Januárové snažilky

terressa
30. jan 2015

Práve som v období kedy čakám, že na snažilkovanie vyjde 🙂..........od januara sa snazime tak cakam ci pride mrcha 😉 ...........test este radsej nejdem kupovat lebo je to skoro....ale zvedava som neskutocne ........piste mi vsetky ak mate podobnu situaciu ze sa neviete dockat ci sa vam podarilo v januari babatko 😎

margotka23
30. jan 2015

aj my sme sa zacali opat snazit tento mesiac🙂 ale uz to tak nesurime (prva radost z pocatia dlho netrvala :( ) Ked to prist ma tak to pride 🙂)) hlavne treba byt v pohode 🙂 tak drzim prsty nech vsetko dopadne ako ma a najblizsia mrska nepride 🙂

terressa
autor
30. jan 2015

@margotka23 ja som ešte taka povaha čo si všetko pripúšta a hlavne myslim pesimisticky ..............som 7 DPO a som si robila test a bohuzial negativny......takze zase si to odniesla moja psychika .......ja som taka 😢 ...a chcela som vediet ci aj niekto iny ako ja je tak isto nedockavi a tak 🙂))....a kedy ste snazilkovali...mi 21. 1. a 24. 1. a testovala som sa vcera 29.1. a test negativny :(((

terressa
autor
30. jan 2015

@margotka23 a máš pravdu ked to ma prist to pride .....len to cakanie je hrozne 😖

martinadovcikova
30. jan 2015

mate to tazke holky, skuste cakat 11 mesiacov ako ja a uvidite co su to nervy 🙂

margotka23
30. jan 2015

@terressa verim Ti, ze si nedockava, ja som bola rovnako tiez 🙂 no bohuzial dlho som sa z tehotenstva netesila, musela som sa cez to vsetko aj s manzelom preniest a ideme dalej. A prave preto sme si povedali, ze to nebudeme surit, Ja som si povedala, ze sa nebudem ani testovat ci mam plodne alebo neplodne dni, proste ked nepride mrska vtedy ked ma test si nespravim aj ked som sa uz pristihla pri tom ako si pocitam plodne a nepolodne dni :DDDD takze viem o com hovoris, ale proste snazim sa zamestnavat si myslienky niecim inym 🙂
Netreba sa tomu oddavat uplne ako jasne treba sa sledovat vsetko ale nie prilis, potom ked pride drobec na svet tak to budes "zamestnana" az az 🙂 a hlavne maj pozitivne myslienky a hociaky problem ak sa Ti nebude pozdavat ries s dr.
Vela stastia prajem 🙂
@martinadovcikova to mi je luto , ze sa taku dobu snazite, bola si uz na nejakych vysetreniach? Ja som pocula, ze az po roku snazenia sa to robi, ale tak tie zakladne ako je krv a podobne by Ti dr. spravit mohol 🙂 A verim tomu, ze sa to aj Vam podari 🙂

martinadovcikova
30. jan 2015

@margotka23 ja uz jednu kočku mám, minulý rok v júli som mala jeden mikropotrat a na vysetreniach som bola par týždňov dozadu a tento mesiac mám ako prvý nasadenú hormonálnu liečbu a ešte dáke vitamíny ja aj manžel tak sa nevzdávam 🙂

margotka23
30. jan 2015

@martinadovcikova presne tak NEVZDAVAJTE SA 🙂 a urcite sa to podari 🙂
A ak sa mozem spytat po akej dobe ste sa zacali snazit po MA?

martinadovcikova
30. jan 2015

@margotka23 asi tak dva mesiace nato, tak som sa velmi tešila no čo už, asi sme neboli na rade

evka64
30. jan 2015

Aj ja sa k Vam pridavam 🙂. Mrcha mi meska 5. ty den tak som zvedava co bude na teste. 🙂

margotka23
30. jan 2015

@martinadovcikova aj ja si to takto vysvetlujem, hlavne sa netreba vzdavat a vidim, ze mate krasnu dcerku tak isto k nej pribudne coskoro bracek alebo dalsia sestricka 🙂 drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre