IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

zulka29
autor
8. feb 2008

Tannitka, neviem ci to je kuzelnou tabletkou alebo čím, ale ja som ako časovaná bomba...
Idem dnes ku Pipke, pre tabletky, lebo som zistila, že nemám na víkend...super, nie...ale jej ostali, tak mi ich posunie, zlatá 🙂

zuzla80
8. feb 2008

Zulik tak pozdravuj Pipinovcov 😵 .
Baby ja už by som tak šla domov. Vôbec sami tu nechce byť. Ešte hodinu 😒

zulka29
autor
8. feb 2008

budem Zuzlik... 🙂

juja
8. feb 2008

Savia ..3 embryšká ...super....pekne ležkaj doma pokým budeš môcť a fakt nič nerob - nepostielaj, neupratuj, nevysávaj..... a ak nemusíš ani nevar - objednaj si pizzu 😀 .....len ležkaj kukaj telku (ja som pozrela všetky rozprávky a komédie) a opatruj fazuľky, nech pekne zpustia korienky a začnú klíčíť 😵 😵 držím palčeky mooc

Zulka...júúúúj ja by som sa tiež išla lyžovať....aj po nevydarenom ET som išla relaxovať na lyže....no ale teraz sa musíme lyžovačky vzdať aby sme neohrozili našich krpčekov 😉
...dnes som samu seba predvečila, že je všetko OK a drobček je pekne v brušku...to je čo? ...pozitívne myslenie musí byť 😀

Zuzlík, tej našej Lenke sa v Prahe asi zapáčilo, keď ešte nedorazila...

A aj ja som si zmenila foto....za krásnu jarnú kytičku tulipánov 🙂

tanitta
8. feb 2008

Zulka...tak spojis prijemne s uzitocnym;)...u Pipinovcov;)... pozdravuj...
.. nieco som prehliadla?? savia ma 3embrijka vlozene??.....
Jujka...ked ti to bude chcet admin zatrhnut tak trvaj na tom ze ty si za tymi tulipanmi 😉 ...
paaaaaaaa....

katy2
8. feb 2008

Ahojte 🙂
savia, gratulujem k snehuliacikom.... drzim palce, nech sa ta drzia zubami-nechtami 😵
ja uz mam po dilatacii, vsera som stravila cely den v nemocke, tak uz maju mrazaciky volnu cesticku do bruska.... Uz len vyckat na dalsiu ms a v marci mozeme ist na KETko 😵

zulka29
autor
8. feb 2008

Ahoj Katy, super že už to máš za sebou 😵 a prečo ti nemôžu vkladať už tento cyklus? 😕

zulka29
autor
8. feb 2008

Tannitka, admin koníka je taký prísny? 😕

juja
8. feb 2008

Tanittka - skúsim 😀 ...a ak to nepomôže, tak fotečku zmeníme ....za slnečnicu na ktorej sedí včela - to, že práve ja som tá včela snáď pochopí 😉

Katy - tak to je super, veď marec je tu raz dva a potom šup embyšká do bruška 🙂 A ako sa cítiš? Asi dosť ubolene, však?

katy2
8. feb 2008

zulka, dohodli sme sa s lekarom, teda on odporucil, ze je lepsie pockat.... Moze sa stat, ze po dilatacii je maternica trochu poskodena, aj tak mi ten krcok museli nasilu prerazit, lebo bol takmer zrasteny - asi zapalmi.... Je lepsie, ked sa maternica v klude zregeneruje.... Uz nic neuponahlam, rozhodla som sa pockat, ako potom riskovat, ze babenka sa nemusia uhniezdit....

juja
8. feb 2008

Zulka dúfam, že nie sú až tak prísny - veď som si len chcela zlepšiť náladu (zahnať depku) kytičkou v jarných a príjemných farbách

katy2
8. feb 2008

juja, vcera mi bolo hrozne, ale dnes som uz bola aj v praci 😠 Ale uz mi je fajn, len trochu este krvacam...

zulka29
autor
8. feb 2008

Katy, tak super, v marci vás bude tuším veľa KEtkovať 🙂

zuzla80
8. feb 2008

Katy zvládna si to excelentne. Držím palce do ďalšieho boja.

