IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
10. jún 2008

Leni... ja som nemala so sebou vobec nic.. ziadnu kartu ziadne papiere... vsetko som mala v hlave 😵 .. to im stacilo... rozpis stimulky a tak... do akych stadii dosli embria...ake kvality...ake lieky ako dlho... vystrenia co som mala potobene stacilo len ustne ake boli vysledky...kedze som mala vsetky vysterenia povedali ze mne uz nic netreba robit len otehotniet 😀 ... HP mi sparvili na 3DC... mala som stastie zrvovna mi prva konzultacia vysla na ten den... keby nie dam si HP spravit tu a tam preposlem uz len mailom...

lenka20
10. jún 2008

no vidis ty opica, ty si ma zase navnadila, ak presvedcim manzela tak skusim mozno ten softik....popri vybavovani adopcie, to je jasne, o tom sme uz skalopevne rozhodnuti a uz keby aj som zostala nahodou tehu tak necuvneme....ak je pravda co pise havka o tych cakackach na vajka tak asi aj tak budem musiet ist do ciech po vajka.........

tanitta
10. jún 2008

😀 ... ja som to vedela ze ta bude cervicek nahlodavat 😀 😀 ....ale odnesies si odtial taku malu opicku v brusku 😉 ....

juja
10. jún 2008

Lenka skúste ísť na pohovor do čiech a uvidíš čo ti český "mc gajver" poradí. 😉 To by bolo supiš, keby sa to podarilo 😵 😵 Inak čakať na vajká 4 roky to je fakt na palicu 😕 ty kokso ja mám tento rok 33 rokov booože 😝

zuzla80
10. jún 2008

Jujka som sa na tebe pobavila 😀 😀 a s tými kilečkami navyšie, ver mi nie si v tom sama 😀 😀
Tánička ešte napíš čosi pozitívne Lenke, aby si ju ešte viac nahlodala 😀 😀 Lenka je silná osôbka a ja viem, že ona sa len tak ľahko nevzdá, až pokiaľ nedosiahne svoje, však Leni 😀
Inak Táni aj mňa si tým softom navnadila, ale dúfam, že už ho potrebovať nebudem 😅

zuzla80
10. jún 2008

Jujka veď to budeš mať 25dní dovolenky - či už máš 😕 😀

kvetka2
10. jún 2008

jujka, zuzlik,zulka, tanicka proste všetky raketky mooooc dakujem za povzbudenie, je to fajn, mať nádej 🙂 je mi tak veselšie 🙂 ak teta mrcha nedorazí, chcem v sobotu skúsiť testík 😕

kvetka2
10. jún 2008

inak, to je fakt zuzlík, ja už mám od tohtot roku tiež nárok na 25 dní- no čo už potrebujeme viac času ,aby sme sa dali dokopy 😀 😀

tanitta
10. jún 2008

Zuzli... uz nebudem pokusat 😵 ...chvalim lebo mi tt pekne pribudaju... mozno keby to nevyslo tak som bola spokojna i tak aspon s pristupom dr, pesonalu a prostredim...a skusila urcite uz len soft v mojom pripade....kedze na lieky uz pomali ale isto prestavam reagovat....

juja
10. jún 2008

Kôň zase blbne 😠 ...musím písať znovu 😠

Kvetuška tak šup, šup prepísať rôčky v pase....to nie len dovču 25 dní užívať ale aj rôčky priznať 😉 😀 ...a testík skús v sobotu ja verím, že tam budú krásne ružovučké // 😵 😵 ...ale potom to tu hneď napíš ja som tu v sobotu ráno ako na koni 😉 ...modrom 😀

Zuzlík ja budem mať nárok teda 33r. až 4.8., takže zatiaľ mám stále 32 😀 Tie kilá sa na mňa lepia hádam už aj z vody, ktorú vypijem 😠 ...ja už nič neoblečiem...to je strašné ...vždy keď som pribrala tak na prdelku, ale teraz na brucho ...no otras ...ble...aspoň sa neutopím v mori, keď už mám tú pneumatiku 😀

Tanitka krásne ti pribúdajú tt, my sa tu s tebou úprimne vytešujeme 😵 ...to by bolo super kedy sa narodilo na presne na nový rok .... 😵

kvetka2
10. jún 2008

jujka, veď ja budem mať 33 až 23.7. 🙂 ale z personálneho už pýtali zápočet rokov, že mi upravia dovolenku. Ešte som stále mladé mäsko ako ty, nič sa zatial nebude meniť 😀 😀
a v sobotu isto napíšem, snád bude čo 😕
inak s tou pneumatikou mám aj ja problém, pribrala som síce "len" 3 kilá, ale cítim sa ako buldozér, ked si sadnem tak pekne pretekám 😝

juja
10. jún 2008

Tak to sa ti moja mladica ospravedňujem 😀 ...už som si myslela, že sa robíš mladšia 😀 🙂 ...nebojkaj v sobotu to bude OK 😉 ...aj ty máš pretekárske nohavice??? 😕 😀 Ja som od novembra keď som išla do stimulky do dnes pribrala 8 kg prosím pekne a mám pocit, že po tom aborte som pribrala viac ako keď som bola v stimulácii a pri tom sa fakt neprejedám môj muž sa mi smeje, že on sa naje a ja priberiem.
Čo už na cvičenie som lenivá aj keď som si už kúpila tenisky a tepláty do posilovne, ale zostalo len pri plánoch 😔 Inak mne môj doktor povedal, že radšej mám mať 5 kg navyše, že je to pre otehotnenie lepšie.

