IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

pipka
11. feb 2008

dudus po chilli vyjde a hotovo 😀 😎 to je jasna vec 😉

zuzla80
11. feb 2008

Savi, ale nooooo, také reči tu nechcem ani vidieť a ani počuť😲 🙂

savia
11. feb 2008

No fakt,
nemam ziadne priznaky, prsia ma vobec nebolia, jedine, co mi je, ze ma priserne bolia krize uz od transferu a vajecniky, inak niiic

lenka20
11. feb 2008

savia, ahojky, teba som tu uz nevidela dlho, kedy testujes 😉
pipulik ahoj moja, mam sa ok, cakam na mrchu a idem na KET
tani, neviem, co budu robit, nie je to take zle ako hemofilia, vies, len nie 100 percent ale 80, takze to nie je na liecbu, len zrejme pri IVF to moze byt maly problemik, posurfujem trocha po nete a mozno najdem nieco, co vie zrazanlivost zvysit plus ta pani co mi to robila sa este raz porozprava s docentkou, lebo oni si povodne mysleli, ze som nieco uzivala. inak mozem ti povedat, ze som mala tusaka na nizku zrazanlivost, ked som tak rozmyslala o tych mojich krvacavych IVF-kach. ale KET nemienim odkladat.

tanitta
11. feb 2008

Baby... napiste do tej statistiky.. tie ktore papate cHILLI...do IP pre MIRUSCH 😉 .. uz ked sme si to vymysleli tak aspon nech to trosku k niecomu je a ci to ma fakt vyznam... 😉 .. vdakaaaaaa

savia
11. feb 2008

Bojim sa mysliet na toi, ze sa to podari

savia
11. feb 2008

lenka, transfer som mala v piatok, takze na test si este pockam...

zuzla80
11. feb 2008

Savi, tak na to nemyslí 😀

mirusch
11. feb 2008

Neboj Tanittka, ja ich budem občasne kopať, tak to nejako dáme dokopy 😉

lenka20
11. feb 2008

niekto tu ma naladicku ako lusk - vsak zuzlicek - som taka rada za teba, ze to konecne vyzera na tehuuuu 😉 😵

zuzla80
11. feb 2008

Lenik zdanie klame 😉 , práve naopak včera a aj dnes som taká nervná. Dosť sa obávam, že ten test nič neznamená (predsa tam bol len duch). Ale ja viem, že ty mi aj tak dopraješ, veď aj ja tebe 😉 🙂

A Jujka sa nám kde stratila. Celý deň sa tu neukázala, že by šla domka oddychovať?

juja
11. feb 2008

Zuzlík ja som v práci, ale mám dnes veľa práce, tak ani nestíham čítať a ani písať. Cítim sa trošku lepšie ako ráno - čo sa týka hrdla a nádchy, ale začína mi nejako blbnúť v bruchu - krútia sa mi črevá a nadúva ma neskutočne, kríže ma začali pobolievať a stále mám pocit, že už už príde tá mrcha 😒 No neviem neviem ... už aby bol štvrtok, nech viem na čom som .... aj mne sa stále zdá, že tá "čiarka" ešte vôbec nič neznamená ... asi som mala vydržať do krvného testu, lebo teraz sa asi pozorujem ešte viac (...sa bojím aj grgnúť a prdnúť )😀
Mám blbý pocit 😖

Všetky babenky pozdravujem a ďakujem za povzbudivé slová 🙂

Zajtra ráno sa ozvem a poinformujem čo nové....
Paaa

gabika24
12. feb 2008

ahojte. prajem pekny den. o chvilu odchadzam do prace...
drzim palce vsetkym KET a ET, ktore v sebe nosia embryjka a nadej, aby to vyslo 😉
Leni, aj ja cakam mrchu a idem stimulovat. takze mozno sa niekde v Heliku uvidime. zajtra mam 28DC, len si nepamatam, ako som ju minule po provere a injekciach dostala. ale najneskor 32DC aj tak musim na kontrolu.
tak dufam, ze bude vsetko ok a tentokrat potom viac vajicok ako minule.
zuzla, ci bol duch alebo nie neva - aj ked slabucka, predsa bola palicka. ozaj, ja som vtedy toho ducha 😵 a predsa som bola tehu.
baby nic nie je stratene, ani ak je testik negat., podstatna je krv. tak prijemne cakanie (ak sa to da) na tehu vysledky.

