IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
3. mar 2008

Mám sa ako-tak. Chodím do práce, takže MK už tak nestíham, ale aspoň raz za čas tu nakuknem a prečítam čo nové.. Po KET-ku sa ešte dávam dokopy. Bolí ma už mesiac hrdlo. Užívala som aj ATB, ale nepomohlo. Užívam veľa vitamínov, Imunoglukán no aj tak bez efektu. Uvidím, asi pôjdem na výter hrdla. tento mesiac by sme chceli ísť do Helíku vypísať novú žiadosť a niekedy máj-jún to skúsiť opäť.Uvidíme...

A čo ty? 🙂

hava77
3. mar 2008

mne dnes dorazila mrska 🙂 tak som zjedla prvu tabletku pred ket, no uvidime lebo mi ET potom vychadza na velku noc 😒

mapa73
3. mar 2008

Hava 🙂 , veľmi ti držkám palce, aby ti to tentokrát vyšlo. Koľko embryjok budeš vkladať?

hava77
3. mar 2008

nam odporucaju len jedno kvoli genetike 😒

mapa73
3. mar 2008

aha! a koľko vám ešte ostane?

hava77
3. mar 2008

este zostane 1 🙂
ale ja sa skor asi drzim na novu ziadost, lebo ako malo je tehuliek po kete ☹ ?
a podla uspesnosti helika maju najuspesnejsie mesiace myslim jul - august, tak potom asi niekedy v tedy 2 ivf.
no al este predsa pockam co ak motyka vystreli 😉

katy2
3. mar 2008

ahojte!
hava, mysli pozitivne!!!! Este si ani nezacala a uz take pesimisticke reci.... Precitaj si svoje motto v pase 😝

hava77
3. mar 2008

katy, ja viem hanbim sa zato, ale clovek je uz skeptickejsi ku vsetkemu a vidis nase raketky pred nedavnom ako dopadli. no ale ja dufam ze ma optimizmus este len chyti 😉

mapa73
3. mar 2008

Hava, ešte nehádž flintu do žita. 🙂 Motyka vystrelí a tebe sa ukážu krásne// 🙂

Katy2 ahoj 🙂

kvetka2
3. mar 2008

ahoj jujka 🙂 no aspon vies co ti je, tak sa pekne vylieč. Asi to nie je nič príjemné 😖 ja som aj teraz po KEt ešte rozbitá, ale lepší sa to- aspon ma už prestali pobolievať vaječníky, tak len čakám na milú tetu mrchu. Som zvedavá, či mi tá moja cysta fakt po mrche zmizne ako tvrdil krajko 😅
ale máj to istí, máme čas,aby sme sa dali aj s bruskami dokopy a nachystali sa na novú zásielku embristekov 😉
ahojte hava a mapa - mapa, isto máš aj ty oslabený organizmus po KET a tie ATB tomu tiež nepomôžu. Najlepšie je fakt ísť na výter a cielene liečiť,ak tam je nejaký bacil. Ja som pred 2 mesiacmi preliečovala streptokoka, moj geniálny doktor mi na neho ale predpísal atb, ktoré na to vôbec nie sú určené ( to som sa ale dozvedela až následne od mojej gyndosky) akurát mi tým spôsobil zdravotné komplikácie.dilino...
hava, to je super, ty už chystáš brusko pre embrijka 🙂 držím palce, aby sa už aj nám heliosáčkam zlepšili štatistiky 🙂

kvetka2
3. mar 2008

ahoj katy 🙂 my dve budeme teraz súťažiť, kto skôr dostane mrchu 🙂

hava77
3. mar 2008

mapa tiez by si mala pravdu 🙂
kvetka dakujem 🙂 ja tiez dufam lebo helios na tychto strankach akosi neboduje 😒

mapa73
3. mar 2008

Kvetka ahoj 🙂 Možno sa v máji v Helíku stretneme 🙂

hava77
3. mar 2008

ja som si myslela ze ani mne nepride ale vcera sme si dali cervene vinko 🙂 a zabralo. ale sranda je ze som nemala ziadne priznaky ako inokedy 😎

kvetka2
3. mar 2008

hava, no ved to, tak to už musí niekto vytrhnúť 🙂 Vo štvrtok ide Lenka na KET, tak to bude prvá heliosácka lastovička- tehulka- raketka 😉

lenka20
3. mar 2008

ahojte hava a mapka 🙂 havka daj tomu ketu sancu, aj ked v poslednej dobe sa ketackam nedarilo, to neznamena, ze sa to nemoze zmenit 😉 pozri na pipku aka je uz gulatucka po kete 😉
jujka no teda, tak predsa je to herpes hnusak, pekne sa poliec, herpes je velmi nebezpecny 😠 😠
dokina sa ta pytala na psychiku asi preto, lebo herpes najcastejsie vznikne ked ma clovek velke stresy, problemy atd. a to si ty v poslednej dobe mala s tym nepodarenym tehu atd. hlavne sa rychlo vyliec a uzivaj B-ckove vitaminy, tie su vraj na herpes dobre. ach jaj, co nas este stretne, este aj herpes hnusak, to snad nie je mozne. ja som este herpes nikdy nemala, ani na pere - ani nechcem 😉 ak si mozem vybrat 😉 ale moj svokor to mava dost casto a svokra vravi, ze sa mu zacal robit ked studoval na VS a mal stresy pred skuskami, a odvtedy sa mu to vracia... a svokra mala herpes na stehne a vraj to straaasne bolelo, to bude asi to iste co mas ty jujka chudatko.

hava77
3. mar 2008

lenka ty mi ukazes ako ma vyzerat uspeny ket, no a ja to potom zopakujem 😀

kvetka2
3. mar 2008

no veru mapka, možno dáme spicha 😉
hava, ja som popíjala červené od piatku do nedele 😉 a stále nič. V piatok mi drahý na chalupe otvoril flasku a ja som ju do nedele pomaly cucala- ale musel mi aj trosku pomôcť 😉 no a mrcha nič. takto budem za chvílu závisláčka 🙂

hava77
3. mar 2008

kvetka no co nespravis pre dobru vec 😀 😀 😀 ?

palculienkkka
3. mar 2008

ahoj lenka20.... ako sa cítiš po KET.... ja som 4 den po KET 🙂 DRZIM TI PALCE

katy2
3. mar 2008

hava, drzim palce.... hlavne pozitivne mysliet.... 😵
kvetka, ja pocitam s 50-dnovym cyklom..... Ak ms dojde skor, milo ma prekvapi....

kvetka2
3. mar 2008

hava, no ved to ... a ani to nebola taká velká obeť 😀 aj tak sa nedalo dokopy nič lepšie robiť

hava77
3. mar 2008

katy budem sa snazit - slubujem 😉
dobre ze si ma spucovala ze ten pesimizmus 😎

hava77
3. mar 2008

kvetka no veru ten vikend bol fakt hnusny 😠 , ale ja musim byt aj tak doma lebo mam koleno "naburane" 😖

mapa73
3. mar 2008

palculienka držím palčeky 🙂

Kvetka, na chalupe to vínko dobre chutí 🙂

katy2
3. mar 2008

hava,no ved zato.... 😀

palculienkkka
3. mar 2008

mapa73 dakujem... 😵

mirusch
3. mar 2008

Hava - koleno? A čo členok, ten je už ok?

hava77
3. mar 2008

katy skus aj ty vinko a mozno ta prekvapi 🙂 a grafy mozno raz sklamu 😅

katy2
3. mar 2008

palculienka, drzim palce!!!! 😵