lenka20
10. jún 2008

baby aj ja mam brucho ako v 5.mesiaci - po tych ketoch... neviem co sa robi, ale fakt mam brusisko jak svet.
jaaaaj, vari ste si nemysleli, ze ja sa vzdavam 😀 neeeeeeee, ja pojdem aj cez mrtvoly, len potrebujem troska skludnit hormon a idem na vec, tanicka je velka pokusitelka, nieco vymyslim, len musim spracovat manzelika....

kvetka2
10. jún 2008

jujka ospravedlnenie sa prijíma 😀 presne pretekárske nohavice máme
ja som pribrala až po ketku- po stimulke som dokonca schudla 1 kg, aj ked brusko som mala nafúknuté ako balónik. Po kete som vylihovala s bolesťami, krvácala som kade tade- tak som to riešila BB pudingom a koláčikmi- všetci ma rozmaznávali 🙂 ale nech. Ved nám všetkým narastie tak-či tak velké brusko- tak nech sa popredu troska kožka ponaťahuje- no nie?? 😵

kvetka2
10. jún 2008

veru lenka, mna vobec nenapadlo, že sa vzdáš, prečo aj, ked na teba čaká niekde babenko, ty si taký vzor raketky bojovníčky, tak nám musíš ísť príkladom 😵

juja
10. jún 2008

Lenka to mňa ani nenapadlo, že by si sa ty vzdala...to nieeee 🙂 Ja viem, že z Helíku ťa vypoklonkujú len s bijúcim srdiečkom 😉 ...ale skúste ísť do čiech len tak po info ...spracuj drahého veď jeden výlet hore dole a tanitka je príklad toho, že sa to dá a to je silná motivácia 😉 🙂

ella1111
10. jún 2008

ahojky.viete mi povedat ake su to jednotkove dvojkove embryjka?som tu nova 🙂

peggyyy
10. jún 2008

babenky môžete mi prosím poradiť? kamoška bola dnes na IVF a lekárka jej predpísala lieky PREDNISON a ANOPYRIN a chcela by vedieť či si ich môže dať už teraz alebo až zajtra ráno...máte niektorá s tým skúsenosť?

cikyta
10. jún 2008

ella....odpísala som ti v "dileme o zmraz.embrijkách..."

vikynocka
10. jún 2008

ahoj mircalla dik za odpoved a radu...zatial to preslo a uvidim co bude dalej...snad len to najlepsie...🙂 drz sa aj Ty a vsetky sa drzme!a este sa Ta spytam,mala si aj bolesti v brusku podobne ako pred mrchou, ci vobec nic?

hava77
10. jún 2008

ahojky, tak zajtra mi drzte prosim palce idem uz na odber 😅
dufam ze budu len kvalitne vajka 😅

pointka
10. jún 2008

hava, tak nech mas, co najviac vajok a len same peknunke a hlavne nech sa potom pekne oplodnia 🙂
drzim palce.

csilla76
10. jún 2008

hava zelám peknu urodicku a kvalitnu 😵 😵 😵 drzim palce 🙂

hava77
10. jún 2008

kocky dakujem, potom dam vediet

hava77
10. jún 2008

pointka citam ti v pase ze budes ketovat, potom budeme testovat spolu 😉 😉 😉

gabika24
10. jún 2008

havka, pointka, držkajte sa. ja dnes akosi nestíham 😅

pointka
10. jún 2008

no hej, teda este to nezakriknem, dnes mi doki potvrdila termin na pondelok, v nedelu mam volat embryologovi, tak snad..

hava77
10. jún 2008

kolko ti zostalo mrazacikov?

lauritka
10. jún 2008

jej pointka tak konecne ste sa k tomu dostali..uz ti narastla sliznica ??? drzim palce. 🤐

pointka
10. jún 2008

vsetky 🙂
som este nemala ziaden transfer a to som bola v januari na ivf.
mam ich 9, 3 su po PK, ale tie nechaju az nakoniec
dokina dnes vravela, ze mi da 3 embrya a potom si tak pre seba vravela, ze co ke sa uchytia vsetky 🙂 a ja, ze co budem robit s troma 🙂
Hlavne aby uz konecne bolo aspon jedno