IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dudu
5. mar 2008

ahojte babule 😀
lenik drzkam veeeeeeeelmi palceky 😉 aby si uz konecne pretrhla tu vlnu nezdaru zdravim tehu virusom 😀

dudu
5. mar 2008

kvetka, ked ti nevyslo KET, ako dlho ta boleli prsicka?

lenka20
5. mar 2008

draculiatko moje dakujem, musis velmi velmi carovat aby sa to vsetko podarilo, jedneho tvojho chlapceka si rezervujem pre svoje dievcatko, dohodnute 😉 😉 dufam, ze este nie su obsadeni 😕 😕 😀
zabkaevka - pocitaj vseho vsudy maximalne 5000 korun - kazde car ma iny cennicek, ale to je myslim strop. ale platit budes asi az po ET, nie hned na zaciatku...
mysiatko - podla mna chod na dalsie KET ked sa na to budes citit, ja som tiez nebezala na KET hned po IVF aj ked vraveli, ze by to bolo dobre - skratka sa zariad podla seba, jediny rozdiel mozno je, ze je este v tele zvysok hormonov takze je pravdepodobnost ze budes dobre reagovat na lieky, ale na druhej strane mozes mat hormony rozhadzane a vtedy je lepsie pockat kym sa to cele da do povodneho stavu. urob si podla seba mysiatko 😵 a nech su z toho // 😉
kvetka - nemusis sa vobec strihat ani farbit - mozno dnes sa mi bude snivat s dlhovlasou blondynkou 😀

kvetka2
5. mar 2008

ahoj dudu, mna prestali bolieť, ked som začala krvácať- teda ked prisla mrcha- mne po KET prisla velmi rýchlo už 23 DC. Ale ked mi skoncila mrcha, tak ma si týžden znova dost boleli a potom som začala krvácať znova- mala som nejakú hormonálnu poruchu z tých liekov 😖 - aj zvýšený prolaktín. Ale ako to pozorujem ,skoro každá tu máme trochu iné vedlajšie účinky 😝

kvetka2
5. mar 2008

ok lenka, aj ked ja uplne blondína nie som - také nejaké svetloorieskové niečo mám na hlave 😀

fedra
5. mar 2008

pointka, ja som bola v Lubochni na vysetreni.
Moj gynekolog to urobil ako jedno z prvych vysetreni. Objednas sa, oni ti presne povedia kt. den cyklu mas prist. Najskor je rano odber krvi,potom mi urobili utz stitnej zlazy a potom vysetrenie u doktora. A okolo 14.00 boli prve vysledky. Zvysok mi poslali postou domov asi za 3 dni. Tie som dala svojmu lekarovi. A podla tych vysledkov ta lekar opat objedna este raz na krv, asi na konci cyklu ... uz som si nie celkom ista,bola som tam pred rokom. Ja som ten druhy krat len dala krv a vysledok mi poslali domov.

pointka
5. mar 2008

Fedra, dakujem za informacie.
Urcite to chcem riesit. Po KET sa tam necham napisat.
Diky

fedra
5. mar 2008

bolo to velmi jednoduche vysetrenie a mas 100% vysledok ako pracuje stitna zlaza.

lenka20
5. mar 2008

fedruska a ako sa citis po IUI 😉 😉 dufam, ze z toho bude krasne tehulkovanie - prajem ti naaadherne // - a uz si sa zasobila testikmi 😀 😉
dudu - dakujem moc - budem sa snazit, vsetko zalezi od drobceka 😉
babulky ja neviem, ci ma manzel zajtra pusti na pocitac ak sa bude konat ET tak poslem sms babulkam na ktore mam cislo - jujka, zuzlik, tanicka - a tie vam potom posunu info dalej, dobre 😉 obavam sa, ze ma zajtra manzel priviaze k postielke a nepusti ani na wc 😀 - aby som mu nahodou neoziarila jeho potomstvo 😀

fedra
5. mar 2008

lenka ... zatial mam len jeden, ten mi chudak zostal z minuleho kola 🙂
Ale neboj, ja este nejake do vikendu prikupim, aby mu samemu nebolo smutno ... chudatku.
Citim sa fajn, len ma trosku 2 dni pobolievalo podbrusko ... bwe. Tak som zaserinkana, co to zas je ...
A ty ako moja ?

