IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

mapa73
29. máj 2008

zuzlík, zatiaľ sa to dá. včera som mala veľmi veľa práce, takže som to ani nevnímla, ale večer som bola strašne unavená. Priznávam sa , že večer som si aj poplakala.

veracruz
29. máj 2008

ahoj zuzli, zakony schvalnosti ja dobre poznam... ale ako taky hovori, nech teda mrcha jedna dorazi... ale len ta jedna 😀

zuzla80
29. máj 2008

Táni, to mi ani nehovor, že si si prestávala veriť. Veď ty si môj príklad 😀 Aj mňa čaká 6Transfer v poradí, a chcem aby dopadol tak ako tvoj. Dúfam, že šestka bude pre nás šťastným číslom 😀 Táni keď si doma, čo asi si, tak sa ten čas neskutočne vlečie. Ale neboj, ani sa nenazdáš a už budeš rodiť 😉

Taky asi najlepšie bude keď ti podľa utz povedia, ktorý TT si. Ja by som ti aj rada poradila, ale..... A tú mrchu mrchatú dúfam, že neuvidím aj ja raz 9mesiacov 😉 Už ju radšej nespomínajme 😉

mapa73
29. máj 2008

Baby, mňa asi porazí. V nedeľu sa nám pokazila chladnička a dnes telka. Murphyho zákony. Všetko naraz.

takyna
29. máj 2008

mapka nechcem ťa strašiť, ale čakaj do tretice.... 🙂

veracruz
29. máj 2008

taky 😀

zuzla80
29. máj 2008

Mapka neplakaj, to bude tými hormónmi, že si precitlivela.

Verka 😉 Ako sa inak máte s drobčekom? Čitala som na "Tehulkach po IVF", že ste boli na screeningu. Manželik sa vytešoval, však?

mapa73
29. máj 2008

Taky, veď aj čakám, čo teraz povolí. Mám tušáka, že práčka...

tanitta
29. máj 2008

Zuzla...dufam aj ja 😉 ... velmi a moc...teraz sa dari... je to nieco ako minulorocny november takze prskam a drzim vsetko co mam...cakame ta v //tabulke 😉

takyna
29. máj 2008

ale keď si to odbavíš mapka potom nastáva šťastné obdobie 😀 , takže tchuj, tchuj tchuj 😵

takyna
29. máj 2008

mapka, ja som včera bola ako furia, muž si to zlizol, nervy moje, zlatie, ja taký anjelik a taký čert je so mňa 😝 😀

mapa73
29. máj 2008

Taky dík.Už budem končiť, lebo idem pozrieť maminu a potom do nočnej. Takže sa tu pekne mávajte a pekne tehuľkujte 🙂 Pekný deň

mapa73
29. máj 2008

Taky, to sú hormóny, ale bude ti určite vďačný, keď mu porodíš krásne bábo 🙂 . Takže nech to s tebou vydrží, odmena bude stáť za to 😉

tinucha
29. máj 2008

Ahojte. Tak dnes som bola na uzv a bábätko je krásne tam kde má byť, čiže v maternici. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Spadol mi obrovský balvan zo srdca. Na ďalší uzv idem o 2 týždne, čiže 12.6. 🙂

takyna
29. máj 2008

Ahoj mapka, držkaj sa pekne papaj proveru, a šup na ET 🙂 , pekný dník a nočnú, ozvi sa 😵

zuzla80
29. máj 2008

Táni vieš ako rada prídem, dúfam, že to oprskanie zabralo 🙂
Paaaa Mapka

takyna
29. máj 2008

ahoj tinuš to je super 🙂

zuzla80
29. máj 2008

Tinušik supeeeeeeeeeer. Straaaaašne sa s tebou teším 😀 😀 😀 😀 😀 A fotečku si nevypýtala?

takyna
29. máj 2008

tinuš a mimo maternicové sa nejako ináč prejavovalo?

lauritka
29. máj 2008

tinus IP 🙂 taky mimomaternicove by nebolo vidiet v maternici, ale inde 😉

veracruz
29. máj 2008

zuzli, ano, boli sme na screeningu, manzel videl prvykrat babo na utz a nie len na fotke... myslim, ze zacina mat konecne pocit, ze sa ho to tyka, bol dojaty, najskor len sedel a pozeral a potom ma chytil za ruku... bolo to super... a potom vecer v posteli napodobnoval, ako sa drobec vrtel, sme sa nasmiali... 😀

tanitta
29. máj 2008

Taky... 😉 ...
Tinuska...tesim sa na foteckuuuuuu 😵 .... to je ulava ....vsak....tesim sa 😉

veracruz
29. máj 2008

tinus, super... nabuduce budes vidiet uz srdiecko 😵

lauritka
29. máj 2008

veri u nas v KE na prenatalny screening nepustaju manzela u Dankovcika 😒 kamoska bola a nedovolil to. trochu huste.

zuzla80
29. máj 2008

Verka verím, že to musel byť krásny zážitok pre mužíka.
Lauri to faaakt? Ja som myslela, že v dnešnej dobe je normálne, že aj manžel chodí s tebou v tehu na utz 😕

lauritka
29. máj 2008

😔 ja som si to myslela tiez..ale ani tu v centre nechodia dnu a ani tam. Budem si musiet asi zaplatit video 😠 aby to potom videl aj on.

veracruz
29. máj 2008

lauri, naozaj nepustaju? to je skoda... bolo to lepsie ako klasicky utz... nam dr. ukazal zaludok, mocovy mechur, chrbtovu kost, srdiecko, mozog, obe heisfery, rucicky, nozicky, dokonca raz na taku skvrnu ukazal, ze to je laket 😀... a pri vsetkom nam vysvetloval, co je vyvinute a preco je to tak... bolo to super, ja uz som pred tym drobca videla, ale manzel bol uzasnuty... a vecer som mu hovorila, ze som mala pocit, ze uz teraz je nase babo krasne a on na to hned, ze ano, aj jemu sa to zdalo 😀

zuzla80
29. máj 2008

U nás v Helíku je to normálne, ešte aj na kontroly s tebou chodi mužik dnu a pred ním robí utz. Hmmmm čudné

tinucha
29. máj 2008

Táni, mne sa mimomaternicové prejavovalo tak, že mi slabo a hlavne nerovnomerne stúpalo hcg. A potom som zrazu začala po troške krvácať a potom už prišli aj bolesti na jednej strane. Keď som mala to mimomaternicové, tak mi uzv robili až v nemocnici. V maternici nič nebolo, vajičkovod bol rozšírený a bola tekutina v bruchu. Teraz je všetko OK. 🙂

ďakujem kočky. 😉 🙂

lauritka
29. máj 2008

veri no kamoska bola v decembri a nedovolili jej..ale este sa na to extra spytam, ked sa budem objednavat🙂

zuzli tu sice tiez chodia s muzmi na kontrolu, ale ti ostavaju v cakarni 🙄 on to neukaze ani tebe na monitore, nieto este muzovi 😖