rychlo sa lady pohnu dopredu;)...
Leni... xixi ty si podarena 😀 ... ja som tiez panna 😎
Taky...takze dnes znovu a budes vytrenovana na vsetky strany;)...
Gabi.. diky.. pokukam....

lenka20
6. máj 2008

ozaj - elicek - palceky 🙂 uz to mas asi za sebou, cakame spravicky 😉
tanicka ale ja som naozaj panna - v horoskope 😉

takyna
6. máj 2008

leni panna čiže si pedant? moja kolegynka je panna, ja som rybka 😎 , tanitka ako sa má bobíček?

ellianka
6. máj 2008

ahojte dievčence 😎 😉
tak už som dorazila z Helíku, dnes to tam išlo straaaaaaašne pomaly a ET mám v utorok 21DC, sliznica 8mm 😉 🙂
už len čakať, či sa tomu nášmu krpčekovi podarí prebrať zo zimného spánku 😔

takyna
6. máj 2008

Eli ahoj 🙂 , gratulujem, tak sa asi my dve najskôr stretneme v utorok 😉 😉 😉

fedra
6. máj 2008

Ahojte, lenka si zlata, no vysledok asi bude negativny /teda teraz som uz v stadiu kedy dufam,ze bude negativny a nebude to nic horsie 😝 /
Sliznica je min., teda rovnaky scenar ako minuly mesiac. Proste mne sa to spusti vzdy na 28DC a basta ...
Ak by sme dostali schvalenu ziadost do 2 tyzdnov, tak na 16DC uz tento mesiac mozem zacat so stimulkou.
Tak dufam,ze teraz uz babenko k nam najde cestu ☹

tanitta
6. máj 2008

Taky... no bobik dufam ze dobre;)...on je lepsi ako plasticky chirurg... 😎 ... tie moje prsia su dobreee 😀 ...idem ho nakrmit 😵 ....
Eli....ja mam taku radost baby z vas .. ide to super;).. zachvilku rusime temu 😵 ....