IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zuzla80
25. feb 2008

Táni tak už kumulujem a streda to istí 😀

Dráčik určite je Pipi super kuchárečka, o tom nepochybujeme. Mňam dala by som si povedať 😀 Aj mne sa ta 20tka páči 😉

kvetka2
25. feb 2008

ahojte raketky! 🙂
zase je pondelok,tak hrooooozne sa mi nechcelo vstávať do práce....ach jaj
lenka, verím ,že ti perinka pekne rastie a koncom budúceho týždňa bude embrijko ( lalebo aj 2 😉 ) v brusku. A co tvoje brusko, ešte pobolieva z kúzelných? ja ešte občas trosku špiním , ale to sa dá v poho vydržať. som zvedavá, kedy príde mrcha
jujka, zuzlík,ako sa máte?
gabika, držím palce, nech vajka pekne rastú. Ty si dôkazom, že to môže všetko dobre dopadnúť 🙂
tanitka ty máš v stredu velký deň 😉 Kedy máš volať do helíku? zajtra alebo až v stredu?

kvetka2
25. feb 2008

ahoj dráčik, tehulka!!!
zuzlík, takže idete znova do toho 😉 ani sa nečudujem, že ostaneš v helíku. Uvidíme, ako dopadne moje ďalšie KET, ale ak by bolo treba ísť znova IVF kovať tak len s heliosákmi 🙂

tanitta
25. feb 2008

Kvetka.. volam v stredu...ak bude ok.. et bude az poobede.. lebo embrijko bol mrazene az po 6dni PK.. 😒 teta emb to pekne naplanuje vzdy;)..
Dracik... tak sa drz a opatruj malych dracikov ci kralickov? 😉 ... uz by sa patrilo im dat aj mena 😉 .. pa
.. boze baby.. musim ist robit...majte sa zatial.... 😵

tanitta
25. feb 2008

Zuzla... ty to mas dost km ze??... no a ja mam dost zajacie umysli... 😎 ... predbezne... a rozmyslam ze 160km dochadzat do noveho car ci sa mi bude chciet..... ale budem planovat az "PO"...

zuzla80
25. feb 2008

Nooo Táni máme to 3hoďky autom cca 250km, ale dá sa to v pohode zmáknuť, len tie skoré vstávania o 3hod ráno, to nie žiadna výhra, ale keď človek chce, tak to ide.... A aké zajačie úmysli, no len prezraď 😉 teda ak chceš.

Kvetuška ahoj moja, no máme sa tak akurátne stavu 😀 Sem tam príde depka a sem tam je slnečno, keby sa dalo, tak už dneska idem do toho znova 😀 Mrchu mám dosť silnú a to som už 5DC, aj brucho ma bolelo neskutočne dlho. A ty sa kedy chystáš do ďalšieho KETu?

lenka20
25. feb 2008

ahoj kvetus 😉 brusko ma este bolelo v piatok a v sobotu, v nedelu som si ani nevsimla, lebo sme cele poobedie boli vonku so psikmi na cerstvom vzduchu 🙂 a dnes neboli...
zuzlinka - uplne suhlasim, gatovu sice nepoznam, ale z krajka sme uneseni - aj moj manzel je z neho paf 😵 inak sme ho vcera spominali, v telke vecer davali cliffhangera a tam vraveli ze ,, transfer ,, a moj muz ze pozri pozri, ide krajkovic robit transfer a v lietadle, to je sikulka, uz ho dali aj do filmu 😀
tanicka ved uvidis, mozno ani nebude treba zmenu, hmmm 😉 🙂

kvetka2
25. feb 2008

zuzlik, ja ešte neviem, ale asi až v máji. Zatial sa na to moc necítim fyzicky, mám rozhádzané hormóny,vysoký prolaktín, špiním mimo cyklu, mám cystu - no nič moc. Také problém som zatial nikdy nemala...Chcela by som počkať, aby som aspon 2x dostala normálnu mrchu. Ten ethynilestradiol mi asi nerobí dobre a bambulka by sa asi nechytila, ked to mám všetko také rozhádzané 😒 . A počkám si na to slniečko 🙂 🙂 🙂
lenka, to je dobre,že brusko dalo pokoj. Ja som mala úplnú pohodu v sobotu a v nedelu ma zase pobolievalo chvílami, aj som viac špinila ☹ , ako sa hovorí "cloumají se mnou hormony" 🙂 ale dnes je zase lepšie 🙂

zuzla80
25. feb 2008

Kvetka v Máji dávame spicha v Helíku 😀 Asi lepšie keď si trošku oddýchneš nech sa hormóny zkľudnia a potom to pôjde ľahšie. Aj drobčekom sa u teba zapáči, uvidíš 😉

Lenik no ten Krajko je šikovný 😀 😀

mysiatko
25. feb 2008

ahojte dievcence 🙂 🙂 krasny slnieckovy dnik vam prajem...co mame noveho?

tanitta
25. feb 2008

Ocujte baby.. ved ten krajko hotovy Mec Gajver 😀 ....
Zuzla... noo.. je fakt ze som v heliku velmi spokojna.. to je jedna vec...len ked nam toto ket padne budeme samoplatci... a najradsej by som uz chodila len na soft cykli a to v heliku nerobia.. takze prevdepodobne si to namierim k CZ susedom...v ics tiez robia softy ale predsa...koli niecomu som odiat prchla.. a nechcem to tam ani viditet 😠 ...uvidim budem problem intenzivne riesit az ked nastane.... 😉
Leni.... ... myslis? 😉 uz len 2dni... 😉 .. a zistime to 😎

takyna
25. feb 2008

Ahojte ra-ketky ako? sa máte?

tanitka ahojky, prezraď mi čo je to soft cyklus? 🙂

zuzla80
25. feb 2008

Táni problém riešime až keď nastane 😉 ale keďže Krajko je Mc Gajver, tak ten urobí aj nemožné 😀

Takyna ahojky ako vajka rastú?

