IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mirusch
26. feb 2008

Ahoj Pipka, ako sa ti vodí?

tanitta
26. feb 2008

Cau Pipka... ani nist... nove..lenka na sluzobke, dionova uz mozno vylihuje v heliku 😉 ...lauritka sa zasiva v praci;)... a ja sa chystam na prestavku 😉 ...
a ostatne babulky dobijaju duracelky... 😎 ...

mysiatko
26. feb 2008

ahojte aj ja som tu len sa presuvam z ivka snaziliek do ketaciek...az ma z toho nohy bolia 🙂

pipka
26. feb 2008

ajooj mirush, dik zatial zvladam, ale uz sa tesim na 3D, snad bude vsetko ok a ja pojdem konecne medzi ludi 😅

tani, tak si vychutnaj prestavku 😀 ja mam prestavku cely den 😀
ale dnes tu budem mat zase navstevu, tak sa vytesujem 😵 😵 😵

kvetka2
26. feb 2008

ahojte raketky! 🙂 dnes som nás ja vytiahla z konca stránky
u nás je tak nádherne slnieckovo, najradšej by som ušla z práce a išla sa len tak potĺkať po slniečku von
🙂
čo máte nové - jujka, zulka, zuzlík?
tani, zajtra je velký den, moooc držkam palčeky. Zajtra o takomto čase už budeš nádejná tehulka 😉
mirusch, už vieš, kedy asi začneš stimulovať? alebo je to ešte vo hviezdach? ako sa cítiš?

takyna
26. feb 2008

Ahojky ra-ketky,? tanit držím velmo silno palce aby bolo tehulkovstvo, pfuj,pfuj,pf 😵 uj

katy2
26. feb 2008

Ahojte! 🙂
tanitta, drzim palce na zajtra.... nech to skonci uspesnym tehulkovanim 😵
ja stale cakam na ovu, dnes som 24DC a stale nic... riadne sa mi to posuva, neviem, co sa deje.... zeby tou dilataciou? 😕 uz ma to stve....

tanitta
26. feb 2008

Babulky.. velka vdaka moc si vas vsetky vazim;).... priznam sa ze dnes mam uz vsetkeho dost 😕 neviem ci dolieha na mna unava alebo stres
zajtra mam take "polovicne" volno.... ozvem sa ... v doobednych hodinach... uff...paaa babulky...

kvetka2
26. feb 2008

katy, možno máš ešte trochu rozhádzané hormóny po ivf-ku, a k tomu dilatácia, stresy....ale mrcha mrchatá raz isto príde 😎 a potom už budeš mať krásnu pauzu bez mrchy 9 mesiacov 😉 tak ťa teraz trochu trápi

mysiatko
26. feb 2008

kde ste kto?vsade je ticho aj v snazilkach ivf...je mi smutno ☹

katy2
26. feb 2008

tu som....
lenka, ja viem, len to cakanie ma hneva... dufam, ze je posledna, tak ma teraz natahuje....
mysiatko, ako sa citis? 😵

betianka
26. feb 2008

ahojte. 🙂 🙂
Katy čakáš na mrchu, poslednú?? ja tiež

mysiatko
26. feb 2008

ahoj katy ahoj betianka,citim sa dobre, nijako zvlast vynimocne...obcas pocity na mrchu, ale uz aspon niesom nervozna... 🙂 🙂 🙂

juja
26. feb 2008

..no ahojte raKETky 😉

..ja vôbec nemám v práci net...porazí ma!!...robia 4G a voľačo im tam stále blbe...už som 2x volala na poruchy...že mám čakať 😠 😠 😠

Zuzlík ahoj moja, sme ale dopadli, však ...😕 😖 Ako sa máš? Máš ísť ešte na konrolu? Ja už skoro nekrvácam, čakala som, že budem mať silnejšiu mrchu...dúfam, že nepôjdem ešte na dočistenie 😔 ...na krv pôjdem asi vo štvrtok, alebo v piatok a ak už nebudem krvácať ani špiniť, tak sa dám aj kuknúť doktorovi - tak sme sa dohodli. 3 mrchy máme pauzu, tak v máji skúsime posledné 2 mrazáčiky, ak sa nepodarí pôjdeme na 2IVF, ak sa nevyskytne nejaký zdravotný problém a nechám si poradiť od lekára kedy môžem skúsiť ďalšie IVF (neviem či treba mať nejakú pauzu a akú dlhú).. Ty sa necítiš teraz unavená?? Ja hrozne a hlavne dnes...som ako námesačná...neviem či to celé až teraz na mňa doľahlo alebo čo, alebo pracujú hormóny, alebo jarná únava, ale necítim sa vo svojej koži...no veď uvidím či sa niekde "nevykotím" 😎 Takže tak moja...bolo aj lepšie.... ale raz sa to podarí aj nám 🙂