lenka20
12. feb 2008

ahojte, dobre ranko raketky 🙂
gabika - veru, mozno dame rande v heliku, ja som dnes 25.DC a vobec sa necitim na mrchu, je to sranda. inokedy uz ma troska pobolieva brusko par dni vopred, asi to bude tym cvicenim, bolia ma ine casti tela 😀
prajem krasnu urodicku, vypestuj si kopec surodencov 🙂
jujka - dufam, ze dnes uz si lepsie naladena, ale celkom ta chapem, clovek sa naozaj boji vsetkeho, aj tesit sa, aby nebol sklamany. zuzla - akoze test nic neznamena, ved ste nemali pregnyl, takze duchovia tam nemaju z coho ineho byt, len z tehu. ked sa testnes zajtra tak tam budu uz riadne dve palice // 😵
vcera som posurfovala na nete, ale nic som nenasla o tych mojich lenivych trombocytoch 😒 lauritka - ty si netovy expert, nevies nahodou o niecom 😕 😉

zabkaevka
12. feb 2008

ahojte kočky. ja "prelietavam" z jednej témy do druhej 🙂 čítam aj témy Cyklus medzi IVF a KET a taktiež IVF - nádej pre snažilky (no nie som si istá, či som správne napísala názvy 🙂 ) Neviem kde patrím, teda ktorá téma je mi bližšia, ale vidím, že aj mnohé z vás píšu do viacerých tém. Nič to, nieee, veď hlavne že sme tu 🙂 Dnes mám 41. deň čakania na mrchu po neúspešnom IVF ☹ No len dúfam, že mi to teraz nepríde zajtra, pretože som v zahraničí na dva dni. A lekár vravel, že hneď d ten deň, alebo najneskôr na druhý mám prísť. No tak by som vedela dôjsť až na tretí deň. Dúfam, že by to nevadilo.
OK kočky, idem pracovať, zatiaľ sa to majte krásne. paaaaaaaa

takyna
12. feb 2008

Ahojke kočky, počula som , že chili prospieva otehotneniu, nemôžete mi poradiť? díky 🙂

kvetka2
12. feb 2008

dobré ránko raketky 🙂
ako sa dnes máte? Už sa vám zulka, zuzlík, jujka blíži veľký deň 😉 pekne hladkajte bruska- na dve // 😀
my máme zajtra s drahým 9 výročie svadby... tak rozmýšlam, čo na neho chudáčika vymyslím 😎 aby vedel, koho má na krku tak dlho 😀 😀
lenka, inak by ma zauíjmalo, či tie tvoje trombocity môžu mať fakt nejaký vplyv na neúspešné IVF hmm.

takyna
12. feb 2008

baby nikto tu nie je?

zuzla80
12. feb 2008

Ahojte raketky 🙂
Kvetuška rada ťa tu vidím. Ako sa máš? No už sa nám blíži okamih pravdy, čo už teda riadne pociťujem. Mám strach, z toho ako to celé dopadne.

Jujka, mi hovor niečo o tých krížoch. Mńa príšerne bolia, hlavne večer a včera dokonca ma bolela až celá pravá noha až po koleno. Taká tupá bolesť. A to stále len večer, už tretí za sebou, snažím sa potom rýchlo zaspať, a ráno už je dobre. Ja mám tiež pocit ako by každú chvíľu mala doraziť .... Booože je to strašné. A rozhodla som sa, že už testovať nebudem. Už počkám na krv a keď bude pozitívna, tak až vtedy urobím test na pamiatku 😉

Lenka, tak dúfam, že sa ti niečo o trombocytoch podarí vysondovať a že sa to nejako porieši. Ešte, že sa ti na hematológiu podarilo dostať.