alicag
5. mar 2008

kvetka to som dostala nejaku virozu a horučky39 hrozne.taksom rada,že ma to nebude brzdit. už som objednana do lubochni na kontrolu a potom hor sa do toho noveho centra. babulky kvoli čomu musi bit dobra hladina prolaktinu? 😒 🙂

dracik1
5. mar 2008

leni, jasnak ja jedneho som ti rezervovala 🙂 , potom Vas prideme kuknut s malickymi frajermi a posielam tehu virusiky a aj fedre......

fedra
5. mar 2008

dik 🙂

ajuska212
5. mar 2008

ahojte babulky tak vcera som bola na punkcii odobrali len 2 vajicka☹a dnes rano som volala s embriologicku ze zajtra idem na vklad ale len jedneho!!!tak drzte mi palce myslite na mna a ja samozrejme verim ze to je bojovnik a zaryje sa tam ako krtko do zeme🙂

zabkaevka
5. mar 2008

ďakujem za odpovede ohľadom platby KET. Aj ja tak pocitam, okolo 5tis.
Lenka20 prosim co je to ET?

ajuska212
5. mar 2008

zabkaevka to je to naco idem ja zajtra embryo transfr...vlozenie vajka so spermiou🙂

zabkaevka
5. mar 2008

no to je vlastne KET, nie?
aj ja idem zajtra, ale tak mi hovoril Dr. že je to KET

ajuska212
5. mar 2008

no ket je myslim ze ked je embrijko zamrazene a ked ho rozmrazia a potom vlozia!!!aspon si myslim🙂

zabkaevka
5. mar 2008

no, no, to je môj prípad. pretože sme po neúspešnom IVF, ale máme zmrazených 6 mrazáčikov 🙂 a zajtra sa idem pokúšať o bábo 🙂

ajuska212
5. mar 2008

tak ti drzim palce a tentoraz to vyjde🙂))a ja verim ze zajtra to vyjde aj mne🙂))

takyna
5. mar 2008

ajuška ahoj, už som nevedela, čo je s tebou od včera? chodíš do Blavy do caru? nemáš predlženú kultiváciu?

zabkaevka
5. mar 2008

ďakujem ajuska, aj ja tebe držím pršteky. Dúfam, že o pár dní budeme obe vysmiate 🙂 paaaaaa

ajuska212
5. mar 2008

ajoj taky nie predlzenu kulltivaciu nam nedali lebo sme mali len 2 vajka a budu vkladat len jedmo sa oplodnilo☹ale ja verim ze sa zakusne🙂

hava77
5. mar 2008

ajuska musis dufat ze to jedno je pre teba to 9mesacne embryjko 😉 neboj ono sa zahryzne zubami nechtami a pusti sa len na vianoce 🙂

takyna
5. mar 2008

držím silno palčeky, že sa riadne zahryzne do teba a nepustí sa 🙂

ajuska212
5. mar 2008

hava taky dakujem ja strasne dufam a verim ze to bude ok 🙂 to je to mije jedno sudene🙂

takyna
5. mar 2008

ajka išli ste prirodzene, či cez ICSI???

katy2
5. mar 2008

ahojte!
ajuska, strasne ti drzim palce 🙂
zabkaevka, aj tebe 🙂

ajuska212
5. mar 2008

taky cez icsi doporucila embriologycka..preco????Katy dakujem aj tebe 🙂

takyna
5. mar 2008

ajka len tak , zo zvedavosti, lebo mi sme išli prirodzene 🙂

tak sa držkaj a hlavne nech to dopadne super a budeš dalšia tehulka 🙂 jarná 🙂