Kvetka - tak ako...už si fit?? Už sa pripravuješ na tehu vlnu? 😉

Gabika - super, nech len vajká pekne rastú, tak ako majú 🙂 Malej je už lepšie? Ešte teplotuje? Si sa veľmi v noci nevyspala...

Lauritka už mám ten jadeit 🙂 ...ale mali len bledo zelený, môže byť??? 😕 😕

juja
26. feb 2008

Mirusch -ahojček 🙂 .... z tej čakateľskej tabuľky ma môžeš vyhodiť - chviľku sme sa potešili a zase sme tam kde aj predtým 😖 Ďakujeeeeeem.

savia
26. feb 2008

ahojte babule,
ako viete, KET sa nepodaril, v sobotu som mala dostať mrchu, lieky som vysadila ešte v piatok a stále nič. Mrcha nikde. Neviem, či to tak má byť, či mi bude znova meškať, baby, ako ste dostali mršinu po neúspešnom KETe?

mirusch
26. feb 2008

Juja, viem, som si prečítala a mrzí ma to. Kurník, ani jednej sa vám to nepodarilo to KET 😠 Ale bude lepšie, ja v to verím a budem vám silno držať palce.
Kvetka, ja ešte neviem, stále mám bolesti, aj keď nie také silné a ignorujem vytrvalo. Čaká ma ešte akupunktúra. Som tak rozmýšľala nad júnom, že by to celkom vtedy vychádzalo. Nechcem nič siliť...

hava77
26. feb 2008

ahojte raketky, takze ja uz pomyslam na ketovanie 🙂 mozno uz 3.3. zacnem hltat bobule 😅
dnes mi dali lieky a chcem sa spytat na ten ethinylestradiol 25 su pri nom aj dake problemy? 😔
a este sa chcem spytat nasich heliosaciek ci tiez dostali v skazulke namiesto 3x21 len 2x 21 😒
neviem ci mam volat zajtra do heliku ze ma osibali alebo je to ok......

tanitta
26. feb 2008

Hava... aj mne to bolo divne ze v krabicek boli len 2platicka...ale mala som tiez len 2 .. vies ono je aj zbytocne davat 3 takto to rozdelia lebo uplne stacia 2na celu stimulku.. ostatne by sme aj tak nepouzili...a vyhodili...urcite to bolo zohladnene aj cenovo....inak od tych kuzelnych budes carovna🙂).. upozorni manegla ne budes pocas uzivania riadna furia.... 😠 ... vsetko ta bude vytacat a hnevat.. proste budes nervla na cele okolie 😀 ....okolie tras sa..... 😵 .. ale ked pridas potom utrogestan uz bude dobre tvoje hormony sa hladinovo vyvazia a budes milucka ako predtym;).... paa
Dionova...vela stastia 😉 ...

hava77
26. feb 2008

tanitka dakujem za odpoved, tak tam nebudem volat 🙂
mangel sa uz tesi 😢 😀

stevca
26. feb 2008

caute babenky.tak dnes mi zacala priprava na KET a v utorok idem na kontrolne usg, tak uvidime, ci bude toho stastia viac ako pri ivf, drzkajte mi palce.prajem vam dobru nocku.papa 😉

juja
26. feb 2008

Hava ahoj, ten ethinylestradiol je OK, aj ja som mala len 2balenia...to stačí na prípravu mäkučkej perinky pre embryško...ozaj a koľko máte v zásobe mrazáčikov? a koľko budete vkladať???? Inak ja som znášala ethinylestradiol dobre, vôbec nijaké zvláštne pocity som nemala, ale ja som celkom dobre znášala aj celú stimulku na IVF...je to u každej individuálne 😉 .....Tak nech Ti perinka pekne narastie....držím palce 🙂

Baby - raKETky, ktoré sa chystáte na KET, tak už tu poriadne rozbehnite tú tehu vlnu, nech je nám tu veselšie a nech máme aj my ostatné motiváciu na ďalšie KET....držím Vám všetkým veľmi ,veľmi, veeeeeeeľmi palce.

