IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

steva
29. feb 2008

tiez to cele nechapem.

katy2
29. feb 2008

lauri, telo si s nami robi, co chce....

mysiatko
29. feb 2008

ahojte babenky,
krasne ranko vam prajem... 🙂 🙂 🙂 za posledne dni je tu na tych strankach nejak lenivo....vsetky dovolenkujete?
katy cakas na druhu mrchu po IVFku?

katy2
29. feb 2008

mysiatko, ahoj 🙂 ako sa citis? co robia babatenka? drzim palce.... 😵
ano cakam na ms a nejako nerozumiem svojmu cyklu....

lauritka
29. feb 2008

katy no ja sa poctivo nalievam bylinkovymi cajikmi uz od kyretu 🙂 v podstate mam vajecniky ok..uz len ta sliznica.
teraz som pila meno-caj ....pre zeny v menopauze 😀

katy2
29. feb 2008

lauri, to ta obdivujem... ja sa nejako neviem prinutit... uz som sa viackrat odhodlala, ale nemam vydrz... 😒
jedine co som vydrzala je meranie BT... meriam takmer 2 roky a mam z toho radost... akurat by som uz chcela vidiet svoj uspesny grafik.... 😉

lauritka
29. feb 2008

katy mne to ide lahko..lebo ja som velmi cajickova... 🙂 dufam, ze sa tych grafikov dockame uz coskoro ;)

mysiatko
29. feb 2008

dakujem katy,babatka sa dufam maju dobre a verim ze sa poriadne zahryzli...citim sa dobre a tesim sa uz na pondelok 🙂 🙂 🙂 ja som tiez dlho cakala na na druhe kramiky, meskali mi skoro 3 tyzdne ale nakoniec dosli takze len bud trpezliva oni dôjdu 🙂

katy2
29. feb 2008

Musime verit, ze raz sa dockame aj my.... 😵

mysiatko
29. feb 2008

katy a keby ti nahodou vôbec nedosli to by bolo tiez dobre....mozno si tehotna co vies? 😉

katy2
29. feb 2008

mysiatko, tehu nie som, lebo som este nemala ovu, to som si ista, lebo meriam BT, a manzel nema spermijky, preto sme boli na IVF.... Takze ms by sa mohla poponahlat... 😠

lauritka
29. feb 2008

katy neboj ja veriiim 😉 mysiatko nemoze byt tehu..meria si BT...BT ti povie vsetko 😉

mysiatko
29. feb 2008

aha tak vy ste sikulky...ja si teplotu nemeriam...dufam ze od pondelka uz ani nebudem potrebovat...katy neboj ona dôjde...o tyzden skor ci neskor ved je to jedno....a nakoniec pojdete mozno spolu s lauritkou na KET... 😉 😉 😉

katy2
29. feb 2008

lauri, zeby sme sli spolu na KET? 😉

lauritka
29. feb 2008

katy no ja to mam iste, ze az v aprili ;) aj som rada. lebo sa nemusim stresovat pocas sviatkov 😀

katy2
29. feb 2008

lauri, stresovat sa pocas sviatkov nebudem ani ja.... budem rada, ak budem cez sviatky vobec stimulovat... ale skor si myslim, ze az po nich... No co, nase ratolesti budu mat nejaky mesacny rozdiel, mozno ani tolko.... 😉

lauritka
29. feb 2008

😀 ved preto.... hoci som to chcel astihnut do vianoc. vies , ked som bola na vianoce v nemocke, tak som povedala, ze sa tam vratim az ked budem rodit ..na dalsie vianoce ;)

katy2
29. feb 2008

co vies, mozno sa narodi 1.1.2009.... 😉

mysiatko
29. feb 2008

katy mne sa mamka narodila 1.1

katy2
29. feb 2008

mysiatko, a mne brat 😉

lauritka
29. feb 2008

no to by bolo suprove.. joj katy uz nech sme dofrasa tehu .... odkedy tu chodim,-tolko bab otehotnelo a uz aj porodilo 😝 mam pocit, ze ich sprevadzam celym tehotenstvom 😀

katy2
29. feb 2008

lauri, ja tu chodim dlhsie ako ty 😉 takze uz som tu pomaly inventar a furt nic.... 😠

lauritka
29. feb 2008

ved to katy....a vsetky skoro co pozname uz otehotneli..teda tie starsie snazilky... ☹

katy2
29. feb 2008

vcera sa ma trochu dotkla uvaha buducich snaziliek:

"Ach jo, zeny, tusim sme vsetky rozhodnute zacat sa snazit az po uvazeni viacerych skutocnosti a zabezpeceni zakladnych potrieb, no ale neviem neviem... Aby sme este neotehotneli vsetky naraz velmi skoro, a hned zabudneme na reci o "snazeni v buducnosti"...

Ja mam tiez taky pocit,ze v tejto teme sa zadari skor ako sa nazdame.

No ale to by bol iny for - akoze "chudence" baby zo snaziliek, tie uz maju dvadsiatu temu, snazia sa ostoset, a my, co sa pasujeme za "buduce snazilky" a akoze sa este nechystame, sa zrazu pretransformujeme rovno na tehulky... "

Asi som precitlivena na taketo reci, ale tie silacke reci ma niekedy irituju.... Ono nie kazda snaha o babo musi byt korunovana uspecho

mysiatko
29. feb 2008

to si pekne napisala katy a mas pravdu...

gregy
29. feb 2008

katy aj ja som to čítala a presne som si pomyslela že namjú v cebe kúska citu! podľa mňa to to nie je pekné a predsa nemôžu byť také hlúpe že by nevedeli o čom táto téma je!

katy2
29. feb 2008

nejdem posudzovat, len sa ma to dotklo....

lauritka
29. feb 2008

😕 katy

katy2
29. feb 2008

lauri, citala som to v teme buduce snazilky...

lauritka
29. feb 2008

nerozculujmee sa... 😉