Jujka ten tvoj optimizmus sa mi páči 😀

Babulky ja pomaly balím a idem už domka. Dúfam, že v pondelok tu budú samé dvojpaličkové testíky 😉 😵 Budem na vás myslieť v nedeľu ráno, keď budete ocikavať testy 😀

Pekný víkend baby paaaaaaaaa

zulka29
autor
8. feb 2008

Zuzla,a ty neocikáš? si rozhodnutá? 😕

zuzla80
8. feb 2008

Zulik stále váham. Asi sa rozhodnem až v nedeľu ráno 😉
Paaaaa

juja
8. feb 2008

Zuzlík 🙂 🙂 aj tebe pekný víkend..... a ak si to nááááááááhodou rozmyslíš s tým testovaním, tak ti držím palčeky na // 😉 😀

Ja ocikám, ak nepríde do nedele mrcha! To sľubujem! 😀 😀

Zulka a tyyyyyy????????

Ešte otázočka: môžu mi napr. v nedeľu vyjsť // a napr. v stredu ak by som sa testla nie?
špukulujem čo? 😝

zulka29
autor
8. feb 2008

papa Zuzli...

Jujka, ja tiež asi v nedelu skusim...

juja
8. feb 2008

Už teraz som zvedavá....neviem ako vydržím do pondelka 😵

Aj aj už pomaličky utekám domkov vystreiť sa na gaučík a vyložiť nožičky, lebo už dlho sedím a bruško ma akosi čudne tlačí 😕 😕

Všetkým želám krásny a pohodový víkend.........a všetkým raKETkám - ocikávačkam len pozitívne tehu výsledky v podobe // 😉

paaa

mirusch
8. feb 2008

Ahojte babenky.
Idem na jeden návrh robiť tabuľku tehuliek po KET. Nahláste sa mi prosím tie, ktoré ste tehu po KET (aj čakateľky už považujem za isté 😵 ) , do IP. Do IP je lepšie, lebo nestíham všetko čítať a navyše budem o pár dní bez netu, iba občasne, tak aby som našla.
Údaje čo mi treba: meno, vek, centrum, koľko IVF a koľko KET ste absolvovali. Ďakujem.

savia
8. feb 2008

Ahojte 😉
ste také zlatučké, že mi držíte palčeky, tiež na vás všetky myslím a verím, že to dotiahneme do pozitívneho konca.
Teda, budú to dlhé 2 týždne.
Dior, teeeeeba vidieť, ako sa mi máš?
Ozaj, čo ste robili prvé dni po prenose? Normál režim? Ako vidím, Zuzla pracuje ako dračica 😀

mirusch
8. feb 2008

Jéj Savia, ozi, blahoželám k drobcom!!! 😵

dior
8. feb 2008

Savi ajoj, ja som nerobila nič 😀 ,ale napr. dráčik zarezával a je z neho tribitka 😵 ,to je indivindy

ja sa mám už dobre,čakám na mršku,28.2. idem na imuno do Prahy a potoooom ťa dobehnem 😉

savia
8. feb 2008

mirusch,
dakujeeeeem 😉

pipka
9. feb 2008

savia drzkam palceky...tfuj tfuj tfuj 🤐 😵

ella1111
9. feb 2008

mozem sa opytat Vas ktore boli na ivf?chystame sa na to.kolko trva priprava hormonmi?na co sa mam pripravit co Vam doktori nepovedali a potom Vas to prekvapilo.

tinucha
9. feb 2008

Ahojte. Vôbec vás cez týždeň nestíham čítať. Akurát pozerám, že ste si dali pekné fotky aj nefotky. Už by som s tým mala tiež niečo urobiť. 🙂
No a všimla som si, že niektoré budete zajtra testovať, tak vám veľmi držím palce!Zuzla, Zulka, Juja držííííííííííííííííííííím palce!!!!!A chcem tu vidieť v najbližších dňoch pekné dvojčiarkové testíky!!!!!!! 😉 😀 😀 😀

Ella, len tak v rýchlosti. Príprava hormónmi začína buď v cykle, v ktorom potom prebiehaaj odber a transfer, alebo už v cykle predtým. mňa neprekvapilo asi nič, bola som zčítaná z netu, takže som vedela čo a ako. 😉 🙂

zulka29
autor
10. feb 2008

Ahojte, tak ja hlasim jednu palicu 😖 ...ideme dalej...co uz...
papa, pekny vikendik....

lauritka
10. feb 2008

zulka este ti ti nemuselo ukazat...ved na krvicku ides az na valentina ;)

zulka29
autor
10. feb 2008

Lauri, na 10 den mi to uz musel test ukazat....

Jujka, Zuzlik, zachrante statistiku, drzim vam palceky 😉