IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

lauritka
29. jan 2008

no som zvedava 🙂 ved presne na to som mysella aby ti nehorel zaludok hihihi ;)

tanitta
29. jan 2008

prislubili mi ze v stredu to posielaju....ked uz na nic ine tak aspon ze to aj tuky spaluje a premiena na energiu 😅 ...no takych 8kg by som brala dole...tie hormony mi davaju zabrat...

lauritka
29. jan 2008

😒 tanittak ani nehovor...ja som us trosku "splasla" 🙂 ale bola som celA tak nafucana a pribrata...teraz to ide dole...akurat mi hovoril drahy naco to robim, ked od marca aj tak zacnem priberat :D ale musim, ved by som bola ako velryba potom 🙂 ja este papam tabletky zo zelenho caju 😉 super to precistuje.

tanitta
29. jan 2008

tebe to aspon dole ide.. len na mne to nejako ostava prilepene 😅 ... sak uz 8r snazilkujeme z toho 6r ladujem do seba hormony...na to vsetko mozme byt sice este rada .. no ale viem ze ked raz budem // pojde to teda sakra hore... ale nech... budeme pysne maminy...

zulka29
autor
29. jan 2008

Ahojte, dobré ránečko 🙂

Leni, dobre so pamätáš...Laparka mala v mojom prípade taký význam, že mi zistili saktosalpinx = vajcovod naplnený infekčnou tekinou, ktorý infikuje maternicu a embryjko sa vtedy nemôže vyvýjať a odchádza. Keď som bola teraz na tej operácii v nemocnici po mimomaternicovom, vedľa mňa ležala baba, ktorá po IVF otehotnela 2 x a vždy to odišlo. Potom išla na laparku a tam jej zistili práve oba vajcovody takto postihnuté. Oba jej zobrali a povedali jej, že to bol dôvod, prečo sa vždy prestali bábatká vyvýjať.
Nechcem týmto posielať babenky hneď na LSK, ale vidíte, aj to môže byť dôvod, prečo je IVF neúspešné...

lauritka
29. jan 2008

tanittka hlavne vela vody pijem 🙂 doobedu mam v sebe uz liter a pol 🙂 to je tiez dobre ked chces kilecka dole 🙂

lenka20
29. jan 2008

tak este mi pamat sluzi zulik, vsak 😉
tanitka ja som kukla ten link na tie kapsulky, ale tam pisu, ze to nesmu tehulky, tak som si to neobjednala, alebo myslis, ze to pisu len tak 😕 😕 ja neviem, prislo mi to take divne, ze preco tehule nie.
baby s tymi kilami sa trapim aj ja, ale vsetko kvoli hnusnym hormonom, mne nabehlo 15 kg hore ked som papala kedysi clostyl + parlodel a niecoho som sa uz zbavila, ale kde je mojich 48 kiiiil, daaavno v keli 😠 teraz som rada ked sa drzim na 60 ☹ fuj fuj, aj preto chcem ten aerobic este kym mozem, lebo potom to zas pojde len hore, moja kamoska tak strasne pribrala pri tehu, ze az 😵
tanitka tak co, uz si sa objednala po zazracne pirulky 😅 😕 😅

lauritka
29. jan 2008

leni ale ved to sa bere pred otehotnenim ;)

lenka20
29. jan 2008

no ale ked tanitka pisala, ze chilli sa ma uzivat pocas stimulky a az do akcie srdiecka 😕

lauritka
29. jan 2008

jaj aha to som si nevsimla ? 😕 tanitt ??

lenka20
29. jan 2008

tak co teraz 🙂 😕 tanitkaaaaaaaa, pomoooooooc 😵

lauritka
29. jan 2008

😀 no tak potom to budem brat len do potvrdenia tehu ;)

tanitta
29. jan 2008

...ono to asi nemozu tehulky preto lebo to prekrvuje maternicu a ta ked je v tehu moc prekrvovana tak moze sposobit missed(to upozornenie sa asi vzathovalo uz na pokrocilejsie stadium tehu)......no srdiecko je vidno v cca 6tt... takze je to dost skoro na to aby sa nieco stalo... ale pre pokoj dusicky si urobime nove pravidla 😉 .. Takze papame do potvrdenia // z krvi 😵 ....