Mysiatko aj tebe pekný slnečný dník. Vraj dnes má byť až 18stup. ale to asi len na juhu 😒

takyna
25. feb 2008

Ahoj zuzi, rastú , dúfam, zajra mám kontorlu 11-deň tak som zvedavá 😉 a ty ako?

kvetka2
25. feb 2008

baby, teraz sa musí krajkovi pekne štikať 😀 😀 😀 tolko žien ho spomína

tanitta
25. feb 2008

Taky... soft je nieco ako klasicke ivf.. len rozdiel je v tom ze je to s minimalnou stimulaciou.... t.j. s cielom dosiahnut cca 4...vajka .. + - ...teoreticky by to financne malo byt o nieco lacnejsie ako klasicke ivf ....
paa

takyna
25. feb 2008

tanitka , díky 😵

dionova4
25. feb 2008

Čaute raKETky a iné prítomné nakukávačky, ako ja /že Taky?/ 😀 😀 😀

Prosím Vás, neviete mi povedať či a ako by som sa vedela dopracovať k otázkam a odpovediam na stránke Heliosu.

Aj keď nahodim FAQ, hodí mi akurát 3 otázky a odpovede a tými sa na mňa netrafili 😅

Ďakujem 🙂

lenka20
25. feb 2008

ahojte taky a mysiatko 😵
tanicka - ano, mysliiiim 😉 , az je to neuveritelne, ze aj mysliet sa da po tych kuzelnych 😀 vsak
no, v IVF I. bol krajko orlando bloom, teraz zase mekgajver 😀 😀
zuzla - ja som dnes rano isla z domu v kozaku - vsak hlasili okolo 20stupnov, nie 😀 ale som sa rychlo vratila spat, v nasich hornatych krajoch bolo rano okolo nuly 😀
kvetka das si par mesiacov bez hormonov a ono sa to da do poriadku, skus nejake cistiace cajiky nech to ide rychlejsie. a prolaktin je stresovy hormon, on je pluhak, zvysi sa pri kazdom vzruchu - jeden pan profesor na biochemii mi raz vysvetloval, ze ked idem rano na odber na zistovanie prolaktinu a nahodou sa s manzelom vrucnejsie pobozkame ze prolaktin hned vyleti hore 😀 😀

dionova4
25. feb 2008

Inak už nie je garantom Mudr. Bielik 😕 Aj keď može nám to byť šumafuk, ja viem 😎 Len nech pestujú silné embrijká 😔

Bože ja som čím ďalej nervóznejšia, hneď by som sa na naše zlatká zbehla kuknúť 🙂 Ráno sa mi zasa bude triast kura so sluchátkom 😝

dionova4
25. feb 2008

Že kura 😀 ruka som myslela 🙂

takyna
25. feb 2008

Ahoj dionova si nejak vtipná takto okolo obeda 😀 , a kto je garantom teraz?????????????

leni ahojky, mysiatko 🙂

takyna
25. feb 2008

ináč už vieš kedy bude transfer????

dionova4
25. feb 2008

Taky, dobre som sa naládovala, hladná som zdutá 😀
Myslím, že meno čo sa tam teraz objavilo je Mudr. z brnenského Heliosu. Nevadí, všetko beží ako doteraz, tak to je najpodstatnejšie....

takyna
25. feb 2008

si mi zdrhla, do druhého okna 😀

dionova4
25. feb 2008

Neviem, až ráno o pol ôsmej sa dozviem kedy a či vôbec 😔
Veľmi, veľmi verím, že áno 🙂
inak škoda, že idete tak skoro ráno, urobili by sme tam šou 😎

tanitta
25. feb 2008

Dionova... oni teraz stale stranku upravuju.... koli tej "tete" z markizi.. vies... stiahli inzerciu takze stranku teraz dotvaraju do nejakej ludsej podoby 😀 ...uz to trva dlhsie takto...
Leni...preto su carovne lebo vsetko od nich ide;)...takze pracujeme a nezasivame sa 😀

dionova4
25. feb 2008

Pobehujem ako splašená sliepka. Keď v druhom okne je pol noc 😀 alebo sa bambule tvária, že pracujú 😕
Alebo Schiza 😀

mysiatko
25. feb 2008

hehe aj ja sa tvarim ze pracujem a uz sa aj chystam na obedik lebo som hladna ako tiger a uz nevidim ani na monitor...dajte nejaky dobry tipik na obedik 🙂 🙂 🙂

takyna
25. feb 2008

mysiatko, rezeň kurací s graham. rožkom 😀 , ja som mala na obed,....zbytky od nedele 😎