IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
22. feb 2008

lauri...kasli teraz uz na to....ziadny estrofem si nedavaj...telo si poradi.. a dalsia ms uz bude ok.. no a potom uz zacnes papat a uz to potom bude uplne ok.....vies.. ved ta sliznica dostala zabrat ved ju zoskrabli takze.. ma co robit 😔

lauritka
22. feb 2008

😠 hej aj mna to napadlo a mne to robili na dvakrat..takze jej to asi viac trva 😔 ale aspon, ze to funguje vsetko ako ma.. uz jeden mesiac hore dole- sa nezblaznim.. 🙂

tanitta
22. feb 2008

no dokonca2*.. vidis.. aj tu plati matematika nepusti;)....dvojty cyklus... +dvojte cakanie= dvojky jak vysite;)...

lauritka
22. feb 2008

😀 tanitta... no idem k tv...pekny vikendik prajem.

tanitta
22. feb 2008

jasne bezkaj.... rano musim do prace 😅.. takze pc ide bokom.. dobruu

pointka
22. feb 2008

ahojte, lauri, ja mam tiez problemy so sliznicou, dokina vravela, ze to po kyrete byva dost caste.
Zacala som teraz papat kapsule Dong Quan, su udajne na tieto veci, tak ak budem mat peknu sliznicu pred KET, dam Vam vediet, ci mi pomohli, este pijem aj Femigar, tak dufam, ze ta leniva sa pohne a narastie.

tanitta
22. feb 2008

Lauri, Pointka.. alchemilka je dobra na sliznicu..nie sackova.. ale ta klasicka sypana...a vraj aj cervene vino(v normalnom mnozstve) 😉 a aj cierne pivo...no uz musim off .. pa kocky...

tanitta
22. feb 2008

noo a to najhlavnejsie som zabudla...... materska kasicka.. je top.....paaaaaaaa

kika312
22. feb 2008

Ahojte! Lenka ake mas pocity.Ja som 10.den po KET a dnes mi zacalo byt zle.Neviem ci to nie je z tych liekov,nemozem nic zjest.Neviete niektora do kolkych dni by mala dojst mrcha po neusp.KET?Lauri takze nie je to tehotenstvo...skoda 🙂 🙂 🙂 a dokonca musis cakat dalej.No ked mne to nevyjde tak budeme Ketovat spolu

gabika24
22. feb 2008

kika, s mrchou po neuspes. ket je to individualne
z liekov ti moze byt zle - ale aj z toho, ze si tehu. ak ti zacalo byt az teraz zle, tak nemyslis, ze je pravdepodobnejsie to, ze si tehu?
veeeeeeeeeeeeelmi drzim palce, aby to tak bolo 😀

kika312
22. feb 2008

gabika dakujem za utechu.Je to mozne,ze som tehu,prsia sa mi zvatsili,ale nebolia ma ako zvykli pred kramami,tak neviem... testovat sa nechcem,alebo skor mam strach.Boli ma aj brucho akoby na mrchu.

gabika24
22. feb 2008

kika, to ta moze aj ak si tehu. kedy ides na kontrolu?
hlavne sa netrap, uz to vydrz, uvidis, bude to ok.
mysli pozitivne - to je polovicka uspechu - o tu druhu sa postara priroda...
drzkaj sa 😉

lauritka
23. feb 2008

kika som rada , ze mas tehu priznaky ;) dufam, ze to dobre dopadne. no tehu to veru nie je pri takej nizkej sliznici sa ani necudujem, ze sa tam nic neuchytilo 😉 pointka asi mi tu sliznicu kvalitne zoskrabali 😀

pointka
23. feb 2008

lauritka, aj mne ☹
dokina sa ma furt vypytovala, ci som nebola na potrate... vravim NIE! iba na kyrete po MA ☹
fasa, tesim sa, to ti ludia si neuvedomuju, ze ta zena by este niekedy babo chcela mat???

lauritka
23. feb 2008

a ako to myslela pointka ? 😕 je v tom rozdiel ?

pointka
23. feb 2008

si nie je, len skor myslela, ci som si niekde neodborne nedala urobit potrat, ja ze som bola na kyrete po MA v ruzinovskej nemocnici (ona tam tiez robi). Ona, ze tam by to mali urobit dobre... no len asi neurobili, robil mi to taky dost mlady doki vtedy

pointka
23. feb 2008

vcera som mala taaake krce a pobolievaju ma celkom dost vajecniky, bude to tym estrofemom?

pointka
23. feb 2008

a este som si vsimla, ze odkedy som zacala ivfkovat, ma menzes len tri dni, vzdy som mavala pat dni a teraz tri take silnejsie a dalsie uz nic

lauritka
23. feb 2008

pointjka ano moze byt..nie si pred ovulaciou ?? nemam prehlad, 😨

pointka
23. feb 2008

lauri som 5DC, piaty den estrofem 1x denne, zajtra uz dva

lauritka
23. feb 2008

pontka ja uz ani neviem ako vyzera mrcha 😀 takze ty uz si rozbehnuta co ?? a kedy ti to budu vkladat na ktory den cyklu ?

pointka
23. feb 2008

Asi 20DC, uvidim 15 DC idem na UZV, len aby mi sliznica narastla ☹

pointka
23. feb 2008

ked nebude mat aspon 8mm dokina vravela, ze je zbytocne vkladat ☹

lauritka
23. feb 2008

fuhaaa..tak dufam ze narastie.. zbytocne asi preto, lebo by sa to neuchytilo...vid moj pripad teraz 🙄

pointka
23. feb 2008

hej viem, preto som zacala jest ten dong quai a femigard, uvidim, snad pomoze, jedno viem iste, ze ten dong quai mi celkom pomohol na plet 🙂

lauritka
23. feb 2008

tak som zvedva potom daj vediet..ja sa zatila ladujem meno cajom 😀 pre zeny v menopauze hihihi

pointka
23. feb 2008

🙂 ja caje neznasam, preto nepijem alchemilku, keby sa vyrabala v kvapkach... ☹
idem upratovat, budem referovat 4.3. idem na UZV, drz sa lauri. Pa

lauritka
23. feb 2008

oki tak nech rastie 😉

tanitta
23. feb 2008

Ahojky.. kukucky...
Pointka...kuk sem http://slnieckova.sk/tinktury-jednobylinkove/al...... exist take nieco... a urcite to kupis aj v kazej lekarni...
Lauri.... noo centra akceptuju pre ket sliznicu od 7mm a viac.. ak nebude...tak sa musi ket odlozit.... 😕 ...
... ja este 2hodky a fajront 😉 ... paaaaa

gabika24
23. feb 2008

ahojte. pointka menzes mozes mat tak kratko kvoli liekom, ja vzdy mavam 7-10 dni a tiez som po liekoch mala len 3.
drzkajte sa.
pekny vikend 😉