IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

dracik1
7. máj 2008

lauritka, tinuska, posielam tehu virusiky a drzim palce.....nech Vam to obom tentokrat vyjde...

leni, mas pekne foto 🙂

gabika24
7. máj 2008

tinuska, pekne oddychuj... 🙂
kiki ahoj 😀
baby, tak strašne sa mi zasa drieme, že idem asi ukecať malú, aby sme si išli pospinkať... 🙂 - ale tá práve pobehuje ako živé striebro, tak neviem, či sa mi to podarí...
tak každej želám také živé striebro doma... 😀 😀 😀 - ale pre začiatok najskôr v brušku.
leni, zajtra rozmrazujete, čo? tak veeeeeeeeeeľa šťastia, teraz to vyjde - a špeciálne pre teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabika24
7. máj 2008

lauri, tak kedy budú výsledky? 🙂

kikina666
7. máj 2008

gabika ahoj, chudnem o zivot, tie korcule robia divy, uz sa natrepem do nohavic do ktorych som sa nevosla 🙂 len mam jeden problem nema ma tam kto vozit, teraz nemozem soferovat kym sa mi stav po tom zachvate neukludni, v pondelok sa chcem stavit v poistovni, ci im to uz prislo z heliosu, aby som to vedela ponahanat.

gabika24
7. máj 2008

s tým chudnutím to je super.
aj ja by som potrebovala, ale čaká ma to až po pôrode... - ale to ma vôbec netrápi, podstatné je, že mám v brušku tie naše poklady... aj ty budeš mať o chvíľu také 😉

kikina666
7. máj 2008

no mozno ked zhodim par kil to pojde lepsie, som volala do heliosu tak vysledky na protilatky budu az o dva tyzdne ☹

lauritka
7. máj 2008

babulky hcg 360 🙂 v piatok idem znova..dufam, ze podrastie. juchuuuuuuuuuu.... 😝

kikina666
7. máj 2008

no super, dobra sprava buduca mamina 🙂

zuzla80
7. máj 2008

Lauritka kráááááása, z celého srdiečka GRATULUJEEEEEEEEEM 🙂 🙂 🙂 a verím, že v piatok hcg niekoľkokrát násobne podrastie.

kikina666
7. máj 2008

zuzla80 uz mas schvalenu ziadost na IVF ?

lauritka
7. máj 2008

dakujem zuzla...sestricja povedala, ze je to vyborne.... tak sa modlim nech je to uz ono 😵

gabika24
7. máj 2008

lauritka, to je super. ani som si nešla zatiaľ ľahnúť, lebo som bola zvedavá na tvoje hcg. tak sa opatrujte... 😀

kikina666
7. máj 2008

lauri neboj je to uz ono

ozaj baby neviet kde sa stratila hava ???

lauritka
7. máj 2008

gabi dakujem 😵 idem si aj pospat... mozno hava chodi do tehulkovskych tem ??? 😕

zuzla80
7. máj 2008

Lauritka určite to podrastie a keď aj sestrička povedala, že je to výborne, tak jej musíš veriť 😉

Kikina nemám ešte schválenú žiadosť. Je to už 6týždňov čo sme vypisovali. Včera som volala do Helíku, samozrejme, že ešte nebola schválená no a dnes mužík volal do poisťovne a tam sa mu teta ospravedlňovala, že sa im menil garant a mesiac nemohli nič robiť a že teraz sú zmenené podmienky a musia žiadosť z Martinskej poisťovne posielať ešte na schvaľovanie do Žiliny a až tak to dôjde do Heliosu, a preto sa to naťahuje. Takže tak. Ale aspoň pozitívum je to, že žiadosť je už schválená a nachádza sa buď v Žiline alebo medzi Žilinou a Heliosom.

kikina666
7. máj 2008

aha a to mas aku poistovnu ? lebo ja tiez cakam na schvalenie a chcela by som v juni zacat stimulovat

zuzla80
7. máj 2008

Všeobecnú. No aj ja by som mala začať s Proverou niekedy okolo 15.6 tak možno do toho hopsneme spolu 😉

kikina666
7. máj 2008

mne to tiez tak vychadza presne , predvcerom mi skoncila mrcha cize zase by som mala dostat prvy junovy tyzden a potom od 15.6. sup na proveru, ja mam spolocnu zdravotnu poistovnu, ja som podavala ziadost tento tyzden pondelok a oni to vybavuju do mesiaca, ale ked si to ponahnas tak aj skor a je tam taka mila pani doktorka, ktora mi uz raz velmi pomohla tak by som za nou skocila s velkou bonbonierou a urcite mi pomoze aby som to mala vybavene do konca maja 🙂

kikina666
7. máj 2008

zuzla vyzera to tak ze sa budeme asi stretavat v heliku , uz sa tesim

tinucha
7. máj 2008

Wau Lauri, parádne čísielko!!!! 🙂 🙂 🙂 Teším sa v piatok na teba myslím. 😉

A kočky ešte raz ďakujem. 😉 🙂

kikina666
7. máj 2008

tinucha a za co dakujes ? 🙂

tanitta
7. máj 2008

Lauriii... gratulujem 😉 ... a predsa to bude napinave 😎 ....
Tinucha... hyckaj pekne bobikov nech sa pekne zapelesia 😉 ....

tinucha
7. máj 2008

Kikina, no za tie vaše gratulácie. 😅

takyna
7. máj 2008

Lauritka gratulírujem, teším sa a držím palčoke 🙂 😵 🙂

tinucha
7. máj 2008

Budem sa snažiť Táni. 😉

kikina666
7. máj 2008

baby ked vas ta citam, tak sa uz neviem dockat tej stimulky, dufam, ze to vyjde v juni uz

zuzla80
7. máj 2008

Kiki budem sa tešiť, keď sa v Helíku stretneme 😉 Vychádza nám to približne rovnako. Tak šup šup poponáhľaj dokinu v poisťovni, nech to raz dva schváli 🙂

Tinušik oddychuješ 😵

tinucha
7. máj 2008

Hej oddychujem. Už som si aj pospala, aj knihu som začala čítať, takže oddychujem. 🙂

tanitta
7. máj 2008

Tinusch mas dovcu?... ja som tiez zaspala jak dudek...

kikina666
7. máj 2008

zuzla80 no v pondelok sa tam chcem zastavit, ci to tam uz maju a ak ano, ci to uz poslali do blavy a pri tej prilezitosti ju poprosim, ci by to nemohla v tej blave trosku ponahanat, a potom budem volat do blavy aby to bolo cim skor, hadam mi poslu odpoved do konca maja a kedby aj do 10.juna, tak by som to mala stihat, doktorka v heliku povedala, ze hned vybavime recept a mozem uzivat proveru