tanitta
29. jan 2008

no a ked sme este pritom Estorfem sa tiez v tehu nemoze.. 😵 ... a kolko sme ho mali papat do kolkeho tt? ... 😅

lenka20
29. jan 2008

ok tanitka, si to poriesila 😉 😀
tak si to tusim idem objednat aj ja a budem ich brat aspon do ET 😉 hurraaaa
hlavne nech je to na nieco dobre
a veru mas pravdu tanicka - ta praha sa mi zdala strasne daleko ked som sa v decembri objednavala, a kuk - o tyzden uz idem 😵

zuzla80
29. jan 2008

Ahoooojte všetky 🙂
Savi ahooooj. Vieš, že aj ja na teba straaašne myslím a hlavne držím palčiska, nech sa to už konečne podarí. Všetky si to naozaj zaslúžime 😉 . Tak som zvedavá ako v štvrtok dopadneš. Nezabudni informovať jasne 😉 ?

Katy, tak to je super, že idete vo februári na KET. Ako ste to nakoniec poriešili, ideš na rozširovanie krčka a KET v jednom cykle?

Vidím, že sa tu opäť rozoberá téma chilli 😀 . Ja sa vám musím priznať, že mňa z toho kečupu včera tak napínalo. Asi som si ho riadne naložila na chleba a potom mi z neho bolo no bleeeee. Vy ste si už objednali tabletkovú formu? Neviem, či tiež nepresedlam 😉 Idem na to mrknúť.

lauritka
29. jan 2008

lenka som zvedava na vysledky 🙂 tanitta super..ano ved aj estrofem som mala brat az do potvrdenia akcie srdiecka 🙄 len dufam, ze to nesposobuje potraty ! 😕 ten estrofem .
lenka ale tie ucinky su kazdopadne dobre aj tym, co nepotrebuju tehulkovat..moja mama to bude papat tiez,. lebo citla o ucinkoch chilly na imunitu ;)

zuzla80
29. jan 2008

A koľko % chilli to vlastne obsahuje? Som to tam nenašla 😔

lauritka
29. jan 2008

zuzla to ani ja neviem hmmmm......ale poviem ti ked mi to prede ;) mne to uz poslala v pondelok na dobierku. 😀 ja sa nemozem prinutit na papanie ostrych veci..tabletku aspon lignem 😅

tanitta
29. jan 2008

Zuzla.. hej hej chili je tema c1 😀 ... najprv gracame od kecupov a omacok no a potom budeme grcat od // 😵 ...
noo ja si myslime ze to chilli obsahuje 100% chilli nie??... to su bobulky to nie su tabletky...

lauritka
29. jan 2008

fuhaa tanitta..take silne ?? 😀 a ako s davkovanim ?? pisu tam jedna az dve ?zacat hned zhurta ?? 😅

lenka20
29. jan 2008

ahoj zuzlicek 😵
babule ja sa idem na cas odmlcat, aj tak mi blbne konik ponik jeden chlpaty 😠
no hej, mate pravdu, ziaden z liekov co sme brali nie je vhodny v tehu, tak do certa s tym, ideme na chilli intenziv 😀 a nech nas aj roztrhne z neho 😀 idem si to objednat
zatial paaa, poobede nakuknem, idem pracovat 😉

tanitta
29. jan 2008

Lauri.. su to kapsule mas pravdu...Zloženie
Zloženie jednej kapsle:
Prášok Kajanského korenia (Capsium annuum) 520 mg....

lauritka
29. jan 2008

😀 lenka to je slovo do boja ;) pockaj, ako sa bude ta pani cudovat, ked sa zrazu zvysi odber chilly 😅

zuzla80
29. jan 2008

Ahoj Lenulka 😀
fuuuuu 100%ne, preto tam píšu, že pocit pálenia pri stolici 😀
Ta naj to poraži 😀 idem si to aj ja objednať (jak sa u nás na východe hovorí)

lauritka
29. jan 2008

no a potom zalozime temu, ze CHILLY TEHULKY 😀

tanitta
29. jan 2008

no baby az na sto chilli nezabije tak nas posilni 😀 ... jemine musim ist uz aj ja makattt konecne... paaaaa zatial...

lauritka
29. jan 2008

tanitaa 😀 pockaj este nebudu stihat posielat 😉 paaa

dior
29. jan 2008

ahojte raketky 😵
...idem do nevej témy.K tomu estrofemu: ja som ho brala 3Xdenne až do 8tt!!! Lekárom sa to nepáčilo,ale nechali to na môjho Car dr.

lauritka
29. jan 2008

ahoj dior..ved aj ja som to brala az kym som nezistila zamlknuty potrat....nemohlo nam to poskodit ?? nechapem naco sa to berie aj po zisteni tehu 🙄