Zulka ako sa dnes máš? Neskúšala si testík?

zuzla80
12. feb 2008

Takyna skús prelistovať stránky - Cyklus po neúspešnom IVF, na strane 20 je článok, ktorý tam vložila Tanittka. Skús si ho prečítať.

takyna
12. feb 2008

zuzulka ďakujem

savia
12. feb 2008

Ahoj Zuzli,
od rána čakám, že si znova testla, ale asi máš pravdu, počkaj si na krvičku. No som zvedaváááááá.... 🙂
A tie kríže, bolesti mám aj ja už od prenosu, neviem prečo. Dnes sa trochu idem von poflákať, lebo mi švihne 😀

zuzla80
12. feb 2008

Savi ahoooj, nie netestla som, už to nechám na krv 😉 Tak snáď tie kríže budú dobrý znamením 🙂 a prechádzka určite nezaškodí, aspoň prídeš na iné myšlienky, aj keď to je niekedy ťažké.

lenka20
12. feb 2008

ahojte bambulky, zuzlik - niekto sa pred tyzdnom stazoval, ze nic neciti a teraz ked citi tak sa zase stazuje, nevies, kto by to tak mohol byt, hmmm 😀 😅 no a pockaj ked budes grckat, to este bude super, pekne si tie vsetky bolesti uzivaj, jasne 😉 😵
takyna ano, precitaj si ten link od tanitky, vyzera to hodnoverne, my tu sme si uz poobjednavali chilli kapsule a od zaciatku stimulky kazda papame chilli omacky, kecupy, papricky - ja teda este nie ale budem uz o par dni 😉
ahoj kvetka - aj my budeme mat s manzelikom 9.vyrocie tento rok - ale az v auguste 😉 ja neviem s tymi blbymi trombocytmi, ide o to, ze v pripade maleho krvacania by sa trombocyty mali chytro zlepit aby zazatkovali to poskodene miesto, aby sa zahojilo - a tie moje lenivce sa nechcu lepit, su strasne pomale, mozno to moze mat vplyv pri IVF tak, ze ked sa krpec snazi uhniezdit tak samozrejme rozrusi tkaniva v maternici a zacne sa krvacat, no a tym, ze tie moje somare su lenive tak krvacanie pokracuje - to by asi aj tak sedelo, vzdy som zacala krvacat 3-5.den po ET. ale to su len moje dohady, neviem, ci to tak moze byt. musim sa opytat tety docentky, ci tie testy, ktore mi robili na vysoku zrazanlivost by ukazali aj opacny vysledok alebo ci sa robia nejake ine testiky konkretne na nizku zrazanlivost. inak ziadne problemy, ktore by tomu nasvedcovali nemam - modriny mavam obcas normalne, nie nejake podliatiny, aj krvacanie sa zastavi v normalnom case, nie nejak neskoro, tak neviem. ale na jednom linku som nasla, ze sa to moze prejavovat vnutri, teda praskajuce cievky a male krvacania dovnutra tela, a tie cievky teda mam po celych nohach take malicke.

zulka29
autor
12. feb 2008

Ahoje raketky 😉
Gabika, tak už aj ty ideš o chvíľu na to? 🙂 držím palčeky, aj tebe Leni, nech ti tie tvoje trombocyty nerobia galibu 😠

Zuzlik ajoooj, ja už netestujem...som zmierená že to vyšlo a máme ešte 3 mrazáčikov a 3.3. ideme lyžovať, tak sa teším 😵 ....určite niekkde v kútiku ešte verím, ale....ozaj skúšala si si krčok aký ho máš? 😕

savia
12. feb 2008

Zulik,
si zmierená, že to vyšlo, tak tfuj-tfuj-tfuj,bodaj by si mala pravdu aj s tým preklepom 😉 😉 😉

zulka29
autor
12. feb 2008

Savia 😀 😀 😀 aký prekný preklep som urobila...chi chi....

savia, držím aj tebe veľmi, veľmi palčeky 😵 🙂

zulka29
autor
12. feb 2008

Leni, podľa mňa to má logiku, že by to mohlo spôsobovať to skoré krvácanie po ET...ešte tak skoro krvácala aj Kvetka, ale my ostatné sa s krvácaním držíme keď berieme Utroš, tuším....

zuzla80
12. feb 2008

Zulka pekný preklep 😀 , ja neviem, kde mám hľadať krčok 😕 😅 No teda, viem približne v ktorej časť tela 😀 ale tam vo vnútri neviem. Tak to radšej neriešim 😉

Lenka 😀 😀 😀 vieš, že ja sa stále sťažujem, no čo so mnou narobíš 😀

zuzla80
12. feb 2008

Nooo Zulik ja som pri IVFku aj napriek utrošu začala 9deň od transferu krvácať. Myslím, že utroš neoddiaľuje.....