Mirusch nič sa nedá robiť, asi to tak malo byť a nebol ešte ten správny čas, ale verím, že príde a pre nás všetky.

juja
26. feb 2008

Idem hajať ....zajtra ráno kuknem , ak mi v práci bude frčať net...nechce sa mi vláčiť do roboty notebook....dobrúúúúúúúú

gabika24
26. feb 2008

ahojte, az teraz som sa dostala k pocitacu...
tanitta aj vsetky, drzkajte sa.
juja, mala konecne teplotu nema, no v noci aj vracala - tak som si s nou uzila ☹ , manzel bol na nocnej... ale bola zlata, pozerala na mna tymi uplakanymi ockami a hovorila, "maminka, neboj sa..." tak som sa musela aj smiat - je to nas maly bojovnik 😵
tak prajem vsetkym z vas takych malych bojovnikov (lebo uz konecne by mohli tie mrazaciky a embryjka trochu zabojovat a uchytit sa, no nie?) 😀
dobru nocku babenky...

lenka20
27. feb 2008

ahojte zlaticka tak uz som spat 😵
tanicke prajem na dnes vsetko stastie sveta na ET 😵 😵
hava - ahojky, 2 podlozky dostava kazda, ja som dokonca nedostala ani krabicku 😀 mna zo zaciatku uzivania velmi bolievalo podbrusko a hlava, ale teraz je to uz lepsie... no a som hnusna, protivna, zla...manzel uz prestal verit, ze je to z tabletiek, podozrieva ma, ze uz taka zostanem 😀 😀 😀
savia - ved vies, mrcha je mrcha, moze byt zblbnuta, tak musis len pockat 😉
ahoj kvetka, jujka 🙂
juji - este mas pred sebou min. jeden KET 😉 a pauza medzi IVF-kami ma byt 3 mesiace, ale do toho sa ti rataju aj kety, lebo pri nich nestimulujes vajecniky, takze by si kludne mohla aj hned, ved kym este schvalia ziadost...ale hadam ani nebude treba jujka, z tych 2 snehuliacikov este moze byt krasne mimco alebo dve 😉
mysiatko mas male nozicky, tak preto ta to behanie z temy do temy unavuje 😀

lauritka
27. feb 2008

ahojte babulky....jujka ten jadeit ma rozne farby az od bielej po tmavo zelenu to je super 😉 u nas mali len tmavozelene..jeden mam aj pod vankusom 🙂 a mozno sa mi budete smiat ale dal asom si pod matrac aj cajove sacky z praslicky 😵 citala som niekde, ze sa to davalo na plodnost 🙂 tam kde zlyhaju lekari verim carovnym silam 😀 tanitkka drz sa 🙂

juja
27. feb 2008

Ahojte kočky 😉

Lauri tak to som rada, že môže byť aj taký...som nevedela, ktorý má lepší účinok, či biely alebo tm. zelený 😀 , takže aj prasličku mi treba??? 😕 ...vyskúšam ...ja už teraz skúšam možné aj nemožné...teraz som si na nete hľadala poradcu fung šuej kôli analýze bytu - geopatogénne zóny a tak...keď mi budú kázať vysieť dole hlavou z 2 posch. každý deň 20min, tak aj to budem robiť, hlavne nech to prinesie vytúžený výsledok v podobe bábätka 😉

Lenka tak ako bolo na služobke? ty ideš v piatok do Helíku na kontrolu?

lauritka
27. feb 2008

ahojki juja..ano to je jedno..su rozne odrody...inac aj caj je dobry z praslicky a este mysi chvost. daj jeden sacok pod tvoj madrac a jeden pod muzov... moj o tom ani nevie , ze to ma pod sebou hihihiih 😉 uz tak sa tvail dost skepticky ked som si kupila tie kamene 🙂

juja
27. feb 2008

To mi vravela aj tá predavačka, že farba záleží od náleziska. Myší chvost dám mužovi 😀 Môj muž si tiež asi pomyslí, že mi šibe, ale nekomentuje 😀 😀

lauritka
27. feb 2008

no ved co mozu s nami chudaci muzi robit ;) uz si zvykol aj na tie moje sustavene vitaminy a caje 😅