IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

takyna
29. máj 2008

a pri mimo maternicov, kde zvykne byť embryo? vaječník a....

lauritka
29. máj 2008

no myslim, ze len tam..lebo neviem kde by sa este mohlo uchytit hmmm.

lusilia
29. máj 2008

Ahoj Tkyna, gratulujem k tehotenstvu 😉 , aj nam sa teraz podarilo ICSI. Ako je mozne, ze ides uz 2.6. na ultrazvuk, to po KET prebieha nejak inak? lebo ja mam ist az o tri tyzdne 😕

lauritka
29. máj 2008

lusi v kazdom centre to robia inac..ja som mala tiez prvy uzv az po dvoch tyzdnoch.

lusilia
29. máj 2008

Aha Lauritka, tak aj ma to napadlo, tiez uz by som chcela vidiet, ci su dve, alebo jedno, este cakat tri tyzdne, no hruza, clovek aby stale na nieco cakal 😀 A inak aj tebe Lauritka gratulujem, vsak aj ty si cerstva tehulka 😀

takyna
29. máj 2008

lusilia ja ti tiež gratulujem 🙂

fedra
29. máj 2008

takyna ... preco rozmyslas nad mimomaternicovym ?

fedra
29. máj 2008

Ahojte, tak ja mam za sebou p rvu injekciu Dekaca /vcera vecer/ ... teda, dost to bolelo a este dlho po tom palilo a svrbelo. Je to normalne.
Radsej 10x Pregnyl ako raz toto 😝

kuspitka
29. máj 2008

Ahojte.ako sa mate?mozem popisat?

takyna
29. máj 2008

fedra čaf, ahoj kuspitka, iba tak mi lieta v hlave všetko čo by nemalo
baby poviem vám ak tento stres môj bobáčik prežije tak ho budem volať, že malý superman

práve ma šéf z.....al , že sústavne vraj chodím na 7/10 do roboty, tak som mu povedala, že ja sa kôli jeho 5-minútam na aute nezabijem , a hádali sme sa a ja som plakať začala zábava proste..... 🙄 🙄 🙄 , brucho ma tak začalo boleť , že ak začnem krvácať, tak ho pôjdem zastreliť

kuspitka
29. máj 2008

takyna si uz v tehu alebo este nevies?

fedra beries proveru?

lusilia
29. máj 2008

Dakujem Taky, ty chodis do prace? si mala pekne este oddychovat doma, ja este tento tyzden a teda uz v sobotu do roboty, tak ti drzim palceky, aby si sa co najmenej stresovala 😉

juja
29. máj 2008

Taky a nemôžeš zostať radšej doma, aby si sa vyhla takémuto stresu? Bobáčik je silný, on zabojuje, ale mamina mu tiež musí pomôcť 😉

labutienka
29. máj 2008

ahojte 🙂
ahoj lusilia, čo tu robíš? 😀

takyna - mimomaternicové je, keď vajíčko ostane vo vajíčkovode a neposunie sa až do maternice, ale tam začne rásť. tebe to nehrozí, keď máš KET, neboj 😉

lusilia
29. máj 2008

Ahoj labutienka, len som mala jednu otazku a par gratulacii 😀

veracruz
29. máj 2008

labutienka, mimomaternicove moze byt aj pri ET... embristek si putuje po maternici a hlada hlada spravnu perinku... zrazu zbada vajickovod, je zvedavy a zapaci sa mu a rozhodne sa, ze sa usadi tam... bum a je to ☹

labutienka
29. máj 2008

veracruz a to sa už niekomu stalo? 😕

takyna
29. máj 2008

ahojte baby, ak mi v utorok potvrdia bobáčika, tak šéfa bude prekvapko čakať 😉 nebojte sa moje , mňa on nepresíka 😵 somár starý....a potom nech sa kôli minútam stavia na zadné 😠

veracruz
29. máj 2008

praveze ano... hned teraz mi napadaju dve baby, ktorym sa to stalo... aj ked je to pre mna dost nepochopitelne, ze embristek nezostane tam, kam ho vlozia...

veracruz
29. máj 2008

taky, a co sa to deje s tym tvojim sefom? ved nebyval kedysi taky, nie?

labutienka
29. máj 2008

takyna - smiem sa spýtať koľko máš rokov? všimla som si veľkú kočku - dcéru v tvojom albume 😉

takyna
29. máj 2008

35- 😀

takyna
29. máj 2008

stále býval taký, ale teraz sa to zhoršilo....ako som začala IVF 😠

labutienka
29. máj 2008

ty brďo a už máš takú veľkú dcéru 🙂 - to myslím v dobrom 🙂
ja mám 34 a zatiaľ dieťa žiadne ☹ niekedy tak rozmýšľam, aké by to bolo, keby som mala deti v 18-tich, aké by už boli veeeeľké 🙂 😀

veracruz
29. máj 2008

lebo sa mi zda, ze si sa zacala stazovat tusim potom, ako si prvykrat stimulovala... aaale, neboj nic, klesne mu hrebienok, ked zisti, co vies ty 🙂

takyna
29. máj 2008

no vidíš labutienka, za rok by som mala fajront ako sa vraví, by mala osemnásť , a mne by začal život odznovu 😀 , ale ja som opak túžim zase po malom 😵

fedra
29. máj 2008

taky ... ak nekrvacas, tak na mimomaternicove ani nepomyslaj.
A superman sa urcite ma fajn a je na spravnom mieste.

labutienka
29. máj 2008

to ti verím 🙂 ja som dlllho deti nechcela, a teraz keď chcem, tak to bez lekárov nejde. ale už sa neviem dočkať malinkého voňavého batôžteka 😉 😀

savia
29. máj 2008

Baby, negativne ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

zuzla80
29. máj 2008

Savinka moja, ani neviem čo povedať, je mi z toho strašne smutno a je mi to strašne ale fakt strašne ľúto ☹ ☹ Dúfam, že ten boj nevzdáš a budeš bojovať ďalej. Veľmi veľmi ti držím palce CMUKY