IVF ra-KET-áčky. Určite sa to podarí

zulka29
28. jan 2008

Tak ideme sem raketky?
Rok 2008 bude pre nás všetky úspešný 😀 😀 😵 😵

tanitta
5. jún 2008

Taky.. no nechcem ta strasit 😉 ale tie prave nevolnosti este len pridu 😎 ...ja zatial prezivam na vajckovych chleboch 😅 citronovej vode a pepsi.....zajtra utz...

ellianka
5. jún 2008

tanitka, dúfam, že priložíš fotečku 🙂 a že utz dopadne dobre 😵 🙂
havi 🙂 držím palec na bohatú úrodičku

takyna
5. jún 2008

ty si tajnostkár havi, tfuj tfuj nech je riadna žatva 😉 , a dobrý koniec 😵
Eli 😵
tanitka ak to vydrží tak to bude horšie ako pri dcére 😒

hava77
5. jún 2008

dievcence dakujem, dufam ze vas nesklamem 😀

takyna
5. jún 2008

verím, že nesklameš havka 😵

hava77
5. jún 2008

a ja verim, ze takto o necely rok budu u vas na zahrade modrokonikovske krstiny 😀 😀 😀

zuzla80
5. jún 2008

Kukulik keď sa vám to raz už podarilo, určite sa zadarí aj na budúce. Držím palce do ďalšieho boja 😉
Havka ty si už v stimulácií 😕 😕 , no tak to si riadna tajnostkárka, takto nám to tajiť. Neboj my sme sa už s Lenkou dohodli, že dáme celoslovenské stretko, či už s veľkými pupkami alebo detičkami, však Leni 😀
Nevieme ako dopadla Kvetuška? Ale asi len vylihuje so svojimi deťúrencami 🙂

takyna
5. jún 2008

júj to by bola parádička, chata sa dokončuje na rok bude všetko na stretnutie pripravené, výtané ste všetky 🙂 😵 🙂

hava77
5. jún 2008

zuzli, ja som nahovorila krajka na kratky protokol 🙂 takze v podstate picham len tyzden.
no a kedze je pekne leto tak chodim malo na pc.
ale uz budem dobra a dam vediet co a ako. 😉 sice neviem, do ktorej temy, ked "nasa" je prazdna, no hadam sem k vam 😀 aj ked nie som ketacka a dufam ze uz ani nebudem 😀

takyna
5. jún 2008

Tanitka na ten ULZ si pribal riadne servítky, a rátajte prštíky 😉 , ako vera, budem očakávať od teba správu a držať ti palčoke 😵

ellianka
5. jún 2008

také stretko to by bola paráda, neviem či to dovtedy stihnem s tým bruškom 😅

takyna
5. jún 2008

havy a kolko folikulí sa ti črtá pri krátkom protokole? idete ICSI?

takyna
5. jún 2008

Eli s bruškom bezbruška to je jedno, dôležité je prísť 🙂

zuzla80
5. jún 2008

Havka jasné, že môžeš k nám, to sa ani pýtať nemusíš, veď my tu už dávno niesme všetky len keťáčky 😵 A ako to vyzerá s úrodou, bude hojná?

Takynka nooo však sa nejak dohodneme 😀 😀

ellianka
5. jún 2008

taky, tak aspoň s nejakým koláčom 😀 😀 😀

takyna
5. jún 2008

s koláčikom môžeš 😉 , zrobíme guláš, alebo opečieme niečo 😉

hava77
5. jún 2008

na jkedenom vajecniku 9 a na druhom viac, ale nepovedal kolko. no ratam ze asi dost, lebo mi znizili davku. vraj aby sa uz netvorili ale len dozrievali. 🙂

takyna
5. jún 2008

Mahul, ak si prídeš na pc, nebudú náhodou dnes tí vaši súťažiť v 5 proti 5?

takyna
5. jún 2008

wau havka veď ty sa presunieš do výkonostných nosník ako to nejako podobne Lenka nazýva 😀 , to je fakt pekná úrodička, už len nech je krásny spermiogram, a potom hurá na to 🙂

ellianka
5. jún 2008

havi, tak to vyzerá naozaj na super úrodičku 🙂 😵

takyna
5. jún 2008

a Hádajte k to ma prišiel pozrieť, teraz , MIRUSH 😀

ellianka
5. jún 2008

taky, tak ju od nás všetkých pozdravuj 🙂

hava77
5. jún 2008

taky to mas pravdu s tym spg, no prave ten je u nas problem 😒
miruschku nam pozdrav 🙂 🙂 🙂

ell7
5. jún 2008

Taky, Mirusch pozdrav aj odo mna, diky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka20
5. jún 2008

kukulicek to je mi luto 😖 , ale lepsie takto ako neskor, ved vies, este mas snehuliakov a urcite ten dalsi sa chyti drobcek 😉
takynka no ja ta celkom chapem, komu by sa chcelo lezat 😉 hlavne ze si domka a bez stresu z prace atd...ja uz na kontrolu nejdem, iba na transfer v sobotu - duuuufam 😕 🤐
pozdravuj mirusku odo mna, dobre 😉
havka ahooooj, ty takto stimulujes v utajeni 😀 😀 ale urodicka to bude kraasna a hned potom // 😵 😵 a gratulujeeeeeeeem - ty vies k comu 😉
baby ja uz to mam vymyslene, pockame sa vsetky - niektore uz budu mozno kocikovat a my ostatne budeme bruskate a dame take stretko az ked uz vsetky budeme bud maminky alebo tehulky - predtym samozrejme stretka mozu byt ine, ale celoslovenske bude take, co vy na to 😉 😀 a nebude to uz dlho trvat, to vam garantujem 😉 😵

hava77
5. jún 2008

leni ja mam v sobotu kontrolu v heliku 🙂 mozno sa uvidime 🙂

dyta
5. jún 2008

taky, to som rada, že bobáčik sa drží a bojuje 😵 😵 😵 ... teším sa s tebou aj s vami tehuľkami... 😵 😵
havi, no mas peknu urodičku, len čo je pravda 😕 😕 😕 😕 ... držím palce

hava77
5. jún 2008

dytka dakujem 🙂

hava77
5. jún 2008

lenka dakujem 🙂

lenka20
5. jún 2008

jeeeeeeej havka tak budeme mat rande 😉 ja tipujem po predchadzajucich skusenostiach ze et bude okolo desiatej, myslis, ze tam budes este alebo skor 😕 😕 ved si este napiseme 😉